Plugins - User Role Editor - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (259 entries)

en:  Capability name (ID) can not be empty!
nl:  Recht naam (ID) mag niet leeg zijn!

en:  Capability name (ID) must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
nl:  Recht naam (ID) mag enkel Latijnse karakters, cijfers, koppeltekens of liggende streepjes bevatten!

en:  Resetting will restore default user roles and capabilities from WordPress core.
nl:  Resetten zal standaard gebruikersrollen en rechten van WordPress core terugzetten.

en:  Role name (ID) can not be empty!
nl:  Rolnaam (ID) mag niet leeg zijn!

en:  Role name (ID) must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
nl:  Rol naam (ID) mag enkel Latijnse karakters, cijfers, koppeltekens of een liggend streepje bevatten!

en:  WordPress does not support numeric Role name (ID). Add latin characters to it.
nl:  WordPress ondersteunt geen numerieke rolnaam (ID). Voeg er Latijnse karakters aan toe.

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze website &mdash;

en: About
nl: Over

en: Activate plugins
nl: Plugins activeren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Capability
nl: Recht toevoegen

en: Add New Role
nl: Nieuwe rol toevoegen

en: Add Role
nl: Rol toevoegen

en: Add role&hellip;
nl: Toevoegen rol&hellip;

en: Add users
nl: Gebruikers toevoegen

en: Additional Capabilities
nl: Aanvullende rechten

en: Additional Modules
nl: Aanvullende modules

en: Additional Options
nl: Aanvullende opties

en: Administrator can not assign capabilities to the user directly.
nl: De beheerder kan niet rechtstreeks rechten aan de gebruiker toewijzen.

en: All
nl: Alle

en: Allow non super administrators to create, edit, and delete users
nl: Sta niet-superbeheerders toe om gebruikers aan te maken, te bewerken en te verwijderen

en: Allow non super-administrators to create, edit and delete users
nl: Sta niet super beheerders toe om gebruikers aan te maken, te bewerken en te verwijderen

en: Apply to All Sites
nl: Pas toe op alle locaties

en: Author
nl: Auteur

en: Author's website
nl: Site van auteur

en: Can not edit user or invalid data at the users list
nl: Kan gebruiker of ongeldige gegevens niet bewerken in de gebruikerslijst

en: Can not set Administrator role as a default one
nl: Kan beheerdersrol niet instellen als standaardrol

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Capabilities
nl: Rechten

en: Capabilities like "level_0", "level_1" are deprecated and are not used by WordPress.
nl: Rechten zoals "level_0", "level_1" zijn verouderd en worden niet gebruikt door WordPress.

en: Capability %s exists already
nl: Recht %s bestaat al

en: Capability %s was added successfully
nl: Recht %s is met succes toegevoegd

en: Capability %s was removed successfully
nl: Recht %s is met succes verwijderd

en: Capability name (ID):
nl: Recht naam (ID):

en: Change capabilities for user
nl: Wijzig competenties voor gebruiker

en: Change role for users without role
nl: Wijzig rol van gebruikers zonder rol

en: Change/add/delete WordPress user roles and capabilities.
nl: Veranderen/toevoegen/verwijderen van WordPress gebruikersrollen en competenties.

en: Columns:
nl: Kolommen:

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Confirm role update
nl: Rol update bevestigen

en: Continue?
nl: Doorgaan?

en: Contributor
nl: Bijdrager

en: Count users without role
nl: Tel aantal gebruikers zonder rol

en: Create users
nl: Gebruikers aanmaken

en: Custom Post Types
nl: Aangepaste berichttypen

en: Custom capabilities
nl: Aangepaste rechten

en: DANGER!
nl: GEVAAR!

en: Default Role
nl: Standaardrol

en: Default Roles
nl: Standaardrollen

en: Default Roles are updated
nl: Standaardrollen zijn aangepast

en: Default role for new users is set to %s successfully
nl: Standaardrol voor nieuwe gebruikers is met succes ingesteld op %s

en: Delete All Unused Roles
nl: Verwijder alle ongebruikte rollen

en: Delete Capability
nl: Recht verwijderen

en: Delete Role
nl: Rol verwijderen

en: Delete others pages
nl: Pagina's van anderen verwijderen

en: Delete others posts
nl: Berichten van anderen verwijderen

en: Delete pages
nl: Pagina's verwijderen

en: Delete plugins
nl: Plugins verwijderen

en: Delete posts
nl: Berichten verwijderen

en: Delete private pages
nl: Privépagina's verwijderen

en: Delete private posts
nl: Privéberichten verwijderen

en: Delete published pages
nl: Gepubliceerde pagina's verwijderen

en: Delete published posts
nl: Gepubliceerde berichten verwijderen

en: Delete themes
nl: Thema's verwijderen

en: Delete users
nl: Gebruikers verwijderen

en: Denied: %s
nl: Geweigerd: %s

en: Deprecated
nl: Verouderd

en: Display Role Name:
nl: Rol weergavenaam:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit dashboard
nl: Dashboard bewerken

en: Edit files
nl: Bestanden bewerken

en: Edit others pages
nl: Pagina's van anderen bewerken

en: Edit others posts
nl: Berichten van anderen bewerken

en: Edit pages
nl: Pagina's bewerken

en: Edit plugins
nl: Plugins bewerken

en: Edit posts
nl: Berichten bewerken

en: Edit private pages
nl: Privépagina's bewerken

en: Edit private posts
nl: Privéberichten bewerken

en: Edit published pages
nl: Gepubliceerde pagina's bewerken

en: Edit published posts
nl: Gepubliceerde berichten bewerken

en: Edit theme options
nl: Thema opties bewerken

en: Edit themes
nl: Thema's bewerken

en: Edit user capabilities
nl: Bewerk competenties van gebruiker

en: Edit users
nl: Gebruikers bewerken

en: Editor
nl: Redacteur

en: Empty users list
nl: Lege gebruikers lijst

en: Error encountered during default role change operation
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het wijzigen van de standaardrol

en: Error is encountered during new role create operation
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het aanmaken van een nieuwe rol

en: Error occurred during role(s) update
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het updaten van de rol(len)

en: Error occurred during user update
nl: Er is een fout opgetreden tijdens gebruiker update

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: Capability name must contain latin characters and digits only!
nl: Fout: recht naam mag enkel Latijnse karakters en cijfers bevatten!

en: Error: Empty role display name is not allowed.
nl: Fout: Lege rol weergavenaam is niet toegestaan.

en: Error: Role ID is empty!
nl: Fout: Rol ID is leeg!

en: Error: Role ID must contain latin characters, digits, hyphens or underscore only!
nl: Fout: Rol ID mag enkel Latijnse karakters, cijfers, koppeltekens of liggende streepjes bevatten!

en: Error: Role not added
nl: Fout: rol niet toegevoegd

en: Error: Role not revoked
nl: Fout: rol niet ingetrokken

en: Error: WordPress does not support numeric Role name (ID). Add latin characters to it.
nl: Fout: WordPress ondersteunt geen numerieke rolnaam (id). Voeg er Latijnse karakters aan toe.

en: Error: this capability is used internally by WordPress
nl: Fout: dit recht is intern gebruikt door WordPress

en: Error: this word is used by WordPress as a role ID
nl: Fout: dit woord wordt door WordPress gebruikt als een rol ID

en: Error: wrong request
nl: Fout: verkeerd verzoek

en: Export
nl: Exporteren

en: For more information on how to undo undesired changes and restore plugin capabilities go to
nl: Voor meer informatie over hoe je wijzigingen ongedaan kunt maken en rechten van de plugin kunt herstellen ga naar

en: For more information on how to undo undesired changes and restore plugins capabilities in case you lost them by mistake go to:
nl: Voor meer informatie over hoe je ongewenste wijzigingen ongedaan kunt maken, en de plugin mogelijkheden weer kan herstellen in het geval dat je ze verloren bent, ga dan naar:

en: General
nl: Algemeen

en: Grant Roles
nl: Ken rollen toe

en: Grant roles to selected users
nl: Ken rollen toe aan geselecteerde gebruikers

en: Granted
nl: Toegekend

en: Granted Only
nl: Enkel toegekend

en: Group
nl: Groep

en: He should do it using roles only.
nl: Hij zou het alleen met rollen moeten doen.

en: Hide admin bar
nl: Verberg beheerder balk

en: If any plugins (such as WooCommerce, S2Member and many others) have changed user roles and capabilities during installation, all those changes will be LOST!
nl: Indien welke plugin (zoals WooCommerce, S2Member en vele andere) dan ook, de gebruikers rollen en mogelijkheden hebben gewijzigd gedurende de installatie, dan zullen deze wijzigingen VERLOREN gaan!

en: If any plugins (such as WooCommerce, S2Member and many others) have changed user roles and capabilities during installation, those changes will be LOST!
nl: Indien welke plugin (zoals WooCommerce, S2Member en vele andere) dan ook, de gebruikers rollen en mogelijkheden hebben gewijzigd gedurende de installatie, dan zullen deze wijzigingen VERLOREN gaan!

en: If checked, then apply action to ALL sites of this Network
nl: Indien aangevinkt, worden alle acties toegepast op ALLE locaties van dit netwerk

en: If checked, then apply action to ALL sites. Main site only is affected in other case.
nl: Indien aangevinkt, pas dan de actie toe op ALLE sites. De hoofd site alleen wordt geraakt in andere gevallen.

en: If turned off - capabilities section of selected user is shown in readonly mode.
nl: Indien uitgeschakeld - Sectie rechten van geselecteerde gebruiker wordt in alleen-lezen modus getoond.

en: Import
nl: Importeren

en: Install plugins
nl: Plugins installeren

en: Install themes
nl: Thema's installeren

en: Insufficient permissions to work with User Role Editor
nl: Onvoldoende rechten om te werken met User Role Editor

en: Invalid data at the other roles list
nl: Ongeldige gegevens in de andere rollenlijst

en: Invalid primary role
nl: Ongeldige primaire rol

en: Invalid role
nl: Ongeldige rol

en: It is hidden by default for security reasons.
nl: Om veiligheidsredenen is het standaard verborgen.

en: Level 0
nl: Niveau 0

en: Level 1
nl: Niveau 1

en: Level 10
nl: Niveau 10

en: Level 2
nl: Niveau 2

en: Level 3
nl: Niveau 3

en: Level 4
nl: Niveau 4

en: Level 5
nl: Niveau 5

en: Level 6
nl: Niveau 6

en: Level 7
nl: Niveau 7

en: Level 8
nl: Niveau 8

en: Level 9
nl: Niveau 9

en: List users
nl: Geef gebruikers weer

en: Make copy of:
nl: Maak kopie van:

en: Manage categories
nl: Categorieën beheren

en: Manage links
nl: Links beheren

en: Manage options
nl: Opties beheren

en: Moderate comments
nl: Reacties beheren

en: Network Super Admin
nl: Netwerk superbeheerder

en: No
nl: Nee

en: No rights
nl: Geen rechten

en: None
nl: Geen

en: Not enough permissions
nl: Onvoldoende rechten

en: Note for multisite environment: take into account that other default roles should exist at the site,
nl: Let op voor multisite omgevingen: houd er rekening mee dat er andere standaardrollen moeten bestaan op de site,

en: Note for multisite environment: take into account that other default roles should exist at the site, in order to be assigned to the new registered users.
nl: Opgelet voor multisite omgeving: houdt er rekening mee dat andere standaardrollen op de site moeten bestaan, om toegewezen te kunnen worden aan nieuw geregistreerde gebruikers.

en: Other Roles
nl: Andere rollen

en: Other Roles:
nl: Andere Rollen:

en: Other Roles:
nl: Andere rollen:

en: Other default roles for new registered user
nl: Andere standaardrollen voor nieuw geregistreerde gebruiker

en: Other default roles for new registered user:
nl: Andere standaardrollen voor nieuw geregistreerde gebruiker:

en: Pages
nl: Pagina's

en: Please confirm permissions update
nl: Bevestig update van rechten

en: Plugin webpage
nl: Plugin webpagina

en: Posts
nl: Berichten

en: Primary Role:
nl: Primaire rol:

en: Primary Role:
nl: Primaire rol:

en: Primary default role:
nl: Primaire standaard rol:

en: Promote users
nl: Gebruikers bevorderen

en: Provide new role
nl: Maak nieuwe rol beschikbaar

en: Publish pages
nl: Pagina's publiceren

en: Publish posts
nl: Berichten publiceren

en: Quick filter:
nl: Snel filter:

en: Read
nl: Lezen

en: Read private pages
nl: Privépagina's lezen

en: Read private posts
nl: Privéberichten lezen

en: Remove users
nl: Gebruikers verwijderen

en: Rename Role
nl: Hernoem rol

en: Requested user does not exist
nl: Opgevraagde gebruiker bestaat niet

en: Reset
nl: Herstellen

en: Reset Roles to its original state
nl: Reset de rollen naar de originele status

en: Resetting will setup default user roles and capabilities from WordPress core.
nl: Resetten zal standaard gebruiker rollen en mogelijkheden van de WordPress core instellen.

en: Revoke
nl: Intrekken

en: Revoke role&hellip;
nl: Intrekken rol&hellip;

en: Role
nl: Rol

en: Role %1$s is renamed to %2$s successfully
nl: Rol %1$s is succesvol hernoemd naar %2$s

en: Role %s does not exists
nl: Rol %s bestaat niet

en: Role %s exists already
nl: Rol %s bestaat al

en: Role %s is created successfully
nl: Rol %s is met succes aangemaakt

en: Role %s is deleted successfully
nl: Rol %s is met succes verwijderd

en: Role added to %d user(s).
nl: Rol toegevoegd aan %d gebruiker(s).

en: Role does not exist
nl: Rol bestaat niet

en: Role is updated successfully
nl: Rol is met succes aangepast

en: Role name (ID):
nl: Rolnaam (id):

en: Role revoked from %d user(s).
nl: Rol ingetrokken van %d gebruiker(s).

en: Roles are updated for all network
nl: Rollen van het volledige netwerk zijn aangepast

en: Roles were granted to users successfully
nl: Rollen zijn met succes toegekend aan gebruikers

en: Save
nl: Opslaan

en: Select Role and change its capabilities:
nl: Selecteer rol en wijzig de competenties:

en: Select Role:
nl: Selecteer rol:

en: Select additional roles for this user
nl: Selecteer aanvullende rollen voor deze gebruiker

en: Select role first!
nl: Selecteer eerst je rol!

en: Select role(s) which you wish to grant!
nl: Selecteer rol(len) die je wenst toe te kennen!

en: Select users from which you wish revoke role!
nl: Selecteer gebruikers waarvan je de rol wilt intrekken!

en: Select users to which you wish to add role!
nl: Selecteer gebruikers waaraan je een rol wilt toevoegen!

en: Select users to which you wish to grant roles!
nl: Selecteer gebruikers waar je rollen aan wenst toe te kennen!

en: Set New Default Role
nl: Nieuwe standaard rol instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show Administrator role at User Role Editor
nl: Toon beheerdersrol bij User Role Editor

en: Show at the "Users" page a quant of users without role. Module allows to assign all of them
nl: Toon op de pagina "Gebruikers" een aantal gebruikers zonder rol. Met de module kun je ze allemaal toewijzen

en: Show capabilities in
nl: Toon competenties in

en: Show capabilities in human readable form
nl: Toon rechten in leesbare vorm

en: Show capabilities in the human readable form
nl: Toon competenties in leesbare vorm

en: Show confirmation dialog before save changes made to a current role.
nl: Toon bevestiging dialoog voor het opslaan van de wijzigingen gemaakt aan de huidige rol.

en: Show deprecated capabilities
nl: Toon verouderde competentie

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Super administrator only may create, edit and delete users under WordPress multi-site by default.
nl: Alleen superbeheerders mogen standaard gebruikers aanmaken, bewerken en verwijderen onder WordPress multi site.

en: Switch themes
nl: Van thema wisselen

en: Switch&nbsp;To
nl: Wissel&nbsp;naar

en: Themes
nl: Thema's

en: There are no capabilities available for deletion!
nl: Er zijn geen rechten beschikbaar voor verwijdering!

en: There are no roles for deletion
nl: Er zijn geen rollen om te verwijderen

en: They are left at the user roles for the compatibility purpose with old themes and plugins code.
nl: Ze worden bij de gebruikersrollen gelaten voor compatibiliteit met oude thema's en plugins.

en: This method is only for a single site of WordPress multisite installation.
nl: Deze methode is alleen voor een enkele site of WordPress multi site installatie.

en: This role does not exist -
nl: Deze rol bestaat niet -

en: To:
nl: Naar:

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Tools: Reset: User Roles were initialized
nl: Gereedschap: Reset: Gebruiker rollen werden werden opnieuw ingesteld

en: Total
nl: Totaal

en: Turn this option on in order to remove this limitation.
nl: Schakel deze optie in om deze beperking te verwijderen.

en: Turning on this option will show those deprecated capabilities.
nl: Door deze optie in te schakelen worden deze verouderde rechten getoond.

en: Unfiltered html
nl: Ongefilterde HTML

en: Unfiltered upload
nl: Ongefilterd uploaden

en: Unused roles are deleted successfully
nl: Ongebruikte rollen zijn met succes verwijderd

en: Update core
nl: Core updaten

en: Update plugins
nl: Plugins updaten

en: Update themes
nl: Thema's updaten

en: Upload files
nl: Bestanden uploaden

en: User Role Editor - Options
nl: User Role Editor - Opties

en: User Role Editor Options page help
nl: Hulp voor User Role Editor Opties pagina

en: User Role Editor options are updated
nl: User Role Editor opties zijn aangepast

en: User Roles are restored to WordPress default values.
nl: Gebruikersrollen worden hersteld naar WordPress standaardwaarden.

en: User capabilities are updated successfully
nl: Gebruiker competenties zijn met succes aangepast

en: Users
nl: Gebruikers

en: Version:
nl: Versie:

en: WARNING!
nl: WAARSCHUWING!

en: Warning! Be careful - removing critical capability could crash some plugin or other custom code
nl: Waarschuwing! Wees voorzichtig - een cruciaal recht verwijderen kan een plugin of andere aangepaste code doen crashen

en: Working...
nl: Bezig...

en: Wrong Request
nl: Verkeerde aanvraag

en: Wrong request!
nl: Verkeerde aanvraag!

en: Wrong request, valid user ID was missed
nl: Foutieve aanvraag, geldig gebruikers ID ontbreekt

en: Wrong request. Default role can not be empty
nl: Verkeerde aanvraag. Standaard rol kan niet leeg zijn

en: Wrong role ID
nl: Foutieve rol ID

en: Yes
nl: Ja

en: You can not delete role
nl: Je kunt geen rol verwijderen

en: You do not have permission to edit this user.
nl: Je hebt geen rechten om deze gebruiker te bewerken.

en: You do not have sufficient permissions to manage options for User Role Editor.
nl: Je beschikt niet over de juiste rechten om opties voor User Role Editor te beheren.

en: an empty role "No rights", in order to look on the users list with role "No rights" at the separate tab then.
nl: een lege rol "Geen rechten", om in de lijst met gebruikers met rol "Geen rechten" op de aparte tab te kunnen kijken.

en: automatically converts capability names from the technical form for internal use like "edit_others_posts" to more user friendly form, e.g. "Edit others posts".
nl: converteert automatisch recht namen van het technische formulier voor intern gebruik zoals "edit_others_posts" naar meer gebruikersvriendelijke vorm, bijvoorbeeld "Bewerk andere berichten".

en: bbPress Role:
nl: bbPress rol:

en: capabilities were removed successfully
nl: rechten zijn met succes verwijderd

en: columns
nl: kolommen

en: does not exist
nl: bestaat niet

en: in order to be assigned to the new registered users.
nl: om te worden toegewezen aan de nieuwe geregistreerde gebruikers.

en: select roles below to assign them to the new user automatically as an addition to the primary role.
nl: selecteer de rollen hieronder om ze automatisch toe te wijzen aan de nieuwe gebruiker als aanvulling op de primaire rol.

en: turn this option on in order to make the "Administrator" role available at the User Role Editor roles selection drop-down list.
nl: schakel deze optie in om de rol "Beheerder" beschikbaar te maken in de keuzelijst gebruikersrollen editor.
