Plugins - User Role Editor - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (266 entries)

en:  Capability name (ID) can not be empty!
pl:  Nazwa uprawnienia (indetyfikator) nie może być pusta!

en:  Capability name (ID) must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
pl:  Nazwa uprawnienia (identyfikator) musi zawierać jedynie litery alfabetu łacińskiego, cyfry, pauzy i podkreślenia!

en:  Resetting will restore default user roles and capabilities from WordPress core.
pl:  Zresetowanie spowoduje przywrócenie domyślnych ról i możliwości użytkowników z rdzenia WordPressa.

en:  Role name (ID) can not be empty!
pl:  Nazwa roli (identyfikator) nie może być pusta!

en:  Role name (ID) must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
pl:  Nazwa roli (indetyfikator) musi zawierać jedynie litery alfabetu łacińskiego, cyfry, pauzy i podkreślenia!

en:  WordPress does not support numeric Role name (ID). Add latin characters to it.
pl: WordPress nie używa numerycznych nazw ról (identyfikatora). Dodaj litery alfabetu łacińskiego.

en: &mdash; No role for this site &mdash;
pl: &mdash; Brak roli w witrynie &mdash;

en: About
pl: Informacje

en: Activate plugins
pl: Aktywacja wtyczek

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Capability
pl: Dodaj uprawnienie

en: Add New Role
pl: Dodaj rolę

en: Add Role
pl: Dodaj rolę

en: Add role&hellip;
pl: Dodaj rolę&hellip;

en: Add users
pl: Dodawanie użytkowników

en: Additional Capabilities
pl: Dodatkowe uprawnienia

en: Additional Modules
pl: Dodatkowe moduły

en: Additional Options
pl: Opcje dodatkowe

en: Administrator can not assign capabilities to the user directly.
pl: Administrator nie może przypisywać uprawnień użytkownikowi bezpośrednio.

en: All
pl: Wszystko

en: Allow non super administrators to create, edit, and delete users
pl: Pozwalaj innym niż superadministratorzy na tworzenie, edytowanie i usuwanie użytkowników

en: Allow non super-administrators to create, edit and delete users
pl: Pozwalaj nie tylko super administratorom na tworzenie, edycję i usuwanie użytkowników

en: Apply to All Sites
pl: Zastosuj do wszystkich witryn

en: Author
pl: Autor

en: Author's website
pl: Strona internetowa autora

en: Can not edit user or invalid data at the users list
pl: Nie można edytować użytkownika lub dane na liście użytkowników są nieprawidłowe

en: Can not set Administrator role as a default one
pl: Nie można ustawić roli administratora jako domyślnej

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Capabilities
pl: Uprawnienia

en: Capabilities like "level_0", "level_1" are deprecated and are not used by WordPress.
pl: Możliwości takie jak „level_0”, „level_1” są przestarzałe i nie są używane przez WordPressa.

en: Capability %s exists already
pl: Uprawnienie %s już istnieje

en: Capability %s was added successfully
pl: Uprawnienie %s zostało dodane

en: Capability %s was removed successfully
pl: Uprawienie %s zostało pomyślnie usunięte

en: Capability name (ID):
pl: Nazwa uprawnienia (ID):

en: Change capabilities for user
pl: Zmień uprawnienia dla użytkownika

en: Change role for users without role
pl: Zmień rolę użytkownikom, którzy nie posiadają roli

en: Change/add/delete WordPress user roles and capabilities.
pl: Zmieniaj/dodawaj/usuwaj role użytkowników i ich uprawnienia w WordPressie.

en: Changelog
pl: Rejestr zmian

en: Columns:
pl: Kolumny:

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm role update
pl: Potwierdź aktualizację roli

en: Continue?
pl: Kontynuować?

en: Contributor
pl: Współtwórca

en: Core
pl: Rdzeń

en: Count users without role
pl: Policz użytkowników nie posiadających roli

en: Create users
pl: Tworzenie użytkowników

en: Custom Post Types
pl: Własne typy treści

en: Custom capabilities
pl: Własne uprawnienia

en: DANGER!
pl: NIEBEZPIECZEŃSTWO!

en: Default Role
pl: Domyślna rola

en: Default Roles
pl: Domyślne role

en: Default Roles are updated
pl: Domyślne role zostały zaktualizowane

en: Default role for new users is set to %s successfully
pl: Domyślna rola dla nowych użytkowników została ustawiona na %s

en: Delete All Unused Roles
pl: Skasuj wszystkie nieużywane role

en: Delete Capability
pl: Usuń uprawnienie

en: Delete Role
pl: Usuń rolę

en: Delete others pages
pl: Usuwanie stron należących do innych

en: Delete others posts
pl: Usuwanie wpisów należących do innych

en: Delete pages
pl: Usuwanie stron

en: Delete plugins
pl: Usuwanie wtyczek

en: Delete posts
pl: Usuwanie wpisów

en: Delete private pages
pl: Usuwanie prywatnych stron

en: Delete private posts
pl: Usuwanie prywatnych wpisów

en: Delete published pages
pl: Usuwanie opublikowanych stron

en: Delete published posts
pl: Usuwanie opublikowanych wpisów

en: Delete themes
pl: Usuwanie motywów

en: Delete users
pl: Usuwanie użytkowników

en: Denied: %s
pl: Odmówiono: %s

en: Deprecated
pl: Przestarzałe

en: Display Role Name:
pl: Wyświetlana nazwa roli:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit dashboard
pl: Edycja kokpitu

en: Edit files
pl: Edycja plików

en: Edit others pages
pl: Edycja stron należących do innych

en: Edit others posts
pl: Edycja wpisów należących do innych

en: Edit pages
pl: Edycja stron

en: Edit plugins
pl: Edycja wtyczek

en: Edit posts
pl: Edycja wpisów

en: Edit private pages
pl: Edycja prywatnych stron

en: Edit private posts
pl: Edycja prywatnych wpisów

en: Edit published pages
pl: Edycja opublikowanych stron

en: Edit published posts
pl: Edycja opublikowanych wpisów

en: Edit theme options
pl: Edycja opcji motywu

en: Edit themes
pl: Edycja motywów

en: Edit user capabilities
pl: Edycja uprawnień użytkowników

en: Edit users
pl: Edycja użytkowników

en: Editor
pl: Redaktor

en: Empty users list
pl: Pusta lista użytkowników

en: Error encountered during default role change operation
pl: Wystąpił błąd podczas zmiany domyślnej roli

en: Error is encountered during new role create operation
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia nowej roli

en: Error occurred during role(s) update
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji ról

en: Error occurred during user update
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji użytkownika

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: Capability name must contain latin characters and digits only!
pl: Błąd: Nazwa uprawnienia nie może musi zawierać innych znaków niż litery alfabetu łacińskiego i cyfry!

en: Error: Empty role display name is not allowed.
pl: Błąd: Pusta wyświetlana nazwa roli nie jest dozwolona.

en: Error: Role ID is empty!
pl: Błąd: Identyfikator roli jest pusty!

en: Error: Role ID must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
pl: Błąd: identyfikator roli może zawierać tylko litery alfabetu łacińskiego, cyfry, łączniki i podkreślenia!

en: Error: Role not added
pl: Błąd: Rola nie została dodana

en: Error: Role not revoked
pl: Błąd: Rola nie została odwołana

en: Error: WordPress does not support numeric Role name (ID). Add latin characters to it.
pl: Błąd: WordPress nie obsługuje numerycznej nazwy roli (identyfikator). Dodaj tekst w alfabecie łacińskim

en: Error: this capability is used internally by WordPress
pl: Błąd: ta możliwość jest używana wewnętrznie przez WordPress

en: Error: this word is used by WordPress as a role ID
pl: Błąd: to słowo jest używane przez WordPress jako identyfikator roli

en: Error: wrong request
pl: Błąd: błędne żądanie

en: Export
pl: Eksport

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: For more information on how to undo undesired changes and restore plugin capabilities go to
pl: Aby uzyskać więcej informacji o tym jak wycofać zmiany i przywrócić uprawnienia wtyczki, zobacz

en: For more information on how to undo undesired changes and restore plugins capabilities in case you lost them by mistake go to:
pl: Aby uzyskać więcej informacji na temat cofania niechcianych zmian i przywracania możliwości wtyczek w przypadku ich przypadkowej utraty, przejdź do:

en: General
pl: Ogólne

en: Grant Roles
pl: Przydziel role

en: Grant roles to selected users
pl: Przydziel role wybranym użytkownikom

en: Granted
pl: Przydzielone

en: Granted Only
pl: Tylko przydzielone

en: Group
pl: Grupa

en: He should do it using roles only.
pl: Powinien to zrobić wyłącznie wykorzystując role.

en: Hide admin bar
pl: Ukryj pasek administratora

en: If any plugins (such as WooCommerce, S2Member and many others) have changed user roles and capabilities during installation, all those changes will be LOST!
pl: Jeśli jakieś wtyczki (takie jak WooCommerce, S2Member i wiele innych) zmieniły role użytkowników i możliwości podczas instalacji, wszystkie zmiany zostaną utracone!

en: If any plugins (such as WooCommerce, S2Member and many others) have changed user roles and capabilities during installation, those changes will be LOST!
pl: Jeśli jakakolwiek wtyczka (np. WooCommerce, S2Member i wiele innych) zmieniła role i uprawnienia użytkownika podczas instalacji, zmiany te zostaną UTRACONE!

en: If checked, then apply action to ALL sites of this Network
pl: Jeżeli zaznaczone, zastosuj akcje do WSZYSTKICH stron w sieci

en: If checked, then apply action to ALL sites. Main site only is affected in other case.
pl: Jeśli zaznaczone, zastosuj akcję do WSZYSTKICH witryn. W innym przypadku dotyczy to tylko głównej witryny.

en: If turned off - capabilities section of selected user is shown in readonly mode.
pl: Jeśli wyłączone, sekcja uprawnień wybranego użytkownika jest wyświetlana w trybie tylko do odczytu.

en: Install plugins
pl: Instalowanie wtyczek

en: Install themes
pl: Instalowanie motywów

en: Insufficient permissions to work with User Role Editor
pl: Niewystarczające uprawnienia do pracy z edytorem roli użytkownika

en: Invalid data at the other roles list
pl: Nieprawidłowe dane na liście innych ról

en: Invalid primary role
pl: Nieprawidłowa rola podstawowa

en: Invalid role
pl: Nieprawidłowa rola

en: It is hidden by default for security reasons.
pl: Domyślnie jest ukryte ze względów bezpieczeństwa.

en: Level 0
pl: Poziom 0

en: Level 1
pl: Poziom 1

en: Level 10
pl: Poziom 10

en: Level 2
pl: Poziom 2

en: Level 3
pl: Poziom 3

en: Level 4
pl: Poziom 4

en: Level 5
pl: Poziom 5

en: Level 6
pl: Poziom 6

en: Level 7
pl: Poziom 7

en: Level 8
pl: Poziom 8

en: Level 9
pl: Poziom 9

en: List users
pl: Wyświetlanie listy użytkowników

en: Make copy of:
pl: Zrób kopię:

en: Manage categories
pl: Zarządzaj kategoriami

en: Manage links
pl: Zarządzanie odnośnikami

en: Manage options
pl: Zarządzanie opcjami

en: Moderate comments
pl: Moderuj komentarze

en: Multisite
pl: Sieć witryn

en: Network Super Admin
pl: Superadministrator sieci

en: No
pl: Nie

en: No rights
pl: Brak uprawnień

en: None
pl: Brak

en: Not enough permissions
pl: Brak uprawnień

en: Note for multisite environment: take into account that other default roles should exist at the site,
pl: Uwaga dotycząca środowiska wielowitrynowego: należy wziąć pod uwagę, że w danej lokalizacji powinny istnieć inne domyślne role,

en: Note for multisite environment: take into account that other default roles should exist at the site, in order to be assigned to the new registered users.
pl: Informacja dla środowiska Multisite: należy pamiętać, że inna domyślna rola powinna istnieć na tej witrynie, aby mogła być przypisywania do nowych zarejestrowanych użytkowników.

en: Other Roles
pl: Inne role

en: Other Roles:
pl: Inne role:

en: Other Roles:
pl: Inne role:

en: Other default roles for new registered user
pl: Inne domyślne role dla nowych zarejestrowanych użytkowników

en: Other default roles for new registered user:
pl: Inne domyślne role dla nowych zarejestrowanych użytkowników:

en: Pages
pl: Strony

en: Please confirm permissions update
pl: Proszę potwierdzić aktualizację uprawnień

en: Plugin download
pl: Pobieranie wtyczki

en: Plugin webpage
pl: Strona internetowa wtyczki

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Posts
pl: Wpisy

en: Primary Role:
pl: Główna rola:

en: Primary Role:
pl: Głowna rola:

en: Primary default role:
pl: Główna domyślna rola:

en: Promote users
pl: Awansowanie użytkowników

en: Provide new role
pl: Dodaj nową rolę

en: Publish pages
pl: Publikowanie stron

en: Publish posts
pl: Publikowanie wpisów

en: Quick filter:
pl: Szybki filtr:

en: Read
pl: Czytanie

en: Read private pages
pl: Czytanie prywatnych stron

en: Read private posts
pl: Czytanie prywatnych wpisów

en: Remove users
pl: Usuwanie użytkowników

en: Rename Role
pl: Zmień nazwę roli

en: Requested user does not exist
pl: Nie istnieje użytkownik o którego pytano

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Roles to its original state
pl: Zresetuj role do pierwotnego stanu

en: Resetting will setup default user roles and capabilities from WordPress core.
pl: Zresetowanie spowoduje skonfigurowanie domyślnych ról i możliwości użytkowników z rdzenia WordPressa.

en: Revoke
pl: Unieważnij

en: Revoke role&hellip;
pl: Odwołaj rolę&hellip;

en: Role
pl: Rola

en: Role %1$s is renamed to %2$s successfully
pl: Rola %1$s została pomyślnie przemianowana na %2$s

en: Role %s does not exists
pl: Rola %s nie istnieje

en: Role %s exists already
pl: Rola %s już istnieje

en: Role %s is created successfully
pl: Rola %s została pomyślnie utworzona

en: Role %s is deleted successfully
pl: Rola %s została usunięta

en: Role added to %d user(s).
pl: Rola została dodana do %d użytkownika(ów).

en: Role does not exist
pl: Rola nie istnieje

en: Role is updated successfully
pl: Rola została zaktualizowana

en: Role name (ID):
pl: Nazwa roli (ID):

en: Role revoked from %d user(s).
pl: Rola została cofnięta %d użytkownikom.

en: Roles are updated for all network
pl: Role zostały zaktualizowane dla całej sieci

en: Roles were granted to users successfully
pl: Role zostały przydzielone do użytkowników

en: Save
pl: Zapisz

en: Select Role and change its capabilities:
pl: Wybierz rolę i zmień jej uprawnienia:

en: Select Role:
pl: Wybierz rolę:

en: Select additional roles for this user
pl: Wybierz dodatkowe role dla tego użytkownika

en: Select role first!
pl: Najpierw wybierz rolę!

en: Select role(s) which you wish to grant!
pl: Wybierz rolę(e), którą chcesz przyznać!

en: Select users from which you wish revoke role!
pl: Wybierz użytkowników, którym chcesz odebrać rolę!

en: Select users to which you wish to add role!
pl: Wybierz użytkowników, którym chcesz nadać rolę!

en: Select users to which you wish to grant roles!
pl: Wybierz użytkowników, którym chcesz przyznać role!

en: Set New Default Role
pl: Ustaw nową domyślną rolę

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show Administrator role at User Role Editor
pl: Pokaż rolę administratora w edytorze ról użytkowników

en: Show at the "Users" page a quant of users without role. Module allows to assign all of them
pl: Pokaż na stronie „Użytkownicy” liczbę użytkowników bez roli. Moduł pozwala przypisać ich wszystkich

en: Show capabilities in
pl: Pokaż uprawnienia w

en: Show capabilities in human readable form
pl: Pokazuj uprawnienia w formie czytelnej dla człowieka

en: Show capabilities in the human readable form
pl: Pokaż uprawnienia w formie czytelnej dla człowieka

en: Show confirmation dialog before save changes made to a current role.
pl: Wyświetl okno dialogowe potwierdzenia przed zapisaniem zmian wprowadzonych do bieżącej roli.

en: Show deprecated capabilities
pl: Pokazuj przestarzałe uprawnienia

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Super administrator only may create, edit and delete users under WordPress multi-site by default.
pl: Tylko super administrator może domyślnie tworzyć, edytować i usuwać użytkowników w ramach funkcji WordPress wielowitrynowej.

en: Switch themes
pl: Zmiana motywów

en: Switch&nbsp;To
pl: Przełącz&nbsp;do

en: Themes
pl: Motywy

en: There are no capabilities available for deletion!
pl: Brak dostępnych możliwości usuwania!

en: There are no roles for deletion
pl: Brak ról do skasowania

en: They are left at the user roles for the compatibility purpose with old themes and plugins code.
pl: Pozostawiono je w rolach użytkowników ze względu na konieczność zachowania kompatybilności ze starymi motywami i kodem wtyczek.

en: This method is only for a single site of WordPress multisite installation.
pl: Metoda dostępna jest tylko pojedynczej witryny w obrębie sieci witryn.

en: This role does not exist -
pl: Rola nie istnieje -

en: To:
pl: Do:

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Tools: Reset: User Roles were initialized
pl: Narzędzia: Reset: Role użytkowników zostały zainicjowane

en: Total
pl: Łącznie

en: Turn this option on in order to remove this limitation.
pl: Aby usunąć to ograniczenie, należy włączyć tę opcję.

en: Turning on this option will show those deprecated capabilities.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie wycofanych funkcji.

en: Unfiltered html
pl: Niefiltrowane HTML

en: Unfiltered upload
pl: Niefiltrowane wgrywanie

en: Unused roles are deleted successfully
pl: Nieużywane role zostały usunięte

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update core
pl: Aktualizowanie WordPressa

en: Update plugins
pl: Aktualizacja wtyczek

en: Update themes
pl: Aktualizowanie motywów

en: Upload files
pl: Prześlij pliki

en: User Role Editor
pl: Edytor Ról Użytkowników

en: User Role Editor - Options
pl: Edytor ról użytkowników - opcje

en: User Role Editor Options page help
pl: Strona pomocy edytora ról użytkowników

en: User Role Editor options are updated
pl: Opcje edytora ról użytkowników zostały zaktualizowane

en: User Roles are restored to WordPress default values.
pl: Role użytkowników zostały przywrócone do domyślnych wartości WordPressa.

en: User capabilities are updated successfully
pl: Uprawnienia użytkowników zostały pomyślnie zaktualizowane

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Version:
pl: Wersja:

en: WARNING!
pl: UWAGA!

en: Warning! Be careful - removing critical capability could crash some plugin or other custom code
pl: Uwaga! Proszę zachować ostrożność - usuwanie krytycznego uprawnienia użytkowników może spowodować zaprzestania działania niektórych wtyczek lub innego kodu

en: Working...
pl: Przetwarzanie…

en: Wrong Request
pl: Błędne zapytanie

en: Wrong request!
pl: Błędne zapytanie!

en: Wrong request, valid user ID was missed
pl: Błędne zapytanie, brak prawidłowego identyfikatora użytkownika

en: Wrong request. Default role can not be empty
pl: Błędne zapytanie. Domyślna rola nie może być pusta

en: Wrong role ID
pl: Błędny identyfikator roli

en: Yes
pl: Tak

en: You can not delete role
pl: Nie można usunąć roli

en: You do not have permission to edit this user.
pl: Brak uprawnień do edycji wybranego konta użytkownika.

en: You do not have sufficient permissions to manage options for User Role Editor.
pl: Nie posiadasz wystarczających uprawnień, aby zarządzać opcjami edytora ról użytkowników.

en: an empty role "No rights", in order to look on the users list with role "No rights" at the separate tab then.
pl: pusta rola "Brak uprawnień", aby móc przeglądać listę użytkowników z rolą "Brak uprawnień" w osobnej karcie.

en: automatically converts capability names from the technical form for internal use like "edit_others_posts" to more user friendly form, e.g. "Edit others posts".
pl: automatycznie konwertuje nazwy możliwości z formularza technicznego do użytku wewnętrznego, takiego jak „edit_others_posts”, na bardziej przyjazny dla użytkownika, np. „Edytuj posty innych”.

en: bbPress Role:
pl: Rola bbPress:

en: capabilities were removed successfully
pl: możliwości zostały pomyślnie usunięte

en: columns
pl: kolumny

en: does not exist
pl: nie istnieje

en: in order to be assigned to the new registered users.
pl: aby zostać przypisanym nowym zarejestrowanym użytkownikom.

en: select roles below to assign them to the new user automatically as an addition to the primary role.
pl: wybierz role poniżej, aby automatycznie przypisać je nowemu użytkownikowi jako dodatek do roli głównej.

en: turn this option on in order to make the "Administrator" role available at the User Role Editor roles selection drop-down list.
pl: włącz tę opcję, aby rola „Administrator” była dostępna na liście rozwijanej wyboru ról Edytora roli użytkownika.
