Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (3675 entries)

note: translators: 1: Event ID, 2: Error message.
en: Event %1$d: %2$s
pl: Wydarzenie %1$d: %2$s

en: You do not have permission to access this content.
pl: Nie masz uprawnień dostępu do tej treści.

note: translators: %1$s: opening span tag, contents not show on smaller screens %2$s: closing span tag
en: Find out more %1$s about Events Calendar Pro%2$s
pl: Dowiedz się więcej %1$s o Kalendarzu wydarzeń Pro%2$s

en: Schedule multiple events in daily, weekly, monthly, or custom patterns with Events Calendar Pro.
pl: Zaplanuj wiele wydarzeń w trybie dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub własnym za pomocą Kalendarza wydarzeń Pro.

en: Dismiss this notice.
pl: Odrzuć to powiadomienie.

note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s for The Events Calendar plugins, add-ons, and bundles.
pl: %1$s %2$s dla wtyczek, dodatków i pakietów Kalendarza wydarzeń.

note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s for The Events Calendar 30%% off plugins, add-ons, bundles, everything!.
pl: %1$s %2$s na Kalendarz wydarzeń 30%% zniżki na wtyczki, dodatki, pakiety, wszystko!.

note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s for Event Tickets 30%% off plugins, add-ons, bundles, everything!.
pl: %1$s %2$s na Bilety na wydarzenia 30%% zniżki na wtyczki, dodatki, pakiety, wszystko!.

[ctx: Alt text for the Black Friday Ad]
note: translators: %1$s: Black Friday sale year (numeric)
en: %1$s Black Friday Sale for The Events Calendar. 30%% off all plugins, add-ons, bundles, everything!.
pl: %1$s Wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku dla Kalendarza wydarzeń. 30%% zniżki na wszystkie wtyczki, dodatki, pakiety, na wszystko!.

en: This option is automatically disabled when The Events Calendar is active for compatibility.
pl: Ta opcja jest automatycznie wyłączana, gdy Kalendarz wydarzeń jest włączony w celu zapewnienia zgodności.

en: Note:
pl: Adnotacja:

note: translators: %s: Event label plural
en: Bottom %s list pagination
pl: Dolne stronicowanie listy %s

note: translators: %s: Event label plural
en: Top %s list pagination
pl: Górne stronicowanie listy %s

en: Breadcrumb
pl: Okruszek

en: Back link
pl: Odnośnik zwrotny

note: translators: %1$d: number of events, %2$s: formatted date.
en: + %1$d More for %2$s | + %1$d More for %2$s
pl[0]: + %1$d więcej za %2$s
pl[1]: + %1$d więcej za %2$s
pl[2]: + %1$d więcej za %2$s

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Below you can set up the authentication for different calendar services, in order to be able to import events from them.
pl: Poniżej możesz skonfigurować uwierzytelnianie dla różnych usług kalendarza, aby móc importować z nich wydarzenia.

[ctx: Calendar display settings header]
en: Import
pl: Importuj

en: Support Access
pl: Dostęp do pomocy technicznej

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags, respectively.
en: %1$sBuy a license%2$s for the Promoter service to access additional marketing features.
pl: %1$sKup licencję%2$s na usługę Promoter, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji marketingowych.

en: Plugin couldn't be identified.
pl: Nie udało się zidentyfikować wtyczki.

en: things you can do
pl: rzeczy, które możesz zrobić

en: Find solutions to this
pl: Znajdź rozwiązania tego problemu

en: More info
pl: Więcej informacji

en: common error messages
pl: typowe komunikaty o błędach

en: Caching can improve your site performance and speed up your site. Check out our Caching Guide to help you set up caching with our plugins correctly.
pl: Buforowanie może poprawić wydajność i przyspieszyć działanie Twojej witryny. Zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po buforowaniu, który pomoże Ci poprawnie skonfigurować buforowanie z naszymi wtyczkami.

note: translators: %s: The name of the caching plugin.
en: Caching plugin detected: %s
pl: Wykryto wtyczkę buforującą: %s

en: The default PHP timezone of your server is set to something else than UTC. This can cause issues when displaying event times and time zones. We recommend you to set the default PHP time zone on your server to UTC. This is usually done with the `date.timezone` directive in the php.ini file.
pl: Domyślna strefa czasowa PHP Twojego serwera jest ustawiona na inną strefę czasową niż UTC. Może to powodować problemy z wyświetlaniem godzin i stref czasowych wydarzeń. Zalecamy ustawienie domyślnej strefy czasowej PHP na serwerze na UTC. Zazwyczaj robi się to za pomocą dyrektywy `date.timezone` w pliku php.ini.

en: Default PHP timezone is other than UTC
pl: Domyślna strefa czasowa PHP jest inna niż UTC

en: The PHP version your site uses has reached its end of life of life on November 28, 2022. This means it no longer receives security updates or bug fixes. Users are encouraged to upgrade to newer versions of PHP to ensure continued support and security. Reach out to your hosting provider for assistance.
pl: Wersja PHP, z której korzysta Twoja witryna, osiągnęła koniec wsparcia 28 listopada 2022 r. Oznacza to, że nie będzie już otrzymywać aktualizacji zabezpieczeń ani poprawek błędów. Zachęcamy użytkowników do aktualizacji do nowszych wersji PHP, aby zapewnić sobie ciągłe wsparcie i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z dostawcą hostingu, aby uzyskać pomoc.

en: PHP version out of date
pl: Wersja PHP jest nieaktualna

en: These operations are introduced by The Events Calendar.
pl: Operacje te zostały wprowadzone w Kalendarzu wydarzeń.

en: Failed to create the venue
pl: Nie udało się utworzyć miejsca

en: You do not have permission to create venues
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia miejsc

en: Venue created successfully
pl: Miejsce zostało pomyślnie utworzone

en: The venue data to create.
pl: Dane miejsca do utworzenia.

en: Creates a new venue
pl: Tworzy nowe miejsce

en: Create a Venue
pl: Utwórz miejsce

en: Returns the list of venues
pl: Zwraca listę miejsc

en: The total number of venues matching the request.
pl: Łączna liczba miejsc odpowiadających zapytaniu.

en: Returns a list of venues
pl: Zwraca listę miejsc

en: Get venues
pl: Zdobądź miejsca

en: Limit result set to venues with specific status.
pl: Ogranicz zestaw wyników do miejsc o określonym statusie.

en: Limit result set to venues with upcoming events.
pl: Ogranicz zestaw wyników do miejsc, w których odbywają się nadchodzące wydarzenia.

en: Limit result set to venues with events.
pl: Ogranicz zestaw wyników do miejsc, w których odbywają się wydarzenia.

en: Limit result set to venues with specific event.
pl: Ogranicz zestaw wyników do miejsc, w których odbywają się określone wydarzenia.

en: The venue does not support trashing. Set force=true to delete
pl: Miejsce nie obsługuje usuwania. Ustaw force=true, aby usunąć.

en: Failed to delete the venue
pl: Nie udało się usunąć miejsca

en: The venue has already been trashed
pl: Miejsce zostało już przeniesione do kosza

en: You do not have permission to delete this venue
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego miejsca

en: Venue deleted successfully
pl: Miejsce zostało pomyślnie usunięte

en: Deletes an existing venue
pl: Usuwa istniejące miejsce

en: Delete a Venue
pl: Usuń miejsce

en: Failed to update the venue
pl: Nie udało się zaktualizować miejsca

en: You do not have permission to update this venue
pl: Nie masz uprawnień do aktualizacji tego miejsca

en: Venue updated successfully
pl: Miejsce zostało pomyślnie zaktualizowane

en: The venue data to update.
pl: Dane dotyczące miejsca zostaną zaktualizowane.

en: Updates an existing venue
pl: Aktualizuje istniejące miejsce

en: Update a Venue
pl: Aktualizacja miejsca

en: The requested venue was not found
pl: Nie znaleziono żądanego miejsca

en: Returns the venue
pl: Zwraca miejsce

en: Returns a single venue
pl: Zwraca pojedyncze miejsce

en: Retrieve a Venue
pl: Pobierz miejsce

en: Unique identifier for the venue.
pl: Unikatowy identyfikator miejsca.

en: Failed to create the organizer
pl: Nie udało się utworzyć organizatora

en: You do not have permission to create organizers
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia organizatorów

en: Organizer created successfully
pl: Organizator został pomyślnie utworzony

en: The organizer data to create.
pl: Dane organizatora do utworzenia.

en: Creates a new organizer
pl: Tworzy nowego organizatora

en: Create an Organizer
pl: Utwórz organizatora

en: Returns the list of organizers
pl: Zwraca listę organizatorów

en: The total number of organizers matching the request.
pl: Łączna liczba organizatorów odpowiadających zapytaniu.

en: Returns a list of organizers
pl: Zwraca listę organizatorów

en: Get organizers
pl: Zdobądź organizatorów

en: Limit result set to organizers with specific status.
pl: Ogranicz zestaw wyników do organizatorów o określonym statusie.

en: Limit result set to organizers with upcoming events.
pl: Ogranicz zestaw wyników do organizatorów nadchodzących wydarzeń.

en: Limit result set to organizers with events.
pl: Ogranicz zestaw wyników do organizatorów wydarzeń.

en: Limit result set to organizers with specific event.
pl: Ogranicz zestaw wyników do organizatorów ze specyficznym wydarzeniem.

en: The organizer does not support trashing. Set force=true to delete
pl: Organizator nie obsługuje usuwania. Ustaw force=true, aby usunąć.

en: Failed to delete the organizer
pl: Nie udało się usunąć organizatora

en: You do not have permission to delete this organizer
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego organizatora

en: Organizer deleted successfully
pl: Organizator został pomyślnie usunięty

en: Deletes an existing organizer
pl: Usuwa istniejącego organizatora

en: Delete an Organizer
pl: Usuń organizatora

en: Failed to update the organizer
pl: Nie udało się zaktualizować organizatora

en: You do not have permission to update this organizer
pl: Nie masz uprawnień do aktualizacji tego organizatora

en: Organizer updated successfully
pl: Organizator pomyślnie zaktualizował się

en: The organizer data to update.
pl: Dane organizatora do aktualizacji.

en: Updates an existing organizer
pl: Aktualizuje istniejącego organizatora

en: Update an Organizer
pl: Aktualizacja organizatora

en: The requested organizer was not found
pl: Nie znaleziono żądanego organizatora

en: Returns the organizer
pl: Zwraca organizatora

en: Returns a single organizer
pl: Zwraca pojedynczego organizatora

en: Retrieve an Organizer
pl: Pobierz organizatora

en: Unique identifier for the organizer.
pl: Unikatowy identyfikator organizatora.

en: Failed to create the event
pl: Nie udało się utworzyć wydarzenia

en: You do not have permission to create events
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia wydarzeń

en: Event created successfully
pl: Wydarzenie utworzone pomyślnie

en: The event data to create.
pl: Dane wydarzenia do utworzenia.

en: Creates a new event
pl: Tworzy nowe wydarzenie

en: Order sort attribute ascending or descending.
pl: Sortuj atrybuty rosnąco lub malejąco.

en: Sort collection by event attribute.
pl: Sortuj kolekcję według atrybutu wydarzenia.

en: Limit result set to events with tickets.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń z biletami.

en: Limit result set to events ending after the specified date.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń kończących się po określonej dacie.

en: Limit result set to events ending before the specified date.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń kończących się przed określoną datą.

en: Limit result set to events starting after the specified date.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń rozpoczynających się po określonej dacie.

en: Limit result set to events starting before the specified date.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń rozpoczynających się przed określoną datą.

en: Limit result set to events with specific post parent.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń z konkretnym nadrzędnym wpisem.

en: Limit result set to events with specific status.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń o określonym statusie.

en: Limit result set to featured events only.
pl: Ogranicz zestaw wyników wyłącznie do wydarzeń wyróżnionych.

en: Limit result set to events assigned to specific organizers.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń przypisanych do konkretnych organizatorów.

en: Limit result set to events assigned to specific venues.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń przypisanych do konkretnych miejsc.

en: Limit result set to events assigned specific tags.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń, którym przypisano konkretne znaczniki.

en: Limit result set to events assigned specific categories.
pl: Ogranicz zestaw wyników do wydarzeń przypisanych do konkretnych kategorii.

en: Limit results to those matching a string.
pl: Ogranicz wyniki do tych, które odpowiadają ciągowi znaków.

en: Limit events to those ending before the specified date.
pl: Ogranicz wydarzenia do tych, które kończą się przed określoną datą.

en: Limit events to those starting after the specified date.
pl: Ogranicz wydarzenia do tych, które rozpoczynają się po określonej dacie.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
pl: Maksymalna liczba elementów, które zostaną zwrócone w zestawie wyników.

en: The collection page number.
pl: Numer strony kolekcji.

en: The requested page was not found
pl: Żądana strona nie została znaleziona

en: Returns the list of events
pl: Zwraca listę wydarzeń

en: RFC 5988 Link header for pagination. Contains navigation links with relationships:
    				`rel="next"` for the next page (if not on last page),
    				`rel="prev"` for the previous page (if not on first page).
    				Header is omitted entirely if there's only one page
pl: RFC 5988 Nagłówek odnośnika do stronicowania. Zawiera odnośniki nawigacyjne z relacjami:
    				`rel="next"` dla następnej strony (jeśli nie na ostatniej stronie),
    				`rel="prev"` dla poprzedniej strony (jeśli nie na pierwszej stronie).
    				Nagłówek jest całkowicie pomijany, jeśli jest tylko jedna strona.

en: The organizer has already been trashed
pl: Organizator został już przeniesiony do kosza

en: The total number of pages for the request.
pl: Całkowita liczba stron dla żądania.

en: The total number of events matching the request.
pl: Łączna liczba zdarzeń odpowiadających żądaniu.

en: Returns a list of events
pl: Zwraca listę wydarzeń

en: Retrieve Events
pl: Pobierz wydarzenia

en: The event does not support trashing. Set force=true to delete
pl: Wydarzenie nie obsługuje usuwania. Ustaw force=true, aby usunąć.

en: Failed to delete the event
pl: Nie udało się usunąć wydarzenia

en: The event has already been trashed
pl: Wydarzenie zostało już przeniesione do kosza

en: You do not have permission to delete this event
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego wydarzenia

en: Event deleted successfully
pl: Wydarzenie zostało pomyślnie usunięte

en: Deletes an existing event
pl: Usuwa istniejące wydarzenie

en: Failed to update the event
pl: Nie udało się zaktualizować wydarzenia

en: You do not have permission to update this event
pl: Nie masz uprawnień do aktualizacji tego wydarzenia

en: You are not logged in
pl: Nie jesteś zalogowany

en: Invalid request data
pl: Nieprawidłowe dane żądania

en: Event updated successfully
pl: Wydarzenie zostało pomyślnie zaktualizowane

en: The event data to update.
pl: Dane wydarzenia do aktualizacji.

en: Updates an existing event
pl: Aktualizuje istniejące wydarzenie

en: Update an Event
pl: Aktualizuj wydarzenie

en: The requested event was not found
pl: Żądane wydarzenie nie zostało znalezione

en: Returns the event
pl: Zwraca wydarzenie

en: Returns a single event
pl: Zwraca pojedyncze wydarzenie

en: Retrieve an Event
pl: Pobierz wydarzenie

en: Unique identifier for the event.
pl: Unikatowy identyfikator wydarzenia.

en: The request body for the venue endpoint
pl: Treść żądania dla punktu końcowego miejsca

en: A venue
pl: Miejsce

en: The venue directions link
pl: Odnośnik wskazówek dojazdu do miejsca

en: The venue website
pl: Witryna internetowa miejsca

en: The venue zip code
pl: Kod pocztowy miejsca

en: The venue state/province
pl: Miejsce województwo/powiat

en: The request body for the organizer endpoint
pl: Treść żądania dla punktu końcowego organizatora

en: An organizer
pl: Organizator

en: The organizer's email address
pl: Adres e-mail organizatora

en: The organizer's website
pl: Strona internetowa organizatora

en: The organizer's phone number
pl: Numer telefonu organizatora

en: The request body for the event endpoint
pl: Treść żądania dla punktu końcowego wydarzenia

en: An event
pl: Wydarzenie

en: The schedule details of the event in HTML
pl: Szczegóły harmonogramu wydarzenia w formacie HTML

en: The schedule details of the event
pl: Szczegóły harmonogramu wydarzenia

en: Array of ticket providers or false if the event is not ticketed.
pl: Tablica dostawców biletów lub fałsz, jeżeli wydarzenie nie jest biletowane.

en: The venues of the event
pl: Miejsca wydarzenia

en: The organizers of the event
pl: Organizatorzy wydarzenia

en: The names of the organizers of the event
pl: Nazwy organizatorów wydarzenia

en: The cost of the event
pl: Koszt wydarzenia

en: Whether the event is sticky
pl: Czy wydarzenie jest przypięte

en: Whether the event is featured
pl: Czy wydarzenie jest wyróżnione

en: The days of the week that the event displays on
pl: Dni tygodnia, w których wyświetlane jest wydarzenie

en: The duration of the event in the current week
pl: Czas trwania wydarzenia w bieżącym tygodniu

en: Whether the event happens this week
pl: Czy wydarzenie odbędzie się w tym tygodniu

en: Whether the event ends this week
pl: Czy wydarzenie zakończy się w tym tygodniu

en: Whether the event starts this week
pl: Czy wydarzenie rozpocznie się w tym tygodniu

en: Whether the event is all day
pl: Czy wydarzenie trwa cały dzień

en: Whether the event is happening now
pl: Czy wydarzenie ma miejsce teraz

en: Whether the event is in the past
pl: Czy wydarzenie miało miejsce w przeszłości

en: Whether the event is multiday
pl: Czy wydarzenie jest wielodniowe

en: The duration of the event in seconds
pl: Czas trwania wydarzenia w sekundach

en: The timezone of the event
pl: Strefa czasowa wydarzenia

en: The end date of the event in UTC
pl: Data zakończenia wydarzenia w UTC

en: The end date of the event
pl: Data zakończenia wydarzenia

en: The start date of the event in UTC
pl: Data rozpoczęcia wydarzenia w formacie UTC

en: The start date of the event
pl: Data rozpoczęcia wydarzenia

en: The terms assigned to the entity in the tribe_events_cat taxonomy
pl: Terminy przypisane do jednostki w taksonomii tribe_events_cat

en: Entity not found after update.
pl: Jednostka nie została znaleziona po aktualizacji.

en: Failed to update entity.
pl: Nie udało się zaktualizować jednostki.

en: The entity could not be updated.
pl: Nie udało się zaktualizować jednostki.

en: The entity could not be read.
pl: Nie można odczytać jednostki.

en: The entity has already been trashed.
pl: Jednostka została już przeniesiona do kosza.

en: The entity could not be trashed.
pl: Tej jednostki nie można było przenieść do kosza.

en: The entity could not be permanently deleted.
pl: Nie udało się trwale usunąć jednostki.

en: The entity does not support trashing. Set 'force=true' to delete.
pl: Jednostka nie obsługuje przenoszenia do kosza. Ustaw „force=true”, aby usunąć.

en: Force deletion failed - the entity could not be permanently deleted.
pl: Wymuszanie usunięcia nie powiodło się - nie można trwale usunąć jednostki.

en: The entity could not be found.
pl: Nie można odnaleźć jednostki.

en: The entity could not be deleted.
pl: Nie można usunąć jednostki.

en: Failed to create entity.
pl: Nie udało się utworzyć jednostki.

en: These operations are introduced by the Common library.
pl: Operacje te zostały wprowadzone przez Wspólną bibliotekę.

en: The property is invalid.
pl: Ta właściwość jest nieprawidłowa.

note: translators: %s: The name of the invalid property. translators: %s is the name of the property.
en: Property %s is invalid
pl: Właściwość %s jest nieprawidłowa

en: The property is required but missing.
pl: Ta właściwość jest wymagana, ale jej brakuje.

note: translators: %s is the name of the property.
en: Property %s is required
pl: Właściwość %s jest wymagana

en: Get the documentation for the TEC REST API
pl: Pobierz dokumentację dla interfejsu API REST TEC

en: A path's documentation.
pl: Dokumentacja ścieżki.

en: An object's schema.
pl: Schemat obiektu.

en: A TEC post object as expected by the REST API
pl: Obiekt wpisu TEC, zgodnie z oczekiwaniami REST API

en: TEC Post Entity Request Body
pl: Treść żądania treści TEC wpisu

en: A TEC post object as returned by the REST API
pl: Obiekt TEC wpisu zwrócony przez REST API

en: TEC Post Entity
pl: Jednostka TEC wpisu

en: The terms assigned to the entity in the post_tag taxonomy
pl: Terminy przypisane do jednostki w taksonomii post_tag

en: The theme file to use to display the entity.
pl: Plik motywu służący do wyświetlania jednostki.

en: Whether or not the entity should be treated as sticky
pl: Czy jednostkę należy traktować jako przypiętą

en: The format for the entity.
pl: Format jednostki.

en: Whether or not the entity can be pinged
pl: Czy można wykonać ping do jednostki

en: Whether or not comments are open on the entity.
pl: Czy komentarze są otwarte dla jednostki.

en: The ID of the featured media for the entity.
pl: Identyfikator wyróżnionych mediów dla jednostki.

en: The ID for the author of the entity.
pl: Identyfikator autora jednostki.

en: The excerpt for the entity.
pl: Zajawka jednostki.

en: Whether the excerpt is protected with a password
pl: Czy zajawka jest chroniona hasłem

en: HTML excerpt for the entity, transformed for display
pl: Zajawka HTML dla jednostki, przekształcona w celu wyświetlenia

en: The content for the entity.
pl: Treść jednostki.

en: Whether the content is protected with a password
pl: Czy treść jest chroniona hasłem

en: HTML content for the entity, transformed for display
pl: Treść HTML dla jednostki, przekształcona w celu wyświetlenia

en: HTML title for the entity, transformed for display
pl: Tytuł HTML dla jednostki, przekształcony w celu wyświetlenia

en: Slug automatically generated from the entity title
pl: Uproszczona nazwa generowana automatycznie z tytułu jednostki

en: Permalink template for the entity.
pl: Bezpośredni odnośnik szablonu dla jednostki.

en: A named status for the entity.
pl: Nazwany status jednostki.

en: An alphanumeric identifier for the entity unique to its type
pl: Alfanumeryczny identyfikator jednostki, unikatowy dla jej rodzaju

en: The date the entity was last modified, as GMT. In RFC3339 format.
pl: Data ostatniej modyfikacji jednostki (GMT). W formacie RFC3339.

en: The date the entity was last modified, in the site's timezone. In RFC3339 format.
pl: Data ostatniej modyfikacji jednostki w strefie czasowej witryny. W formacie RFC3339.

en: URL to the entity.
pl: Adres URL jednostki.

en: Unique identifier for the entity.
pl: Unikatowy identyfikator jednostki.

en: The globally unique identifier for the entity.
pl: Globalnie unikatowy identyfikator jednostki.

en: The date the entity was published, as GMT. In RFC3339 format.
pl: Data publikacji jednostki w formacie GMT. W formacie RFC3339.

en: The date the entity was published, in the site's timezone. In RFC3339 format.
pl: Data publikacji jednostki w strefie czasowej witryny. W formacie RFC3339.

en: The type of the content.
pl: Rodzaj treści.

en: The schema of the content.
pl: Schemat treści.

en: The JSON content of the response.
pl: Treść JSON odpowiedzi.

en: The content of the response.
pl: Treść odpowiedzi.

en: The response for the GET method.
pl: Odpowiedź na metodę GET.

en: The responses of the GET method.
pl: Odpowiedzi metody GET.

en: The schema of the parameter.
pl: Schemat parametru.

en: Whether the parameter is required.
pl: Czy parametr jest wymagany.

en: The location of the parameter.
pl: Lokalizacja parametru.

en: The name of the parameter.
pl: Nazwa parametru.

en: A parameter.
pl: Parametr.

en: The parameters of the GET method.
pl: Parametry metody GET.

en: The description of the GET method.
pl: Opis metody GET.

en: The GET method for the path.
pl: Metoda GET dla ścieżki.

en: The OpenAPI paths.
pl: Ścieżki OpenAPI.

en: The server URL.
pl: Adres URL serwera.

en: A server.
pl: Serwer.

en: The OpenAPI servers.
pl: Serwery OpenAPI.

en: The OpenAPI schemas.
pl: Schematy OpenAPI.

en: The OpenAPI components.
pl: Komponenty OpenAPI.

en: The email of the contact.
pl: Adres e-mail kontaktu.

en: The name of the contact.
pl: Nazwa kontaktu.

en: The API contact.
pl: Kontakt API.

en: The API description.
pl: Opis API.

en: The TEC REST API version.
pl: Wersja API REST TEC.

en: The API title.
pl: Tytuł API.

en: The API info.
pl: Informacje o API.

en: The OpenAPI version.
pl: Wersja OpenAPI.

en: The timezone of the date
pl: Strefa czasowa daty

en: The timezone type
pl: Rodzaj strefy czasowej

en: The date
pl: Data

en: Password protected
pl: Zabezpieczone hasłem

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
pl: Czy pominąć kosz i wymusić usunięcie.

en: Experimental endpoint requires appropriate acknowledgement header.
pl: Eksperymentalny punkt końcowy wymaga odpowiedniego nagłówka potwierdzającego.

en: Experimental endpoint requires acknowledgement header.
pl: Eksperymentalny punkt końcowy wymaga nagłówka potwierdzającego.

en: Enable the frontend functionality for Category Colors.
pl: Włącz funkcjonalność front-endu dla kolorów kategorii.

en: Only appears if Legend Superpowers are active. Helps users clear their category selections.
pl: Pojawia się tylko wtedy, gdy aktywne są super moce legendy. Pomaga użytkownikom wyczyścić wybrane kategorie.

[ctx: Alt text for the Event Seating Sale Ad]
note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s - Get Event Seating at 30%% off!
pl: %1$s %2$s - Zdobądź miejsca na wydarzenie ze zniżką 30%%!

[ctx: Alt text for the Event Tickets Plus Sale Ad]
note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s - Get Event Tickets Plus at 30%% off!
pl: %1$s %2$s - Zdobądź Bilety na wydarzenie Plus ze zniżką 30%%!

[ctx: Alt text for the Filter Bar Sale Ad]
note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s - Get Filter Bar at 30%% off!
pl: %1$s %2$s - Zdobądź pasek filtrów ze zniżką 30%%!

[ctx: Alt text for the Events Pro Sale Ad]
note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s - Get Events Calendar Pro at 30%% off!
pl: %1$s %2$s - Zdobądź Kalendarz wydarzeń Pro ze zniżką 30%%!

[ctx: Alt text for the Default Sale Ad]
note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s for The Events Calendar plugins, add-ons and bundles.
pl: %1$s %2$s dla wtyczek, dodatków i pakietów Kalendarza wydarzeń.

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset category selection
pl: Zresetuj wybór kategorii

note: translators: %s is the category name.
en: View events in %s
pl: Wyświetl wydarzenia w %s

note: translators: %s is the category name.
en: Highlight events in %s
pl: Podświetl wydarzenia w %s

en: Close category selection
pl: Zamknij wybór kategorii

en: Browse by category
pl: Przeglądaj wg kategorii

en: Highlight a category
pl: Podświetl kategorię

en: Category selection
pl: Wybór kategorii

en: Select categories to highlight
pl: Wybierz kategorie, które chcesz wyróżnić

en: Notice
pl: Powiadomienie

en: Reset Button
pl: Przycisk resetowania

en: Use your own CSS for category legend
pl: Użyj własnego CSS dla legendy kategorii

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Display categories in the legend even if they aren't currently shown on the calendar.
pl: Wyświetlaj kategorie w legendzie, nawet jeśli nie są obecnie widoczne w kalendarzu.

en: Show hidden categories in legend
pl: Pokaż ukryte kategorie w legendzie

en: Enable
pl: Włącz

en: Legend Superpowers
pl: Legendarne super moce

en: Show Category Legend in these Event Views
pl: Pokaż legendę kategorii w tych widokach wydarzeń

en: The category legend provides labels for the colors that appear on your events on event listing pages.
pl: Legenda kategorii zawiera etykiety kolorów, które pojawiają się przy wydarzeniach na stronach z listami wydarzeń.

[ctx: Category Legend settings section header]
en: Category Legend
pl: Legenda kategorii

en: Category colors helps your users relate events to a specific category on the event listing pages. To assign colors to event categories see Event Categories page.
pl: Kolory kategorii pomagają użytkownikom powiązać wydarzenia z określoną kategorią na stronach z listą wydarzeń. Aby przypisać kolory do kategorii wydarzeń, zobacz stronę Kategorie wydarzeń.

[ctx: Category Colors section header]
en: Category Colors
pl: Kolory kategorii

en: This feature helps your users highlight events belonging to a specific category.
pl: Funkcja ta umożliwia użytkownikom podświetlenie wydarzeń należących do określonej kategorii.

en: To continue using category colors, please migrate your settings. The settings have been disabled until you complete the migration.
pl: Aby kontynuować korzystanie z kolorów kategorii, przenieś swoje ustawienia. Ustawienia zostały wyłączone do czasu ukończenia migracji.

en: We've detected that you're using the Category Colors plugin. This functionality is now included in The Events Calendar!
pl: Wykryliśmy, że używasz wtyczki Kolory kategorii. Ta funkcjonalność jest teraz zawarta w Kalendarzu wydarzeń!

en: View Categories
pl: Zobacz kategorie

en: Your category colors migration has been scheduled. The migration will run in the background. You can continue using the site while it processes.
pl: Migracja kolorów kategorii została zaplanowana. Migracja będzie działać w tle. Możesz kontynuować korzystanie ze strony podczas jej przetwarzania.

en: Start Category Colors Migration
pl: Rozpocznij migrację kolorów kategorii

en: Migration Error
pl: Błąd migracji

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień do wykonania tej czynności.

en: What happens during migration?
pl: Co się dzieje podczas migracji?

en: We've detected that you're using the Category Colors plugin. This functionality is now included in The Events Calendar! To continue using category colors, please migrate your settings.
pl: Wykryliśmy, że używasz wtyczki Kolory kategorii. Ta funkcjonalność jest teraz zawarta w Kalendarzu wydarzeń! Aby nadal używać kolorów kategorii, przenieś swoje ustawienia.

en: Your category colors migration is running in the background. You can continue using the site while it processes.
pl: Migracja kolorów kategorii jest uruchomiona w tle. Możesz kontynuować korzystanie ze witryny podczas jej przetwarzania.

en: Migration Started
pl: Migracja rozpoczęta

en: The Events Calendar Category Colors plugin has been deactivated because its functionality is now included in The Events Calendar core.
pl: Wtyczka Kolory kategorii Kalendarza wydarzeń została wyłączona, ponieważ jej funkcjonalność jest teraz zawarta w Kalendarzu wydarzeń.

en: set_term() must be called before using this method.
pl: Przed użyciem tej metody należy wywołać set_term().

en: Meta key cannot be empty.
pl: Klucz meta nie może być pusty.

note: translators: 1: term ID, 2: taxonomy name
en: Term ID %1$d does not exist in taxonomy %2$s.
pl: Termin o identyfikatorze %1$d nie istnieje w taksonomii %2$s.

en: Invalid term ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator taksonomii.

en: transparent
pl: przezroczysty

en: Category Color
pl: Kolor kategorii

en: Priority
pl: Priorytet

en: Primary Color
pl: Kolor podstawowy

en: Learn more about color selection and accessibility
pl: Dowiedz się więcej o wyborze kolorów i dostępności

en: Select a primary color of your choice. You can further customize your color choices afterwards.
pl: Wybierz podstawowy kolor według własnego wyboru. Możesz później dalej dostosować swój wybór kolorów.

en: Example
pl: Przykład

en: Migrate Now
pl: Migruj teraz

en: This process is safe and non-destructive — no event data will be changed.
pl: Proces ten jest bezpieczny i nie powoduje żadnych zmian — żadne dane dotyczące wydarzenia nie zostaną zmienione.

en: Category color mapping is now done directly in the Event Categories page. You'll be redirected there to review your colors.
pl: Mapowanie kolorów kategorii odbywa się teraz bezpośrednio na stronie Kategorie wydarzeń. Zostaniesz tam przekierowany, aby przejrzeć swoje kolory.

en: The Category Colors plugin will be deactivated after migration.
pl: Wtyczka Kolory kategorii zostanie wyłączona po migracji.

en: Your current category colors will be mapped to the corresponding event categories.
pl: Aktualne kolory kategorii zostaną przypisane do odpowiadających im kategorii wydarzeń.

en: You're about to migrate your Category Colors plugin settings to the new built-in Category Colors feature in The Events Calendar.
pl: Zamierzasz przenieść ustawienia wtyczki Kolory kategorii do nowej wbudowanej funkcji Kolory kategorii w Kalendarzu wydarzeń.

en: Category Colors Migration
pl: Migracja kolorów kategorii

en: Do not show this category if legend shows on event listing views.
pl: Nie pokazuj tej kategorii, jeśli legenda jest wyświetlana w widokach listy wydarzeń.

en: Hide category from legend
pl: Ukryj kategorię w legendzie

en: This is used to determine which category color is assigned to an event if the event has more than one category.
pl: Służy do określania, który kolor kategorii zostanie przypisany do wydarzenia, jeśli wydarzenie ma więcej niż jedną kategorię.

en: Category Priority
pl: Priorytet kategorii

en: Category Colors
pl: Kolory kategorii

en: Failed to load Help Scout Beacon script.
pl: Nie udało się wczytać skryptu Help Scout Beacon.

en: Stellar Sale
pl: Wyprzedaż gwiazd

[ctx: Alt text for the Sale Ad]
note: translators: %1$s: Sale year (numeric), %2$s: Sale name
en: %1$s %2$s for The Events Calendar plugins, add-ons and bundles.
pl: %1$s %2$s dla wtyczek, dodatków i pakietów Kalendarza wydarzeń.

en: Black Friday Sale
pl: Wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku

[ctx: FAQ section description]
en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

[ctx: AI Chatbot link text]
en: AI Chatbot
pl: Czat bot AI

[ctx: Common issues section description]
note: translators: %s is the link to the AI Chatbot
en: Having trouble? Find solutions to common issues or ask our %s.
pl: Masz problem? Znajdź rozwiązania typowych problemów lub zapytaj naszego %s.

[ctx: Section title]
en: Common Issues
pl: Typowe problemy

[ctx: Section description]
en: Tips and tricks on making your calendar just the way you want it.
pl: Porady i wskazówki, jak stworzyć kalendarz dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

[ctx: Section title]
en: Customizations
pl: Dostosowania

[ctx: Section description]
en: Easy to follow step-by-step instructions to make the most out of your calendar.
pl: Łatwe do naśladowania instrukcje krok po kroku, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości kalendarza.

[ctx: Section title]
en: Getting Started
pl: Zaczynajmy

en: Help Hub
pl: Centrum pomocy

en: Product Icon
pl: Ikonka produktu

en: steps completed
pl: kroki ukończone

en: United Arab Emirates Dirham
pl: Dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich

en: Saudi Riyal
pl: Rial saudyjski

en: Romanian Leu
pl: Lej rumuński

en: Croatian Kuna
pl: Kuna chorwacka

en: Bulgarian Lev
pl: Lew bułgarski

note: translators: %s: Events (plural)
en: List of %s
pl: Lista %s

en: Select Calendar View
pl: Wybierz widok kalendarza

[ctx: The label for the specific event ID setting.]
en: Event ID:
pl: Identyfikator wydarzenia:

[ctx: The label for the redirection behavior setting.]
en: Redirection Behavior:
pl: Zachowanie przekierowania:

[ctx: The label for the QR code size setting.]
en: QR Code Size:
pl: Rozmiar kodu QR:

[ctx: The label for the widget title setting.]
en: Title:
pl: Tytuł:

en: No Events have been created yet.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnych wydarzeń.

[ctx: Specific event redirection option]
en: Redirect to a specific event ID
pl: Przekieruj do określonego identyfikatora zdarzenia

[ctx: Upcoming event redirection option]
en: Redirect to the first upcoming event
pl: Przekieruj do pierwszego nadchodzącego wydarzenia

[ctx: Current event redirection option]
en: Redirect to the current event
pl: Przekieruj do bieżącego wydarzenia

[ctx: The default title of the QR Code Widget.]
en: Events QR Code
pl: Kod QR wydarzeń

[ctx: The description of the QR Code Widget.]
en: Shows a QR Code for an event.
pl: Pokazuje kod QR wydarzenia.

[ctx: The name of the QR Code Widget.]
en: Events QR Code
pl: Kod QR wydarzeń

note: translators: %1$s: Events plural text, %2$s: View label
en: Display %1$s in %2$s View
pl: Wyświetl %1$s w widoku %2$s

en: You do not have permission to fetch an import.
pl: Nie masz uprawnień do pobrania importu.

en: You do not have permission to save credentials.
pl: Nie masz uprawnień do zapisywania danych uwierzytelniających.

en: You do not have permission to create an import.
pl: Nie masz uprawnień do utworzenia importu.

en: Error: Nonce verification failed. Please try again.
pl: Błąd: Weryfikacja kodu jednorazowego nie powiodła się. Spróbuj ponownie.

en: next event in series
pl: następne wydarzenie z serii

en: specific event
pl: konkretne wydarzenie

en: next upcoming event
pl: następne nadchodzące wydarzenie

en: current event
pl: bieżące wydarzenie

note: translators: %s: The event title or type of QR code
en: QR Code for %s
pl: Kod QR dla %s

en: Error generating QR code.
pl: Błąd podczas generowania kodu QR.

en: Not a supported post type.
pl: Nieobsługiwany rodzaj wpisu.

en: No post found.
pl: Nie znaleziono wpisu.

en: Generate QR Code
pl: Wygeneruj kod QR

en: View QR Code
pl: Zobacz kod QR

en: The value corresponds to the width and height of the QR code image in pixels.
pl: Wartość odpowiada szerokości i wysokości obrazka kodu QR w pikselach.

en: QR Code Size
pl: Rozmiar kodu QR

en: SIZE
pl: ROZMIAR

en: EVENT
pl: WYDARZENIE

en: QR Code
pl: Kod QR

en: In order to have QR codes for your events and/or tickets you will need to have both the `php_gd2` and `gzuncompress` PHP extensions installed on your server. Please contact your hosting provider.
pl: Aby mieć kody QR dla swoich wydarzeń i/lub biletów, musisz mieć zainstalowane na swoim serwerze rozszerzenia PHP `php_gd2` i `gzuncompress`. Skontaktuj się ze swoim dostawcą hostingu.

en: QR codes for events/tickets not available.
pl: Kody QR na wydarzenia/bilety nie są dostępne.

en: Categories
pl: Kategorie

en: Searching...
pl: Szukam...

en: From
pl: Od

en: Number of entries per page:
pl: Liczba wpisów na stronie:

en: All Events
pl: Wszystkie wydarzenia

en: Calendar Embed updated.
pl: Zaktualizowano osadzanie kalendarza.

en: Calendar Embed published.
pl: Opublikowano osadzenie kalendarza.

en: View Calendar Embed
pl: Zobacz osadzony kalendarz

en: Calendar Embed draft updated.
pl: Zaktualizowano szkic osadzania kalendarza.

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Tags
pl: Wszystkie znaczniki

en: Calendar Embeds
pl: Osadzone kalendarze

en: Filter By Event
pl: Filtruj wg wydarzenia

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry

en: Get Embed Snippet
pl: Pobierz osadzony fragment

[ctx: Label for the calendar embed link description]
en: A link to the calendar embed.
pl: Odnośnik do osadzonego kalendarza.

en: Copy Embed Snippet
pl: Kopiuj osadzony fragment

en: Embed snippet code
pl: Osadź kod fragmentu

en: Copy and paste this code to embed the calendar on your website:
pl: Skopiuj i wklej ten kod, aby osadzić kalendarz na swojej witrynie internetowej:

[ctx: Label for the calendar embed link]
en: Calendar embed link
pl: Odnośnik do osadzenia kalendarza

en: Calendar embed updated.
pl: Zaktualizowano osadzanie kalendarza.

en: Calendar embed scheduled.
pl: Zaplanowane osadzanie w kalendarzu.

en: Calendar embed trashed.
pl: Osadzony kalendarz został usunięty.

en: Calendar embed reverted to draft.
pl: Osadzenie kalendarza przywrócono do szkicu.

en: Calendar embed published privately.
pl: Osadzone kalendarze publikowane prywatnie.

en: Calendar embed published.
pl: Opublikowano osadzony kalendarz.

[ctx: Label for the items list]
en: Calendar Embeds list
pl: Lista osadzonych kalendarzy

[ctx: Label for the items list navigation]
en: Calendar Embeds list navigation
pl: Nawigacja po liście osadzonych kalendarzy

[ctx: Label for the filter items list]
en: Filter calendar embeds list
pl: Filtruj listę osadzonych kalendarzy

[ctx: admin menu]
en: Calendar Embeds
pl: Osadzone kalendarze

[ctx: Label for the uploaded to this item]
en: Uploaded to this calendar embed
pl: Przesłano do tego osadzenia kalendarza

[ctx: Label for the insert button]
en: Insert into calendar embed
pl: Wstaw do osadzenia w kalendarzu

[ctx: Label for the calendar embeds list]
en: Calendar Embeds
pl: Osadzone kalendarze

en: Parent Calendar Embeds:
pl: Osadzony kalendarz nadrzędny:

en: No calendar embeds found in Trash.
pl: Nie znaleziono żadnych osadzonych kalendarzy w koszu.

en: No calendar embeds found.
pl: Nie znaleziono osadzonych kalendarzy.

en: Search Calendar Embeds
pl: Szukaj osadzone kalendarze

en: New Calendar Embed
pl: Nowe osadzenie kalendarza

en: Edit Calendar Embed
pl: Edytuj osadzony kalendarz

en: Add New Calendar Embed
pl: Utwórz osadzony kalendarz

[ctx: calendar embed]
en: Add New
pl: Utwórz

[ctx: post type general name]
en: Calendar Embeds
pl: Osadzone kalendarze

en: Embed Preview
pl: Osadź podgląd

en: Please save the embed to see the preview.
pl: Proszę zapisać osadzony element, aby zobaczyć podgląd.

note: translators: %s: Scheduled date for the Calendar Embed.
en: Calendar Embed scheduled for: %s.
pl: Zaplanowano osadzanie kalendarza na: %s.

en: Calendar Embed submitted.
pl: Przesłano osadzony kalendarz.

note: translators: %s: Date and time of the revision.
en: Calendar Embed restored to revision from %s.
pl: Osadzony kalendarz przywrócono do wersji z %s.

[ctx: publish box time format]
note: translators: Publish box time format, see https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: H:i
pl: G:m

[ctx: publish box date format]
note: translators: Publish box date format, see https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: M j, Y
pl: M d, R

note: translators: Publish box date string. 1: Date, 2: Time.
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: Embed Snippet
pl: Osadź fragment

en: Setup Guide
pl: Przewodnik po konfiguracji

en: TEC Setup Guide
pl: Przewodnik po konfiguracji TEC

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
pl: %s temu

en: to
pl: do

en: Calendar Embed saved.
pl: Zapisano osadzony kalendarz.

[ctx: post type singular name]
en: Calendar Embed
pl: Osadzony kalendarz

note: translators: 1: number of events found, 2: lowercased events text
en: %1$d %2$s found.
pl: Znaleziono %1$d %2$s.

[ctx: Title for Data share section.]
en: Data share consent
pl: Zgoda na udostępnianie danych

en: Failed to activate plugin.
pl: Nie udało się włączyć wtyczki.

en: Failed to install plugin.
pl: Nie udało się zainstalować wtyczki.

en: Venue created.
pl: Miejsce zostało utworzone.

en: Failed to create venue.
pl: Nie udało się utworzyć miejsca.

en: Existing venue. Step skipped.
pl: Istniejące miejsce. Krok pominięty.

en: No venue to save. Step skipped
pl: Brak miejsca do zapisania. Krok pominięty

en: Event Tickets plugin installed and activated.
pl: Wtyczka Event Tickets została zainstalowana i włączona.

en: Event Tickets plugin already installed and activated.
pl: Wtyczka Event Tickets jest już zainstalowana i włączona.

en: Successfully saved settings.
pl: Ustawienia zostały zapisane poprawnie.

en: Organizer created.
pl: Organizator został utworzony.

en: Failed to create organizer.
pl: Nie udało się utworzyć organizatora.

en: Existing organizer. Step skipped.
pl: Istniejący organizator. Krok pominięty.

en: Add Organizer
pl: Dodaj organizatora

en: Edit date format
pl: Edytuj format daty

en: Create an event
pl: Utwórz wydarzenie

en: Import events
pl: Importuj wydarzenia

en: Are you planning to sell tickets to your events?
pl: Czy planujesz sprzedawać bilety do twojego wydarzenia?

en: Customize styles and templates
pl: Dostosuj własne style i szablony

en: Ready to publish your first event?
pl: Chcesz opublikować swoje pierwsze wydarzenie?

en: Turkish Lira
pl: Lira turecka

en: Thai Baht
pl: Baht tajski

en: Taiwan New Dollar
pl: Dolar tajwański

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: South African Rand
pl: Rand południowoafrykański

en: Singapore Dollar
pl: Singapurski Dolar

en: Swedish Krona
pl: Korona szwedzka

en: Russian Ruble
pl: Rubel rosyjski

en: Polish Złoty
pl: Złoty polski

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Nigerian Naira
pl: Naira nigeryjska

en: Mexican Peso
pl: Peso meksykańskie

en: Malaysian Ringgit
pl: Ringgit malezyjski

note: translators: %s: the key of the setting
en: Successfully saved option %s.
pl: Pomyślnie zapisano zmianę %s.

note: translators: %s: the key of the setting
en: Failed to save option %s.
pl: Nie udało się zapisać zmiany %s.

en: Date format
pl: Format daty

en: Edit currency
pl: Edytuj walutę

en: Edit your calendar views
pl: Edytuj swoje widoki kalendarza

en: Calendar Views
pl: Widoki kalendarza

en: First-time setup
pl: Początkowa konfiguracja

en: Dismiss this screen
pl: Odrzuć ten ekran

en: Vietnamese Dong
pl: Dong wietnamski

en: US Cent
pl: Cent amerykański

en: US Dollar
pl: Dolar amerykański

en: Korean Won
pl: Koreański Won

note: translators: %s: the key of the setting
en: Successfully saved setting %s.
pl: Pomyślnie zapisano ustawienie %s.

note: translators: %s: the key of the setting
en: Failed to save setting %s.
pl: Nie udało się zapisać ustawień %s.

note: translators: %s: the key of the setting
en: The %s setting is already set to the requested value.
pl: Ustawienie %s jest już ustawione na żądaną wartość.

note: translators: %s: the key of the setting
en: The %s option is already set to the requested value.
pl: Opcja %s jest już ustawiona na żądaną wartość.

note: translators: %s: the key of the setting
en: Did not attempt saving option %s.
pl: Nie podjęto próby zapisania opcji %s.

en: No organizer to save. Step skipped
pl: Brak organizatora do zapisania. Krok pominięty

en: Failed to save opt-in status.
pl: Nie udało się zapisać statusu opt-in.

en: Opt-in status is already set to the requested value.
pl: Status opt-in jest już ustawiony na żądaną wartość.

en: Learn how to get an active license
pl: Dowiedz się, jak uzyskać aktywną licencję

en: Get priority live support
pl: Uzyskaj priorytetową pomoc na żywo

en: Do you already have events you want to import?
pl: Czy masz już wydarzenia, które chcesz zaimportować?

en: Japanese Yen
pl: Japoński Jen

en: Israeli New Sheqel
pl: Izraelska szekla

en: Indonesian Rupiah
pl: Indonezyjska rupia

en: Indian Rupee
pl: Indyjska rupia

en: Hungarian Forint
pl: Węgierski forint

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński HKD

en: Danish Krone
pl: Duńska korona

en: Czech Koruna
pl: Czeska korona

en: Chinese Yuan (元)
pl: Chiński juan

en: Chinese Yen (¥)
pl: Jen chiński (¥)

en: Canadian Dollar
pl: Kanadyjski dolar

en: British Pound
pl: Funt brytyjski

en: Brazilian Real
pl: Brazylijski Real

en: Australian Dollar
pl: Australijski dolar

en: Failed to update wizard settings.
pl: Nie udało się zaktualizować ustawień kreatora.

en: Onboarding wizard step completed successfully.
pl: Kreator wdrażania zakończony pomyślnie.

en: Invalid nonce.
pl: Nieprawidłowy kod jednorazowy.

en: The action nonce for the request.
pl: Wartość akcji dla żądania.

en: Our AI Chatbot is here to help you
pl: Nasz chat bot AI jest tutaj, aby Ci pomóc

en: Ask our AI Chatbot anything
pl: Zadaj naszemu chat botowi AI dowolne pytanie

en: Useful Resources
pl: Przydatne zasoby

en: Add new event
pl: Utwórz wydarzenie

en: Add Venue
pl: Dodaj miejsce

en: Event Tickets install not requested.
pl: Instalacja Event Tickets nie jest wymagana.

en: Successfully saved opt-in status.
pl: Status zgody został pomyślnie zapisany.

en: You can get live support from The Events Calendar team if you have an active license for one of our products.
pl: Jeśli posiadasz aktywną licencję na jeden z naszych produktów, możesz uzyskać pomoc na żywo od zespołu Kalendarza wydarzeń.

en: Talk to TEC Chatbot
pl: Porozmawiaj z chat botem TEC

en: You have questions? The TEC Chatbot has the answers.
pl: Masz pytania? Chat bot TEC ma odpowiedzi.

en: Read notifications
pl: Przeczytaj powiadomienia

en: All notifications marked as read
pl: Wszystkie powiadomienia oznaczone jako przeczytane

en: Notification marked as read
pl: Powiadomienie oznaczone jako przeczytane

en: Notification dismissed
pl: Powiadomienie odrzucone

en: Notifications opt-in successful
pl: Powiadomienia zostały pomyślnie zaakceptowane

en: In-App Notifications
pl: Powiadomienia aplikacji

en: Opt-in to notifications
pl: Zapisz się na powiadomienia

note: translators: %s: data sharing agreement
en: To receive notifications you need to agree to our %s.
pl: Aby otrzymywać powiadomienia musisz wyrazić zgodę na nasze %s.

en: data sharing agreement
pl: umowa o udostępnianiu danych

en: Be up to date with the latest updates, fixes and features for The Events Calendar.
pl: Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami, poprawkami i funkcjami Kalendarza wydarzeń.

en: Congratulations! You are up to date.
pl: Gratulacje! Jesteś na bieżąco.

en: There are no notifications
pl: Brak powiadomień

en: Mark all as read
pl: Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Invalid notification slug
pl: Nieprawidłowa uproszczona nazwa powiadomienia

en: Notifications icon
pl: Ikonka powiadomień

en: Close sidebar
pl: Zamknij panel boczny

en: Close icon
pl: Zamknij ikonkę

en: Enable this option to receive notifications about The Events Calendar, including updates, fixes, and features. This is enabled if you have opted in to Telemetry.
pl: Włącz tę opcję, aby otrzymywać powiadomienia o Kalendarzu wydarzeń, zawierające nowości, rozwiązania i funkcje. Jest to włączone, jeśli wyraziłeś zgodę na telemetrię.

en: Invalid nonce
pl: Nieprawidłowy kod jednorazowy

[ctx: Link to the shortcodes article]
en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

[ctx: FAQ where are the shortcodes answer]
en: Our plugins offer a variety of shortcodes, allowing you to easily embed the calendar, display an event countdown clock, show attendee details, and much more.
pl: Nasze wtyczki oferują różnorodne krótkie kody, dzięki którym możesz łatwo osadzić kalendarz, wyświetlić zegar odliczający czas do wydarzenia, wyświetlić szczegóły uczestników i wiele więcej.

[ctx: Description of opt-in setting.]
note: Translators: 1: opening anchor tag, 2: opening anchor tag, 3: opening anchor tag, 4: closing anchor tags.
en: Enable this option to share usage data with The Events Calendar and StellarWP.
            This activates access to TEC AI chatbot and in-app priority support for premium users.
            %1$sWhat permissions are being granted?%4$s
            %2$sRead our terms of service%4$s.
            %3$sRead our privacy policy%4$s.
pl: Włącz tę opcję, aby udostępniać dane dotyczące użytkowania kalendarzowi wydarzeń i StellarWP.
            Aktywuje to dostęp do czat bota TEC AI i priorytetowego wsparcia w aplikacji dla użytkowników Premium.
            %1$sJakie uprawnienia są przyznawane?%4$s
            %2$sPrzeczytaj nasze warunki korzystania z usługi%4$s.
            %3$sPrzeczytaj naszą politykę prywatności%4$s.

[ctx: Integrations article]
en: Integrations
pl: Integracje

[ctx: Release notes article]
en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

[ctx: Known issues article]
en: Known issues
pl: Znane problemy

[ctx: Customizing CSS article]
en: Customizing CSS
pl: Dostosowanie CSS

[ctx: Customizing templates article]
en: Customizing template files
pl: Dostosowanie plików szablonów

[ctx: Link to what is in Event Tickets article]
en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

[ctx: FAQ more than one calendar question]
en: Can I have more than one calendar?
pl: Czy mogę mieć więcej niż jeden kalendarz?

[ctx: FAQ where are the shortcodes question]
en: Where can I find a list of available shortcodes?
pl: Gdzie znajdę listę dostępnych krótkich kodów?

[ctx: FAQ how to sell event tickets answer]
en: Get started with tickets and RSVPs using our free Event Tickets plugin.
pl: Zacznij korzystać z biletów i potwierdzeń obecności, korzystając z naszej bezpłatnej wtyczki Event Tickets.

[ctx: FAQ how to sell event tickets question]
en: How do I sell event tickets?
pl: Jak sprzedawać bilety na wydarzenia?

[ctx: Link to what is in Calendar Pro article]
en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

[ctx: Link to more than one calendar article]
en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

[ctx: Highlighting events article]
en: Highlighting events
pl: Podświetlanie wydarzeń

[ctx: Customization article]
en: Getting started with customization
pl: Rozpoczęcie personalizacji

[ctx: Filter Bar title]
en: Filter Bar
pl: Pasek filtrów

[ctx: Event Aggregator title]
en: Event Aggregator
pl: Agregator zdarzeń

[ctx: The Events Calendar title]
en: The Events Calendar
pl: Kalendarz wydarzeń

[ctx: Help page Support Hub title]
en: TEC Support Hub
pl: Centrum wsparcia TEC

[ctx: Contact support link]
en: Contact support
pl: Skontaktuj się z pomocą techniczną

[ctx: Support hours]
en: Mon-Fri from 9:00 - 20:00 PST
pl: Pon.-pt. od 9:00 do 20:00 czasu PST

[ctx: Contact support paragraph]
en: If you still need help contact us. Our Support team is available to help you out 5 days a week:
pl: Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Nasz zespół wsparcia jest dostępny, aby pomóc Ci 5 dni w tygodniu:

[ctx: Talk to support sidebar header]
en: Talk to our support team
pl: Skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia

en: Manage my data sharing consent
pl: Zarządzaj moją zgodą na udostępnianie danych

[ctx: Text for opting out of chatbot and linking to The Events Calendar’s Knowledgebase]
note: translators: 1: the opening tag to the chatbot link, 2: the closing tag.
en: If you do not wish to consent, you could chat with the bot on %1$sThe Events Calendar’s Knowledgebase%2$s.
pl: Jeśli nie chcesz wyrażać zgody, możesz porozmawiać z botem w %1$sBazie wiedzy Kalendarza wydarzeń%2$s.

en: To enhance your experience, we require your consent to collect and share some of your website’s data with our AI chatbot.
pl: Aby ulepszyć Twoje doświadczenia, potrzebujemy Twojej zgody na zbieranie i udostępnianie niektórych danych z Twojej witryny naszemu chat botowi AI.

[ctx: Shortcodes article]
en: Shortcodes
pl: Krótkie kody

[ctx: FAQ what is in Calendar Pro answer]
en: Events Calendar Pro enhances The Events Calendar with additional views, powerful shortcodes, and a host of premium features.
pl: Kalendarz wydarzeń Pro rozszerza Kalendarz wydarzeń o dodatkowe widoki, zaawansowane skróty i wiele funkcji Premium.

[ctx: FAQ what is in Calendar Pro question]
en: What do I get with Events Calendar Pro?
pl: Co otrzymuję z Kalendarzem wydarzeń Pro?

[ctx: FAQ more than one calendar answer]
en: No, but you can use event categories or tags to display certain events.
pl: Nie, ale możesz użyć kategorii wydarzeń lub znaczników do wyświetlenia określonych wydarzeń.

[ctx: Help page Support Hub header paragraph]
en: Help on setting up, customizing, and troubleshooting your calendar.
pl: Pomoc w konfiguracji, dostosowywaniu i rozwiązywaniu problemów z kalendarzem.

[ctx: Live support hours]
en: Mon-Fri from 9:00 - 20:00 PST
pl: Pon-Pt od 9:00 do 20:00 PST

[ctx: Live support sidebar paragraph]
en: Our Support team is available to help you out 5 days a week:
pl: Nasz zespół wsparcia jest dostęny, aby ci pomóc, 5 dni w tygodniu:

[ctx: Link to the Help Chatbot]
en: Talk to TEC Chatbot
pl: Skontaktuj się z TEC Chatbotem

[ctx: Resources tab title]
en: Resources
pl: Zasoby

en: Star Icon
pl: Ikonka gwiazdki

en: Iframe Content
pl: Treść iframe

[ctx: Button to manage opt in status]
en: Manage my data sharing consent
pl: Zarządzaj moją zgodą na udostępnianie danych

[ctx: Opt in sidebar paragraph]
en: To enhance your experience, we require your consent to collect and share some of your website’s data with our AI chatbot.
pl: Aby ulepszyć Twoje doświadczenia, potrzebujemy Twojej zgody na zbieranie i udostępnianie niektórych danych z Twojej witryny internetowej naszemu chat botowi AI.

[ctx: Live support sidebar paragraph]
en: Get access to our agents or generate a support ticket from right here.
pl: Uzyskaj dostęp do naszych agentów lub wygeneruj zgłoszenie pomocy technicznej tutaj.

[ctx: Get support sidebar header]
en: In-app priority live support
pl: Priorytetowe wsparcie na żywo w aplikacji

[ctx: Live support sidebar link to article]
en: Learn how to get live support
pl: Dowiedz się, jak uzyskać pomoc na żywo

[ctx: Live support sidebar paragraph]
en: You can get live support from The Events Calendar team if you have an active license for one of our products.
pl: Jeśli posiadasz aktywną licencję na jeden z naszych produktów, możesz uzyskać pomoc na żywo od zespołu Kalendarza wydarzeń.

[ctx: Get support sidebar header]
en: Get priority live support
pl: Uzyskaj priorytetową pomoc na żywo

[ctx: Help page resources sidebar header]
en: Our AI Chatbot is here to help you
pl: Nasz chat bot AI jest tutaj, aby Ci pomóc

[ctx: AI Chatbot support sidebar paragraph]
en: Here to provide quick answers to your questions. It’s never been easier to find the right resource.
pl: Jesteśmy tutaj, aby szybko odpowiedzieć na Twoje pytania. Znalezienie właściwego zasobu nigdy nie było łatwiejsze.

[ctx: AI Chatbot sidebar header]
en: AI Chatbot
pl: Czat bot AI

[ctx: Describes why consent is beneficial]
en: Our Help page is better than ever with the addition of:
pl: Nasza strona pomocy jest lepsza niż kiedykolwiek, ponieważ zawiera:

[ctx: Help page resources sidebar header]
en: Our TEC support hub now offers an improved help experience
pl: Nasze centrum pomocy TEC oferuje teraz ulepszone środowisko pomocy

note: translators: %1$s is the link to the Knowledgebase.
en: Help on setting up, customizing, and troubleshooting your calendar. See our %1$s for in-depth content.
pl: Pomoc w konfiguracji, dostosowywaniu i rozwiązywaniu problemów z kalendarzem. Zobacz nasze %1$s, aby uzyskać szczegółowe treści.

[ctx: Getting started guide section paragraph]
en: Easy to follow step-by-step instructions to make the most out of your calendar.
pl: Łatwe do naśladowania instrukcje krok po kroku, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości kalendarza.

[ctx: Getting started guide section title]
en: Getting started guides
pl: Przewodniki wprowadzające

[ctx: FAQs section paragraph]
en: Get quick answers to common questions
pl: Uzyskaj szybkie odpowiedzi na często zadawane pytania

[ctx: FAQs section title]
en: FAQs
pl: FAQ

[ctx: Customization guides section paragraph]
en: Tips and tricks on making your calendar just the way you want it.
pl: Porady i wskazówki, jak stworzyć kalendarz dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

[ctx: Customization guides section title]
en: Customization guides
pl: Przewodniki personalizacji

note: translators: %s is the link to the AI Chatbot
en: Having trouble? Find solutions to common issues or ask our %s.
pl: Masz problem? Znajdź rozwiązania typowych problemów lub zapytaj naszego %s.

[ctx: Common issues section title]
en: Common issues
pl: Typowe problemy

en: Main Help Hub Navigation
pl: Nawigacja głównego centrum pomocy

en: Close settings navigation
pl: Zamknij nawigację ustawień

en: Settings Navigation
pl: Nawigacja ustawień

en: Support Hub
pl: Centrum wsparcia

[ctx: Get support sidebar header]
en: Talk to our support team
pl: Skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia

en: Our AI Chatbot can help you find solutions quickly.
pl: Nasz chat bot AI może ci pomóc szybko znaleźć rozwiązania.

[ctx: Call to action to use The Events Calendar Help Chatbot.]
en: You have questions? The TEC Chatbot has the answers.
pl: Masz pytania? Chat bot TEC ma odpowiedzi.

[ctx: AI Chatbot section paragraph]
en: You have questions? The TEC Chatbot has the answers.
pl: Masz pytania? Chat bot TEC ma odpowiedzi.

[ctx: AI Chatbot notice title]
en: Our AI Chatbot is here to help you
pl: Nasz Chat bot AI jest tutaj, aby ci pomóc

[ctx: The callout notice to try the chatbot with a link to the page]
note: translators: Placeholders are for the opening and closing anchor tags.
en: To find the answer to all your questions use the %1$sTEC Chatbot%2$s
pl: Aby znaleźć odpowiedź na wszystkie twoje pytania, użyj %1$sChat bota TEC%2$s

en: AI Chatbot
pl: Czat bot AI

en: To import Meetup events, please be sure to add your Meetup API key here:
pl: Aby zaimportować wydarzenia Meetup, pamiętaj o dodaniu tutaj klucza API Meetup:

en:  The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Meetup group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
pl:  Właściciel oryginalnego źródła zdarzenia (np. kanał iCalendar lub grupa Meetup) może również wprowadzać zmiany w swoim zdarzeniu. Jeśli zdecydujesz się ponownie zaimportować zmienione zdarzenie (ręcznie lub za pomocą zaplanowanego importu), wszelkie zmiany wprowadzone w źródle lub w kalendarzu będą musiały zostać uwzględnione.

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar.
pl: Możesz wprowadzać zmiany w importowanych wydarzeniach za pośrednictwem Kalendarza wydarzeń i zobaczyć zmiany uwzględnione w kalendarzu swojej witryny.

[ctx: Label for the Community tab.]
en: Community
pl: Społeczność

en: Events > Settings > Integrations
pl: Wydarzenia > Ustawienia > Integracje

en: Check out our Community add-on
pl: Sprawdź nasz dodatek Społeczność

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Editing
pl: Redagowanie

en: Global Import Settings apply to all imports, but you can also override the global settings by adjusting the origin-specific options.
pl: Globalne ustawienia importu dotyczą wszystkich importów, ale możesz także zastąpić ustawienia globalne, dostosowując opcje specyficzne dla źródła.

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Offer visitors the ability to contribute to your event listings without needing backend access.
pl: Zaoferuj odwiedzającym możliwość współtworzenia listy wydarzeń bez konieczności dostępu do zaplecza.

note: Translators: %1$s - URL to the events page (link), %2$s - URL to the events page (readable string) Translators: %1$s - URL to a single events page (link), %2$s - URL to a single events page (readable string)
en: Preview: <a href="%1$s">%2$s</a>
pl: Podgląd: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: The above should be plural.
pl: Powyższe powinno być w liczbie mnogiej.

en: The above should be singular.
pl: Powyższe powinno być w liczbie pojedynczej.

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes). Check out our customization guide for instructions on template modifications.
pl: Poniższe ustawienia kontrolują wyświetlanie kalendarza. Jeśli coś nie wygląda dobrze, spróbuj przełączać się między dwiema opcjami arkusza stylów lub wybierz szablon strony ze swojego motywu (niedostępne w motywach blokowych). Zapoznaj się z naszym przewodnikiem dostosowywania, aby uzyskać instrukcje dotyczące modyfikacji szablonów.

[ctx: Calendar template display settings header]
en: Calendar Template
pl: Szablon kalendarza

[ctx: Integrations section header]
en: Integrations
pl: Integracje

en: Check out Event Aggregator
pl: Sprawdź Agregator wydarzeń

en: Check your Event Aggregator Service Status on the
pl: Sprawdź status usługi Agregator wydarzeń na

note: Translators: %s: URL to knowledgebase.
en: Default is 3. To impose no limit, specify -1. Note that there may be performance issues if you allow too many events per day. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Read more</a>.
pl: Domyślnie jest 3. Aby nie nakładać limitu, określ -1. Należy pamiętać, że mogą wystąpić problemy z wydajnością, jeśli zezwolisz na zbyt wiele zdarzeń dziennie. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Dowiedz się więcej</a> .

en: Viewing
pl: Oglądanie

[ctx: Calendar display settings header]
en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Finding and extending your calendar
pl: Znajdowanie i rozszerzanie kalendarza

en: For you, Jack!
pl: Dla Ciebie, Jack!

note: translators: %d: The maximum heading level.
en: Heading level must be between 1 and %d
pl: Poziom nagłówka musi być pomiędzy 1 a %d

en: Invalid class instance.
pl: Nieprawidłowa instancja klasy.

en: List items cannot contain other list items.
pl: Elementy listy nie mogą zawierać innych elementów listy.

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales, and more?
pl: Szukasz dodatkowych funkcji, w tym wydarzeń cyklicznych, niestandardowych metadanych, wydarzeń społecznościowych, sprzedaży biletów i innych?

en: Open settings navigation
pl: Otwórz nawigację ustawień

en: Skip to tab content
pl: Przejdź do zawartości karty

en: The Complete Collection
pl: Cała kolekcja

en: The maximum heading level must be 6 or less
pl: Maksymalny poziom nagłówka musi wynosić 6 lub mniej

en: Users Submit Events and Sell Tickets
pl: Użytkownicy zgłaszają wydarzenia i sprzedają bilety

en: Where is my calendar?
pl: Gdzie jest mój kalendarz?

en: Close
pl: Zamknij

[ctx: Settings help text and link for Zapier API.]
note: Translators: %1$s: URL to the Zapier API documentation
en: Please generate a consumer id and secret for each of our applications you are using with Zapier to enable its integrations. i.e.: one consumer id and secret for The Events Calendar and one consumer id and secret for Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Read more about adding and managing access.</a>
pl: Wygeneruj identyfikator konsumenta i sekret dla każdej z naszych aplikacji, których używasz z Zapier, aby umożliwić ich integrację. np. jeden identyfikator konsumenta i sekret dla Kalendarza wydarzeń i jeden identyfikator konsumenta i sekret dla Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Dowiedz się więcej o dodawaniu i zarządzaniu dostępem.</a>

[ctx: Settings help text and link for Zapier Endpoint Dashboard.]
note: translators: %1$s: URL to the Zapier Endpoint Dashboard documentation
en: Monitor your Zapier endpoints (triggers and actions used by your connectors). <a href="%1$s" target="_blank">Read more about the Zapier Endpoint Dashboard.</a>
pl: Monitoruj swoje punkty końcowe Zapier (wyzwalacze i akcje używane przez łączniki). <a href="%1$s" target="_blank">Dowiedz się więcej o panelu punktów końcowych Zapier.</a>

[ctx: Licenses section header]
en: Licenses
pl: Licencje

[ctx: Settings help text for Power Automate Endpoint Dashboard.]
note: Translators: %1$s: URL to the Power Automate Endpoint Dashboard documentation
en: Monitor your Power Automate endpoints (triggers and actions used by your connectors). <a href="%1$s" target="_blank">Read more about the Power Automate Endpoint Dashboard.</a>
pl: Monitoruj swoje punkty końcowe Power Automate (wyzwalacze i akcje używane przez Twoje łączniki). <a href="%1$s" target="_blank">Dowiedz się więcej o Power Automate Endpoint Dashboard.</a>

[ctx: Settings help text and link for Power Automate API.]
note: Translators: %1$s: URL to the Power Automate API documentation
en: Please generate a connection for each of our applications you are using with Power Automate to enable its integrations. i.e.: one connection for The Events Calendar and one connection for Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Read more about adding and managing access.</a>
pl: Wygeneruj połączenie dla każdej z naszych aplikacji, z których korzystasz w ramach usługi Power Automate, aby umożliwić integrację. Np. jedno połączenie dla Kalendarza wydarzeń i jedno połączenie dla Event Tickets. <a href="%1$s" target="_blank">Dowiedz się więcej o dodawaniu dostępu i zarządzaniu nim.</a>

en: Community Shortcodes
pl: Krótkie kody społeczności

[ctx: Copy to clipboard failed message]
en: Failed to copy.
pl: Nie udało się skopiować.

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: Copied to Clipboard!
pl: Skopiowano do schowka!

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki zdarzeń.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki zdarzeń.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie kolejki zwróconych zamówień.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie zaktualizowanej kolejki uczestników.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie zaktualizowanej kolejki zdarzeń.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new events.]
en: New Events
pl: Nowe wydarzenia

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
pl: Zwrócone zamówienia

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for updated events.]
en: Updated Events
pl: Zaktualizowane wydarzenia

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Updated Attendees
pl: Zaktualizowani uczestnicy

[ctx: Joined plugin list, last after the "and" separator.]
note: Translators: %1$s is the list of plugins except the last, %2$s is the last plugin name. i.e "one and two" or "one, two and three"
en: %1$s and %2$s
pl: %1$s i %2$s

[ctx: Notice message after updating plugins to the merged version.]
note: Translators: %1$s is the plugin name(s) and version(s), %2$s and %3$s are the opening and closing anchor tags.
en: Thanks for upgrading %1$s now with even more value! Learn more about the latest changes %2$shere%3$s.
pl: Dziękujemy za uaktualnienie %1$s teraz z jeszcze większą wartością! Dowiedz się więcej o najnowszych zmianach %2$stutaj%3$s.

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for ticket orders.]
en: Orders
pl: Zamówienia

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new attendees.]
en: Attendees
pl: Uczestnicy

en: TEC Zapier REST API
pl: Interfejs API REST TEC Zapier

en: TEC Zapier REST API allows direct connections to making Zapier Zaps.
pl: Interfejs API REST TEC Zapier umożliwia bezpośrednie połączenia w celu tworzenia Zapów Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki uczestników.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie kolejki anulowanych zdarzeń.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki meldunkowej.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
pl: Zwraca utworzenie nowego zdarzenia.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find attendee archive.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie archiwum znalezienia uczestników.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find event archive.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie archiwum zdarzeń find.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find ticket archive.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie archiwum zgłoszeń.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
pl: Zwraca utworzenie nowego zdarzenia.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for authorization.]
en: Authorize
pl: Autoryzować

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
pl: Odwołane wydarzenia

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for checkins.]
en: Checkins
pl: Zameldowania

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Create Events
pl: Utwórz wydarzenia

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Attendees
pl: Znajdź uczestników

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Events
pl: Znajdź wydarzenia

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Tickets/RSVPs
pl: Znajdź bilety/RSVP

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Update Events
pl: Aktualizuj wydarzenia

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier API Key pair.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier API Key pair? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied to this API Key will no longer work.
pl: Czy na pewno chcesz cofnąć tę parę kluczy API Zapier? Tej operacji nie można cofnąć. Istniejące połączenia Zapier powiązane z tym kluczem API nie będą już działać.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier connection.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier connection? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied will no longer work.
pl: Czy na pewno chcesz cofnąć to połączenie Zapier? Tej operacji nie można cofnąć. Istniejące powiązane połączenia Zapier nie będą już działać.

[ctx: Zapier API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the create events endpoint, please us a POST request.
pl: Odpowiedzi GET nie są akceptowane w punkcie końcowym tworzenia zdarzeń. Prosimy o wysłanie żądania POST.

[ctx: Zapier API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the update events endpoint, please us a PATCH request.
pl: Odpowiedzi GET nie są akceptowane w punkcie końcowym zdarzeń aktualizacji. Prosimy o wysłanie żądania PATCH.

[ctx: Zapier API failure message.]
en: Consumer ID failed to load, please check the value and try again.
pl: Nie udało się załadować identyfikatora konsumenta. Sprawdź wartość i spróbuj ponownie.

[ctx: Zapier API Key authorization error for API Key user not loading.]
en: Zapier API Key could not load the WordPress user.
pl: Klucz API Zapiera nie mógł załadować użytkownika WordPress.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key name.]
en: Zapier API Key is missing a name.
pl: Brak nazwy klucza API Zapiera.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key permissions.]
en: Zapier API Key is missing permissions.
pl: Brak uprawnień klucza API Zapiera.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key user id.]
en: Zapier API Key is a user id.
pl: Klucz API Zapiera to identyfikator użytkownika.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer ID is required to Authorize Zapier API Keys.
pl: Do autoryzacji kluczy API Zapier wymagane jest podanie identyfikatora konsumenta.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to Authorize Zapier API Keys.
pl: Do autoryzacji kluczy API Zapier wymagany jest tajny kod klienta.

[ctx: Zapier API Key authorization error for the consumer secrets not matching.]
en: Consumer Secret does not match.
pl: Tajemnica konsumenta nie pasuje.

[ctx: Zapier API Key Connection generated message.]
en: Zapier API Key Connection generated.
pl: Wygenerowano połączenie z kluczem API Zapiera.

[ctx: Zapier API Key pair could not be deleted failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted
pl: Para kluczy API Zapiera nie została usunięta

[ctx: Zapier API Key pair generated message.]
en: Zapier API Key pair generated.
pl: Wygenerowano parę kluczy API Zapiera.

[ctx: Zapier API Key pair has been deleted success message.]
en: Zapier API Key pair was successfully deleted
pl: Para kluczy API Zapiera została pomyślnie usunięta

[ctx: Zapier API Key pair is missing information to delete failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
pl: Para kluczy API Zapier nie została usunięta, nie znaleziono identyfikatora konsumenta ani informacji o kluczu API.

[ctx: Zapier API Key pair missing a name message.]
en: Zapier API Key pair missing a name.
pl: Brak nazwy pary kluczy API Zapier.

[ctx: Zapier API Key pair missing a user message.]
en: Zapier API Key pair missing a user id.
pl: W parze kluczy API Zapier brakuje identyfikatora użytkownika.

[ctx: Zapier API Key pair missing local id message.]
en: Zapier API Key pair missing the local id.
pl: W parze kluczy API Zapier brakuje lokalnego identyfikatora.

[ctx: Zapier API Key pair missing permissions message.]
en: Zapier API Key pair missing permissions.
pl: Brak uprawnień dla pary kluczy API Zapiera.

[ctx: Zapier app name parameter.]
en: The app name of the Zapier connection.
pl: Nazwa aplikacji połączenia Zapier.

[ctx: Zapier REST API authorize failure message.]
en: A required authentication parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru uwierzytelniania lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Zapier REST API authorize success message.]
en: Returns successful authentication
pl: Zwraca pomyślne uwierzytelnienie

[ctx: Zapier REST API description for consumer id parameter.]
en: The consumer id to authorize Zapier connection.
pl: Identyfikator użytkownika autoryzujący połączenie Zapier.

[ctx: Zapier REST API description for consumer secret parameter.]
en: The consumer secret to authorize Zapier connection.
pl: Tajny klucz użytkownika umożliwiający autoryzację połączenia Zapier.

[ctx: The dismissible privacy message.]
note: Translators:KB article link.
en: Congratulations on installing Event Automator! Please read our %1$sPrivacy vs Data Automation: What You Need to Know%2$s knowledgebase article.
pl: Gratulacje z okazji zainstalowania Event Automator! Przeczytaj nasz artykuł z bazy wiedzy %1$sPrywatność i automatyzacja danych: Co musisz wiedzieć%2$s.

en: TEC Power Automate REST API
pl: Interfejs API REST TEC Power Automate

en: TEC Power Automate REST API allows direct connections to making Power Automate Connectors.
pl: Interfejs API REST TEC Power Automate umożliwia bezpośrednie połączenia w celu tworzenia łączników Power Automate.

[ctx: Ajax error message.]
en: The provided nonce is not valid.
pl: Podany nonce jest nieprawidłowy.

[ctx: An error raised in the context of an API integration.]
en: The post ID is missing from the request.
pl: Brak identyfikatora posta w żądaniu.

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki uczestników.

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie kolejki anulowanych zdarzeń.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki meldunkowej.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
pl: Zwraca utworzenie nowego zdarzenia.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki zdarzeń.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie nowej kolejki zdarzeń.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie kolejki zwróconych zamówień.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie zaktualizowanej kolejki uczestników.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
pl: Zwraca pomyślne sprawdzenie zaktualizowanej kolejki zdarzeń.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
pl: Token dostępu umożliwiający autoryzację połączenia z usługą Power Automate.

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for attendees.]
en: Attendees
pl: Uczestnicy

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
pl: Odwołane wydarzenia

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for checkins.]
en: Checkins
pl: Zameldowania

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for new events.]
en: New Events
pl: Nowe wydarzenia

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
pl: Zwrócone zamówienia

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for updated events.]
en: Updated Events
pl: Zaktualizowane wydarzenia

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Create Events
pl: Utwórz wydarzenia

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Updated Attendees
pl: Zaktualizowani uczestnicy

[ctx: Name of the Event Tickets integration app.]
en: Event Tickets App
pl: Aplikacja Bilety na Wydarzenia

[ctx: Name of the Event Tickets Zapier app.]
en: Event Tickets App
pl: Aplikacja Bilety na Wydarzenia

[ctx: Name of the Events Calendar integration app.]
en: The Events Calendar App
pl: Aplikacja Kalendarz Wydarzeń

[ctx: Name of the Events Calendar Zapier app.]
en: The Events Calendar App
pl: Aplikacja Kalendarz Wydarzeń

[ctx: Power Automate API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the create events endpoint, please us a POST request.
pl: Odpowiedzi GET nie są akceptowane w punkcie końcowym tworzenia zdarzeń. Prosimy o wysłanie żądania POST.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to delete a Power Automate connection.]
en: Are you sure you want to delete this Power Automate connection? This operation cannot be undone. Existing Power Automate connections using this connection will no longer work.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to połączenie Power Automate? Tej operacji nie można cofnąć. Istniejące połączenia Power Automate korzystające z tego połączenia nie będą już działać.

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for ticket orders.]
en: Orders
pl: Zamówienia

en: Missing access token.
pl: Brak tokena dostępu.

en: Returns the documentation for TEC REST API in Swagger consumable format.
pl: Zwraca dokumentację dla interfejsu API REST TEC w formacie Swagger.

[ctx: Account failed to load failure message.]
en: Consumer ID failed to load, please check the value and try again.
pl: Nie udało się załadować identyfikatora konsumenta. Sprawdź wartość i spróbuj ponownie.

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Actions
pl: Akcje

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Actions
pl: Akcje

[ctx: Clears a Zapier endpoint queue.]
en: Clear Queue
pl: Wyczyść kolejkę

[ctx: Connection authorization error for account user not loading.]
en: Selected user could not be loaded.
pl: Nie udało się załadować wybranego użytkownika.

[ctx: Connection authorization error for no account name.]
en: Account is missing a name.
pl: Brak nazwy konta.

[ctx: Connection authorization error for no account permissions.]
en: Account is missing permissions.
pl: Konto nie ma uprawnień.

[ctx: Connection authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer ID is required to authorize your connection.
pl: Do autoryzacji połączenia wymagany jest identyfikator klienta.

[ctx: Connection authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to authorize your connection.
pl: Do autoryzacji połączenia wymagany jest klucz konsumencki.

[ctx: Connection authorization error for no user selected.]
en: Account is missing a user, please select one and try again..
pl: Na koncie brakuje użytkownika. Wybierz użytkownika i spróbuj ponownie.

[ctx: Connection authorization error for the consumer secrets not matching.]
en: Consumer Secret does not match.
pl: Tajemnica konsumenta nie pasuje.

[ctx: Connection could not be deleted failure message.]
en: Connection was not deleted
pl: Połączenie nie zostało usunięte

[ctx: Connection deleted success message.]
en: Connection was successfully deleted
pl: Połączenie zostało pomyślnie usunięte

[ctx: Connection is missing a name message.]
en: Connection is missing a name.
pl: Brak nazwy połączenia.

[ctx: Connection is missing a user message.]
en: Connection is missing a user id.
pl: Połączenie nie posiada identyfikatora użytkownika.

[ctx: Connection is missing information to delete failure message.]
en: Connection was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
pl: Połączenie nie zostało usunięte, nie znaleziono identyfikatora konsumenta ani klucza API.

[ctx: Connection is missing local id message.]
en: Connection is missing the local id.
pl: Połączenie nie ma lokalnego identyfikatora.

[ctx: Connection is missing permissions message.]
en: Connection is missing permissions.
pl: Brak uprawnień połączenia.

[ctx: Copy api key to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
pl: Naciśnij „Cmd + C”, aby skopiować

[ctx: Copy api key to clipboard success message]
en: Copied
pl: Skopiowano

[ctx: Default description for integration endpoint.]
en: No description provided
pl: Brak opisu

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not disabled
pl: Punkt końcowy nie został wyłączony

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not enabled
pl: Punkt końcowy nie został włączony

[ctx: Endpoint has been cleared success message.]
en: Endpoint was successfully cleared.
pl: Punkt końcowy został pomyślnie wyczyszczony.

[ctx: Endpoint has been disabled success message.]
en: Endpoint was successfully disabled.
pl: Punkt końcowy został pomyślnie wyłączony.

[ctx: Endpoint has been enabled success message.]
en: Endpoint was successfully enabled
pl: Punkt końcowy został pomyślnie włączony

[ctx: Endpoint id is missing information to clear it.]
en: Endpoint was not cleared, the endpoint id was not found.
pl: Punkt końcowy nie został wyczyszczony, nie znaleziono identyfikatora punktu końcowego.

[ctx: Endpoint id is missing information to disable it.]
en: Endpoint was not disabled, the endpoint id was not found.
pl: Punkt końcowy nie został wyłączony, nie znaleziono identyfikatora punktu końcowego.

[ctx: endpoint id is missing information to enable it.]
en: Endpoint was not enabled, the endpoint id was not found.
pl: Punkt końcowy nie został włączony, nie znaleziono identyfikatora punktu końcowego.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not cleared as it could not be loaded.
pl: Punkt końcowy nie został wyczyszczony, ponieważ nie można go było załadować.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not disabled as it could not be loaded.
pl: Punkt końcowy nie został wyłączony, ponieważ nie można go było załadować.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not loaded.
pl: Punkt końcowy nie został załadowany.

[ctx: JWT access_token issuer does not match with this server error message.]
en: Access_token issuer does not match with this server.
pl: Wystawca Access_token nie pasuje do tego serwera.

[ctx: JWT access_token s missing data error message.]
en: Access_token is missing data.
pl: Brak danych w Access_token.

[ctx: Label for the last access of the API Key for Zapier.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Label for the name of the API Key for Zapier.]
en: Description
pl: Opis

[ctx: Label for the permissions of the API Key for Zapier.]
en: Permissions
pl: Uprawnienia

[ctx: Label for the user of the API Key for Zapier.]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
pl: Kolejka

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Queue
pl: Kolejka

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: Permissions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Permissions
pl: Uprawnienia

[ctx: Power Automate Connection save message.]
en: Power Automate Connection saved.
pl: Połączenie Power Automate zostało zapisane.

[ctx: The label of the users dropdown for an integration.]
en: Users
pl: Użytkownicy

[ctx: The legend for the Zapier endpoint dashboard.]
en: Endpoint Dashboard
pl: Panel końcowy

[ctx: The message to display to confirm a user would like to clear a endpoint queue.]
en: Are you sure you want to clear this Endpoint queue? This operation cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić tę kolejkę Endpoint? Tej operacji nie można cofnąć.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable a queue endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will clear the queue and the last access. This operation cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć ten punkt końcowy? Ta akcja wyczyści kolejkę i ostatni dostęp. Tej operacji nie można cofnąć.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable an authorize endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will prevent this integration from being able to create an access token.
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć ten punkt końcowy? Ta akcja uniemożliwi tej integracji utworzenie tokena dostępu.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to enable an endpoint.]
en: Are you sure you want to enable this Endpoint?
pl: Czy na pewno chcesz włączyć ten punkt końcowy?

[ctx: The placeholder for the dropdown to select a user.]
en: Select a User
pl: Wybierz użytkownika

[ctx: The placeholder for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description
pl: Wprowadź opis klucza API

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key last access.]
en: The last access for the Zapier API Key.
pl: Ostatni dostęp do klucza API Zapiera.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description.
pl: Wprowadź opis klucza API.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: The name for the Zapier API Key.
pl: Nazwa klucza API Zapiera.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key permissions.]
en: The permissions for the Zapier API Key.
pl: Uprawnienia do klucza API Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key user.]
en: The user for the Zapier API Key.
pl: Użytkownik klucza API Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
pl: Ostatni dostęp jest wyłączony, ponieważ ten punkt końcowy jest wyłączony.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the Zapier endpoint.
pl: Ostatni dostęp do punktu końcowego Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the Zapier endpoint.
pl: Nazwa punktu końcowego Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue when disabled.]
en: The Queue is disabled for this Zapier endpoint.
pl: Kolejka jest wyłączona dla tego punktu końcowego Zapier.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue.]
en: The Queue for the Zapier endpoint.
pl: Kolejka dla punktu końcowego Zapier.

[ctx: User header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: was not cleared failure message.]
en: Endpoint was not cleared.
pl: Punkt końcowy nie został wyczyszczony.

[ctx: Zapier settings endpoint dashboard header]
en: Zapier Endpoint Dashboard
pl: Panel końcowy Zapiera

[ctx: Copy to api key clipboard button text.]
en: Copy
pl: Kopiuj

[ctx: Disables a Zapier endpoint queue.]
en: Disable
pl: Wyłącz

[ctx: Enables a Zapier endpoint.]
en: Enable
pl: Włącz

[ctx: Actions header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Actions
pl: Akcje

[ctx: An error message that the description or user is missing when generating a key pair for Zapier.]
en: Description or User missing. Please add a description and select a user before generating a key pair.
pl: Brak opisu lub użytkownika. Proszę dodać opis i wybrać użytkownika przed wygenerowaniem pary kluczy.

[ctx: API connection header]
en: Power Automate
pl: Automatyzacja mocy

[ctx: Consumer id and secret only show once help text for Power Automate API.]
en: Please copy the consumer id and secret below. Once you leave the page they will no longer be available.
pl: Skopiuj poniżej identyfikator konsumenta i sekret. Po opuszczeniu strony nie będą już dostępne.

[ctx: Consumer id and secret only show once help text for Zapier API.]
en: Please copy the consumer id and secret below. Once you leave the page they will no longer be available.
pl: Skopiuj poniżej identyfikator konsumenta i sekret. Po opuszczeniu strony nie będą już dostępne.

[ctx: Generate a Zapier API Key pair.]
en: Generate
pl: Spowodować

[ctx: Label for the access token connection for Power Automate.]
en: Access Token
pl: Token dostępu

[ctx: Label for the consumer id and secret section.]
en: API Authentication Details
pl: Szczegóły uwierzytelniania API

[ctx: Label for the consumer id of the API Key for Zapier.]
en: Consumer ID
pl: Identyfikator konsumenta

[ctx: Label for the consumer secret of the API Key for Zapier.]
en: Consumer Secret
pl: Tajemnica konsumenta

[ctx: Label for the last access of the API Key for Power Automate.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Label for the name of the API Key for Power Automate.]
en: Description
pl: Opis

[ctx: Label for the permissions of the API Key for Power Automate.]
en: Permissions
pl: Uprawnienia

[ctx: Label for the user of the API Key for Power Automate.]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: Label to add Zapier connection fields.]
en: Add Connection
pl: Dodaj połączenie

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Name header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: Permissions header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: Permissions
pl: Uprawnienia

[ctx: Power Automate settings endpoint dashboard header]
en: Power Automate Endpoint Dashboard
pl: Panel końcowy Power Automate

[ctx: The placeholder for the Power Automate API Key name.]
en: Enter an API Key description
pl: Wprowadź opis klucza API

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key last access.]
en: The last access for the Power Automate API Key.
pl: Ostatni dostęp do klucza API Power Automate.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key name.]
en: Enter an API Key description.
pl: Wprowadź opis klucza API.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key name.]
en: The name for the Power Automate API Key.
pl: Nazwa klucza API usługi Power Automate.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key permissions.]
en: The permissions for the Power Automate API Key.
pl: Uprawnienia do klucza API Power Automate.

[ctx: The screen reader text of the label for the Power Automate API Key user.]
en: The user for the Power Automate API Key.
pl: Użytkownik klucza API Power Automate.

[ctx: The Zapier endpoint dashboard description.]
note: Translators: 1: Opening anchor tag, 2: Closing anchor tag.
en: The Zapier queue is currently limited to 15 items for each endpoint on your site. To increase that limit, check out the %1$sIncreasing the Zapier Queue Limit knowledgebase article%2$s.
pl: Kolejka Zapier jest obecnie ograniczona do 15 elementów dla każdego punktu końcowego w witrynie. Aby zwiększyć ten limit, zapoznaj się z artykułem bazy wiedzy %1$sZwiększanie limitu kolejki Zapier%2$s.

[ctx: User header label for the settings listing of Power Automate API Key Pairs.]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: Button text for copying the acess_token.]
en: Copy
pl: Kopiuj

[ctx: Button text for copying the consumer id or secret.]
en: Copy
pl: Kopiuj

[ctx: Removes a zapier page from the list of Zapier live pages.]
en: Revoke
pl: Unieważnij

[ctx: Actions header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Actions
pl: Akcje

[ctx: An error message that the description or user is missing when creating access information for an integration connection.]
en: Description or User missing. Please add a description and select a user before create the access information.
pl: Brak opisu lub użytkownika. Proszę dodać opis i wybrać użytkownika przed utworzeniem informacji dostępowych.

[ctx: Clears a integration endpoint queue.]
en: Clear Queue
pl: Wyczyść kolejkę

[ctx: Label for the integration endpoint dashboard endpoint name.]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: none
pl: nic

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: ready
pl: gotowy

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
pl: Kolejka

[ctx: Label to add an integration connection fields.]
en: Add Connection
pl: Dodaj połączenie

[ctx: Last Access header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

[ctx: Last Access header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Queue
pl: Kolejka

[ctx: Missing dependency label in the settings.]
en: Endpoint Disabled
pl: Punkt końcowy wyłączony

[ctx: Missing dependency message in the settings.]
en:  plugin.
pl:  wtyczka.

[ctx: Missing dependency message in the settings.]
en: Missing
pl: Zaginiony

[ctx: Name header label for the settings listing of the integration endpoints.]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: Event Tickets
pl: Bilety na wydarzenie

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: The Events Calendar
pl: Kalendarz wydarzeń

[ctx: The legend for the integration endpoint dashboard.]
en: Endpoint Dashboard
pl: Panel końcowy

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
pl: Ostatni dostęp jest wyłączony, ponieważ ten punkt końcowy jest wyłączony.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the integration endpoint.
pl: Ostatni dostęp do punktu końcowego integracji.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the integration endpoint.
pl: Nazwa punktu końcowego integracji.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint queue when disabled.]
en: The Queue is disabled for this endpoint.
pl: Kolejka jest wyłączona dla tego punktu końcowego.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint queue.]
en: The Queue for the integration endpoint.
pl: Kolejka punktu końcowego integracji.

[ctx: Create a integration connection access token or consumer secret.]
en: Create
pl: Utwórz

[ctx: Disables a integration endpoint queue.]
en: Disable
pl: Wyłącz

[ctx: Enables a integration endpoint.]
en: Enable
pl: Włącz

[ctx: Removes a connection from the list of integration connections.]
en: Delete
pl: Usuń

en: The event password
pl: Hasło wydarzenia

en: The requested event is not accessible without a password
pl: Żądane wydarzenie nie jest dostępne bez hasła

en: Remove event end time
pl: Usuń czas zakończenia wydarzenia

note: translators: %1$s and %2$s - opening and closing strong tags, respectively.
en: %1$sWarning%2$s: The Events Calendar REST API endpoints are not accessible! This may be due to a server configuration or another plugin blocking access to the REST API.
pl: %1$sOstrzeżenie%2$s: Punkty końcowe interfejsu API REST Kalendarza wydarzeń są niedostępne! Może to być spowodowane konfiguracją serwera lub inną wtyczką blokującą dostęp do interfejsu API REST.

en: Day view
pl: Widok dzienny

en: List view
pl: Widok listy

en: Month view tooltip
pl: Podpowiedź dotycząca widoku miesięcznego

en: Please check with your hosting provider or system administrator to ensure that the below is accessible:
pl: Sprawdź u swojego dostawcy hostingu lub administratora systemu, czy poniższe dane są dostępne:

en: Single event page
pl: Pojedyncza strona wydarzenia

en: Easily create the perfect schedule for your event and display it on any post type.
pl: Łatwo utwórz idealny harmonogram swojego wydarzenia i wyświetlaj go w dowolnym typie posta.

en: Event Schedule Manager
pl: Menedżer harmonogramu wydarzeń

en: Multiple tracks support
pl: Obsługa wielu ścieżek

en: Shortcodes and blocks
pl: Krótkie kody i bloki

en: Speakers and sponsors
pl: Prelegenci i sponsorzy

note: Translators: %1$s - opening italics tag, %2$s - opening anchor tag, %3$s - closing anchor tag, %4$s - closing italics tag
en: When one of these boxes is checked, the end time will no longer display for events that end on the same day when viewing the specified view.
    				%1$s Source: %2$s Remove the Event End Time in Views %3$s%4$s
pl: Po zaznaczeniu jednego z tych pól czas zakończenia nie będzie już wyświetlany dla wydarzeń, które kończą się tego samego dnia, podczas wyświetlania określonego widoku. %1$s Źródło: %2$s Usuń czas zakończenia wydarzenia w widokach %3$s%4$s

en: Works on any post type
pl: Działa na każdym rodzaju wpisu

en: Hide
pl: Ukryj

en: Show Element
pl: Pokaż element

en: Color
pl: Kolor

en: Difference
pl: Różnica

en: Header
pl: Nagłówek

en: (DEMO) This event has been postponed.
pl: (DEMO) Wydarzenie zostało przełożone.

en: Add to Calendar
pl: Dodaj do kalendarza

en: Add to Calendar Button
pl: Przycisk Dodaj do kalendarza

en: Address
pl: Adres

en: Address Text
pl: Tekst adresu

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Alter the displayed text for the event website link.
pl: Zmień wyświetlany tekst linku do strony wydarzenia.

en: Blend Mode
pl: Tryb mieszania

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Bottom Left
pl: Lewy dolny róg

en: Bottom Right
pl: Prawy dolny róg

en: Button Styles
pl: Style przycisków

en: Button Styles on Hover
pl: Style przycisków po najechaniu kursorem

en: Content
pl: Treść

en: Content Styling
pl: Stylizacja treści

en: Cost Header
pl: Nagłówek kosztów

en: Cover
pl: Okładka

en: Date & Time Header
pl: Nagłówek daty i godziny

en: Dropdown Options
pl: Opcje rozwijane

en: Dropdown Typography
pl: Typografia rozwijanego menu

en: Email Header
pl: Nagłówek wiadomości e-mail

en: Email Text
pl: Tekst wiadomości e-mail

en: Event Image
pl: Obraz wydarzenia

en: Event Navigation
pl: Nawigacja po wydarzeniach

en: Event Query
pl: Zapytanie o zdarzenie

en: Event Status
pl: Status wydarzenia

en: Exclusion
pl: Wykluczenie

en: Fill
pl: Wypełnić

en: Header Styles
pl: Style nagłówka

en: Header Styling
pl: Styl nagłówka

en: Heading Styles
pl: Style nagłówków

en: Height
pl: Wysokość

en: Hue
pl: Odcień

en: Include Google Calendar
pl: Dołącz Kalendarz Google

en: Include Outlook 365
pl: Dołącz Outlook 365

en: Include Outlook Live
pl: Uwzględnij Outlook Live

en: Include iCalendar
pl: Dołącz iCalendar

en: Justified
pl: Usprawiedliwiony

en: Left
pl: Lewy

en: Left Border Color
pl: Kolor lewej krawędzi

en: Link Controls
pl: Sterowanie łączami

en: Link Hover Styles
pl: Style najechania kursorem na łącze

en: Link Hover Styling
pl: Styl najechania kursorem na link

en: Main Border Color
pl: Kolor obramowania głównego

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

note: translators: %s: The missing argument
en: Missing required argument: %s
pl: Brak wymaganego argumentu: %s

en: Mock Data
pl: Dane pozorowane

en: Multiply
pl: Zwielokrotniać

en: Name
pl: Nazwa

en: Name HTML Tag
pl: Nazwa znacznika HTML

en: Normal
pl: Normalna

en: Object Fit
pl: Dopasowanie obiektu

en: Object Position
pl: Pozycja obiektu

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Overlay
pl: Narzuta

en: Phone Header
pl: Nagłówek telefonu

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone Text
pl: Tekst telefonu

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Screen
pl: Ekran

en: Show Address
pl: Pokaż adres

en: Show Date (Day, Month)
pl: Pokaż datę (dzień, miesiąc)

en: Show Email
pl: Pokaż e-mail

en: Show Event Passed
pl: Pokaż wydarzenie zakończone

en: Show Event Status
pl: Pokaż status wydarzenia

en: Show Header
pl: Pokaż nagłówek

en: Show Name
pl: Pokaż nazwę

en: Show Phone
pl: Pokaż telefon

en: Show Two Venues
pl: Pokaż dwa miejsca

en: Show Widget Header
pl: Pokaż nagłówek widżetu

en: Show Year
pl: Pokaż rok

en: Status Description
pl: Opis statusu

en: Status Label
pl: Etykieta statusu

en: Status Peripherals
pl: Status urządzeń peryferyjnych

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: The toggles below let you control the visibility of message banners related to:
pl: Poniższe przełączniki umożliwiają kontrolowanie widoczności banerów wiadomości związanych z:

en: Transition Duration
pl: Czas trwania przejścia

en: Venue Header
pl: Nagłówek miejsca

en: Venue Map
pl: Mapa miejsca

en: Website Header
pl: Nagłówek witryny

en: Website Url
pl: Adres URL witryny

en: Width
pl: Szerokość

en: postponed
pl: odłożony

[ctx: A mock venue name for the widget preview]
en: Mock Venue
pl: Miejsce pozorowane

[ctx: A mock venue name for the widget preview]
en: Mock Venue 2
pl: Miejsce pozorowane 2

[ctx: Mock Title for previewing the Event Title widget]
en: Your Events Calendar Template
pl: Szablon kalendarza wydarzeń

[ctx: The all-day text for the event date and time widget]
en: All day
pl: Cały dzień

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget email section.]
en: Email:
pl: E-mail:

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget phone section.]
en: Phone:
pl: Telefon:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget address section.]
en: Address:
pl: Adres:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget phone section.]
en: Phone:
pl: Telefon:

[ctx: The header text for the event cost widget]
en: Cost:
pl: Koszt:

[ctx: The header text for the event date and time widget]
en: Date & Time:
pl: Data i godzina:

[ctx: The label/header text for the event categories widget]
en: Categories:
pl: Kategorie:

[ctx: The message shown when the event status widget is empty.]
en: The Event Status widget only shows content if the chosen event has passed, been canceled, or postponed.
pl: Widżet Status wydarzenia wyświetla treść tylko wtedy, gdy wybrane wydarzenie już się odbyło, zostało odwołane lub przełożone.

en: Passed Label
pl: Etykieta przekazana

en: Lighten
pl: Rozjaśnienie

en: Darken
pl: Ściemnienie

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: Bottom Center
pl: Dół środek

en: Center Right
pl: Środek prawa

en: Center Left
pl: Środek lewa

en: Center
pl: Środek

en: Center Center
pl: Środek środek

en: Color Dodge
pl: Unikanie kolorów

en: Choose whether to open the link in the same window or a new window.
pl: Wybierz, czy odnośnik ma zostać otwarty w tym samym oknie czy w nowym.

en: Contain
pl: Zawiera

en: Content Styles
pl: Style treści

en: Cost Content
pl: Treść kosztu

en: Date & Time Content
pl: Treść daty i godziny

en: Header Content
pl: Treść nagłówka

en: Header HTML Tag
pl: Znacznik HTML nagłówka

en: Header Tag
pl: Znacznik nagłówka

en: Hover
pl: Najechanie

en: Hover Animation
pl: Animacja najechania

en: Hover Link Color
pl: Kolor odnośnika najechania

en: Link Styles
pl: Style odnośnika

en: Link Styling
pl: Stylizacja odnośnika

en: Link Target
pl: Cel odnośnika

en: Link Text
pl: Tekst odnośnika

en: Link organizer email.
pl: Odnośnik e-mail organizatora.

en: Link organizer phone.
pl: Odnośnik telefonu organizatora.

en: Link venue phone.
pl: Odnośnik telefonu miejsca.

en: Luminosity
pl: Rozjaśnienie

en: Make organizer email a mailto link.
pl: Ustaw w e-mailu organizatora odnośnik mailto.

en: Make organizer phone number a callable link.
pl: Uczyń numer telefonu organizatora odnośnikiem, z którym można nawiązać połączenie.

en: Make venue phone number a callable link.
pl: Uczyń numer telefonu miejsca wydarzenia odnośnikiem umożliwiającym wykonanie połączenia.

en: Map Link
pl: Odnośnik do mapy

en: Right
pl: Prawa

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Time
pl: Pokaż czas

en: Show Website
pl: Pokaż witrynę internetową

en: Top Center
pl: Góra środek

en: Top Left
pl: Góra lewa

en: Top Right
pl: Góra prawa

en: Widget Header HTML Tag
pl: Znacznik HTML nagłówka widżetu

[ctx: The header string for the Elementor event organizer widget website section.]
en: Website:
pl: Witryna internetowa:

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget website section.]
en: Website:
pl: Witryna internetowa:

en: Header
pl: Nagłówek

en: Show the timezone of the event. This overrides the option set in Events -> Settings -> Display.
pl: Pokaż strefę czasową wydarzenia. To zastępuje opcję ustawioną w Wydarzenia -> Ustawienia -> Wyświetlanie.

[ctx: The main header string for the Elementor event venue widget.]
en: Venue | Venues
pl[0]: Miejsce
pl[1]: Miejsca
pl[2]: Miejsc

en: Advanced event filtering
pl: Zaawansowane filtrowanie zdarzeń

en: After
pl: Po

en: All-day Events
pl: Wydarzenia całodniowe

en: Between
pl: Między

en: Date Entry Format
pl: Format wprowadzania daty

en: Dates
pl: Daty

en: Enter a URL-formatted event name
pl: Wprowadź nazwę wydarzenia w formacie URL

en: Featured Events
pl: Wydarzenia wyróżnione

en: Geocoded Events
pl: Wydarzenia geokodowane

en: HTML Tag
pl: Znacznik HTML

en: Looking for the Event template? Click the folder and navigate to My Templates.
pl: Szukasz szablonu wydarzenia? Kliknij folder i przejdź do Moich szablonów.

en: Manually enter event ID
pl: Wprowadź ręcznie identyfikator zdarzenia

en: Meta Data
pl: Metadane

en: Multi-day Events
pl: Wydarzenia wielodniowe

en: On
pl: NA

en: On or After
pl: W dniu lub po

en: On or Before
pl: W dniu lub przed

en: Only All-day Events
pl: Tylko wydarzenia całodniowe

en: Only Featured Events
pl: Tylko wyróżnione wydarzenia

en: Only Geocoded Events
pl: Tylko zdarzenia geokodowane

en: Only Multi-day Events
pl: Tylko wydarzenia wielodniowe

en: Only Recurring Events
pl: Tylko wydarzenia cykliczne

en: Search for a specific upcoming event
pl: Wyszukaj konkretne nadchodzące wydarzenie

en: Select Date
pl: Wybierz datę

en: Select an upcoming event using date-based rules and meta information.
pl: Wybierz nadchodzące wydarzenie, korzystając z reguł opartych na dacie i metadanych.

en: Single Event Template
pl: Szablon pojedynczego wydarzenia

en: Specify an Event
pl: Określ zdarzenie

en: Starts
pl: Rozpoczyna się

en: This event needs to be saved before switching to Elementor.
pl: To zdarzenie musi zostać zapisane przed przełączeniem się na Elementor.

en: Use the current event ID
pl: Użyj bieżącego identyfikatora zdarzenia

en: Use the current event ID (show demo data)
pl: Użyj bieżącego identyfikatora zdarzenia (pokaż dane demonstracyjne)

[ctx: Additional content settings section header]
en: Additional Content
pl: Dodatkowa treść

[ctx: Calendar display display settings header]
en: Calendar Display
pl: Wyświetlanie kalendarza

[ctx: Currency settings section header]
en: Currency
pl: Waluta

[ctx: Date and Time settings section header]
en: Date & Time
pl: Data i godzina

[ctx: Display settings tab header]
en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

[ctx: Map settings section header]
en: Maps
pl: Mapy

[ctx: The default message shown when an event widget is empty.]
en: This widget is empty and won't display on the front end unless you add some content in the WordPress editor.
pl: Ten widget jest pusty i nie wyświetli się w interfejsie użytkownika, dopóki nie dodasz treści w edytorze WordPress.

en: Add New Single Event Template
pl: Dodaj nowy pojedynczy szablon wydarzenia

en: Single Event Templates
pl: Szablony pojedynczych wydarzeń

en: Before
pl: Przed

en: Date Lower Boundary
pl: Dolna granica daty

en: Date Upper Boundary
pl: Górna granica daty

en: Ends
pl: Zakończenie

en: Enter a date using a standard date format or a relative string like: tomorrow, next week, +5 days, etc
pl: Wpisz datę, używając standardowego formatu daty lub ciągu względnego, takiego jak: jutro, następny tydzień, +5 dni itp.

en: Event Calendar Link
pl: Odnośnik kalendarza wydarzeń

en: Event Slug
pl: Uproszczona nazwa wydarzenia

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Include
pl: Dołącz

en: Select a specific upcoming event by ID
pl: Wybierz konkretne nadchodzące wydarzenie wg identyfikatora

en: Tag
pl: Znacznik

en: Event Dates
pl: Daty wydarzeń

en: Series Pass
pl: Karnet serii

[ctx: The Full Site editor event block navigation description]
note: translators: %s: event (singular)
en: Displays a single %s.
pl: Wyświetla pojedynczy %s.

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation description]
en: Displays the calendar views.
pl: Wyświetla widoki kalendarza.

[ctx: The Full Site editor archive events block navigation title]
note: translators: %s: Event (singular)
en: Calendar Views (%s Archive)
pl: Widoki kalendarza (archiwum %s)

[ctx: The Full Site editor event block navigation title]
note: translators: %s: Event (singular)
en: Single %s
pl: Pojedynczy %s

note: Translators: %s is the current user's display name.
en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our StellarWP community. If you opt-in, some data about your usage of TEC Common and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve). We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time. And if you skip this, that's okay! Our products still work just fine.
pl: Cześć, %1$s! To zaproszenie do pomocy naszej społeczności StellarWP. Jeśli się zapiszesz, niektóre dane o Twoim korzystaniu z TEC Common i przyszłych produktów StellarWP zostaną udostępnione naszym zespołom (aby mogli ciężko pracować, aby się poprawić). Będziemy również udostępniać przydatne informacje o WordPressie i naszych produktach od czasu do czasu. A jeśli to pominiesz, nie ma problemu! Nasze produkty nadal działają bez zarzutu.

en: Average Number of Attendees per Event
pl: Średnia liczba uczestników na wydarzenie

en: Number of Ticketed Events
pl: Liczba wydarzeń biletowanych

en: Number of Ticketed Events Happening Now
pl: Liczba wydarzeń biletowanych odbywających się obecnie

en: Get feedback on your calendar, be the first to learn about updates, and share ideas.
pl: Otrzymuj opinie na temat swojego kalendarza, bądź pierwszym, który dowie się o aktualizacjach i dziel się pomysłami.

en: Join our Facebook Group today!
pl: Dołącz do naszej grupy na Facebooku już dziś!

en: The Events Calendar Official Facebook Community
pl: Kalendarz wydarzeń Oficjalna społeczność na Facebooku

en: The Events Calendar offers basic support for themes using Site Editor.
pl: Kalendarz wydarzeń oferuje podstawową obsługę motywów za pomocą Edytora witryny.

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays a single %s.
pl: Wyświetla pojedynczy %s.

[ctx: The Full Site editor block navigation title]
en: %s Single
pl: %s Pojedynczy

[ctx: The Full Site editor block navigation title]
note: translators: %s: Event (singular)
en: Calendar Views (%s Archive)
pl: Widoki kalendarza (archiwum %s)

en: Security, backups, and management — that’s Solid Suite.
pl: Bezpieczeństwo, kopie zapasowe i zarządzanie — to jest Solid Suite.

en: SolidWP, the seriously solid foundation your WordPress site needs. Built with performance in mind.
pl: SolidWP, naprawdę solidny fundament, którego potrzebuje Twoja witryna WordPress. Zbudowany z myślą o wydajności.

[ctx: The Full Site editor block navigation description]
en: Displays the calendar views.
pl: Pokazuje widoki kalendarza.

en: View links to add events to your calendar
pl: Wyświetl linki do dodawania wydarzeń do kalendarza

en: Show map
pl: Pokaż mapę

en: Map:
pl: Mapa:

en: Show map link
pl: Pokaż odnośniki mapy

en: Phone
pl: Telefon

en: Website
pl: Witryna internetowa

[ctx: Description in iCal content for events with hidden/protected content.]
en: Content is protected.
pl: Treść jest chroniona.

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to iCal
pl: Dodaj wydarzenie do iCal

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to Google Calendar
pl: Dodaj wydarzenie do Kalendarza Google

en: Arts in the Park
pl: Sztuka w parku

en: September 22 @ 7:00 pm - 11:00 pm
pl: 22 września @ 7:00 pm - 11:00 pm

en: 41st Street
pl: 41 Ulica

en: Attach calendar invites (.ics) to the RSVP email.
pl: Dołącz zaproszenia w formacie kalendarza (.ics) do wiadomości e-mail z potwierdzeniem RSVP.

en: Attach calendar invites (.ics) to the ticket email.
pl: Dołącz zaproszenia w formacie kalendarza (.ics) do wiadomości e-mail ze zgłoszeniem.

en: Calendar invites
pl: Zaproszenia kalendarzowe

en: Include iCal and Google event links in this email.
pl: W tym e-mailu umieść linki do wydarzeń iCal i Google.

en: NY 10001
pl: Nowy Jork 10001

[ctx: Event location on the Ticket Email]
en: Event Location
pl: Miejsce wydarzenia

[ctx: Link on the Ticket Email]
en: Get Directions
pl: Uzyskaj wskazówki

en: Calendar links
pl: Odnośniki kalendarza

en: We hope you love The Events Calendar!
pl: Mamy nadzieję, że podoba ci się Kalendarz wydarzeń!

en: And if you skip this, that’s okay! Our products still work just fine.
pl: A jeśli to pominiesz, nic nie szkodzi! Nasze produkty nadal działają bez zarzutu.

en: We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time.
pl: Od czasu do czasu będziemy również udostępniać przydatne informacje na temat WordPressa i naszych produktów.

en: If you opt-in, some data about your usage of The Events Calendar and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve).
pl: Jeśli wyrazisz zgodę, niektóre dane dotyczące korzystania przez Ciebie z Kalendarza wydarzeń i przyszłych produktów StellarWP zostaną udostępnione naszym zespołom (aby mogli pracować nad ich ulepszeniem).

en: Previous TEC versions
pl: Poprzednie wersje TEC

en: Block Editor enabled for %1$s
pl: Edytor bloków włączony dla %1$s

en: Front page calendar
pl: Kalendarz na pierwszą stronę

note: Translators: %1$s - the user name.
en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our StellarWP community.
pl: Cześć, %1$s! To zaproszenie do pomocy naszej społeczności StellarWP.

en: Include %1$s in main blog loop
pl: Uwzględnij %1$s w głównej pętli bloga

note: translators: %1$s: Events plural %2$s: Event date range
en: Past %1$s from %2$s
pl: Poprzednie %1$s od %2$s

en: This section contains information on The Events Calendar Plugin.
pl: W tej sekcji znajdują się informacje na temat wtyczki Kalendarz wydarzeń.

en: Total imported %1$s
pl: Łącznie zaimportowano %1$s

en: Views
pl: Widoki

note: Translators: %1$s the post type label.
en: %1$s counts
pl: %1$s liczy

en: I couldn't understand how to make it work.
pl: Nie mogłem zrozumieć, jak to zrobić.

en: I found a better plugin.
pl: Znalazłem lepszą wtyczkę.

en: I need a specific feature it doesn't provide.
pl: Potrzebuję konkretnej funkcji, której nie ma w tym programie.

en: Other
pl: Inny

en: See which plugins you have opted in to tracking for
pl: Zobacz, które wtyczki wybrałeś do śledzenia

en: The plugin doesn't work.
pl: Wtyczka nie działa.

en: We hope you love TEC Common!
pl: Mamy nadzieję, że TEC Common przypadnie Ci do gustu!

en: We'd love to know why you're leaving so we can improve our plugin.
pl: Chcielibyśmy wiedzieć, dlaczego rezygnujesz, abyśmy mogli udoskonalić naszą wtyczkę.

en: We're sorry to see you go.
pl: Przykro nam, że odchodzisz.

note: Translators: %1$d - number of days, %2$s - `EMPTY_TRASH_DAYS` constant (code), %3$s - link to the documentation
en: Trashed events will permanently be deleted in %1$d days, you can change that value using <code>%2$s</code>. <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Read more.</a>
pl: Zdarzenia usunięte z kosza zostaną trwale usunięte za %1$d dni. Możesz zmienić tę wartość za pomocą <code>%2$s</code> . <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Dowiedz się więcej.</a>

note: Translators: %s - Label of the form input field.
en: %s must be a list of valid email addresses separated by commas or semicolons.
pl: %s musi być listą prawidłowych adresów e-mail oddzielonych przecinkami lub średnikami.

en: Google maps iframe displaying the address to %s
pl: Ramka iframe Google Maps wyświetlająca adres %s

en: Sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees for free with Event Tickets.
pl: Sprzedawaj bilety, zbieraj potwierdzenia obecności i zarządzaj uczestnikami bezpłatnie dzięki biletom na wydarzenia.

en: Start selling tickets to your Events
pl: Zacznij sprzedawać bilety na swoje wydarzenia

en: Activate Event Tickets
pl: Włącz Event Tickets

en: Install Event Tickets
pl: Zainstaluj Event Tickets

en: You're almost there! Activate Event Tickets for free and you'll be able to sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees all from your Dashboard.
pl: Już prawie gotowe! Włącz Event Tickets za darmo, a będziesz mógł sprzedawać bilety, zbierać RSVP i zarządzać uczestnikami, wszystko z poziomu pulpitu.

en: Maps
pl: Mapy

en: Currency
pl: Waluta

[ctx: Title for the maintenance section of the general settings.]
en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Additional Content
pl: Dodatkowa treść

en: Date & Time
pl: Data i godzina

en: Date with year format
pl: Data w formacie roku

en: Date without year format
pl: Data bez formatu roku

en: Hide the search field on all views.
pl: Ukryj pole wyszukiwania we wszystkich widokach.

en: Map
pl: Mapa

[ctx: Message notifying users they need to upgrade PHP]
note: Translators: %1$s list of plugins, %2$s current PHP version, %3$s open anchor html link for read more, %4$s open anchor html link for read more
en: Starting February 2023, %1$s will require PHP 7.4 or later. Currently, your site is using PHP version %2$s. Please update to a newer version. %3$sRead more%4$s.
pl: Od lutego 2023 r. %1$s będzie wymagać PHP 7.4 lub nowszego. Obecnie Twoja witryna używa wersji PHP %2$s. Zaktualizuj do nowszej wersji. %3$sCzytaj więcej%4$s.

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
pl: Mapa

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
pl: Tydzień

en: Venue location map
pl: Mapa lokalizacji miejsca

[ctx: The title (hover text) for the premium view indicator.]
note: translators: %1$s: The name of the view. Translated above.
en: Get Events Calendar Pro to use the %1$s View.
pl: Pobierz Kalendarz wydarzeń Pro, aby korzystać z widoku %1$s.

[ctx: Label for the Photo View checkbox.]
en: Photo
pl: Zdjęcie

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
pl: Filtry

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Troubleshoot
pl: Rozwiązywanie problemów

[ctx: Title for the debugging section of the general settings.]
en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Having trouble?
pl: Masz problem?

note: Translators: %1$s - opening paragraph tag, %2$s - opening anchor tag, %3$s - closing anchor tag, %4$s - closing paragraph tag
en: %1$sSometimes things just don’t work as expected. The %2$stroubleshooting page%3$s has a wealth of resources to get you back on track.%4$s
pl: %1$sCzasami rzeczy po prostu nie działają zgodnie z oczekiwaniami. %2$strona rozwiązywania problemów%3$s zawiera mnóstwo zasobów, które pomogą Ci wrócić na właściwe tory.%4$s

note: Translators: %1$s - opening paragraph tag, %2$s - opening anchor tag, %3$s - closing anchor tag, %4$s - closing paragraph tag
en: %1$sThe Events Calendar comes with a default API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %2$sGoogle Maps API key%3$s.%4$s
pl: %1$sKalendarz wydarzeń jest dostarczany z domyślnym kluczem API dla podstawowej funkcjonalności map. Jeśli chcesz korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak niestandardowe znaczniki mapy lub dynamiczne ładowanie map, musisz uzyskać własny %2$sklucz API Map Google%3$s.%4$s

en: Getting started guide
pl: Przewodnik wprowadzający

en: If you’re enjoying The Events Calendar, give us kudos by including a link in the footer of calendar views. It really helps us a lot.
pl: Jeśli podoba Ci się The Events Calendar, pochwal nas, umieszczając link w stopce widoków kalendarza. To naprawdę bardzo nam pomaga.

en: There is a solution for every problem
pl: Na każdy problem jest rozwiązanie

[ctx: Label for the Summary View checkbox.]
en: Summary
pl: Streszczenie

[ctx: Text for link to the add-ons page.]
en: Check out the available add-ons.
pl: Sprawdź dostępne dodatki.

en: Import events with Event Aggregator
pl: Importuj zdarzenia za pomocą Agregatora wydarzeń

[ctx: Title for the editing section of the general settings.]
en: Editing
pl: Edytowanie

[ctx: Title for the viewing section of the general settings.]
en: Viewing
pl: Przeglądanie

en: Advanced Google Maps functionality
pl: Zaawansowana funkcjonalność Map Google

en: Default Styles
pl: Style domyślne

note: Translators: %1$s: Example date with year format.
en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a future year. Example: %1$s
pl: Wprowadź format, który ma być używany do wyświetlania dat z rokiem. Używany podczas wyświetlania wydarzenia z przyszłego roku. Przykład: %1$s

en: Get Event Tickets to manage attendee registration and ticket sales to your events, for free.
pl: Uzyskaj bilety na wydarzenia, aby bezpłatnie zarządzać rejestracją uczestników i sprzedażą biletów na swoje wydarzenia.

en: Start selling tickets to your events
pl: Zacznij sprzedawać bilety na swoje wydarzenia

note: Translators: %s: URL to knowledgebase. Please continue to use &#37; for % to avoid PHP warnings.
en:  Check out our <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">customization guide</a> for instructions on template modifications.
pl:  Instrukcje dotyczące modyfikacji szablonów znajdziesz w naszym <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">przewodniku dostosowywania</a> .

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
pl: Miesiąc

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
pl: Lista

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
pl: Dzień

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
pl: Kliknij, aby wybrać dzisiejszą datę

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
pl: Kliknij, aby wybrać bieżący miesiąc

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
pl: Dzisiaj

en: Dates set using the start_date/end_date, starts_*/ends_* are set to start at the specified times. The default behavior is to include the entire days.
pl: Daty ustawione za pomocą start_date/end_date, starts_*/ends_* są ustawione tak, aby zaczynały się o określonych godzinach. Domyślnym zachowaniem jest uwzględnienie całych dni.

en: Events that end after the specified date
pl: Wydarzenia kończące się po określonej dacie

en: Events that end before the specified date
pl: Wydarzenia kończące się przed określoną datą

en: Events that end on the specified date
pl: Wydarzenia kończące się w określonym dniu

en: Events that start on the specified date
pl: Wydarzenia rozpoczynające się w określonym dniu

[ctx: Text label for control to hide restricted events on main calendar views.]
en: Hide restricted events on calendar views.
pl: Ukryj ograniczone wydarzenia w widokach kalendarza.

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
pl: Aktualny miesiąc

en: Need assistance? You can find more information here:
pl: Potrzebujesz pomocy? Więcej informacji znajdziesz tutaj:

en: Importing Calendar Data From a CSV File
pl: Import danych kalendarza z pliku CSV

en: CSV File Formatting and Examples
pl: Formatowanie pliku CSV i przykłady

en: Download report
pl: Pobierz raport

en: Migration attempted
pl: Próba migracji

en: Migration reversed
pl: Migracja odwrócona

en: Ticket sales and RSVPs will be paused until migration is complete.
pl: Sprzedaż biletów i potwierdzenia uczestnictwa zostaną wstrzymane do czasu zakończenia migracji.

en: Ticket sales, RSVPs, and automatic imports will be paused until migration is complete.
pl: Sprzedaż biletów, potwierdzenia uczestnictwa i automatyczne importy zostaną wstrzymane do czasu zakończenia migracji.

en: Ticket sales, RSVPs, and event submissions will be paused until migration is complete.
pl: Sprzedaż biletów, potwierdzenia uczestnictwa i zgłoszenia wydarzeń zostaną wstrzymane do czasu zakończenia migracji.

en: Ticket sales, RSVPs, event submissions, and automatic imports will be paused until migration is complete.
pl: Sprzedaż biletów, potwierdzenia obecności, przesyłanie zgłoszeń na wydarzenia oraz automatyczne importowanie zostaną wstrzymane do czasu zakończenia migracji.

en: Your site could not be safely migrated to the new events system.
pl: Nie udało się bezpiecznie przenieść Twojej witryny do nowego systemu wydarzeń.

en: Automatic imports will be paused until migration is complete.
pl: Automatyczny import zostanie wstrzymany do czasu zakończenia migracji.

en: Event submissions and automatic imports will be paused until migration is complete.
pl: Przesyłanie zdarzeń i automatyczny import zostaną wstrzymane do czasu zakończenia migracji.

en: Event submissions will be paused until migration is complete.
pl: Przesyłanie zdarzeń zostanie wstrzymane do czasu zakończenia migracji.

en: Migration failed
pl: Migracja nieudana

en: Migration failure
pl: Migracja zakończona niepowodzeniem

en: Okay
pl: Dobrze

en: One more thing left to do...
pl: Została jeszcze jedna rzecz do zrobienia...

en: To complete this major calendar upgrade, you need to migrate your events to the new data storage system. Once migration finishes, you can take advantage of all the cool new 6.0 features!
pl: Aby zakończyć tę dużą aktualizację kalendarza, musisz zmigrować swoje wydarzenia do nowego systemu przechowywania danych. Po zakończeniu migracji możesz korzystać ze wszystkich fajnych nowych funkcji 6.0!

en: View the error report
pl: Zobacz raport błędów

en: We detected an event that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. This issue must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed the problematic event, re-run the migration preview to make sure your site is ready to go.
pl: Wykryliśmy zdarzenie, które nie może być prawidłowo zmigrowane. Przejrzyj poniższy raport, aby uzyskać więcej informacji. Ten problem musi zostać rozwiązany przed migracją witryny. Po zaktualizowaniu lub usunięciu problematycznego zdarzenia, ponownie uruchom podgląd migracji, aby upewnić się, że Twoja witryna jest gotowa do pracy.

en: The Events Calendar: Custom Tables v1 - error
pl: Kalendarz wydarzeń: Tabele niestandardowe v1 - błąd

en: Cancel Migration
pl: Anuluj migrację

en: Cancelation in progress
pl: Anulowanie w toku

en: Cancelation complete.
pl: Anulowanie zakończone.

en: Cancel Migration Preview
pl: Anuluj podgląd migracji

en: Events can migrate with no changes!
pl: Wydarzenia mogą być migrowane bez żadnych zmian!

en: Migration help
pl: Pomoc w migracji

en: Reverse migration
pl: Migracja odwrotna

en: Reverse migration complete.
pl: Migracja odwrotna zakończona.

en: Reverse migration in progress
pl: Trwa migracja odwrotna

en: The event %s cannot be migrated because we do not yet support tickets on recurring events. Remove the tickets or wait to migrate until a path is available (%sRead more%s).
pl: Wydarzenie %s nie może zostać zmigrowane, ponieważ nie obsługujemy jeszcze biletów na wydarzenia cykliczne. Usuń bilety lub poczekaj na migrację, aż ścieżka będzie dostępna (%sCzytaj więcej%s).

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to check migration status. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again when site activity is low.
pl: Zdarzenie %s wygenerowało błąd: Nie można dodać akcji do kolejki w celu sprawdzenia statusu migracji. Twoja witryna może być obciążona i nie może przetworzyć wymaganych żądań. Spróbuj ponownie, gdy aktywność witryny będzie niska.

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to migrate Event with post ID %s. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again later.
pl: Wydarzenie %s wygenerowało błąd: Nie można umieścić akcji w kolejce, aby migrować wydarzenie o identyfikatorze posta %s. Twoja witryna może być mocno obciążona i nie może przetworzyć wymaganych żądań. Spróbuj ponownie później.

en: The event %s generated an error: Migration was canceled. Please try again.
pl: Wydarzenie %s wygenerowało błąd: Migracja została anulowana. Spróbuj ponownie.

en: The event %s generated an error: [%s]. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
pl: Wydarzenie %s wygenerowało błąd: [%s]. Spróbuj ponownie lub sprawdź nasze wskazówki %sTroubleshooting%s.

en: The event %s generated an unknown error. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
pl: Wydarzenie %s wygenerowało nieznany błąd. Spróbuj ponownie lub sprawdź nasze wskazówki %sTroubleshooting%s.

en: The following %1$s will be migrated with no adjustments:
pl: Następujące %1$s zostaną zmigrowane bez żadnych zmian:

en: Total events migrated:
pl: Łączna liczba przeniesionych zdarzeń:

en: Unknown strategy applied to this event.
pl: Nieznana strategia zastosowana do tego zdarzenia.

en: We are canceling your site's migration to the new system. During this time, %1$syou cannot create, edit, or manage your events%2$s. Your calendar will still be visible on your site but some frontend actions will be paused.
pl: Anulujemy migrację Twojej witryny do nowego systemu. W tym czasie %1$snie możesz tworzyć, edytować ani zarządzać swoimi wydarzeniami%2$s. Twój kalendarz nadal będzie widoczny w witrynie, ale niektóre działania front-endu zostaną wstrzymane.

en: We are reversing your site's migration to the new system. During this time, %1$syou cannot create, edit, or manage your events%2$s. Your calendar will still be visible on your site but some frontend actions will be paused.
pl: Cofamy migrację Twojej witryny do nowego systemu. W tym czasie %1$snie możesz tworzyć, edytować ani zarządzać swoimi wydarzeniami%2$s. Twój kalendarz nadal będzie widoczny w witrynie, ale niektóre działania front-endu zostaną wstrzymane.

en: We detected one or more events that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. These issues must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed problematic events, please re-run the migration preview.
pl: Wykryliśmy jedno lub więcej zdarzeń, których nie można poprawnie zmigrować. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z poniższym raportem. Te problemy muszą zostać rozwiązane, zanim będziesz mógł zmigrować swoją witrynę. Po zaktualizowaniu lub usunięciu problematycznych zdarzeń uruchom ponownie podgląd migracji.

en: Your events are being migrated to the new system. During migration, %1$syou cannot make changes to your calendar or events.%2$s Your calendar will still be visible on the frontend.
pl: Twoje wydarzenia są migrowane do nowego systemu. Podczas migracji %1$snie możesz wprowadzać zmian w kalendarzu ani wydarzeniach.%2$s Twój kalendarz nadal będzie widoczny w interfejsie użytkownika.

en: Your site is now using the upgraded event data storage system. Go ahead and %1$scheck out your events%2$s or %3$sview your calendar.%2$s
pl: Twoja witryna korzysta teraz z ulepszonego systemu przechowywania danych zdarzeń. Przejdź dalej i %1$ssprawdź swoje zdarzenia%2$s lub %3$swyświetl swój kalendarz.%2$s

[ctx: Number of events awaiting migration]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
pl: Pozostało %1$s%2$d%3$s

[ctx: Number of events awaiting preview]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
pl: Pozostało %1$s%2$d%3$s

[ctx: Number of events migrated]
en: %1$s%2$d%3$s events migrated
pl: Zmigrowano %1$s%2$d%3$s zdarzeń

[ctx: Number of events previewed]
en: %1$s%2$d%3$s events previewed
pl: Wyświetlono podgląd %1$s%2$d%3$s wydarzeń

en: Migration canceled
pl: Anulowano migrację

en: Migration complete!
pl: Migracja zakończona!

en: Migration completed
pl: Migracja zakończona

en: Retry
pl: Ponów

en: View the migration report
pl: Zobacz raport migracji

en: The following %1$s have been migrated with no adjustments:
pl: Następujące %1$s zostały zmigrowane bez żadnych zmian:

en: The event %s generated an error: The "die" or "exit" function was called during the migration process; output: %s. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
pl: Wydarzenie %s wygenerowało błąd: Funkcja „die” lub „exit” została wywołana podczas procesu migracji; dane wyjściowe: %s. Spróbuj ponownie lub zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi %sTroubleshooting%s.

en: The event %s generated an error: [%s]. Update the event and try again, or check out our %sTroubleshooting%s tips.
pl: Wydarzenie %s wygenerowało błąd: [%s]. Zaktualizuj wydarzenie i spróbuj ponownie lub sprawdź nasze wskazówki dotyczące %sTroubleshooting%s.

en: Start migration
pl: Rozpocznij migrację

en: Migration in progress
pl: Migracja w toku

en: Learn more about the migration
pl: Dowiedz się więcej o migracji

en: (Estimated time: %1$s minutes)
pl: (Szacowany czas: %1$s minut)

en: (Estimated time: %1$s minute)
pl: (Szacowany czas: %1$s minuta)

en: From this preview, we estimate that the full migration process will take approximately %3$d minutes. During this time, %1$syou will not be able to create, edit, or manage your events.%2$s Your calendar will still be visible on your site.
pl: Na podstawie tego podglądu szacujemy, że pełny proces migracji zajmie około %3$d minut. W tym czasie %1$snie będziesz w stanie tworzyć, edytować ani zarządzać swoimi wydarzeniami.%2$s Twój kalendarz nadal będzie widoczny w Twojej witrynie.

en: Migration preview in progress
pl: Podgląd migracji w toku

en: Preview complete
pl: Podgląd ukończony

en: Preview completed
pl: Podgląd ukończony

en: Ready to go? The first step is a migration preview.
pl: Gotowy do drogi? Pierwszym krokiem jest podgląd migracji.

en: Start migration preview
pl: Rozpocznij podgląd migracji

en: Total events previewed:
pl: Łączna liczba wydarzeń, które zostały zaprezentowane:

en: We'll scan your events and let you know how long your migration will take. The preview runs in the background, so you'll be able to continue using your site.
pl: Przeskanujemy Twoje wydarzenia i poinformujemy Cię, ile czasu zajmie migracja. Podgląd działa w tle, więc będziesz mógł nadal korzystać ze swojej witryny.

en: We're scanning your existing events so you'll know what to expect from the migration process. You can keep using your site and managing events. Check back later for the next step of migration.
pl: Skanujemy Twoje istniejące wydarzenia, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać po procesie migracji. Możesz nadal korzystać ze swojej witryny i zarządzać wydarzeniami. Sprawdź później, aby poznać kolejny etap migracji.

en: Your system doesn't allow us to run a preview, but you can still try a migration. During migration, %1$syou will not be able to create, edit, or manage your events.%2$s Your calendar will still be visible on your site.
pl: Twój system nie pozwala nam uruchomić podglądu, ale nadal możesz spróbować migracji. Podczas migracji %1$snie będziesz mógł tworzyć, edytować ani zarządzać swoimi wydarzeniami.%2$s Twój kalendarz nadal będzie widoczny w Twojej witrynie.

en: The migration preview is done and ready for your review. No changes have been made to your events, but this report shows what adjustments will be made during the migration to the new system. If you have any questions, please %1$sreach out to our support team%2$s.
pl: Podgląd migracji jest gotowy i gotowy do przejrzenia. Nie wprowadzono żadnych zmian w Twoich wydarzeniach, ale ten raport pokazuje, jakie zmiany zostaną wprowadzone podczas migracji do nowego systemu. Jeśli masz jakieś pytania, %1$sskontaktuj się z naszym zespołem wsparcia%2$s.

en: We've completely revamped the way event information is stored on your site's database. Upgrade now to take advantage of faster calendar load times and improved performance. As with any significant site change, we recommend %screating a site backup%s before beginning the migration process.
pl: Całkowicie odnowiliśmy sposób przechowywania informacji o wydarzeniach w bazie danych Twojej witryny. Zaktualizuj teraz, aby skorzystać z szybszych czasów ładowania kalendarza i lepszej wydajności. Podobnie jak w przypadku każdej znaczącej zmiany witryny, zalecamy %sutworzenie kopii zapasowej witryny%s przed rozpoczęciem procesu migracji.

en: unknown
pl: nieznany

en: Resources
pl: Zasoby

en: Plugins Page
pl: Strona wtyczek

en: Show more upcoming %1$s
pl: Pokaż więcej nadchodzących %1$s

en: Get ready for the new recurring events!
pl: Przygotuj się na nowe cykliczne wydarzenia!

en: Re-run preview
pl: Ponowne uruchomienie podglądu

en: Show past %1$s
pl: Pokaż ostatnie %1$s

en: The Events Calendar product suite logo
pl: Logo pakietu produktów Kalendarz wydarzeń

en: To safely cancel the migration, we need to reverse the process on any data that has already been modified. Your site will remain in maintenance mode until we have safely reversed the process.
pl: Aby bezpiecznie anulować migrację, musimy cofnąć proces dla wszystkich danych, które zostały już zmodyfikowane. Twoja witryna pozostanie w trybie konserwacji, dopóki bezpiecznie nie cofniemy procesu.

en: Upgrade FAQ
pl: Często zadawane pytania dotyczące aktualizacji

en: Upgrade your event data storage system.
pl: Zaktualizuj swój system przechowywania danych o wydarzeniach.

en: Version Compatibility
pl: Zgodność wersji

en: Upgrade is not Available
pl: Aktualizacja nie jest dostępna

en: Are you sure you want to reverse the recurring event system migration process?
    
    - You will no longer be able to use the new recurring event and Series features.
    - All event edits you have made since migration will be lost.
    - As with migration, you will not be able to edit events or calendar options during this process and some frontend actions will be paused.
    - Reverse migration should take less time than the original migration, but there is no time estimate available.
pl: Czy na pewno chcesz cofnąć proces migracji systemu zdarzeń cyklicznych?
    
    - Nie będziesz już mógł korzystać z nowych funkcji zdarzeń cyklicznych i serii.
    - Wszystkie edycje zdarzeń wprowadzone od czasu migracji zostaną utracone.
    - Podobnie jak w przypadku migracji, nie będziesz mógł edytować zdarzeń ani opcji kalendarza podczas tego procesu, a niektóre działania front-endu zostaną wstrzymane.
    - Migracja odwrotna powinna zająć mniej czasu niż pierwotna migracja, ale nie ma szacunkowego czasu.

en: ID %1$d (Untitled)
pl: Identyfikator %1$d (bez tytułu)

en: You must update your version of Events Calendar Pro for access to calendar upgrades.
pl: Aby uzyskać dostęp do uaktualnień kalendarza, musisz uaktualnić wersję Kalendarz wydarzeń Pro.

en: Upgrade your events
pl: Ulepsz swoje wydarzenia

en: The Events Calendar guide
pl: Kalendarz wydarzeń 6.0

en: <strong>Check out your calendar to see the improved designs live on your site.</strong> If you have a question or need help, %1$s or %2$s.
pl: <strong>Sprawdź swój kalendarz, aby zobaczyć ulepszone projekty na żywo na swojej stronie.</strong> Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz pomocy, %1$s lub %2$s.

en: We’ve detected that your site was still using our legacy calendar design. As part of the update to The Events Calendar 6.0, <strong>your calendar was automatically upgraded to the new designs.</strong>
pl: Wykryliśmy, że Twoja witryna nadal używa naszego starszego projektu kalendarza. W ramach aktualizacji do The Events Calendar 6.0 <strong>Twój kalendarz został automatycznie uaktualniony do nowych projektów.</strong>

en: Duplicate events
pl: Duplikuj wydarzenia

en: Use this image
pl: Użyj tego obrazka

en: Remove Image
pl: Usuń obrazek

en: Select Image
pl: Wybierz obrazek

en: Recurring events & series
pl: Wydarzenia cykliczne i serie

en: View your calendar
pl: Zobacz twój kalendarz

en: Your calendar’s design has changed
pl: Zmieniono wygląd Twojego kalendarza

[ctx: Our support page for TEC]
en: contact support
pl: skontaktuj się ze wsparciem technicznym

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: read the FAQs
pl: przeczytaj najczęściej zadawane pytania

en: %s must be a valid HTML color code.
pl: %s musi być prawidłowym kodem koloru HTML.

en: Event Tickets REST API is not available.
pl: Interfejs API REST biletów na wydarzenia jest niedostępny.

en: Filter events with or without tickets.
pl: Filtruj wydarzenia z biletami lub bez.

en: Event Tickets plugin is not activated.
pl: Wtyczka Event Tickets nie jest włączona.

en: Troubleshooting Page
pl: Tryb rozwiązywania problemów

en: Add to calendar
pl: Dodaj do kalendarza

en: Add Courses
pl: Dodaj kursy

en: Add Content Restriction
pl: Dodaj ograniczenia treści

en: (View Full %1$s Description Here: %2$s)
pl: (Zobacz pełny opis %1$s tutaj: %2$s)

en: Export Outlook .ics file
pl: Eksportuj plik Outlook .ics

en: Outlook Live
pl: Outlook na żywo

[ctx: The text used for the link to the event archive in the admin post tag list.]
en: %s View
pl: Widok %s

note: translators: %s is the coupon code
en: $25 towards any Stellar product using code <u>%s</u>
pl: 25 USD na dowolny produkt Stellar z kodem <u>%s</u>

en: Add Commerce Tools
pl: Dodaj narzędzia handlowe

en: Add Donations
pl: Dodaj darowizny

en: Add Security
pl: Dodaj bezpieczeństwo

en: Add Starter Templates
pl: Dodaj szablony startowe

en: Build better WordPress websites with Kadence.
pl: Twórz lepsze witryny WordPress z Kadence.

en: Built with developers in mind.
pl: Stworzone z myślą o programistach.

en: Easy-to-use WooCommerce plugins work perfectly together, with any theme. Create a fast and profitable eCommerce store without any technical knowledge.
pl: Łatwe w użyciu wtyczki WooCommerce doskonale współpracują ze sobą, z dowolnym motywem. Stwórz szybki i dochodowy sklep eCommerce bez żadnej wiedzy technicznej.

en: GiveWP makes it easy to raise money online with donation forms, donor databases, and fundraising reporting.
pl: GiveWP ułatwia zbieranie pieniędzy online dzięki formularzom darowizn, bazom danych darczyńców i raportom dotyczącym zbiórek funduszy.

en: Kadence lets you unlock your creativity in the WordPress Block Editor with expertly designed blocks, a robust theme, and a massive library of starter templates.
pl: Kadence pozwala uwolnić kreatywność w edytorze bloków WordPress dzięki profesjonalnie zaprojektowanym blokom, solidnemu motywowi i ogromnej bibliotece szablonów startowych.

en: Restrict Content Pro is flexible, easy to extend, and chock full of action hooks and filters, making it easy to modify and tweak to your specific needs.
pl: Restrict Content Pro jest elastyczny, łatwy w rozbudowie i pełen funkcji i filtrów, dzięki czemu możesz go łatwo modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb.

en: Sales-boosting WooCommerce plugins.
pl: Wtyczki WooCommerce zwiększające sprzedaż.

en: Stellar Discounts
pl: Gwiezdne rabaty

en: Stellar is a collective of WordPress innovators, and home to WordPress products done right.
pl: Stellar to grupa innowatorów WordPressa, która tworzy produkty WordPress wykonane poprawnie.

en: The best WordPress donation plugin.
pl: Najlepsza wtyczka WordPress do przekazywania darowizn.

en: The online course platform created by e-learning experts.
pl: Platforma kursów online stworzona przez ekspertów w dziedzinie e-learningu.

en: Trusted to power learning programs for major universities, startups, entrepreneurs, and bloggers worldwide.
pl: Zaufany dostawca programów nauczania dla największych uniwersytetów, startupów, przedsiębiorców i blogerów na całym świecie.

en: The Events Calendar important notice icon
pl: Ikonka ważnego powiadomienia w Kalendarzu wydarzeń

note: Translators: 1: plugin name(s), 2: required plugin(s)
en: To begin using %2$s, please install (or upgrade) and activate %3$s.
pl: Aby zacząć używać %2$s, zainstaluj (lub zaktualizuj) i włącz %3$s.

en: Default currency code
pl: Domyślny kod waluty

en: Set the default currency ISO-4217 code for event costs. This is a three-letter code and is mainly used for data/SEO purposes.
pl: Ustaw domyślny kod waluty ISO-4217 dla kosztów wydarzenia. Jest to trzyliterowy kod i jest używany głównie do celów danych/SEO.

en: Edit Import Settings
pl: Edytuj ustawienia importu

en: Event ISO Currency Code
pl: Kod ISO waluty wydarzenia

en: ISO Currency Code:
pl: Kod ISO waluty:

[ctx: Link to full description. %1$s: pre=translated event term. %2$s: event url.]
note: Translators: %1$s: Event singular label. %2$s: Event URL.
en:  (View Full %1$s Description Here: %2$s)
pl:  (Zobacz pełny opis %1$s tutaj: %2$s)

en: Imports Enabled in Settings
pl: Importy włączone w ustawieniach

en: Imports disabled in Settings
pl: Importy wyłączone w ustawieniach

en: Looking for front-end Event Filters so that your website visitors can find exactly the event they are looking for?
pl: Szukasz filtrów zdarzeń front-end, dzięki którym odwiedzający Twoją witrynę będą mogli znaleźć dokładnie to zdarzenie, którego szukają?

en: Check out our Filter Bar add-on
pl: Sprawdź nasz dodatek do paska filtrów

en: Filter Bar Banner Icon
pl: Ikonka banera paska filtrów

[ctx: deprecation of legacy views]
en: The legacy calendar views are deprecated and will be fully removed in an upcoming release. You should %1$s now to prevent issues when The Events Calendar 6.0 is released. %2$s.
pl: Starsze widoki kalendarza są przestarzałe i zostaną całkowicie usunięte w nadchodzącym wydaniu. Powinieneś %1$s teraz, aby zapobiec problemom, gdy The Events Calendar 6.0 zostanie wydany. %2$s.

en: Enabled
pl: Włączono

[ctx: Prepare deprecation of legacy views.]
en: test and prepare your site
pl: przetestuj i przygotuj swoją witrynę

[ctx: Event status label.]
en: Event Status
pl: Status wydarzenia

[ctx: Canceled label for filter bar to hide canceled events.]
en: Hide canceled events
pl: Ukryj odwołane wydarzenia

[ctx: Postponed label for filter bar to hide postponed events.]
en: Hide postponed events
pl: Ukryj przełożone wydarzenia

en: Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
pl: Kliknij ten przycisk, aby automatycznie połączyć identyczne miejsca i organizatorów.

en: Add to iCalendar
pl: Dodaj do iCalendar

en: Export .ics file
pl: Eksportuj jako plik .ics

en: Subscribe to calendar
pl: Zasubskrybuj kalendarz

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
pl: Status wydarzeń

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
pl: Wybierz status wydarzenia

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
pl: Ustaw status:

[ctx: Event status label the select field]
en: Set status:
pl: Ustaw status:

en: Got it
pl: Rozumiem

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
pl: Anulowano

[ctx: Link text added to the TEC->Settings->Display tab.]
note: translators: %1$s: opening anchor tag; %2$s: closing anchor tag
en: %1$sCustomize The Events Calendar%2$s
pl: %1$sDostosuj kalendarz wydarzeń%2$s

[ctx: Menu item text for the TEC Customizer section link.]
en: Customize The Events Calendar
pl: Dostosuj kalendarz wydarzeń

[ctx: Page title for the TEC Customizer section.]
en: Customize The Events Calendar
pl: Dostosuj kalendarz wydarzeń

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
pl: Przełożono

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
pl: Zaplanowano

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
pl: Pokazuje listę nadchodzących wydarzeń.

[ctx: Label for live stream URL field]
en: Live Stream URL
pl: Adres URL transmisji na żywo

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
pl: Oznacz jako wydarzenia online

en: Adjust colors, fonts, and more with the WordPress Customizer.
pl: Dostosuj kolory, kroje pisma i inne elementy za pomocą narzędzia WordPress Konfigurator.

en: Customizer
pl: Konfigurator

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
pl: Powód (opcjonalnie)

[ctx: Error code label for system info optin]
en: Code:
pl: Kod:

[ctx: Copy to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
pl: Wciśnij "Cmd + C", aby skopiować

[ctx: Copy to clipboard button text.]
en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: System info copied
pl: Skopiowano informacje systemowe

[ctx: Default error message for system info optin]
en: Something has gone wrong!
pl: Coś poszło nie tak!

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent.
pl: Przezroczysty.

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Date and Time
pl: Data i godzina wydarzenia

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Select Custom Color
pl: Wybierz niestandardowy kolor

en: Options selected here will override what was selected in the "Global Elements" section on Single Event views.
pl: Opcje wybrane w tym miejscu zastąpią opcje wybrane w sekcji „Elementy globalne” w widokach pojedynczego zdarzenia.

[ctx: A link telling users to disable an extension that may conflict.]
en: You are using the Inherit Theme Fonts extension. Font control is now built into %1$sThe Events Calendar's options in the WordPress Customizer.%2$s Please disable the Inherit Theme Fonts extension to prevent conflicts with The Events Calendar.
pl: Używasz rozszerzenia Inherit Theme Fonts. Kontrola czcionek jest teraz wbudowana w opcje %1$sThe Events Calendar w WordPress Customizer.%2$s Wyłącz rozszerzenie Inherit Theme Fonts, aby zapobiec konfliktom z The Events Calendar.

[ctx: The description for the base font size setting.]
en: Choose a base font size. Event text will scale around the selected base size.
pl: Wybierz podstawowy rozmiar czcionki. Tekst wydarzenia będzie skalowany wokół wybranego rozmiaru podstawowego.

[ctx: The description for the event date and time color setting.]
en: Main date and time display on views and single event pages
pl: Główny wyświetlacz daty i godziny na widokach i stronach pojedynczych zdarzeń

[ctx: The event accent color setting label.]
en: Accent Color
pl: Kolor akcentowy

[ctx: The font size selector setting label.]
en: By Scale
pl: Według skali

en: Set Font Size
pl: Ustaw wielkość liter

[ctx: Label for option to use default TEC fonts.]
en: Default
pl: Domyślna

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Title
pl: Nazwa wydarzenia

[ctx: Label for option to use theme fonts.]
en: Inherit theme font(s)
pl: Dziedzicz kroje pisma motywu

[ctx: The base font size input setting label.]
en: By Pixel
pl: Wg Pixel

[ctx: The link color setting label.]
en: Link Color
pl: Kolor odnośnika

en: Select Font Family
pl: Wybierz rodzinę kroju pisma

[ctx: The Events Bar background color setting label.]
en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: The Events Bar border color setting label.]
en: Border Color
pl: Kolor obramowania

[ctx: The events bar text color setting label.]
en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Effortlessly fill your calendar with events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
pl: Z łatwością uzupełnij swój kalendarz wydarzeniami z serwisów Meetup, Eventbrite, iCal, Kalendarza Google i innych.

en: Events Aggregator
pl: Agregator wydarzeń

en: Events Bar
pl: Pasek wydarzeń

en: Import events with ease
pl: Łatwe importowanie wydarzeń

[ctx: Label for option to use the accent color (default). Links to the accent color setting.]
note: translators: 1: Customizer url.
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
pl: Użyj <a href="%1$s">koloru akcentującego</a>

[ctx: Label for option to use the accent color. Links to the accent color setting.]
note: translators: 1: Customizer url.
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
pl: Użyj <a href="%1$s">koloru akcentującego</a>

[ctx: Label for option to use the event background color. Links to the event background color setting.]
note: translators: 1: Customizer url.
en: Use the <a href="%1$s">General Background Color</a>
pl: Użyj <a href="%1$s">ogólnego koloru tła</a>

[ctx: Label for option to use the events background color. Links to the background color setting.]
note: translators: 1: Customizer url.
en: Use the Calendar <a href="%1$s">Background Color</a>
pl: Użyj <a href="%1$s">koloru tła</a> kalendarza

[ctx: Note about what these settings control.]
en: These settings control the search and options bar that appears above calendar views.
pl: Ustawienia te kontrolują pasek wyszukiwania i opcji, który pojawia się nad widokiem kalendarza.

[ctx: The header for the color control section.]
en: Adjust Appearance
pl: Dostosuj wygląd

en: The Events Calendar, Event Tickets and their add-ons integrate with other online tools and services to bring you additional features. Use the settings below to connect to third-party APIs and manage your integrations.
pl: Kalendarz wydarzeń, bilety na wydarzenia i ich dodatki integrują się z innymi narzędziami i usługami online, aby zapewnić Ci dodatkowe funkcje. Użyj poniższych ustawień, aby połączyć się z interfejsami API stron trzecich i zarządzać swoimi integracjami.

[ctx: Label for the default option.]
en: Default
pl: Domyślna

[ctx: The Events Bar icon color setting label.]
en: Icons
pl: Ikonki

en: News from The Events Calendar
pl: Wiadomości z Kalendarza wydarzeń

[ctx: The "Find Events" button color setting label.]
en: Find Events Button Color
pl: Znajdź kolor przycisku wydarzeń

[ctx: The "Find Events" button text color setting label.]
en: Find Events Button Text
pl: Znajdź tekst przycisku wydarzeń

en: The Events Calendar does not send any user data outside of your website by default.
pl: Domyślnie Kalendarz wydarzeń nie wysyła żadnych danych użytkownika poza Twoją witrynę.

en: The #1 calendar for WordPress
pl: Najlepszy kalendarz dla WordPressa

note: Translators: %s: The link label, i.e. "Find solutions to this"
en: %s and other common installation issues.
pl: %s i inne typowe problemy z instalacją.

en: Allow users to search for events by category, tag, venue, organizer, day of the week, time of day, and price.
pl: Pozwól użytkownikom wyszukiwać wydarzenia według kategorii, tagu, miejsca, organizatora, dnia tygodnia, pory dnia i ceny.

en: Collect RSVPs and sell tickets
pl: Zbieraj RSVP i sprzedawaj bilety

en: Create Eventbrite tickets and events right from your WordPress dashboard.
pl: Twórz bilety i wydarzenia Eventbrite bezpośrednio z pulpitu WordPress.

en: Email marketing to promote your events
pl: Marketing e-mailowy promujący Twoje wydarzenia

en: Enable 3rd party event submissions.
pl: Włącz przesyłanie zdarzeń przez osoby trzecie.

note: Translators: %s: The link label, i.e. "common error messages"
en: Here’s an overview of %s and what they mean.
pl: Oto przegląd %s i ich znaczenia.

en: I installed the calendar and it crashed my site.
pl: Zainstalowałem kalendarz i moja witryna uległa awarii.

en: I keep getting “Page Not Found” on events.
pl: W przypadku wydarzeń ciągle pojawia mi się komunikat „Strona nie została znaleziona”.

en: Import events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
pl: Importuj wydarzenia z Meetup, Eventbrite, iCal, Kalendarza Google i innych.

en: My calendar doesn’t look right.
pl: Mój kalendarz nie wygląda poprawnie.

note: Translators: %s: The link label, i.e. "things you can do"
en: There are a few %s to resolve and prevent 404 errors.
pl: Istnieje kilka %s sposobów rozwiązania i zapobiegania błędom 404.

note: Translators: %s: The link label, i.e. "More info"
en: This can happen when other plugins try to improve performance. %s.
pl: Może się tak zdarzyć, gdy inne wtyczki próbują poprawić wydajność. %s.

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Common Error Messages
pl: Typowe komunikaty o błędach

en: It's important to use the most recent versions of our plugins so that you have access to the latest features, bug fixes, and security updates. Plugin functionality can be compromised if your site is running outdated or mis-matched versions.
pl: Ważne jest, aby korzystać z najnowszych wersji naszych wtyczek, aby mieć dostęp do najnowszych funkcji, poprawek błędów i aktualizacji zabezpieczeń. Funkcjonalność wtyczek może być zagrożona, jeśli Twoja witryna działa na przestarzałych lub niedopasowanych wersjach.

en: Enter a custom API key
pl: Wprowadź niestandardowy klucz API

en: Plugin(s) are out of date
pl: Wtyczki są nieaktualne

en: The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins, dynamic map loads, or Events Calendar Pro's Location Search and advanced Map View, you’ll need to get your own Google Maps API key and add it to Events > Settings > Integrations
pl: Kalendarz wydarzeń zawiera klucz API do podstawowej funkcjonalności map. Jeśli chcesz korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak niestandardowe znaczniki mapy, dynamiczne ładowanie map lub wyszukiwanie lokalizacji w Kalendarzu wydarzeń Pro i zaawansowany widok mapy, musisz uzyskać własny klucz API Map Google i dodać go do Wydarzenia &gt; Ustawienia &gt; Integracje

en: Default Google Maps API key
pl: Domyślny klucz API Google Maps

en: Manage your licenses
pl: Zarządzaj swoimi licencjami

en: License keys can only be used on a limited number of sites, which varies depending on your license level. You'll need to remove the license from one or more other site's in order to use it on this one.
pl: Klucze licencyjne można używać tylko na ograniczonej liczbie witryn, która różni się w zależności od poziomu licencji. Musisz usunąć licencję z jednej lub więcej innych witryn, aby użyć jej na tej.

en: Adjust your timezone
pl: Dostosuj swoją strefę czasową

en: Install max has been reached
pl: Osiągnięto maksymalną liczbę instalacji

en: When using The Events Calendar, we highly recommend that you use a geographic timezone such as "America/Los_Angeles" and avoid using a UTC timezone offset such as “UTC+9”. Choosing a UTC timezone for your site or individual events may cause problems when importing events or with Daylight Saving Time. Go to your the General WordPress settings to adjust your site timezone.
pl: Podczas korzystania z Kalendarza wydarzeń zdecydowanie zalecamy korzystanie z geograficznej strefy czasowej, takiej jak „America/Los_Angeles” i unikanie przesunięcia strefy czasowej UTC, takiego jak „UTC+9”. Wybór strefy czasowej UTC dla witryny lub poszczególnych wydarzeń może powodować problemy podczas importowania wydarzeń lub z czasem letnim. Przejdź do ogólnych ustawień WordPress, aby dostosować strefę czasową witryny.

en: Display Custom HTML
pl: Wyświetl niestandardowy kod HTML

en: Hide Others’ Organizers and Venues
pl: Ukryj organizatorów i miejsca innych

en: Site time zone uses UTC
pl: Strefa czasowa witryny używa UTC

en: This extension adds the “Show Google Maps” and “Show Google Maps Link” checkboxes when creating a new Venue.
pl: To rozszerzenie dodaje pola wyboru „Pokaż Mapy Google” i „Pokaż link do Map Google” podczas tworzenia nowego miejsca.

en: This extension allows you to add custom HTML content to the top of the Community submission form.
pl: To rozszerzenie umożliwia dodanie niestandardowej zawartości HTML na górze formularza zgłoszeniowego społeczności.

en: This extension allows you to hide the Organizers and Venues that a visitor has not created from the Community submission form.
pl: To rozszerzenie umożliwia ukrycie organizatorów i miejsc, których odwiedzający nie utworzył w formularzu zgłoszeniowym społeczności.

en: Add Cost Currency Symbol
pl: Dodaj symbol waluty kosztowej

en: Add Event & Attendee Info to WooCommerce Order Details
pl: Dodaj informacje o wydarzeniu i uczestnikach do szczegółów zamówienia WooCommerce

en: Add Google Maps Display and Link Options
pl: Dodaj opcje wyświetlania i linków w Mapach Google

en: Adds a new settings panel in Events > Settings that gives more control over the ticket and rsvp emails that are sent to attendees after registration.
pl: Dodaje nowy panel ustawień w sekcji Wydarzenia &gt; Ustawienia, który zapewnia większą kontrolę nad biletami i wiadomościami e-mail z potwierdzeniem obecności, które są wysyłane do uczestników po rejestracji.

en: Can I have a seating chart associated with my tickets?
pl: Czy do moich biletów może zostać dołączony plan rozmieszczenia miejsc?

en: Displays the information collected by “attendee meta fields” in the WooCommerce order screens as well.
pl: Wyświetla również informacje zebrane przez „pola meta uczestników” na ekranach zamówień WooCommerce.

en: How Do I Set Up E-Commerce Plugins for Selling Tickets?
pl: Jak skonfigurować wtyczki e-commerce do sprzedaży biletów?

en: How do I process refunds for tickets?
pl: Jak przetwarzać zwroty za bilety?

en: Organizer Notification Email
pl: E-mail z powiadomieniem organizatora

en: Per Event Check In API
pl: API rejestracji na zdarzenie

en: This extension allows you to set default currency symbols for your users to choose from instead of having a plain text field.
pl: To rozszerzenie umożliwia ustawienie domyślnych symboli walut, spośród których będą mogli wybierać użytkownicy, zamiast zwykłego pola tekstowego.

en: This extension shows a meta box with an API key on each Event with Ticket/RSVP.
pl: To rozszerzenie wyświetla meta-pole z kluczem API dla każdego wydarzenia z biletem/RSVP.

en: This extension will send an email to event organizers whenever a user registers for their event.
pl: To rozszerzenie wyśle wiadomość e-mail do organizatorów wydarzeń za każdym razem, gdy użytkownik zarejestruje się na wydarzenie.

en: Ticket Email Settings
pl: Ustawienia e-maila z biletem

en: We’ve put together a video tutorial showing how to create events with Tickets using our plugins. Click on the link in the link in the title to learn more.
pl: Przygotowaliśmy samouczek wideo pokazujący, jak tworzyć wydarzenia z Tickets przy użyciu naszych wtyczek. Kliknij link w linku w tytule, aby dowiedzieć się więcej.

en: When it comes to paid tickets, these orders can be refunded through the e-commerce platform in use.
pl: W przypadku biletów opłaconych, zwrot środków można zrealizować za pośrednictwem używanej platformy e-commerce.

en: Yes! You can easily accomplish this task using the stock options and multiple ticket types available with Event Tickets.
pl: Tak! Możesz łatwo wykonać to zadanie, korzystając z opcji stockowych i wielu typów biletów dostępnych w Event Tickets.

en: You can sell tickets using our built-in e-commerce option, or upgrade to Event Tickets Plus to use ecommerce plugins such as WooCommerce.
pl: Możesz sprzedawać bilety, korzystając z naszej wbudowanej opcji handlu elektronicznego lub dokonać uaktualnienia do wersji Event Tickets Plus, aby korzystać z wtyczek do handlu elektronicznego, np. WooCommerce.

en: How Do I create events with Tickets or RSVP’s?
pl: Jak tworzyć wydarzenia przy użyciu biletów lub potwierdzeń obecności?

en: Can I have more than one calendar?
pl: Czy mogę używać więcej niż jednego kalendarza?

en: Alternative photo view
pl: Alternatywny widok zdjęcia

en: Help page?
pl: Strona pomocy?

en: * Your system information will only be used by The Events Calendar support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
pl: * Informacje o Twoim systemie będą wykorzystywane wyłącznie przez zespół wsparcia The Events Calendar. Wszystkie informacje są przechowywane w bezpieczny sposób. Nie udostępniamy tych informacji żadnym stronom trzecim.

en: Calendar widget areas
pl: Obszary widżetów kalendarza

en: Event block patterns
pl: Wzory bloków zdarzeń

en: Get support from humans
pl: Uzyskaj wsparcie od ludzi

note: translators: %s: link to the help page
en: Hey there... did you check out the %s
pl: Cześć... sprawdziłeś %s

en: How do I sell tickets to events?
pl: Jak sprzedawać bilety na wydarzenia?

en: Included with our premium products
pl: W zestawie z naszymi produktami premium

en: No, but you can use event categories or tags to display certain events like having...
pl: Nie, ale możesz użyć kategorii lub tagów zdarzeń, aby wyświetlić określone zdarzenia, jak np....

en: Open a ticket
pl: Otwórz zgłoszenie

en: Our plugins include many shortcodes that do everything from embedding the calendar...
pl: Nasze wtyczki zawierają wiele krótkich kodów, które wykonują różne czynności, od osadzania kalendarza...

en: Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our help desk.
pl: Proszę wyrazić zgodę poniżej, aby automatycznie udostępniać informacje o systemie naszemu zespołowi wsparcia. Pozwoli nam to na szybszą pomoc, jeśli napiszesz w naszym helpdesku.

en: Recent template changes
pl: Ostatnie zmiany szablonu

en: Sometimes things just don’t work as expected. We’ve created a wealth of resources to get you back on track.
pl: Czasami po prostu nie wszystko działa tak, jak się spodziewano. Stworzyliśmy bogactwo zasobów, aby pomóc Ci wrócić na właściwe tory.

en: The Events Calendar Tweaks
pl: Zmiany w kalendarzu wydarzeń

en: This extension adds a set of block patterns for events to the WordPress block editor.
pl: To rozszerzenie dodaje zestaw wzorców bloków dla zdarzeń do edytora bloków WordPress.

en: This extension creates a useful variety of WordPress widget areas (a.k.a. sidebars).
pl: To rozszerzenie tworzy różnorodne, przydatne obszary widżetów WordPress (znane również jako paski boczne).

en: This extension is a collection of tweaks and snippets for The Events Calendar.
pl: To rozszerzenie jest zbiorem poprawek i fragmentów dla Kalendarza wydarzeń.

en: This extension replaces photo view with a tiled grid of cards featuring event images.
pl: To rozszerzenie zastępuje widok zdjęć kafelkową siatką kart przedstawiających obrazy wydarzeń.

en: Use our free Event Tickets plugin to get started with tickets and RSVPs.
pl: Skorzystaj z naszej bezpłatnej wtyczki Event Tickets, aby zacząć korzystać z biletów i potwierdzeń obecności.

en: Where can I find a list of available shortcodes?
pl: Gdzie znajdę listę dostępnych krótkich kodów?

en: Yes, automatically share my system information with The Events Calendar support team*
pl: Tak, automatycznie udostępniaj moje informacje systemowe zespołowi wsparcia Kalendarza wydarzeń*

en: Events Calendar Pro runs alongside The Events Calendar and enhances...
pl: Kalendarz wydarzeń Pro działa równolegle z Kalendarzem wydarzeń i wzbogaca...

en: What do I get with Events Calendar Pro?
pl: Co otrzymuję z Kalendarzem wydarzeń Pro?

en: Troubleshooting
pl: Rozwiązywanie problemów

en: Automatic Updates
pl: Automatyczne aktualizacje

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Customizing
pl: Personalizowanie

en: View article
pl: Zobacz artykuł

en: Share your system info
pl: Udostępnij informacje systemowe

en: First Steps
pl: Pierwsze kroki

en: Test for conflicts
pl: Przetestuj pod kątem potencjalnych konfliktów

en: Event log
pl: Dziennik zdarzeń

en: Testing for Conflicts
pl: Testowanie pod kątem potencjalnych konfliktów

en: All Extensions
pl: Wszystkie rozszerzenia

en: Integrations
pl: Integracje

en: Known Issues
pl: Znane problemy

en: Common Issues
pl: Częste problemy

en: Need additional support?
pl: Potrzebujesz dodatkowego wsparcia?

en: Start Here
pl: Zacznij tutaj

en: Add license key
pl: Dodaj klucz licencyjny

en: All FAQs
pl: Wszystkie FAQ

en: Auto-Publish Events Submitted By Logged-In Users
pl: Automatyczne publikowanie wydarzeń przesłanych przez zalogowanych użytkowników

en: Calendar & Ticket Shortcodes
pl: Kalendarz i kody biletów

en: Common Problems
pl: Typowe problemy

en: Community
pl: Społeczność

en: Configuring Paypal for Tickets
pl: Konfigurowanie PayPala dla biletów

en: Creating RSVPs
pl: Tworzenie RSVP

en: Creating Tickets
pl: Tworzenie biletów

en: Creating Tickets & RSVPs
pl: Tworzenie biletów i potwierdzeń obecności

en: Customizing CSS (Video)
pl: Dostosowywanie CSS (wideo)

en: Free extensions
pl: Bezpłatne rozszerzenia

en: Get help for these products and learn more about products you don't have.
pl: Uzyskaj pomoc dotyczącą tych produktów i dowiedz się więcej o produktach, których nie masz.

en: Getting Started Guides
pl: Przewodniki wprowadzające

en: Getting started with customizations
pl: Rozpoczęcie dostosowywania

en: Graphic with an electrical plug and gears
pl: Grafika z wtyczką elektryczną i kołami zębatymi

en: Highlighting events
pl: Podświetlanie wydarzeń

en: How to Customize Template Files
pl: Jak dostosować pliki szablonów

en: License & Usage
pl: Licencja i użytkowanie

en: Managing Submissions
pl: Zarządzanie zgłoszeniami

en: Managing Submissions Overview
pl: Przegląd zarządzania zgłoszeniami

note: translators: %s: link to the article
en: Most issues are caused by conflicts with the theme or other plugins. Follow these steps as a first point of action. %s
pl: Większość problemów jest spowodowana konfliktami z motywem lub innymi wtyczkami. Wykonaj te kroki jako pierwszy punkt działania. %s

en: Plugin Maintenance
pl: Konserwacja wtyczki

en: Preventing Spam Submissions
pl: Zapobieganie przesyłaniu spamu

note: translators: %s: link to the article
en: Providing the details of your calendar plugin and settings (located below) helps our support team troubleshoot an issue faster. %s
pl: Podanie szczegółów dotyczących wtyczki kalendarza i ustawień (znajdujących się poniżej) pomoże naszemu zespołowi wsparcia szybciej rozwiązać problem. %s

en: Setting Notifications
pl: Ustawianie powiadomień

en: Small, lightweight WordPress plugins that add new capabilities to our core plugins. Support is not offered for extensions; however they provide enhanced functionality and bonus features.
pl: Małe, lekkie wtyczki WordPress, które dodają nowe możliwości do naszych podstawowych wtyczek. Wsparcie nie jest oferowane dla rozszerzeń; jednak zapewniają one ulepszoną funkcjonalność i dodatkowe funkcje.

en: Ticketing & RSVP
pl: Sprzedaż biletów i RSVP

en: Visit Knowledgebase
pl: Odwiedź bazę wiedzy

en: Visit Troubleshooting next
pl: Następnie przejdź do sekcji Rozwiązywanie problemów

en: We're committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available.
pl: Zależy nam na tym, aby Twój kalendarz był spektakularny i w tym celu udostępniamy bogactwo zasobów.

en: We’ve detected the following issues
pl: Wykryliśmy następujące problemy

en: book with Event Tickets logo
pl: zarezerwuj z logo Event Tickets

en: book with The Events community logo
pl: książka z logo społeczności The Events

en: book with The Events ticketing logo
pl: zarezerwuj z logo sprzedaży biletów The Events

en: Activate
pl: Włącz

en: Event Aggregator system status
pl: Status systemu Agregatora wydarzeń

en: Locating Links to Your Community Pages
pl: Znajdowanie odnośników do stron Twojej społeczności

en: lightbulb icon
pl: ikonka żarówki

en: logo icon
pl: ikonka logo

en: warning-icon
pl: ikonka ostrzegawcza

en: If you like %1$sEvent Tickets%2$s please leave us a %3$s. It takes a minute and it helps a lot.
pl: Jeśli podoba Ci się %1$sEvent Tickets%2$s, zostaw nam %3$s. Zajmie to minutę, ale bardzo pomoże.

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
pl: Nadchodzące

[ctx: The days of the week text color setting label.]
en: Days of the Week
pl: Dni tygodnia

en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: Text used for links to the General settings section.]
en: General
pl: Ogólny

[ctx: Label for option to leave white (default).]
en: White
pl: Biały

[ctx: Text used for links to the Event Background Color setting.]
en: General Background Color
pl: Ogólny kolor tła

[ctx: The grid background color setting description.]
en: Preview display when hovering on an event title
pl: Wyświetlanie podglądu po najechaniu kursorem na tytuł wydarzenia

[ctx: The grid hover color setting description.]
en: Bottom border highlight when hovering on a day
pl: Podświetlenie dolnej krawędzi po najechaniu kursorem na dzień

[ctx: The grid lines color setting label.]
en: Grid Lines Color
pl: Kolor linii siatki

[ctx: The multiday event bar color setting description.]
en: For all-day and multi-day events
pl: Na imprezy całodniowe i kilkudniowe

[ctx: The multiday event bar color setting label.]
en: Event Span
pl: Zakres zdarzeń

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent
pl: Przeźroczysty

[ctx: The date marker text color setting label.]
en: Date Marker
pl: Wskaźnik daty

[ctx: The grid background color setting label.]
en: Grid Background
pl: Tło siatki

[ctx: Capitalized label for the event website link.]
en: View %s Website
pl: Zobacz witrynę internetową %s

[ctx: Capitalized label for the organizer website link.]
en: View %s Website
pl: Zobacz witrynę internetową %s

[ctx: Capitalized label for the venue website link.]
en: View %s Website
pl: Zobacz witrynę internetową %s

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Custom
pl: Własna

[ctx: Text used for links to the Accent Color setting.]
en: Accent Color
pl: Kolor akcentowy

[ctx: A message shown in the mobile version when a day without events is selected.]
en: There are no events on this day.
pl: Brak wydarzeń w tym dniu.

[ctx: The header for the font color control section.]
en: Set Font Colors
pl: Ustaw kolory kroju pisma

note: Translators: %s: Event singular.
en: A link to a particular %s category.
pl: Odnośnik do konkretnej kategorii %s.

note: Translators: %s: Event singular. Translators: %s: Organizer singular. Translators: %s: Venue singular.
en: A link to a particular %s.
pl: Odnośnik do konkretnego %s.

[ctx: Day hover color setting label.]
en: Day Hover
pl: Najechanie dnia

[ctx: Label for tooltip background color setting.]
en: Event Preview Background
pl: Tło podglądu wydarzenia

note: Translators: %s: Event singular.
en: %s Category Link
pl: %s odnośnik kategorii

note: Translators: %s: Event singular. Translators: %s: Organizer singular. Translators: %s: Venue singular.
en: %s Link
pl: %s odnośnik

[ctx: The header for the calendar grid color control section.]
en: Adjust Grid Colors
pl: Dostosuj kolory siatki

en: Widget
pl: Widżet

en: The Events Calendar Context
pl: Kontekst kalendarza wydarzeń

en: The Events Calendar JSON-LD Data
pl: Kalendarz wydarzeń JSON-LD Data

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

note: Translators: 1: plural lowercase event term
en: View more %1$s.
pl: Zobacz więcej %1$s.

note: translators: the placeholder is the keyword(s), as the user entered it in the bar.
en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong> this month.
pl: Nie znaleziono wyników dla <strong>„%1$s”</strong> w tym miesiącu.

en: WordPress 5.7 includes a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
pl: WordPress 5.7 zawiera dużą aktualizację jQuery, która może powodować problemy ze zgodnością z poprzednimi wersjami Kalendarza wydarzeń, Event Tickets i innych wtyczek.

en: You are using WordPress 5.7 which included a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
pl: Używasz WordPressa 5.7, w którym wprowadzono dużą aktualizację jQuery mogącą powodować problemy ze zgodnością z poprzednimi wersjami Kalendarza wydarzeń, Event Tickets i innych wtyczek.

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: View Events
pl: Zobacz wydarzenia

en: Event Date and Time
pl: Data i godzina wydarzenia

en: Event Title
pl: Tytuł wydarzenia

en: Custom Color
pl: Własny kolor

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: All calendar and event pages
pl: Wszystkie strony kalendarza i wydarzeń

en: Main date and time display on views and single event pages
pl: Wyświetlanie głównej daty i czasu na poszczególnych stronach i widokach wydarzeń

en: Use General
pl: Użyj ogólnego

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
pl: Lista wydarzeń

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the List Widget.]
en: Generate JSON-LD data
pl: Generuj dane JSON-LD

[ctx: All day label for event]
en: All day
pl: Cały dzień

en: Adjust Appearance
pl: Dostosuj wygląd

en: For displayed URLs
pl: Dla wyświetlanych adresów URL

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Next page
pl: Następna strona

[ctx: paging]
note: translators: 1: Current page, 2: Total pages.
en: %1$s of %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona

note: translators: %s: Number of items.
en: %s item | %s items
pl[0]: %s element
pl[1]: %s elementy
pl[2]: %s elementów

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Current Page
pl: Bieżąca strona

en: Event Details Background Color
pl: Kolor tła szczegółów wydarzenia

en: Links
pl: Odnośniki

en: These settings control the appearance of the single event pages.
pl: Te ustawienia sterują wyglądem stron pojedynczych wydarzeń.

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
note: Translators: %1$s is the lowercase plural virtual event term.
en: There are no upcoming %1$s.
pl: Brak nadchodzących %1$s.

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
pl: Pokaż:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
pl: Nazwa:

[ctx: The label for the option to hide the List Widget if no upcoming events.]
en: Hide this widget if there are no upcoming events.
pl: Ukryj ten widżet, jeśli nie ma nadchodzących wydarzeń.

[ctx: The label for the option to only show featured events in the List Widget]
en: Limit to featured events only
pl: Ogranicz tylko do promowanych wydarzeń

en: For classic editor
pl: Dla klasycznego edytora

en: Set Font Colors
pl: Ustaw kolor kroju pisma

en: The batch registered does not have all the required fields.
pl: Zarejestrowana partia nie posiada wszystkich wymaganych pól.

en: Want to take your events to the next level?
pl: Chcesz przenieść swoje wydarzenia na wyższy poziom?

en: Migrating events from another calendar?
pl: Przenosisz wydarzenia z innego kalendarza?

en: Create an Event
pl: Utwórz wydarzenie

en: Check out the guide
pl: Sprawdź przewodnik

en: Promoter Key
pl: Klucz promotora

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Getting Started Guide
pl: Przewodnik wprowadzający

en: Check out our suite of add-ons
pl: Sprawdź nasz zestaw dodatków

en: Configure Settings
pl: Zmień ustawienia

en: Dig deeper
pl: Zgłębiaj temat

en: Helpful Resources
pl: Przydatne źródła

en: Need a language other than English? We've got you covered here.
pl: Potrzebujesz języka innego niż angielski? Zajmujemy się Tobą.

en: Ready to dig deeper? Our Knowledgebase can help you get the most out of The Events Calendar suite.
pl: Gotowy, aby zgłębić temat? Nasza baza wiedzy może pomóc Ci w pełni wykorzystać pakiet kalendarza wydarzeń.

en: Shapes and lines for visual interest
pl: Kształty i linie dla wizualnie zainteresowanych

en: The Events Calendar brand logo
pl: Logo marki The Events Calendar

en: View My Calendar
pl: Wyświetl mój kalendarz

en: Want this emailed to you?
pl: Chcesz otrzymać tę wiadomość e-mail?

en: We can help with that
pl: Możemy Ci z tym pomóc

en: Your email
pl: Twój adres e-mail

en: illustration of a phone screen with a person's face
pl: ilustracja ekranu telefonu z twarzą osoby

en: illustration of a thought lightbulb coming from a book
pl: ilustracja zapalonej żarówki wychodząca z książki

en: illustration of an event moving from one calendar to another
pl: ilustracja wydarzenia przenoszącego się z jednego kalendarza do drugiego

en: illustration of characters being translated
pl: ilustracja tłumaczonych znaków

en: Quick Links:
pl: Szybkie odnośniki:

en: Thanks for installing The Events Calendar! Here are some handy resources for getting started with our plugins.
pl: Dziękujemy za zainstalowanie kalendarza wydarzeń! Oto kilka przydatnych zasobów, które pomogą Ci zacząć korzystać z naszych wtyczek.

en: Events Calendar Pro
pl: Kalendarz wydarzeń PRO

en: Keep this list of links on hand and stay subscribed to receive tips and tricks about The Events Calendar products.
pl: Miej tę listę odnośników pod ręką i zasubskrybuj, aby otrzymywać porady i wskazówki dotyczące produktów Kalendarza wydarzeń.

en: New to The Events Calendar? Here's everything you need to get started.
pl: Nowy w Kalendarzu wydarzeń? Tu znajdziesz wszystko co potrzebujesz, żeby zacząć.

en: The Events Calendar logo
pl: Logo Kalendarza wydarzeń

en: book with The Events Calendar logo
pl: książka z logo Kalendarza wydarzeń

en: illustration of a book with The Events Calendar logo
pl: ilustracja książki z logo Kalendarza wydarzeń

en: These APIs may include the following third party services: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).
pl: Te API mogą zwierać następujące usługi platform trzecich: Google Maps (API key), Meetup (OAuth token), PayPal (email, Client ID, Client Secret), Eventbrite (API key, auth URL, Client Secret), and Zoom (email, Client ID, Client Secret).

note: translators: %1$d is replaced with a number of scheduled images.
en: %1$d new image was scheduled for import. | %1$d new images were scheduled for import.
pl[0]: Zaplanowano import %1$d nowego obrazka.
pl[1]: Zaplanowano import %1$d nowych obrazków.
pl[2]: Zaplanowano import %1$d nowych obrazków.

en: Create: <%= term %>
pl: Utwórz: <%= term %>

en: Download
pl: Pobierz

en: Already Installed
pl: Już zainstalowano

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: One calendar. Countless ways to make it your own.
pl: Jeden kalendarz. Niezliczone sposoby, aby uczynić go swoim.

en: Save with Bundles
pl: Oszczędzaj z pakietami

en: All Solutions
pl: Wszystkie rozwiązania

en: TEC Logo
pl: Logo TEC

en: Reach Attendees
pl: Dotrzyj do uczestników

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
pl: Zmień „Wydarzenia” na „Webinaria” lub „Miejsca” na „Na żywo” lub „Organizatorzy” na „Gospodarze”. Dostosuj swój kalendarz do wirtualnych wydarzeń i spotkań.

en: Turn the venue name for your event into a clickable URL — a great way to link directly to a venue’s website or a virtual meeting.
pl: Zmień nazwę swojego miejsca w klikalny adres URL - świetny sposób na bezpośrednie połączenie z witryną obiektu lub wirtualnym spotkaniem.

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
pl: Od rejestracji po historię obecności, dzięki integracji z HubSpot możesz przeglądać każdy etap cyklu życia wydarzenia.

en: Save With A Bundle
pl: Oszczędzaj kupując w pakiecie

en: Browse Extensions
pl: Przeglądaj rozszerzenia

en: Includes
pl: Zawiera

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
pl: Kalendarze, sprzedaż biletów i wydajne narzędzia WordPress do zarządzania wydarzeniami od początku do końca.

en: Extensions are quick solutions our team came up with to solve specific issues you may need. (Note - extensions are not covered by our support team.)
pl: Rozszerzenia to szybkie rozwiązania, które nasz zespół wymyślił, aby rozwiązać konkretne problemy, których możesz potrzebować. (Uwaga - rozszerzenia nie są objęte przez nasz zespół wsparcia.)

en: Free extensions to power up your plugins
pl: Bezpłatne rozszerzenia do wzmocnienia Twoich wtyczek

en: The plugins you need at one discounted price
pl: Wtyczki, których potrzebujesz, w jednej obniżonej cenie

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
pl: Zebraliśmy nasze najpopularniejsze wtyczki w pakiety wypełnione po brzegi wartością dodaną.

en: Adjust Label
pl: Dostosuj etykietę

en: FREE
pl: BEZPŁATNA

en: Active
pl: Włącz

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Events Happening Now
pl: Trwające wydarzenia

en: When users click on the event title, they’ll be taken right to the source of your event, offering a direct route to join.
pl: Gdy użytkownicy klikną nazwę wydarzenia, zostaną przekierowani bezpośrednio do źródła wydarzenia z bezpośrednim dostępem do obecności.

en: Link Directly to Webinar
pl: Bezpośredni link do webinarium

en: Use this shortcode to display events that are currently in progress, like webinars and livestreams.
pl: Użyj tego skróconego kodu, aby wyświetlić bieżące wydarzenia, takie jak webinaria i transmisje na żywo.

en: All of our premium events management plugins at a deep discount.
pl: Wszystkie z naszych pluginów premium do zarządzania wydarzeniami są na dużej wyprzedaży.

en: Handle event submissions with ticket sales and everything you need to build a robust community.
pl: Zarządzaj zapisami na wydarzenia dzięki sprzedaży biletów oraz wszystkiemu co potrzebujesz do stworzenia zgranej społeczności.

en: Save over 25%
pl: Oszczędź ponad 25%

en: Ticket sales, attendee management, and email marketing for your events
pl: Sprzedaż biletów, zarządzenie listą obecnych oraz emaile marketingowe dla twoich wydarzeń

en: Save over 20%
pl: Oszczędź ponad 20%

en: Create a strong call-to-action for attendees to "Join Webinar" instead of only sharing a website address.
pl: Zamiast podawać wyłącznie adres strony internetowej, stwórz mocne wezwanie do działania zachęcające uczestników do „Dołączenia do webinarium”.

en: Custom Venue Links
pl: Własne odnośniki miejsca

en: Community Manager Bundle
pl: Pakiet menedżera społeczności

en: Fill your calendar with events from across the web, including Google Calendar, Meetup, and more.
pl: Wypełnij swój kalendarz wydarzeniami z internetu, wliczając w to Kalendarz Google, Meetup i wiele więcej.

en: Events Marketing Bundle
pl: Pakiet marketingowy wydarzeń

en: Event Importer Bundle
pl: Pakiet importera wydarzeń

[ctx: extension disallowed]
en: This extension has been programmatically disallowed. The most common reason is due to another The Events Calendar plugin having absorbed or replaced this extension's functionality. This extension plugin has been deactivated, and you should likely delete it.
pl: To rozszerzenie zostało programowo niedozwolone. Najczęstszym powodem jest to, że inna wtyczka Kalendarza wydarzeń wchłonęła lub zastąpiła funkcjonalność tego rozszerzenia. Ta wtyczka rozszerzenia została dezaktywowana i prawdopodobnie powinieneś ją usunąć.

en: Website URL CTA
pl: Adres URL witryny internetowej CTA

en: Paypal integration
pl: Integracja Paypal

en: Additional views
pl: Dodatkowe widoki

en: Virtual Events
pl: Wirtualne wydarzenia

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Automatically import your events
pl: Automatycznie importuj swoje wydarzenia

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Registered User Settings
pl: Ustawienia zarejestrowanego użytkownika

en: Publishing Control
pl: Narzędzia do publikowania

en: Multi-Image Support
pl: Wsparcie dla wielu obrazów (multi-image)

en: Beautiful display options for your favorite photos.
pl: Piękne opcje wyświetlania dla twoich ulubionych obrazów.

en: Integrated with your events on Eventbrite
pl: Zintegrowany z twoimi wydarzeniami na Eventbrite

en: Ticket availability automatically updates
pl: Automatyczna aktualizacja dostępności biletów

en: Horizontal or vertical
pl: Poziomo lub pionowo

en: Help users find exactly the right event
pl: Pomóż użytkownikom znaleźć właściwe wydarzenie

en: Customize email templates
pl: Ustaw własne szablony e-maili

en: Ticket scanning with mobile app
pl: Skanowanie biletów z aplikacji mobilnej

en: Monetize your events
pl: Zarabiaj na wydarzeniach

en: Custom registration fields
pl: Własne pola w szablonie rejestracji

en: Automated imports for your calendar
pl: Zautomatyzowany import do Twojego kalendarza

en: Schedule automated imports
pl: Zaplanuj automatyczne importy

en: Works with Google Calendar, Meetup, and more
pl: Współpracuj z Kalendarzem Google, Meetup i innymi

en: Timezone support
pl: Obsługa stref czasowych

en: Our flagship free calendar
pl: Nasz flagowy bezpłatny kalendarz

en: WooCommerce compatibility
pl: Kompatybilność z WooCommerce

en: Recurring Events
pl: Wydarzenia cykliczne

en: Add tickets and RSVP to any post
pl: Dodaj bilety i RSVP do dowolnego posta

en: An email marketing solution for events and the people running them
pl: Rozwiązanie do marketingu e-mailowego dla wydarzeń i osób je organizujących

en: Attendee reports
pl: Raporty uczestników

en: Automate email touchpoints
pl: Zautomatyzuj punkty styku z pocztą e-mail

en: Configurable set of filters
pl: Konfigurowalny zestaw filtrów

en: Custom attendee registration fields
pl: Niestandardowe pola rejestracji uczestników

en: Customizable
pl: Możliwość dostosowania

en: Customizable ticket template
pl: Szablon biletu do dostosowania

en: Filter category, price, and more
pl: Filtruj kategorię, cenę i inne

en: Filter distance (for Events Calendar Pro)
pl: Odległość filtra (dla Kalendarza wydarzeń Pro)

en: Import & export events
pl: Wydarzenia importowe i eksportowe

en: Manage ticketing and RSVPs
pl: Zarządzaj biletami i potwierdzeniami obecności

en: Manage tickets from WordPress
pl: Zarządzaj biletami z WordPressa

en: Multiple views
pl: Wiele widoków

en: Power up your calendar with Pro
pl: Wzbogać swój kalendarz dzięki wersji Pro

en: Refine by date, location, or keyword
pl: Doprecyzuj według daty, lokalizacji lub słowa kluczowego

en: Segment your attendee lists
pl: Segmentuj listy uczestników

en: Split Commission with Users
pl: Podziel prowizję z użytkownikami

en: Streamline your email process
pl: Usprawnij swój proces e-mailowy

en: Unite the power of TEC with the ticketing of Eventbrite
pl: Połącz moc TEC z systemem sprzedaży biletów Eventbrite

en: Users submit events and sell tickets
pl: Użytkownicy zgłaszają wydarzenia i sprzedają bilety

en: Random Images
pl: Losowe obrazki

en: Shortcodes
pl: Krótkie kody

en: Premium support
pl: Pomoc techniczna Premium

en: Using this function before "plugins_loaded" action has fired can return unreliable results.
pl: Użycie tej funkcji przed uruchomieniem akcji „plugins_loaded” może zwrócić niepewne wyniki.

note: translators: the placeholder is an html link to the next month with available events.
en: There were no results found for this view. %1$s
pl: Nie znaleziono wyników dla tego widoku. %1$s

en: There were no results found for this view.
pl: Nie znaleziono wyników dla tego widoku.

note: translators: 1: opening href tag 2: event label plural 3: closing href tag
en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
pl: Przejdź do %1$snastępnego nadchodzącego %2$s%3$s.

en: Latest Past %s
pl: %s – ostatnio zakończone

note: translators: %1$s: events (plural), %2$s: the formatted date string, e.g. "February 22, 2020".
en: No %1$s scheduled for %2$s.
pl: Brak %1$s zaplanowanych na %2$s.

note: translators: %1$s: events (plural), %2$s: the formatted date string, e.g. "February 22, 2020". %3$s html link to next day with available events.
en: No %1$s scheduled for %2$s. %3$s
pl: Brak %1$s zaplanowanych na %2$s. %3$s

[ctx: The country]
en: Georgia
pl: Gruzja

note: translators: %s: Events (plural).
en: Export %s
pl: Eksportuj %s

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
note: translators: the placeholder is for the date range start, e.g. "Now" or "1/1/2020".
en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Eventbrite Authentication
pl: Uwierzytelnianie Eventbrite

en: Import Name:
pl: Nazwa importu:

en: Meetup Authentication
pl: Uwierzytelnianie Meetup

en: Optional
pl: Opcjonalnie

[ctx: The US state Georgia]
en: Georgia
pl: Gruzja

en: Previous day
pl: Poprzedni dzień

en: Previous month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Previous month, %1$s
pl: Poprzedni miesiąc, %1$s

note: translators: %s: Protected post title.
en: Protected: %s
pl: Zabezpieczone: %s

en: Click to toggle datepicker
pl: Kliknij aby otworzyć kalendarz

en: Event Title Color
pl: Kolor nazwy wydarzenia

en: Next day
pl: Następny dzień

en: Next month
pl: Następny miesiąc

en: Next month, %1$s
pl: Następny miesiąc, %1$s

note: translators: %s: events (plural).
en: Search for %s
pl: Szukaj %s

note: translators: %s: Events (plural). This is used for screen readers.
en: has featured %s
pl: wyróżnił %s

en: Recommended for all sites using the updated calendar views.
pl: Zalecane dla wszystkich witryn korzystających ze zaktualizowanych widoków kalendarza.

en: The Events Calendar - View V2
pl: Kalendarz wydarzeń – widok V2

en: You do not have an active connection to Meetup through your account and Event Aggregator.
pl: Nie masz aktywnego połączenia z Meetupem za pośrednictwem swojego konta i agregatora wydarzeń.

[ctx: Placeholder used for the meetup API changes link when the KEY is plain]
en: Meetup is no longer supporting API keys, and has restricted access using your existing key starting from August 2019. As an alternative, you must use OAuth2 and update The Events Calendar to the latest version. Learn more at %1$s.
pl: Meetup nie obsługuje już kluczy API i ograniczył dostęp przy użyciu istniejącego klucza od sierpnia 2019 r. Alternatywnie musisz użyć października 2019 i zaktualizować Kalendarz wydarzeń do najnowszej wersji. Dowiedz się więcej na %1$s.

[ctx: Placeholder used for the meetup API changes]
en: Meetup is no longer supporting API keys, and will restrict access using your existing key starting from August 2019. As an alternative, you should use OAuth2 and update The Events Calendar to the latest version. Learn more at %1$s
pl: Meetup nie obsługuje już kluczy API i ograniczy dostęp przy użyciu istniejącego klucza od sierpnia 2019 r. Alternatywnie należy użyć OAuth2 i zaktualizować Kalendarz wydarzeń do najnowszej wersji. Dowiedz się więcej na%1$s

en: Webhook not registered properly.
pl: Webhook nie został poprawnie zarejestrowany.

en: Eventbrite user not found.
pl: Nie znaleziono użytkownika Eventbrite.

en: Eventbrite venue not found.
pl: Nie znaleziono miejsca Eventbrite.

en: Eventbrite organizer not found.
pl: Nie znaleziono organizatora Eventbrite.

en: Event cannot be synced to Eventbrite because we received an error from Eventbrite.
pl: Nie można zsynchronizować wydarzenia z platformą Eventbrite, ponieważ otrzymaliśmy błąd od Eventbrite.

en: Eventbrite parsed object is empty.
pl: Obiekt przeanalizowany przez Eventbrite jest pusty.

en: Eventbrite parsed object type is empty.
pl: Przetworzony typ obiektu Eventbrite jest pusty.

en: Eventbrite token is not valid.
pl: Token Eventbrite jest nieprawidłowy.

en: Events cannot be imported because we received an error from Eventbrite:
pl: Nie można zaimportować wydarzeń, ponieważ otrzymaliśmy błąd od Eventbrite:

en: Events cannot be imported because we received an error from Facebook:
pl: Nie można zaimportować wydarzeń, ponieważ otrzymaliśmy błąd od Facebooka:

[ctx: Placeholder used for the facebook restriction link]
en: Events cannot be imported because Facebook has returned an error. This could mean that the event ID does not exist, the event or source is marked as Private, or the event or source has been otherwise restricted by Facebook. You can %1$s.
pl: Nie można zaimportować zdarzeń, ponieważ Facebook zwrócił błąd. Może to oznaczać, że identyfikator zdarzenia nie istnieje, zdarzenie lub źródło jest oznaczone jako prywatne lub zdarzenie lub źródło zostało w inny sposób ograniczone przez Facebooka. Możesz %1$s.

en: Event not owned, you cannot edit it.
pl: Wydarzenie nie jest własnością, nie możesz go edytować.

en: Eventbrite event not found.
pl: Nie znaleziono zdarzenia Eventbrite.

en: Eventbrite parsed object ID is empty.
pl: Identyfikator parsowanego obiektu Eventbrite jest pusty.

en: Eventbrite sync data invalid.
pl: Niepoprawne dane synchronizacji Eventbrite.

en: This webhook action is not currently supported.
pl: Ta akcja webhook nie jest obecnie obsługiwana.

en: You do not have an active connection to Eventbrite through your account and Event Aggregator.
pl: Nie masz aktywnego połączenia z Eventbrite za pośrednictwem swojego konta i agregatora zdarzeń.

en: Successfully connected to Eventbrite
pl: Pomyślnie połączono z Eventbrite

en: Successfully disconnected Eventbrite
pl: Pomyślnie rozłączono Eventbrite

en: Successfully marked event for import from Eventbrite
pl: Pomyślnie oznaczono wydarzenie do zaimportowania z Eventbrite

en: Successfully synced event to Eventbrite
pl: Pomyślnie zsynchronizowano wydarzenie z Eventbrite

en: The import being fetched is not queued up for importing. Please try the import again.
pl: Pobierany import nie jest w kolejce do importowania. Spróbuj ponownie wykonać import.

en: read more about Facebook restrictions in our knowledgebase
pl: przeczytaj więcej o ograniczeniach Facebooka w naszej bazie wiedzy

en: Select date.
pl: Wybierz datę.

en: + %d More | + %d More
pl[0]: + %d więcej
pl[1]: + %d więcej
pl[2]: + %d więcej

en: see all
pl: zobacz wszystko

en: Continue Reading
pl: Czytaj dalej

en: In a location
pl: W lokalizacji

en: To allow better control over dates, advanced security improvements and performance gain.
pl: Aby umożliwić lepszą kontrolę nad datami, wprowadzić zaawansowane ulepszenia zabezpieczeń i zwiększyć wydajność.

en: Contact your Host or your system administrator and ask to upgrade to the latest version of PHP.
pl: Skontaktuj się z administratorem serwera i poproś o aktualizację biblioteki PHP do najnowszej wersji.

en: Featured
pl: Wyróżnione

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

note: translators: %s: Event (plural or singular).
en: Next %1$s
pl: Następne %1$s

note: translators: %s: Event (plural or singular).
en: Previous %1$s
pl: Poprzednie %1$s

en: Recurring event
pl: Powtarzające się wydarzenie

en: Search for events
pl: Szukaj wydarzeń

en: Views Navigation
pl: Nawigacja Widoków

note: translators: %s: events (plural).
en: Enter Keyword. Search for %s by Keyword.
pl: Wpisz słowo kluczowe. Szukaj wg słowa kluczowego %s.

en: <b>%1$s</b> requires <b>PHP %2$s</b> or higher. | <b>%1$s</b> require <b>PHP %2$s</b> or higher.
pl[0]: <b>%1$s</b> wymaga <b>PHP w wersji %2$s</b> lub nowszej.
pl[1]: <b>%1$s</b> wymagają <b>PHP w wersji %2$s</b> lub nowszej.
pl[2]: <b>%1$s</b> wymaga <b>PHP w wersji %2$s</b> lub nowszej.

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
pl:  i

en: Step 1 of 2
pl: Krok 1 z 2

en: Learn more about the upgrade
pl: Dowiedz się więcej o aktualizacji

en: Start your upgrade
pl: Rozpocznij aktualizację

en: Upgrade your calendar.
pl: Uaktualnij swój kalendarz.

en: You're all set!
pl: Wszystko gotowe!

en: Step 2 of 2
pl: Krok 2 z 2

en: Add me to the list
pl: Dodaj mnie do listy

en: screenshot of updated calendar views
pl: zrzut ekranu zaktualizowanych widoków kalendarza

en: I'm not ready
pl: Nie jestem gotowy

en: Existing calendar customizations will be overridden.
pl: Istniejące ustawienia kalendarza zostaną zastąpione.

en: If you have any template overrides, custom calendar CSS, or other code customizations to your calendar, those modifications will be overridden by the new designs.
pl: Jeśli w kalendarzu zastosowano nadpisania szablonów, niestandardowy arkusz CSS kalendarza lub inne niestandardowe zmiany kodu, modyfikacje te zostaną zastąpione przez nowe projekty.

en: This is especially true if you have made any code customizations to your calendar.
pl: Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy w kalendarzu dokonano jakichkolwiek zmian w kodzie.

en: We recommend making this update on a %1$sstaging site%2$s.
pl: Zalecamy przeprowadzenie tej aktualizacji na %1$switrynie przejściowej%2$s.

en: We've redesigned all of the calendar views to give you and your users a better experience. Beyond a brand new look, we've optimized every design for mobile and introduced key improvements for each view.
pl: Przeprojektowaliśmy wszystkie widoki kalendarza, aby zapewnić Tobie i Twoim użytkownikom lepsze doświadczenia. Oprócz zupełnie nowego wyglądu zoptymalizowaliśmy każdy projekt pod kątem urządzeń mobilnych i wprowadziliśmy kluczowe ulepszenia dla każdego widoku.

en: Confirm your upgrade
pl: Potwierdź swoje uaktualnienie

en: Connect to Meetup
pl: Połącz z Meetup

en: Go check out your new calendar designs! Each calendar view has been updated, so feel free to enable views you may not have been using. If necessary, you can revert back to the legacy calendar views in the Display tab of your Event Settings.
pl: Sprawdź nowy wygląd kalendarza. Każdy widok kalendarza został zaktualizowany, więc włącz nowy widok, jeśli jeszcze go nie używasz. Jeśli to konieczne, zawsze możesz wrócić do poprzedniego wyglądu kalendarza w zakładce Wyświetlanie ustawień kalendarza.

en: Let's go!
pl: Zaczynajmy!

en: A new look for The Events Calendar is here!
pl: Nowy wygląd Kalendarza wydarzeń jest tutaj!

en: Themer's Guide
pl: Przewodnik po motywach

en: Log into Meetup
pl: Zaloguj się do Meetup

en: Choosing a UTC timezone for your site or individual events may cause problems when importing events or with Daylight Saving Time. %1$s
pl: Wybór strefy czasowej UTC dla swojej witryny lub poszczególnych wydarzeń może powodować problemy podczas importowania wydarzeń lub stosowania czasu letniego. %1$s

en: Import events directly from a public Eventbrite.com URL. Please note that only Live events (i.e. published events) can be imported via URL.
pl: Importuj wydarzenia bezpośrednio z publicznego adresu URL Eventbrite.com. Należy pamiętać, że tylko wydarzenia na żywo (tj. opublikowane wydarzenia) można importować za pośrednictwem adresu URL.

en: Start date for Eventbrite Tickets is Required
pl: Data rozpoczęcia dla biletów Eventbrite jest wymagana

en: When using The Events Calendar, we recommend that you use a geographic timezone such as "America/Los_Angeles" and avoid using a UTC timezone offset such as “%2$s”.
pl: Podczas korzystania z Kalendarza wydarzeń zalecamy używanie geograficznej strefy czasowej, takiej jak „America/Los_Angeles” i unikanie stosowania przesunięcia strefy czasowej UTC, takiego jak „%2$s”.

[ctx: link for connecting meetup]
en: Connect to Meetup
pl: Połącz się z Meetup

en: Enable WordPress Custom Fields on events in the classic editor.
pl: Włącz Własne Pola dla wydarzeń w edytorze klasycznym.

en: Enable the Gutenberg block editor interface for creating events.
pl: Włącz edytor bloków Gutenberg do tworzenia wydarzeń.

en: Please log in to enable event imports from Meetup.
pl: Zaloguj się do Meetup, by zaimportować wydarzenia.

en: Upgrade your calendar views
pl: Uaktualnij swoje widoki kalendarza

en: Welcome to The Events Calendar!
pl: Witamy w kalendarzu wydarzeń!

en: (do not override)
pl: (nie nadpisuj)

en: To continue using The Events Calendar, please install the latest version of
pl: By dalej używać Kalendarza wydarzeń, zainstaluj proszę najnowszą wersję

en: Upgrade
pl: Ulepsz

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
pl: Teraz

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
note: translators: the placeholder is for the date range start, e.g. "Now" or "October 23".
en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: %s reverted to draft.
pl: %s przywrócono do wersji roboczej.

en: And if you skip this, that's okay! %1$s will still work just fine.
pl: Jeśli to pominiesz, nie szkodzi! %1$s nadal będzie działać prawidłowo.

en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our %2$s community. If you opt-in, some data about your usage of %2$s will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve). We will also share some helpful info on events management, WordPress, and our products from time to time.
pl: Cześć, %1$s! To zaproszenie do pomocy naszej społeczności %2$s. Jeśli się zapiszesz, niektóre dane o Twoim korzystaniu z %2$s zostaną udostępnione naszym zespołom (aby mogli ciężko pracować, aby się poprawić). Będziemy również od czasu do czasu udostępniać przydatne informacje na temat zarządzania wydarzeniami, WordPressa i naszych produktów.

en: We recommend a 16:9 aspect ratio for featured images.
pl: W przypadku obrazów wyróżnionych zalecamy proporcje 16:9.

en: %s published privately.
pl: %s opublikowane jako prywatne.

en: %s scheduled.
pl: %s zaplanowane.

en: Powered by
pl: Oparte na

en: Terms
pl: Warunki

en: Privacy
pl: Prywatność

en: and
pl: i

en: Please log in to continue
pl: Zaloguj się, by kontynuować

en: Moving your license keys
pl: Przenoszenie Twojego klucza licencji

en: Expired license keys and subscriptions
pl: Wygasłe klucze licencyjne i subskrypcje

en: Helpful Links:
pl: Pomocne Linki:

en: Please log out and log back in as an admin account
pl: Wyloguj się i zaloguj ponownie jako administrator

en: View and manage your license keys
pl: Wyświetlaj oraz zarządzaj kluczami licencji

en: Promoter All rights reserved.
pl: Promoter Wszelkie prawa zastrzeżone.

en: We hope you love %1$s
pl: Mamy nadzieję, że pokochasz %1$s

en: Authorize Promoter
pl: Autoryzuj promotora

en: Licenses for Multisites
pl: Licencje dla Multisites

en: Please authorize to continue onboarding.
pl: Proszę o autoryzację kontynuacji rejestracji.

en: Promoter would like to sync with your site
pl: Promotor chciałby zsynchronizować się z Twoją witryną

en: Sorry, unable to authenticate your site. Please contact Promoter support.
pl: Przepraszamy, nie można uwierzytelnić Twojej witryny. Skontaktuj się z pomocą techniczną Promoter.

en: Why am I being told my license key is out of installs?
pl: Dlaczego wyświetla mi się komunikat, że mój klucz licencyjny jest niedostępny?

en: You do not have access to authenticate this site.
pl: Nie masz uprawnień do uwierzytelnienia tej witryny.

[ctx: The associated field is required.]
en: ( required )
pl: ( wymagany )

note: translators: %1$s and %2$s are placeholders for the opening and closing <a> tags, %3$s and %4$s are placeholders for the opening and closing <a> tags
en: In order to register a plugin license, you'll first need to %1$sdownload and install%2$s the plugin you purchased. You can download the latest version of your plugin(s) from %3$syour account's downloads page%4$s. Once the plugin is installed and activated on this site, the license key field will appear below.
pl: Aby zarejestrować licencję wtyczki, musisz najpierw %1$spobrać i zainstalować%2$s zakupioną wtyczkę. Możesz pobrać najnowszą wersję wtyczki(wtyczek) ze strony pobierania %3$s swojego konta%4$s. Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki na tej stronie pole klucza licencyjnego pojawi się poniżej.

en: North Macedonia
pl: Macedonia Północna

en: Compact date format
pl: Kompaktowy format daty

en: Select the date format used for elements with minimal space, such as in datepickers.
pl: Wybierz format daty używany w elementach z małą ilością miejsca, np. w selektorach dat.

en: If you've purchased a premium add-on, you'll need to enter your license key here in order to have access to automatic updates when new versions are available.
pl: Jeśli kupiłeś dodatek premium, musisz wprowadzić tutaj swój klucz licencyjny, aby uzyskać dostęp do automatycznych aktualizacji, gdy tylko pojawią się nowe wersje.

en: Action-based Logger
pl: Rejestrator oparty na działaniach

en: The Action Logger will dispatch any logging message using the "tribe_log" action writing, by default, to the PHP error log.
pl: Action Logger domyślnie wysyła wszelkie komunikaty dziennika do dziennika błędów PHP, korzystając z akcji „tribe_log”.

note: Translators: 1: plugin name(s), 2: "Read more" link
en: There’s a new version of %1$s available, but your license is expired. You’ll need to renew your license to get access to the latest version. If you plan to continue using your current version of the plugin(s), be sure to use a compatible version of The Events Calendar. %2$s
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s, ale Twoja licencja wygasła. Musisz odnowić licencję, aby uzyskać dostęp do najnowszej wersji. Jeśli planujesz nadal używać obecnej wersji wtyczki(wtyczek), upewnij się, że używasz zgodnej wersji The Events Calendar. %2$s

en: Promoter
pl: Promotor

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Close this dialog window
pl: Zamknij to okno dialogowe

en: Open the modal window
pl: Otwórz okno modalne

en: Key
pl: Klucz

en: Value
pl: Wartość

en: PHP Render Context
pl: Kontekst Renderowania w PHP

en: Reads
pl: Odczyty

en: Writes
pl: Zapisy

en: Close this modal window
pl: Zamknij to okno modalne

en: Open the dialog window
pl: Otwórz okno dialogowe

en: %s must be a valid URL.
pl: %s musi być poprawnym URL-em.

en: Could not delete post with ID
pl: Nie można usunąć posta z ID

en: ORM arg
pl: Argument ORM

en: Your update failed due to an incompatibility between the version (%1$s) of the %2$s you tried to update to and the version of %3$s that you are using. %4$s
pl: Aktualizacja nie powiodła się z powodu niezgodności między wersją (%1$s) %2$s, do której próbowałeś dokonać aktualizacji, a wersją %3$s, której używasz. %4$s

en: Read more.
pl: Dowiedz się więcej.

en: State
pl: Województwo

en: Event Date & Time
pl: Data i godzina wydarzenia

en: Show Timezone
pl: Pokaż strefę czasową

en: Event Venue
pl: Miejsce wydarzenia

en: Event Organizer
pl: Organizator wydarzenia

en: Event Categories
pl: Kategorie wydarzeń

en: Tags
pl: Znaczniki

note: translators: %s: duration
en: %s ago
pl: %s temu

en: Show Map
pl: Pokaż mapę

en: Show Map:
pl: Pokaż mapę:

en: Add Description...
pl: Dodaj opis...

en: Add Button Text
pl: Dodaj tekst przycisku

en: Event Organizers
pl: Organizatorzy wydarzeń

en: Unknown Column
pl: Nieznana kolumna

en: There was an error building the record queue:
pl: Podczas budowania kolejki rekordów wystąpił błąd:

note: translators: %s: duration
en: %s from now
pl: %s od teraz

en: Text Array
pl: Tablica tekstowa

en: Numeric Array
pl: Tablica numeryczna

en: All day
pl: Cały dzień

en: Enable Maps
pl: Włącz Mapy

en: Event Blocks
pl: Bloki wydarzeń

en: Problem loading the block, please remove this block to restart.
pl: Problem z wczytywaniem bloku, proszę usunąć ten blok, aby ponownie uruchomić.

en: Show Map Link
pl: Pokaż odnośnik mapy

en: (click here for details)
pl: (kliknij tutaj po szczegóły)

en: Activate Block Editor for Events
pl: Włącz Edytor bloku dla wydarzeń

en: Show Map Link:
pl: Pokaż odnośnik mapy :

en: Show Custom Fields metabox
pl: Pokaż metabox Własne Pola

note: Translators: %1$s: link to stop current processes
en: If you want to stop and clear current asynchronous import processes %1$s.
pl: Jeśli chcesz zatrzymać i wyczyścić bieżące asynchroniczne procesy importu %1$s.

en: Import Process System
pl: Importuj proces systemowy

en: Stop current processes
pl: Zatrzymaj bieżący proces

en: The Asynchronous import process is faster and does not rely on WordPress Cron but might not work correctly in all WordPress installations, try switching to the Cron-based process for maximum compatibility.
pl: Proces importu asynchronicznego jest szybszy i nie opiera się na WordPressie Cron, ale może nie działać poprawnie we wszystkich instalacjach WordPress, spróbuj przełączyć się na proces oparty na Cronie, aby uzyskać maksymalną kompatybilność.

en: click here
pl: kliknij tutaj

en: to create your own free Google Maps API key.
pl: aby utworzyć swój własny darmowy klucz Google Maps API.

en: If you do not add your own API key, the built-in API key will always populate this field and some map-related functionality will be limited
pl: Jeśli nie dodasz własnego klucza API, wbudowany klucz API zawsze zapełni to pole, a niektóre funkcje związane z mapami będą ograniczone

note: translators: %1$s and %2$s are placeholders for the opening <a> tags
en: <p>The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins or dynamic map loads, you’ll need to get your own %1$sGoogle Maps API key</a>. %2$sRead More</a>.</p>
pl: <p>Kalendarz wydarzeń zawiera klucz API do podstawowej funkcjonalności map. Jeśli chcesz korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak niestandardowe znaczniki mapy lub dynamiczne ładowanie map, musisz uzyskać własny %1$sklucz API Map Google</a>. %3$sCzytaj więcej</a>.</p>

en: Import from Eventbrite URL
pl: Importuj z adresu URL Eventbrite

en: You are using The Events Calendar's built-in Google Maps API key.
pl: Używasz wbudowanego klucza Google Maps API dla Kalendarza wydarzeń.

en: Asynchronous
pl: Asynchroniczny

en: Cron-based
pl: Oparte na Cron

en: No asynchronous queue processes to clear.
pl: Brak procesów kolejki asynchronicznej do wyczyszczenia.

en: Unsupported
pl: Niewspierane

en: You are using a custom Google Maps API key.
pl: Używasz własnego klucza Google Maps API.

en: Successfully stopped and cleared 1 asynchronous queue process. | Successfully stopped and cleared %d asynchronous queue processes.
pl[0]: Pomyślnie zatrzymano i wyczyszczono 1 asynchroniczny proces kolejki.
pl[1]: Pomyślnie zatrzymano i wyczyszczono %d asynchroniczne procesy kolejki.
pl[2]: Pomyślnie zatrzymano i wyczyszczono %d asynchronicznych procesów kolejki.

en: to learn more about using it with The Events Calendar
pl: aby dowiedzieć się więcej o używaniu go z Kalendarzem wydarzeń

en: Unable to process this import - a breakage or conflict may have resulted in the import halting.
pl: Nie można przetworzyć tego importu. Import mógł zostać zatrzymany z powodu awarii lub konfliktu.

en: The event category ID or name
pl: Identyfikator lub nazwa kategorii wydarzenia

en: The event tag ID or name
pl: Identyfikator lub nazwa tagu wydarzenia

en: Events should be filtered by their post_parent being the specified one.
pl: Wydarzenia powinny być filtrowane według ich parametru post_parent, czyli określonego.

en: Include events with one of the post IDs specified in the array of CSV list, date filters will be ignored.
pl: Uwzględnij wydarzenia z jednym z identyfikatorów wpisów określonych w tablicy listy CSV; filtry dat zostaną zignorowane.

note: translators: %s: event label plural.
en: Calendar of %s
pl: Kalendarz %s

en: %s Search and Views Navigation
pl: %s Nawigacja po wyszukiwaniu i widokach

en: If you have extended our plugin(s) to send data to a third-party service such as Eventbrite, Google Maps, or PayPal, user information may be passed to these external services. These services may be located abroad.
pl: Jeśli rozszerzyłeś nasze wtyczki, aby wysyłać dane do usług zewnętrznych, takich jak Eventbrite, Google Maps lub PayPal, informacje o użytkowniku mogą zostać przekazane tym zewnętrznym usługom. Usługi te mogą znajdować się za granicą.

en: %s Views Navigation
pl: %s Widoki nawigacja

en: Where We Send Your Data
pl: Gdzie wysyłamy Twoje dane

en: Certain data may be exported or removed upon users’ requests via the existing Exporter or Eraser. Please note, however, that several “edge cases” exist in which we are unable to perfect the gathering and export of all data for your end users. We suggest running a search in your local database, as well as within the WordPress Dashboard, in order to identify all data collected and stored for your specific user requests.
pl: Niektóre dane mogą zostać wyeksportowane lub usunięte na żądanie użytkowników za pośrednictwem istniejącego Exportera lub Erasera. Należy jednak pamiętać, że istnieje kilka „przypadków skrajnych”, w których nie jesteśmy w stanie udoskonalić gromadzenia i eksportowania wszystkich danych dla użytkowników końcowych. Sugerujemy przeprowadzenie wyszukiwania w lokalnej bazie danych, a także w Panelu WordPressa, aby zidentyfikować wszystkie dane zebrane i przechowywane na potrzeby konkretnych żądań użytkowników.

en: All information (data) is retained in the local database indefinitely, unless otherwise deleted.
pl: Wszystkie informacje (dane) są przechowywane w lokalnej bazie danych na czas nieokreślony, o ile nie zostaną usunięte.

en: We make use of certain APIs, in order to provide specific features.
pl: Korzystamy z niektórych interfejsów API w celu zapewnienia określonych funkcji.

en: How Long You Retain this Data
pl: Jak długo są przechowywane te dane

en: The Events Calendar suite offers the use of third-party API keys. The primary functions are to enhance the features we've built in, some of which use Google Maps, PayPal, Eventbrite, and Meetup. These API keys are not supplied by The Events Calendar.
pl: Pakiet Kalendarz wydarzeń oferuje korzystanie z kluczy API stron trzecich. Główne funkcje to udoskonalenie wbudowanych przez nas funkcji, z których niektóre korzystają z Map Google, PayPal, Eventbrite i Meetup. Te klucze API nie są dostarczane przez Kalendarz wydarzeń.

en: API Keys
pl: Klucze API

en: Please note that to create new events through the Community Events submission form, a user must hold a website account on this domain. This information is retained in the local database. It is also possible to create events anonymously, if the site owner has this option enabled.
pl: Należy pamiętać, że aby tworzyć nowe wydarzenia za pośrednictwem formularza przesyłania wydarzeń społecznościowych, użytkownik musi posiadać konto w tej domenie. Informacje te są przechowywane w lokalnej bazie danych. Istnieje również możliwość anonimowego tworzenia wydarzeń, jeśli właściciel witryny ma włączoną tę opcję.

en: When purchasing Eventbrite Tickets, attendee, purchaser, and order information are stored and managed by Eventbrite.
pl: Podczas zakupu biletów Eventbrite informacje o uczestnikach, kupujących i zamówieniach są przechowywane i zarządzane przez Eventbrite.

en: Eventbrite Ticket information: name, description, cost, type, quantity
pl: Informacje o biletach Eventbrite: nazwa, opis, koszt, typ, ilość

en: Import origin data (URL from where events are being imported—such as Eventbrite, MeetUp, other compatible URL sources, and more, which can include similar or same data as listed above)
pl: Importuj dane źródłowe (adres URL, z którego importowane są wydarzenia, np. Eventbrite, MeetUp, inne zgodne źródła adresów URL i inne, które mogą zawierać podobne lub takie same dane, jak wymienione powyżej)

en: Importing Events, Venues, and Organizers:
pl: Importowanie wydarzeń, miejsc i organizatorów:

en: Suggested text:
pl: Sugerowany tekst:

en: Venue information: name, address, city, country, state, postal code, phone, website, geographical coordinates (latitude and longitude)
pl: Informacje o miejscu: nazwa, adres, miasto, kraj, stan, kod pocztowy, telefon, strona internetowa, współrzędne geograficzne (szerokość i długość geograficzna)

en: All data present within a CSV or ICS file and external URLs (for events, venues, organizers, and tickets)
pl: Wszystkie dane zawarte w pliku CSV lub ICS oraz zewnętrzne adresy URL (dla wydarzeń, miejsc, organizatorów i biletów)

en: Event information: website, cost, description, date, time, image
pl: Informacje o zdarzeniu: strona internetowa, koszt, opis, data, godzina, zdjęcie

en: Organizer information: name, phone, website, email
pl: Informacje o organizatorze: imię i nazwisko, telefon, strona internetowa, e-mail

en: Through the usage of The Events Calendar, Events Calendar PRO, The Events Calendar Filter Bar, Eventbrite Tickets, and Community Events plugins, as well as our Event Aggregator Import service (contained within The Events Calendar plugin), information may be collected and stored within your website’s database.
pl: Za pośrednictwem wtyczek The Events Calendar, Events Calendar PRO, The Events Calendar Filter Bar, Eventbrite Tickets i Community Events, a także naszej usługi Event Aggregator Import (zawartej we wtyczce The Events Calendar) można zbierać informacje i przechowywać je w bazie danych Twojej witryny.

en: If you create, submit, import, save, or publish Event, Venue, or Organizer information, such information is retained in the local database:
pl: Jeśli tworzysz, dodajesz, importujesz, zapisujesz bądź publikujesz informacje o wydarzeniu, miejscu lub organizatorze, takie informacje są zachowywane w lokalnej bazie danych:

en: Import from Eventbrite
pl: Importuj z Eventbrite

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Disclaimer:
pl: Zastrzeżenie:

en: An event having a post meta value of `%s` hour (12-hour) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
pl: Wydarzenie mające wartość post meta równą `%s` hour (12-hour) jest nieprawidłowe. Upewnij się, że jest to wartość od 1 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (24-hour) is not valid. Make sure it is from 0 to 23.
pl: Wydarzenie mające wartość post meta równą `%s` hour (24-godzinna) jest nieprawidłowe. Upewnij się, że jest to wartość od 0 do 23.

en: An event having a post meta value of `%s` hour (am/pm) is not valid. Make sure it is from 1 to 12.
pl: Wydarzenie mające wartość post meta równą `%s` hour (am/pm) jest nieprawidłowe. Upewnij się, że jest to od 1 do 12.

en: An event having a post meta value of `%s` meridian is not valid. Make sure it is either `am` or `pm`, or remove it entirely if using the 24-hour format.
pl: Wydarzenie mające wartość post meta wynoszącą `%s` meridian jest nieprawidłowe. Upewnij się, że jest to `am` lub `pm`, lub usuń je całkowicie, jeśli używasz formatu 24-godzinnego.

en: An event having a post meta value of `%s` minutes is not valid. Make sure it is from 0 to 59.
pl: Wydarzenie mające wartość post meta wynoszącą `%s` minutes nie jest prawidłowe. Upewnij się, że jest to od 0 do 59.

en: Do more with Eventbrite Tickets
pl: Zrób więcej dzięki biletom Eventbrite

en: Eventbrite Import Settings
pl: Ustawienia importu Eventbrite

en: The default event category for events imported via Eventbrite
pl: Domyślna kategoria zdarzeń dla zdarzeń importowanych za pośrednictwem Eventbrite

en: The default post status for events imported via Eventbrite
pl: Domyślny status posta dla wydarzeń importowanych za pośrednictwem Eventbrite

en: This information is only for guidance and not to be considered as legal advice.
pl: Informacje te stanowią jedynie wskazówki i nie należy ich uważać za poradę prawną.

en: This information serves as a guide on what sections need to be modified due to usage of The Events Calendar and its Add-ons.
pl: Informacje te stanowią przewodnik po sekcjach, które należy zmodyfikować ze względu na korzystanie z Kalendarza wydarzeń i jego dodatków.

en: What personal data we collect and why we collect it
pl: Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego je zbieramy

en: You should include the information below in the correct sections of you privacy policy.
pl: Poniższe informacje należy umieścić w odpowiednich sekcjach polityki prywatności.

en: Event, Venue, and Organizer Information
pl: Informacje o Wydarzeniu, Miejscu i Organizatorze

en: Hello,
pl: Witaj,

en: None
pl: Brak

en: Settings > General
pl: Ustawienia > Ogólne

en: timezone settings
pl: ustawienia strefy czasowej

en: Select Source
pl: Wybierz źródło

en: Log into Eventbrite
pl: Zaloguj się do Eventbrite

en: Connect to Eventbrite
pl: Połącz się z Eventbrite

en: Invalid Eventbrite URL
pl: Nieprawidłowy adres URL Eventbrite

en: Events will be imported with the same timezone as defined on eventbrite.com. You can make use of The Events Calendar's
pl: Wydarzenia zostaną zaimportowane z tą samą strefą czasową, która została zdefiniowana na eventbrite.com. Możesz skorzystać z kalendarza wydarzeń

en: Import events directly from your connected Eventbrite.com account or from a public Eventbrite.com URL.
pl: Importuj wydarzenia bezpośrednio ze swojego połączonego konta Eventbrite.com lub z publicznego adresu URL Eventbrite.com.

en: Limited connectivity with Eventbrite
pl: Ograniczona łączność z Eventbrite

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Eventbrite on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
pl: Jednorazowe importy obejmują wszystkie aktualnie wymienione wydarzenia, podczas gdy zaplanowane importy automatycznie pobierają nowe wydarzenia i aktualizacje z Eventbrite według ustalonego harmonogramu. Pojedyncze wydarzenia można dodać za pomocą jednorazowego importu.

en: The number of events available in the preview may be limited by your %1$sImport Settings.%2$s
pl: Liczba zdarzeń dostępnych w podglądzie może być ograniczona przez %1$sUstawienia importu.%2$s

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from Eventbrite.
pl: Użyj filtrów, aby zawęzić listę wydarzeń pobieranych z Eventbrite.

en: You have not connected Event Aggregator to Eventbrite
pl: Nie połączyłeś Event Aggregator z Eventbrite

en: to change how the actual time is displayed on your calendar.
pl: aby zmienić sposób wyświetlania aktualnego czasu w kalendarzu.

en: Import from your Eventbrite account
pl: Importuj ze swojego konta na Eventbrite

en: Invalid Facebook URL
pl: Błędny adres URL Facebook

en: Invalid Meetup URL
pl: Błędny adres URL Meetup

en: Please log in to enable event imports from Eventbrite.
pl: Zaloguj się, aby umożliwić import zdarzeń z Eventbrite.

en: Refresh your connection to Eventbrite
pl: Odśwież połączenie z Eventbrite

en: eventbrite.com/e/example-12345
pl: eventbrite.com/e/przyklad-12345

[ctx: link for connecting eventbrite]
en: Connect to Eventbrite
pl: Połącz z Eventbrite

en: Import Source
pl: Źródło importu

en: You need to connect to Eventbrite for Event Aggregator to work properly
pl: Aby Agregator wydarzeń działał prawidłowo, musisz połączyć się z Eventbrite

en: No upcoming Eventbrite events found.
pl: Nie znaleziono nadchodzących wydarzeń Eventbrite.

en: Successfully fetched Eventbrite Token
pl: Pomyślnie pobrano token Eventbrite

en: Events cannot be imported because Eventbrite has returned an error. This could mean that the event ID does not exist, the event or source is marked as Private, or the event or source has been otherwise restricted by Eventbrite. You can <a href="https://theeventscalendar.com/knowledgebase/import-errors/" target="_blank">read more about Eventbrite restrictions in our knowledgebase</a>.
pl: Nie można zaimportować zdarzeń, ponieważ Eventbrite zwrócił błąd. Może to oznaczać, że identyfikator zdarzenia nie istnieje, zdarzenie lub źródło jest oznaczone jako prywatne lub zdarzenie lub źródło zostało w inny sposób ograniczone przez Eventbrite. <a href="https://theeventscalendar.com/knowledgebase/import-errors/" target="_blank">Więcej informacji na temat ograniczeń Eventbrite można znaleźć w naszej bazie wiedzy</a> .

en: Please provide a Eventbrite URL when importing from Eventbrite.
pl: Podaj adres URL Eventbrite podczas importowania z Eventbrite.

en: The current status of the import.
pl: Aktualny stan importu.

en: The current interval, in seconds, between the end of a batch process and the start of the next; as set on the server.
pl: Aktualny interwał (w sekundach) między końcem jednego procesu wsadowego a początkiem następnego; ustawiony na serwerze.

en: The hash of the next expected batch, as previously provided by the client
pl: Skrót kolejnej oczekiwanej partii, wcześniej podany przez klienta

en: The new status message for the user, not localized.
pl: Nowy komunikat o stanie dla użytkownika, nielokalizowany.

en: The new status message slug, to allow for localized messages.
pl: Nowy ślimak komunikatu o stanie umożliwiający lokalizację komunikatów.

en: The percentage of import completed.
pl: Procent ukończonego importu.

[ctx: 2018 user survey]
en: <strong>The Events Calendar Annual Survey:</strong> share your feedback with our team—%1$s!
pl: <strong>Roczna ankieta dotycząca kalendarza wydarzeń:</strong> podziel się swoją opinią z naszym zespołem — %1$s!

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: The new status of the import.
pl: Nowy stan importu.

en: There is an JSON error with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
pl: Wystąpił błąd JSON na serwerze Agregatora wydarzeń. Spróbuj ponownie wykonać import później.

en: The import unique ID as provided by Event Aggregator service
pl: Unikatowy identyfikator importu dostarczony przez usługę Agregator wydarzeń

[ctx: 2018 user survey]
en: take the survey now
pl: wypełnij ankietę teraz

en: Search our support help desk
pl: Przeszukaj nasze biuro pomocy technicznej

en: Every %d Minutes
pl: Co %d minut

en: one month
pl: miesiąc

en: one week
pl: tydzień

en: The requested page was not found.
pl: Żądana strona nie została znaleziona.

[ctx: in human readable time]
en: retrying in about %s
pl: ponawianie próby za około %s

[ctx: when the retry will happen, a date]
en: retrying at %s
pl: ponawianie próby w %s

en: 3 years
pl: 3 lata

en: 2 years
pl: 2 lata

en: 1 year
pl: 1 rok

en: 9 months
pl: 9 miesięcy

en: 6 months
pl: 6 miesięcy

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: Time Zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Move to trash events older than
pl: Przenieś do kosza wydarzenia starsze niż

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
pl: Opcja umożliwia automatyczne przenoszenie minionych wydarzeń do kosza.

en: This option allows you to bulk delete past events. Be careful and backup your database before removing your events as there is no way to reverse the changes.
pl: Ta opcja umożliwia zbiorcze usuwanie minionych wydarzeń. Zachowaj ostrożność i zrób backup swojej bazy danych przed usunięciem wydarzeń - ta operacja jest nieodwracalna.

en: Permanently delete events older than
pl: Trwale usuń wydarzenia starsze niż

[ctx: Customizer static front page setting]
en: Main %s Page
pl: Strona główna %s

en: Download our Events Gutenberg extension and start using the block editor on your events!
pl: Pobierz rozszerzenie Events Gutenberg, by używać edytora blokowego podczas tworzenia wydarzeń!

en: Looks like you are using Gutenberg on this WordPress installation. %1$s
pl: Wygląda na to, że używasz edytora Gutenberg w tej instalacji WordPressa. %1$s

[ctx: The "/page/" URL string component.]
en: page
pl: strona

en: An organizer with the specified event does not exist.
pl: Organizator odpowiadający podanemu wydarzeniu nie istnieje.

en: The organizer with the specified ID is not accessible.
pl: Organizator o podanym identyfikatorze jest niedostępny.

en: An event with the specified ID does not exist.
pl: Wydarzenie o podanym identyfikatorze nie istnieje.

en: The event with the specified ID is not accessible.
pl: Wydarzenie o podanym identyfikatorze nie jest dostępne.

en: The number of events per page on the List View. Does not affect other views.
pl: Liczba wydarzeń wyświetlanych na stronie w Widoku Listy. Nie ma wpływu na inne widoki.

en: %1$s published. %2$sView %3$s
pl: Opublikowano %1$s. %2$sWyświetl %3$s

en: %s must not be empty
pl: %s nie może być puste

note: translators: %s: The Events Calendar Link element.
en: Calendar powered by %s
pl: Kalendarz zasilany przez %s

note: Translators: %1$s - link to the front-end calendar page, %2$s - URL to the permalinks admin page.
en: The current URL for your events page is %1$s. <br><br> You cannot edit the slug for your events page as you do not have pretty permalinks enabled. In order to edit the slug here, <a href="%2$s">enable pretty permalinks</a>.
pl: Aktualny adres URL Twojej strony wydarzeń to %1$s.<br><br> Nie możesz edytować sluga dla swojej strony wydarzeń, ponieważ nie masz włączonych ładnych permalinków. Aby edytować sluga tutaj, <a href="%2$s">włącz ładne permalink</a> .

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes).
pl: Poniższe ustawienia kontrolują wyświetlanie kalendarza. Jeśli coś nie wygląda dobrze, spróbuj przełączać się między dwiema opcjami arkusza stylów lub wybierz szablon strony ze swojego motywu (niedostępne w motywach blokowych).

en: When importing from an event source, this is the maximum number of events that will be imported; on slower websites this may impact the success of imports. Setting this to a smaller number may improve results.
pl: Podczas importowania ze źródła zdarzeń jest to maksymalna liczba zdarzeń, które zostaną zaimportowane; na wolniejszych stronach internetowych może to mieć wpływ na powodzenie importów. Ustawienie mniejszej liczby może poprawić wyniki.

en: The requested organizer archive page does not exist
pl: Żądana strona archiwum organizatora nie istnieje

en: The organizer could not be updated
pl: Organizator nie mógł zostać zaktualizowany

en: The venue could not be updated
pl: Miejsce nie mogło zostać zaktualizowane

en: The venue could not be deleted
pl: Miejsca nie można było usunąć

en: The organizer could not be deleted
pl: Organizatora nie można było usunąć

en: The venue publication date (UTC time zone)
pl: Data publikacji miejsca (strefa czasowa UTC)

en: The venue publication date
pl: Data publikacji miejsca

en: The venue author ID
pl: Identyfikator autora miejsca

en: The venue with the specified ID could not be deleted.
pl: Miejsce z określonym identyfikatorem nie mogło zostać usunięte.

en: The venue with the specified ID has been deleted already.
pl: Miejsce z określonym identyfikatorem zostało już usunięte.

en: The organizer is already trashed
pl: Organizator jest już w koszu

en: The venue is already trashed
pl: Miejsce jest już w koszu

en: Import Date Range Limit
pl: Limit zakresu dat importu

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
pl: Wydarzenia dla %s

en: Import Limit Type
pl: Typ limitu importu

en: Import Quantity Limit
pl: Limit ilości importu

en: Limit the number of imported events by number, date range, or not at all; on slower websites this may impact the success of imports. Selecting a shorter time period or a smaller number of events may improve results.
pl: Ogranicz liczbę importowanych zdarzeń według numeru, zakresu dat lub wcale; na wolniejszych stronach internetowych może to mieć wpływ na powodzenie importów. Wybranie krótszego okresu czasu lub mniejszej liczby zdarzeń może poprawić wyniki.

en: When importing from an event source, this is how far into the future the events will be fetched; on slower websites a larger date range may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
pl: Podczas importowania ze źródła zdarzeń, jest to, jak daleko w przyszłość zostaną pobrane zdarzenia; na wolniejszych stronach internetowych większy zakres dat może mieć wpływ na powodzenie importów. Wybranie krótszego okresu czasu może poprawić wyniki.

en: The organizer could not be created from the provided data
pl: Organizator nie mógł zostać utworzony na podstawie dostarczonych danych

en: The provided linked post ID is not valid
pl: Podany identyfikator wpisu jest nieprawidłowy

en: The requested venue is not accessible
pl: Żądane miejsce nie jest dostępne

en: The venue could not be created from the provided data
pl: Miejsce nie mogło zostać utworzone na podstawie podanych danych

en: The venue description
pl: Opis miejsca

en: The venue post status
pl: Status wpisu miejsca

en: Whether events linked to the venue should show a map link or not
pl: Czy wydarzenia związane z miejscem powinny pokazywać link do mapy, czy nie

en: Whether events linked to the venue should show a map or not
pl: Czy wydarzenia związane z miejscem powinny pokazywać mapę, czy nie

en: the venue post ID
pl: identyfikator wpisu miejsca

en: the venue post name
pl: nazwa miejsca w adresie URL

en: The event could not be deleted
pl: Nie można usunąć wydarzenia

en: The event could not be updated
pl: Nie można zaktualizować wydarzenia

en: The event is already trashed
pl: Wydarzenie zostało już przeniesione do kosza

en: The requested event term archive page does not exist
pl: Żądana strona archiwum taksonomii wydarzeń nie istnieje

en: The requested organizer is not accessible
pl: Żądany organizator jest niedostępny

en: The requested venue archive page does not exist
pl: Żądana strona archiwum miejsca nie istnieje

note: Translators: %s: the number of events defined in the settings.
en: Event Aggregator will try to fetch %s events starting from the current date or the specified date;
pl: Agregator wydarzeń spróbuje pobrać %s zdarzeń, zaczynając od bieżącej daty lub określonej daty;

en: The venue state and province
pl: Województwo i powiat miejsca

en: The current user cannot delete the venue with the specified ID.
pl: Aktualny użytkownik nie może usunąć miejsca z określonym identyfikatorem.

en: The venue post ID is missing or does not exist.
pl: Brak identyfikatora wpisu obiektu lub nie istnieje.

en: Deletes a venue and returns its data
pl: Usuwa miejsce i zwraca jego dane

en: The user is not authorized to create venues
pl: Użytkownik nie jest uprawniony do tworzenia miejsc

en: Returns the data of the updated venue
pl: Zwraca dane zaktualizowanego miejsca

en: The event time zone
pl: Strefa czasowa wydarzenia

en: The event description
pl: Opis wydarzenia

en: The event title
pl: Tytuł wydarzenia

en: The event publication date (UTC time zone)
pl: Data publikacji wydarzenia (strefa czasowa UTC)

en: The event publication date
pl: Data publikacji wydarzenia

en: The event author ID
pl: Identyfikator autora wydarzenia

en: The event start date and time
pl: Data i godzina rozpoczęcia wydarzenia

en: The event end date and time
pl: Data i godzina zakończenia wydarzenia

en: The event cost
pl: Koszt wydarzenia

en: The event status
pl: Status wydarzenia

[ctx: The "Create or Find {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Create or Find %s
pl: Utwórz lub znajdź %s

[ctx: The "Find a {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Find %1$s %2$s
pl: Znajdź %1$s %2$s

en: Find a Venue
pl: Znajdź miejsce

en: Create or Find a Venue
pl: Utwórz lub znajdź miejsce

[ctx: "Create or Find Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
pl: Utwórz lub znajdź %s

[ctx: "Find a Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
pl: Znajdź %1$s %2$s

en: Create or Find an Organizer
pl: Utwórz lub znajdź organizatora

en: The organizer description
pl: Opis organizatora

en: The venue geo longitude
pl: Długość geograficzna miejsca

en: The organizer status
pl: Status organizatora

[ctx: "Create or Find Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
pl: Utwórz lub znajdź %s

[ctx: "Find an Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
pl: Znajdź %1$s %2$s

en: A record already exists with these settings, %1$s.
pl: Rekord z tymi ustawieniami już istnieje, %1$s.

en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
pl: Brakuje wymaganego parametru lub parametr wejściowy ma nieprawidłowy format

en: Deletes an organizer and returns its data
pl: Usuwa organizatora i zwraca jego dane

en: Ensure result set exclude specific IDs
pl: Upewnij się, że zestaw wyników wyklucza określone identyfikatory

en: Events should be assigned one of the specified organizer IDs
pl: Wydarzenia powinny mieć przypisany jeden ze wskazanych identyfikatorów organizatora

en: Events should be assigned one of the specified venue IDs
pl: Wydarzenia powinny mieć przypisany jeden ze wskazanych identyfikatorów miejsca

en: Events should be filtered by their featured status
pl: Wydarzenia powinny być filtrowane według ich wyróżnionego statusu

en: Limit result set to terms assigned to a specific event (an alias of the "post" parameter)
pl: Ogranicz zestaw wyników do terminów przypisanych do określonego zdarzenia (alias parametru „post”)

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent
pl: Ogranicz zestaw wyników do terminów przypisanych do określonego elementu nadrzędnego

en: Limit result set to terms assigned to a specific post
pl: Ogranicz zestaw wyników do terminów przypisanych do określonego posta

en: Limit result set to terms with a specific slug
pl: Ogranicz zestaw wyników do terminów ze specyficznym ślimakiem

en: Order sort attribute ascending or descending
pl: Sortuj atrybuty rosnąco lub malejąco

en: Organizers should be related to this event
pl: Organizatorzy powinni być związani z tym wydarzeniem

en: Organizers should contain the specified string in the title, description or custom fields
pl: Organizatorzy powinni zawierać określony ciąg znaków w tytule, opisie lub polach niestandardowych

en: Organizers should have events associated to them
pl: Organizatorzy powinni mieć wydarzenia z nimi związane

en: Organizers should have upcoming events associated to them
pl: Organizatorzy powinni mieć nadchodzące wydarzenia z nimi związane

en: Returns all the organizers matching the search criteria
pl: Zwraca wszystkich organizatorów spełniających kryteria wyszukiwania

en: Returns all the venues matching the search criteria
pl: Zwraca wszystkie miejsca spełniające kryteria wyszukiwania

en: Returns the data of the created event category
pl: Zwraca dane utworzonej kategorii zdarzeń

en: Returns the data of the event category with the specified term ID
pl: Zwraca dane kategorii zdarzeń o określonym identyfikatorze terminu

en: Returns the data of the updated event category
pl: Zwraca dane zaktualizowanej kategorii zdarzeń

en: Returns the data of the venue with the specified post ID
pl: Zwraca dane miejsca o określonym identyfikatorze posta

en: Sort collection by term attribute
pl: Sortuj kolekcję według atrybutu terminu

en: The current user cannot delete the event category with the specified term ID.
pl: Aktualny użytkownik nie może usunąć kategorii zdarzeń o określonym identyfikatorze terminu.

en: The event organizer IDs or data
pl: Identyfikatory lub dane organizatora wydarzenia

en: The event post status
pl: Status wydarzenia

en: The event venue IDs or data
pl: Identyfikatory lub dane miejsca wydarzenia

en: The number of organizers to return on each page
pl: Liczba organizatorów do zwrócenia na każdej stronie

en: The number of venues to return on each page
pl: Liczba miejsc, które mają zostać zwrócone na każdej stronie

en: The organizer author ID
pl: Identyfikator autora organizatora

en: The organizer featured image ID or URL
pl: Organizator wyróżnił identyfikator obrazu lub adres URL

en: The organizer post ID is missing.
pl: Brakuje identyfikatora organizatora wpisu.

en: The organizer post status
pl: Status postu organizatora

en: The organizer publication date
pl: Data publikacji organizatora

en: The organizer publication date (UTC time zone)
pl: Data publikacji organizatora (strefa czasowa UTC)

en: The user is not authorized to create event categories
pl: Użytkownik nie jest uprawniony do tworzenia kategorii zdarzeń

en: Venues should be related to this event
pl: Miejsca powinny być związane z tym wydarzeniem

en: Venues should contain the specified string in the title, description or custom fields
pl: Miejsca powinny zawierać określony ciąg znaków w tytule, opisie lub polach niestandardowych

en: Venues should have events associated to them
pl: Miejsca powinny mieć powiązane z nimi wydarzenia

en: Venues should have upcoming events associated to them
pl: Miejsca powinny mieć powiązane z nimi nadchodzące wydarzenia

en: Whether the event should be featured on the site or not
pl: Czy wydarzenie powinno zostać przedstawione na stronie, czy nie

en: Whether the event should be sticky in the calendar view or not
pl: Czy wydarzenie ma być przypięte w widoku kalendarza, czy nie

en: the event tag term ID
pl: identyfikator terminu tagu zdarzenia

en: the organizer post ID
pl: identyfikator postu organizatora

[ctx: The placeholder is for the localized version of the iCal UID specification link]
en: Some events at the requested source are missing the UID attribute required by the iCalendar Specification. One-Time and ICS File imports are allowed but successive imports will create duplicated events on your site. Please contact the source provider to fix the UID issue; linking them to %s may help them more quickly resolve their feed's UID issue.
pl: Niektóre zdarzenia w żądanym źródle nie mają atrybutu UID wymaganego przez specyfikację iCalendar. Jednorazowe importy i importy plików ICS są dozwolone, ale kolejne importy spowodują duplikację zdarzeń w witrynie. Skontaktuj się z dostawcą źródła, aby rozwiązać problem z UID; powiązanie ich z %s może pomóc im szybciej rozwiązać problem z UID ich kanału.

en: A venue with the specified post ID does not exist.
pl: Miejsce z określonym identyfikatorem nie istnieje.

en: By date range
pl: Wg daty

en: By number of events
pl: Wg liczby wydarzeń

en: Deletes an event and returns its data
pl: Usuwa wydarzenie i zwraca jego dane

en: Do not limit (not recommended)
pl: Brak limitu (niezalecane)

en: Find an Organizer
pl: Znajdź ogranizatora

en: Limit result set to specific IDs
pl: Ogranicz wyniki do pasujących do określonych identyfikatorów

en: Limit results to those matching a string
pl: Ogranicz wyniki do pasujących do zapytania

en: No description provided
pl: Nie podano opisu

en: Returns the data of the created event
pl: Zwraca dane z utworzonego wydarzenia

en: Returns the data of the created event tag
pl: Zwraca dane utworzonego tagu wydarzeń

en: Returns the data of the created organizer
pl: Zwraca dane o utworzonym organizatorze

en: Returns the data of the created venue
pl: Zwraca dane z utworzonego miejsca

en: Returns the data of the event tag with the specified term ID
pl: Zwraca dane tagu wydarzeń na podstawie podanego term ID

en: Returns the data of the updated event
pl: Zwraca dane zaktualizowanego wydarzenia

en: Returns the data of the updated event tag
pl: Zwraca dane zaktualizowanego tagu wydarzeń

en: The current user cannot delete the event with the specified ID.
pl: Bieżący użytkownik nie może usunąć wydarzenia o podanym identyfikatorze.

en: The current user cannot delete the organizer with the specified ID.
pl: Aktualny użytkownik nie może usunąć organizatora o podanym identyfikatorze.

en: The event category description
pl: Opis kategorii wydarzeń

en: The event category name
pl: Nazwa kategorii wydarzeń

en: The event excerpt
pl: Zajawka wydarzenia

en: The event post ID is missing or does not exist.
pl: Brak identyfikatora wydarzenia lub nie istnieje.

en: The event slug
pl: Nazwa wydarzenia w URL

en: The event tag description
pl: Opis tagu wydarzenia

en: The event tag name
pl: Nazwa tagu wydarzenia

en: The event with the specified ID could not be deleted.
pl: Wydarzenie o podanym identyfikatorze nie mogło zostać usunięte.

en: The event with the specified ID has been deleted already.
pl: Wydarzenie o podanym identyfikatorem zostało już usunięte.

en: The organizer e-mail address
pl: Adres e-mail organizotara

en: The organizer post ID is missing or does not exist.
pl: Brakuje identyfikatora organizatora wpisu lub nie istnieje.

en: The organizer slug
pl: Nazwa organizatora w URL

en: The user is not authorized to create event tags
pl: Użytkownik nie ma uprawnień do tworzenia tagów wydarzeń

en: The user is not authorized to create events
pl: Użytkownik nie jest uprawniony do tworzenia wydarzeń

en: The user is not authorized to create organizers
pl: Użytkownik nie ma uprawnień do tworzenia organizatorów

en: The venue geo latitude
pl: Szerokość geograficzna miejsca

en: The venue post ID is missing.
pl: Brak identyfikatora miejsca.

en: The venue slug
pl: Nazwa miejsca w URL

en: The venue status
pl: Status miejsca

en: Whether events should be hidden in the calendar view or not
pl: Czy zdarzenia powinny być ukryte w widoku kalendarza, czy nie

en: Whether the event lasts the whole day or not
pl: Czy wydarzenie trwa cały dzień, czy nie

en: Whether the event should show a map link or not
pl: Czy wydarzenie ma pokazywać link do mapy, czy nie

en: Whether the event should show a map or not
pl: Czy wydarzenie ma pokazywać mapę, czy nie

en: click here to edit it
pl: kliknij tutaj, aby edytować

en: Returns the data of the organizer with the specified post ID
pl: Zwraca dane organizatora o określonym identyfikatorze wpisu

en: The organizer with the specified ID could not be deleted.
pl: Organizator o podanym identyfikatorze nie może zostać usunięty.

en: The organizer with the specified ID has been deleted already.
pl: Organizator o podanym identyfikatorze już został usunięty.

en: An event category with the specified term ID does not exist.
pl: Kategoria wydarzeń o podanym identyfikatorze terminu nie istnieje.

en: Deletes an event category and returns its data
pl: Usuwa kategorię wydarzeń i zwraca jej dane

en: Deletes an event tag and returns its data
pl: Usuwa znacznik wydarzenia i zwraca jego dane

en: No event tags match the query or the requested page was not found.
pl: Żaden znacznik zdarzenia nie pasuje do zapytania lub żądana strona nie została znaleziona.

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue latitude location, must also provide geoloc_lng
pl: Wymaga Kalendarza wydarzeń Pro. Wydarzenia powinny być filtrowane według szerokości geograficznej miejsca, muszą również zawierać geoloc_lng

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by their venue longitude location, must also provide geoloc_lat
pl: Wymaga Kalendarza wydarzeń Pro. Wydarzenia powinny być filtrowane według ich lokalizacji geograficznej, muszą również zawierać geoloc_lat

en: Requires Events Calendar Pro. Events should be filtered by whether their venue has geolocation data
pl: Wymaga Kalendarza wydarzeń Pro. Wydarzenia powinny być filtrowane według tego, czy ich miejsce ma dane geolokalizacyjne

en: Returns all the event tags matching the search criteria
pl: Zwraca wszystkie znaczniki wydarzeń odpowiadające kryteriom wyszukiwania

en: Returns all the event categories matching the search criteria
pl: Zwraca wszystkie kategorie wydarzeń odpowiadające kryteriom wyszukiwania

en: The current user cannot delete the event tag with the specified term ID.
pl: Aktualny użytkownik nie może usunąć znacznika wydarzenia o określonym identyfikatorze terminu.

en: The event category term ID is missing or does not exist.
pl: Brakuje identyfikatora kategorii taksonomii lub nie istnieje.

en: The event category term ID is missing.
pl: Brak identyfikatora kategorii taksonomii.

en: The event category with the specified term ID has been deleted already.
pl: Kategoria wydarzeń o podanym identyfikatorze taksonomii została już usunięta.

en: The event featured image ID or URL
pl: Identyfikator lub adres URL obrazka wyróżniającego wydarzenia

en: The event tag term ID is missing or does not exist.
pl: Brakuje identyfikatora taksonomii znacznika wydarzenia lub nie istnieje.

en: The event tag term ID is missing.
pl: Brak identyfikatora taksonomii znacznika wydarzenia.

en: The event tag with the specified term ID could not be deleted.
pl: Nie udało się usunąć znacznika wydarzenia o podanym identyfikatorze taksonomii.

en: The event tag with the specified term ID has been deleted already.
pl: Znacznik wydarzenia o podanym identyfikatorze taksonomii został już usunięty.

en: The number of event categories to return on each page
pl: Liczba kategorii wydarzeń do zwrócenia na każdej stronie

en: The number of event tags to return on each page
pl: Liczba znaczników wydarzeń zwracanych na każdej stronie

en: Whether to hide terms not assigned to any posts
pl: Czy ukryć taksonomie nieprzypisane do żadnych wpisów

en: The event category slug
pl: Uproszczona nazwa kategorii wydarzeń

en: The event category with the specified term ID could not be deleted.
pl: Nie można usunąć kategorii wydarzenia o podanym identyfikatorze.

en: The event tag slug
pl: Uproszczona nazwa znacznika wydarzenia

en: the event category term ID
pl: identyfikator taksonomii kategorii wydarzeń

en: the event post name
pl: nazwa wpisu wydarzenia

en: the organizer post name
pl: nazwa wpisu organizatora

[ctx: The placeholder is for the localized version of the iCal UID specification link]
en: Some events at the requested source are missing the UID attribute required by the iCalendar Specification. Creating a scheduled import would generate duplicate events on each import. Instead, please use a One-Time import or contact the source provider to fix the UID issue; linking them to %s may help them more quickly resolve their feed's UID issue.
pl: Niektóre zdarzenia w żądanym źródle nie mają atrybutu UID wymaganego przez specyfikację iCalendar. Utworzenie zaplanowanego importu generowałoby duplikaty zdarzeń przy każdym imporcie. Zamiast tego użyj jednorazowego importu lub skontaktuj się z dostawcą źródła, aby rozwiązać problem z UID; powiązanie ich z %s może pomóc im szybciej rozwiązać problem z UID ich kanału.

en: A warning was generated while fetching the results from your import:
pl: Podczas pobierania wyników z importu wygenerowano ostrzeżenie:

en: the UID part of the iCalendar Specification
pl: część UID specyfikacji iCalendar

en: %s must be an email address.
pl: %s musi być adresem e-mail.

note: translators: %s: Link to list of available functions
en: Check out our %s for developers.
pl: Sprawdź nasze %s dla programistów.

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

note: Translators: %1$s: PHP date function, %2$s: URL to WP knowledgebase.
en: The following three fields accept the date format options available to the PHP %1$s function. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.
pl: Następujące trzy pola akceptują opcje formatu daty dostępne dla funkcji PHP %1$s. <a href="%2$s" target="_blank">Dowiedz się, jak utworzyć własny format daty tutaj</a> .

en: Want to dive deeper?
pl: Chcesz dowiedzieć się więcej?

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: Saint Barth&eacute;lemy
pl: Saint-Barth&eacute;lemy

en: &Aring;land Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Collectivity of Saint Martin
pl: Kolektyw Saint Martin

en: A list of links to the term own, archive and parent REST URL
pl: Lista odnośników do własnego, archiwalnego i nadrzędnego adresu URL REST

en: Select all pages
pl: Zaznacz wszystkie strony

en: Clear Selection.
pl: Wyczyść zaznaczenie.

note: translators: %s: post title
en: Hide and Ignore &#8220;%s&#8221;
pl: Ukryj i ignoruj &#8220;%s&#8221;

en: The e-mail address will be obfuscated on this site to avoid it getting harvested by spammers.
pl: Adres e-mail będzie ukryty na stronie wydarzenia, aby uniemożliwić przejęcie go przez spamerów.

[ctx: Indefinite article for the phrase "Find a {post type name}" when the {post type name} starts with a vowel, e.g. "Find an Organizer".]
en: an
pl: jakiś

[ctx: Indefinite article for the phrase "Find a {post type name}. Will be replaced with "an" if the {post type name} starts with a vowel.]
en: a
pl: ten

en: All items on this page were selected.
pl: Wszystkie pozycje z tej strony zostały zaznaczone.

en: Edit the %s slug
pl: Edytuj uproszczoną nazwę %s

en: edit Events settings.
pl: edytuj ustawienia wydarzeń.

en: Add more sources
pl: Dodaj więcej źródeł

en: Event Aggregator server has blocked your request. Please try your import again later or contact support to know why.
pl: Serwer Agregator wydarzeń zablokował Twoje żądanie. Spróbuj ponownie zaimportować później lub skontaktuj się z pomocą techniczną, aby dowiedzieć się dlaczego.

en: Featured Highlight Color
pl: Wyróżniony kolor podświetlenia

en: The response from the Event Aggregator server was badly formed and could not be understood. Please try again.
pl: Odpowiedź z serwera Agregatora wydarzeń była źle sformatowana i nie można jej było zrozumieć. Spróbuj ponownie.

en: The Events Calendar could not write WPML default config file: please create the file manually.
pl: Kalendarz wydarzeń nie mógł zapisać domyślnego pliku konfiguracyjnego WPML: utwórz plik ręcznie.

note: Translators: %s is the plugin version number.
en: Update now to version %s.
pl: Uaktualnij teraz do wersji %s.

en: Cannot look for Terms without a taxonomy
pl: Nie można wyszukiwać terminów bez taksonomii

en: Empty data set for this dropdown
pl: Pusty zestaw danych dla tej listy rozwijanej

en: Missing data source for this dropdown
pl: Brak źródła danych dla tej listy rozwijanej

note: Translators: %1$s is the name of the source, %2$s is the class name
en: The "%1$s" source is invalid and cannot be reached on "%2$s" instance.
pl: Źródło „%1$s” jest nieprawidłowe i nie można się do niego uzyskać dostępu z poziomu instancji „%2$s”.

note: Translators: %1$s is the plugin name. %2$s is the update now link.
en: There is a new version of %1$s available. %2$s
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$s

en: Something went wrong while inserting the record in the database.
pl: Wystąpił błąd podczas wstawiania rekordu do bazy danych.

en: Please refresh the page and try your request again.
pl: Odśwież stronę i spróbuj ponownie wysłać żądanie.

en: You can always check the status of your licenses by logging in to %1$syour account on theeventscalendar.com%2$s.
pl: Status swoich licencji możesz zawsze sprawdzić, logując się na %1$swoje konto na theeventscalendar.com%2$s.

en: It looks like you're using %1$s, but the license key is invalid. Please download the latest version %2$sfrom your account%3$s. | It looks like you're using %1$s, but the license keys are invalid. Please download the latest versions %2$sfrom your account%3$s.
pl[0]: Wygląda na to, że używasz %1$s, ale klucz licencyjny jest nieprawidłowy. Pobierz najnowszą wersję %2$s ze swojego konta%3$s.
pl[1]: Wygląda na to, że używasz %1$s, ale klucze licencyjne są nieprawidłowe. Pobierz najnowsze wersje %2$s ze swojego konta%3$s.
pl[2]: Wygląda na to, że używasz %1$s, ale klucze licencyjne są nieprawidłowe. Pobierz najnowsze wersje %2$s ze swojego konta%3$s.

en: The event WordPress post ID
pl: Identyfikator wpisu wydarzenia w WordPressie

en: The image WordPress post ID
pl: Identyfikator obrazka wpisu WordPress

en: Image Widget Plus
pl: Widżet obrazka plus

en: Other URLs
pl: Inne adresy URL

en: Fetch source event's settings (e.g. Show Maps Link or Sticky in Month View) when importing from another site using The Events Calendar.
pl: Pobierz ustawienia zdarzenia źródłowego (np. Pokaż łącze do map lub Pozostaw w widoku miesięcznym) podczas importowania z innej witryny za pomocą Kalendarza wydarzeń.

en: When importing from a website that uses The Events Calendar, the REST API will attempt to fetch events this far in the future. That website's hosting resources may impact the success of imports. Selecting a shorter time period may improve results.
pl: Podczas importowania ze strony internetowej, która używa The Events Calendar, REST API spróbuje pobrać wydarzenia z tak odległej przyszłości. Zasoby hostingowe tej strony internetowej mogą mieć wpływ na powodzenie importów. Wybranie krótszego okresu czasu może poprawić wyniki.

en: Import Event Settings
pl: Importuj ustawienia wydarzeń

en: The organizer phone number
pl: Numer telefonu organizatora

en: at approximately
pl: około

en: The venue address
pl: Adres miejsca

en: Schedule:
pl: Harmonogram:

en: The event venue
pl: Miejsce wydarzenia

en: The event organizers
pl: Organizatorzy wydarzenia

en: Learn more.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Other URL Import Settings
pl: Inne ustawienia importu URL

en: you can modify this setting here.
pl: możesz zmienić to ustawienie tutaj.

en: The event does not have an organizer assigned
pl: Wydarzenie nie ma przypisanego organizatora

en: The event does not have a venue assigned
pl: Wydarzenie nie ma przypisanego miejsca

en: The venue ZIP code
pl: Kod pocztowy miejsca wydarzenia

en: An Array containing the lineage of where this organizer comes from, this should not change after the organizer is created.
pl: Tablica zawierająca linię pochodzenia tego organizatora. Nie powinna ulec zmianie po utworzeniu organizatora.

en: An array of each component of the event end date
pl: Tablica każdego składnika daty zakończenia wydarzenia

en: An array of each component of the event end date in UTC time
pl: Tablica każdego składnika daty zakończenia zdarzenia w czasie UTC

en: An array of each component of the event start date
pl: Tablica każdego składnika daty rozpoczęcia wydarzenia

en: An array of each component of the event start date in UTC time
pl: Tablica każdego składnika daty rozpoczęcia zdarzenia w czasie UTC

en: Event Aggregator cannot import events because this site is running an outdated version of The Events Calendar.
pl: Agregator wydarzeń nie może importować wydarzeń, ponieważ ta witryna korzysta ze starej wersji Kalendarza wydarzeń.

en: Events could not be imported. The Events Calendar REST API is disabled on the requested URL.
pl: Nie można zaimportować wydarzeń. Interfejs API REST Kalendarza wydarzeń jest wyłączony na żądanym adresie URL.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned an empty archive page.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był osiągalny i miał włączony interfejs API REST Kalendarza wydarzeń, ale zwrócił pustą stronę archiwum.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned empty event data.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był osiągalny i miał włączony interfejs API REST Kalendarza wydarzeń, ale zwrócił puste dane wydarzenia.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned malformed data in regard to the total number of events.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był osiągalny i miał włączony interfejs REST API Kalendarza wydarzeń, ale zwrócił nieprawidłowe dane dotyczące całkowitej liczby wydarzeń.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but returned malformed data.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był osiągalny i miał włączony interfejs API REST Kalendarza wydarzeń, ale zwrócił nieprawidłowo sformatowane dane.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching an archive page.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był dostępny i miał włączony interfejs API REST Kalendarza wydarzeń, ale wystąpił błąd podczas pobierania strony archiwum.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the archive control data.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był dostępny i miał włączony interfejs REST API Kalendarza wydarzeń, ale wystąpił błąd podczas pobierania danych kontroli archiwum.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the event data.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był dostępny i miał włączony interfejs API REST Kalendarza wydarzeń, ale wystąpił błąd podczas pobierania danych wydarzenia.

en: Events could not be imported. The URL provided could be reached and has The Events Calendar REST API enabled, but there was an error while fetching the total number of events.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL był dostępny i miał włączony interfejs API REST Kalendarza wydarzeń, ale wystąpił błąd podczas pobierania całkowitej liczby wydarzeń.

en: Events should contain the specified string in the title or description
pl: Wydarzenia powinny zawierać określony ciąg znaków w tytule lub opisie

en: Events that start after the specified date
pl: Wydarzenia rozpoczynające się po określonej dacie

en: Events that start before the specified date
pl: Wydarzenia rozpoczynające się przed określoną datą

en: Import runs daily at approximately
pl: Import odbywa się codziennie z prędkością około

en: One or more of the specified query variables has a bad format
pl: Jedna lub więcej określonych zmiennych zapytania ma nieprawidłowy format

en: One-time imports include currently listed upcoming events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from this url on a set schedule.
pl: Jednorazowe importy obejmują aktualnie wymienione nadchodzące wydarzenia, natomiast importy zaplanowane automatycznie pobierają nowe wydarzenia i aktualizacje z tego adresu URL zgodnie z ustalonym harmonogramem.

en: Returns all the upcoming events matching the search criteria
pl: Zwraca wszystkie nadchodzące wydarzenia spełniające kryteria wyszukiwania

en: Returns the data of the event with the specified post ID
pl: Zwraca dane zdarzenia o określonym identyfikatorze wpisu

en: Returns the documentation for The Events Calendar REST API in Swagger consumable format.
pl: Zwraca dokumentację dla interfejsu API REST Kalendarza wydarzeń w formacie Swagger.

en: The 'end_date' parameter must be in a supported format
pl: Parametr „end_date” musi być w obsługiwanym formacie

en: The 'page' parameter must be a positive integer greater than 1
pl: Parametr „strona” musi być liczbą całkowitą dodatnią większą niż 1

en: The 'per_page' parameter must be a positive integer greater than 1
pl: Parametr „per_page” musi być dodatnią liczbą całkowitą większą niż 1

en: The 'search' parameter must be a string
pl: Parametr „szukaj” musi być ciągiem znaków

en: The 'start_date' parameter must be in a supported format
pl: Parametr „start_date” musi być w obsługiwanym formacie

en: The Events Calendar REST API allows accessing upcoming events information easily and conveniently.
pl: Interfejs API REST Kalendarza wydarzeń umożliwia łatwy i wygodny dostęp do informacji o nadchodzących wydarzeniach.

en: The Events Calendar is API is not providing the site origin correctly.
pl: Interfejs API Kalendarza wydarzeń nie podaje poprawnie pochodzenia witryny.

en: The abbreviated event time zone string
pl: Skrócony ciąg strefy czasowej wydarzenia

en: The default event category for events imported via other URLs
pl: Domyślna kategoria zdarzeń dla zdarzeń importowanych za pomocą innych adresów URL

en: The default post status for events imported via other URLs
pl: Domyślny status posta dla wydarzeń importowanych za pomocą innych adresów URL

en: The event ID is missing from the request
pl: Brak identyfikatora zdarzenia w żądaniu

en: The event cost including the currency symbol
pl: Koszt wydarzenia z uwzględnieniem symbolu waluty

en: The event creation date in UTC time
pl: Data utworzenia wydarzenia w czasie UTC

en: The event creation date in the site time zone
pl: Data utworzenia wydarzenia w strefie czasowej witryny

en: The event end date in the event or site time zone
pl: Data zakończenia wydarzenia w strefie czasowej wydarzenia lub miejsca

en: The event featured image details if set
pl: Szczegóły obrazu wyróżnionego wydarzenia, jeśli ustawione

en: The event last modification date in UTC time
pl: Data ostatniej modyfikacji wydarzenia w czasie UTC

en: The event last modification date in the site time zone
pl: Data ostatniej modyfikacji wydarzenia w strefie czasowej witryny

en: The event post ID is missing.
pl: Brakuje identyfikatora wydarzenia.

en: The event start date in the event or site time zone
pl: Data rozpoczęcia wydarzenia w strefie czasowej wydarzenia lub miejsca

en: The number of events to return on each page
pl: Liczba zdarzeń do zwrócenia na każdej stronie

en: The organizer creation date in UTC time
pl: Data utworzenia organizatora w czasie UTC

en: The organizer creation date in the site time zone
pl: Data utworzenia organizatora w strefie czasowej witryny

en: The organizer last modification date in UTC time
pl: Data ostatniej modyfikacji organizatora w czasie UTC

en: The organizer last modification date in the site time zone
pl: Data ostatniej modyfikacji organizatora w strefie czasowej witryny

en: The requested URL does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
pl: Pod żądanym adresem URL nie ma żadnych nadchodzących ani opublikowanych wydarzeń, które spełniałyby kryteria wyszukiwania.

en: The requested event archive page does not exist
pl: Żądana strona archiwum wydarzeń nie istnieje

en: The requested post ID does not exist or is not an event
pl: Żądany identyfikator posta nie istnieje lub nie jest wydarzeniem

en: The requested post ID does not exist or is not an organizer
pl: Żądany identyfikator posta nie istnieje lub nie jest organizatorem

en: The requested post ID does not exist or is not an venue
pl: Żądany identyfikator posta nie istnieje lub nie jest miejscem

en: The venue author WordPress post ID
pl: Miejsce Autor WordPress Post ID

en: The venue creation date in UTC time
pl: Data utworzenia miejsca w czasie UTC

en: The venue creation date in the site time zone
pl: Data utworzenia obiektu w strefie czasowej obiektu

en: The venue last modification date in UTC time
pl: Data ostatniej modyfikacji miejsca w czasie UTC

en: The venue last modification date in the site time zone
pl: Data ostatniej modyfikacji obiektu w strefie czasowej obiektu

en: Try to adjust your import settings and try again.
pl: Spróbuj zmienić ustawienia importu i spróbuj ponownie.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this site.
pl: Użyj filtrów, aby zawęzić listę zdarzeń pobieranych z tej witryny.

en: Whether an event is sticky in the calendar view or not
pl: Czy wydarzenie jest przypięte w widoku kalendarza, czy nie

en: Whether an event should be hidden from the calendar view or not
pl: Czy wydarzenie ma być ukryte w widoku kalendarza, czy nie

en: Whether or not this event is an all day Event
pl: Czy to wydarzenie jest wydarzeniem całodniowym

en: Whether the event is featured in the calendar or not
pl: Czy wydarzenie jest uwzględnione w kalendarzu, czy nie

en: Whether the map link should be shown for the venue or not
pl: Czy link do mapy powinien być wyświetlany dla danego miejsca, czy nie

en: Whether the map should be shown for the venue or not
pl: Czy mapa ma być wyświetlana dla danego miejsca, czy nie

en: the event post ID
pl: identyfikator posta wydarzenia

en: Import runs monthly on day
pl: Importowanie co miesiąc w dniu

en: Import runs weekly on
pl: Importowanie co tydzień w dniu

en: The Events Calendar REST API
pl: REST API Kalendarza wydarzeń

en: The URL to the event page
pl: Adres URL strony wydarzenia

en: The URL to the organizer page
pl: Adres URL strony www organizatora

en: The archive page to return
pl: Strona archiwum do powrotu

en: The event categories
pl: Kategoria wydarzenia

en: The event cost details
pl: Szczegóły dotyczące kosztu wydarzenia

en: The event end date in UTC time
pl: Data zakończenia wydarzenia wg czasu UTC

en: The event start date in UTC time
pl: Data rozpoczęcia wydarzenia wg czasu UTC

en: The requested event is not accessible
pl: Żądane zdarzenie nie jest dostępne

en: The venue city
pl: Miejscowość wydarzenia

en: The venue long description
pl: Długi opis miejsca wydarzenia

en: The venue name
pl: Nazwa miejsca

en: The venue phone number
pl: Numer telefonu do miejsca wydarzenia

en: The venue province
pl: Region miejsca wydarzania

en: The venue short description
pl: Krotki opis miejsca

en: The venue state
pl: Województwo miejsca wydarzania

en: The venue state or province
pl: Region lub województwo miejsca wydarzenia

en: The venue website URL
pl: Adres URL miejsca wydarzenia

en: Whether the map should be shown for the event or not
pl: Czy mapa dla wydarzenia powinna być pokazana

en: The organizer long description
pl: Długi opis organizatora

en: The venue country
pl: Kraj miejsca

en: The event time zone string
pl: Ciąg strefy czasowej wydarzenia

en: An event tag with the specified term ID does not exist.
pl: Znacznik wydarzenia o podanym identyfikatorze taksonomii nie istnieje.

en: Enter the url for the calendar, website, or event you would like to import. Event Aggregator will attempt to import events at that location.
pl: Wprowadź adres URL kalendarza, witryny lub wydarzenia, które chcesz zaimportować. Agregator wydarzeń spróbuje zaimportować wydarzenia w tej lokalizacji.

en: Event Aggregator cannot import events from this site.
pl: Agregator wydarzeń nie może importować wydarzeń z tej witryny.

en: Event Aggregator will try to fetch events starting within the next %s from the current date or the specified date;
pl: Agregator wydarzeń spróbuje pobrać wydarzenia rozpoczynające się w ciągu %s od bieżącej daty lub określonej daty;

en: Events could not be imported. Event Aggregator does not yet support events from that URL. We have noted your request and will review it for support in the future.
pl: Nie można zaimportować wydarzeń. Agregator wydarzeń nie obsługuje jeszcze wydarzeń z tego adresu URL. Zauważyliśmy Twoją prośbę i przejrzymy ją pod kątem wsparcia w przyszłości.

en: Events should be assigned one of the specified categories slugs or IDs
pl: Wydarzeniom należy przypisać jedną z określonych kategorii uproszczonych nazw lub identyfikatorów

en: Events should be assigned one of the specified tags slugs or IDs
pl: Wydarzeniom należy przypisać jeden z określonych znaczników, uproszczonych nazw lub identyfikatorów

en: The 'categories' parameter contains invalid category slugs or IDs
pl: Parametr „kategorie” zawiera nieprawidłowe uproszczone nazwy lub identyfikatory kategorii

en: The 'tags' parameter contains invalid tag slugs or IDs
pl: Parametr „tags” zawiera nieprawidłowe znaczniki uproszczonych nazw lub identyfikatory

en: The TEC REST API link to fetch this event
pl: Odnośnik do interfejsu API TEC REST umożliwiający pobranie tego zdarzenia

en: The organizer ID used to globally identify in Event Aggregator
pl: Identyfikator organizatora używany do globalnej identyfikacji w Agregatorze wydarzeń

en: The organizer WordPress post ID
pl: Identyfikator wpisu organizatora WordPress

en: The organizer author WordPress post ID
pl: Identyfikator wpisu autora organizatora WordPress

en: The venue ID used to globally identify in Event Aggregator
pl: Identyfikator obiektu używany do globalnej identyfikacji w Agregator wydarzeń

en: The URL to the venue page
pl: Adres URL strony miejsca

en: The event name
pl: Nazwa wydarzenia

en: The event long description
pl: Długi opis wydarzenia

en: The event short description
pl: Krótki opis wydarzenia

en: The event tags
pl: Znaczniki wydarzenia

en: The event website URL
pl: Adres URL witryny internetowej wydarzenia

en: The organizer email address
pl: Adres e-mail organizatora

en: The organizer name
pl: Nazwa organizatora

en: The organizer short description
pl: Krótki opis organizatora

en: The organizer website
pl: Witryna internetowa organizatora

en: The venue with the specified ID is not accessible.
pl: Miejsce o podanym identyfikatorze jest niedostępny.

en: Whether the map link should be shown for the event or not
pl: Czy odnośnik do mapy wydarzenia powinien być pokazany

en: Two weeks
pl: Dwa tygodnie

en: two weeks
pl: dwa tygodnie

en: Three weeks
pl: Trzy tygodnie

en: Two months
pl: Dwa miesiące

en: two months
pl: dwa miesiące

en: Three months
pl: Trzy miesiące

en: three months
pl: trzy miesiące

en: three weeks
pl: trzy tygodnie

en: Other URL
pl: Inny adres URL

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: 72 hours
pl: 72 godziny

en: Events could not be imported. The URL provided could not be reached.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL nie był osiągalny.

en: Events could not be imported. The URL provided did not have events in the proper format.
pl: Nie można było zaimportować wydarzeń. Podany adres URL nie zawierał wydarzeń w odpowiednim formacie.

en: Events could not be imported. The import parameters were invalid.
pl: Nie można było zaimportować zdarzeń. Parametry importu były nieprawidłowe.

en: The requested source does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
pl: W podanym źródle nie ma żadnych nadchodzących ani opublikowanych wydarzeń, które spełniałyby kryteria wyszukiwania.

en: 1 month
pl: miesiąc

en: One month
pl: Miesiąc

en: One week
pl: Tydzień

en: %1$d new event tag was created. | %1$d new event tags were created.
pl[0]: Utworzono %1$d nowy znacznik wydarzenia.
pl[1]: Utworzono %1$d nowe znaczniki wydarzenia.
pl[2]: Utworzono %1$d nowych znaczników wydarzenia.

en: An Array containing the lineage of where this event comes from, this should not change after the event is created.
pl: Tablica zawierająca pochodzenie wydarzenia. Nie powinna ulec zmianie po utworzeniu wydarzenia.

en: The event ID used to globally identify in Event Aggregator
pl: Identyfikator wydarzenia używany do globalnej identyfikacji w Agregatorze wydarzeń

en: The event author WordPress post ID
pl: Identyfikator wpisu autora wydarzenia WordPress

en: View your event tags
pl: Zobacz znaczniki Twojego wydarzenia

[ctx: Metabox title]
en: Location
pl: Lokalizacja

en: Import events but preserve local changes to event fields.
pl: Wczytaj nowe wydarzenia pozostawiając lokalne zmiany w polach wydarzenia.

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags, respectively.
en: %1$sBuy a license%2$s for the Event Aggregator service to access additional import features.
pl: %1$sKup licencję%2$s na usługę Agregator wydarzeń, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji importowania.

[ctx: day_view]
note: translators: %1$s: Events plural %2$s: Day
en: %1$s for %2$s
pl: %1$s z %2$s

[ctx: month view]
note: translators: %1$s: Events plural %2$s: Month and year
en: %1$s for %2$s
pl: %1$s w miesiącu: %2$s

en: %s must be a whole number.
pl: %s musi być liczbą całkowitą.

[ctx: all events slug]
en: all
pl: wszystkie

en: A sorted array of all the numeric values for the cost
pl: Posortowana tablica wszystkich wartości liczbowych dla kosztu

en: The image height in pixels in the specified size
pl: Wysokość obrazu w pikselach w określonym rozmiarze

en: The image mime-type
pl: Typ MIME obrazu

en: The image natural height in pixels
pl: Naturalna wysokość obrazu w pikselach

en: The image natural width in pixels
pl: Naturalna szerokość obrazu w pikselach

en: The image width in pixels in the specified size
pl: Szerokość obrazu w pikselach w określonym rozmiarze

en: The link to the image in the specified size on the site
pl: Link do obrazu o określonym rozmiarze na stronie

en: The number of posts associated with the term
pl: Liczba postów powiązanych z terminem

en: The position of the currency symbol in the cost string
pl: Pozycja symbolu waluty w ciągu kosztów

en: The taxonomy the term belongs to
pl: Taksonomia, do której należy ten termin

en: The term description
pl: Opis terminu

en: The term name
pl: Nazwa terminu

en: The term parent term if any
pl: Termin termin nadrzędny, jeśli istnieje

en: The term slug
pl: Termin ślimak

en: The image file extension
pl: Rozszerzenie pliku obrazka

en: The cost currency symbol
pl: Symbol waluty kosztowej

en: The date seconds
pl: Data sekund

en: The date minutes
pl: Data minut

en: The date hour
pl: Data godzin

en: The date day
pl: Data dnia

en: The date year
pl: Data roku

en: The date month
pl: Data miesiąca

en: The venue WordPress post ID
pl: Identyfikator wpisu miejsca WordPress

en: The URL to the full size version of the image
pl: Adres URL do pełnowymiarowej wersji obrazka

en: The URL to the term archive page
pl: Adres URL do strony archiwum taksonomii

en: The WordPress term ID
pl: Identyfikator taksonomii WordPress

en: The details about each size available for the image
pl: Szczegóły dotyczące każdego rozmiaru dostępnego dla obrazka

en: Delete this
pl: Usuń to

en: Single Event
pl: Pojedyncze wydarzenie

en: Calendar Table Color
pl: Kolor tabeli kalendarza

en: Calendar Date Bar Color
pl: Kolor paska daty kalendarza

en: Calendar Header Color
pl: Kolor nagłówka kalendarza

en: Price Background Color
pl: Kolor tła ceny

en: Export Events
pl: Eksportuj wydarzenia

en: Friday
pl: Piątek

en: Malachite
pl: Malachit

en: Lagoon
pl: Laguna

en: Deep Sea
pl: Głębokie morze

en: Event Date:
pl: Data wydarzenia:

en: Widgets
pl: Widżety

[ctx: featured events slug]
en: featured
pl: wyróżniony

en: December
pl: Grudzień

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: Blue Steel
pl: Niebieska stal

en: Evergreen
pl: Zimozielony

en: Filter Bar Color
pl: Kolor paska filtra

en: Global Elements
pl: Elementy globalne

en: Global configurations for the styling of The Events Calendar
pl: Globalne konfiguracje stylizacji Kalendarza wydarzeń

en: If the Featured highlight color is set to Custom, the following color will be used:
pl: Jeśli kolor wyróżnienia jest ustawiony na Niestandardowy, zostanie użyty następujący kolor:

en: Options selected here will override what was selected in the "General Theme" and "Global Elements" sections.
pl: Opcje wybrane w tym miejscu zastąpią opcje wybrane w sekcjach „Motyw ogólny” i „Elementy globalne”.

en: Options selected here will override what was selected in the "General Theme" section.
pl: Opcje wybrane w tym miejscu zastąpią opcje wybrane w sekcji „Motyw ogólny”.

en: These settings impact all list-style views, including List View and Day View.
pl: Ustawienia te mają wpływ na wszystkie widoki w stylu listy, w tym na widok listy i widok dnia.

en: A valid license has been entered by your network administrator.
pl: Administrator sieci wprowadził ważną licencję.

en: Check this box if you wish to override the network license key with your own
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz zastąpić klucz licencji sieciowej swoim własnym kluczem

en: Custom
pl: Własne

en: Default
pl: Domyślne

en: Feature Event
pl: Promowane wydarzenie

en: Map Pin
pl: Pinezka

en: Month View
pl: Widok miesiąca

en: No license entered. Consult your network administrator.
pl: Nie wprowadzono licencji. Skonsultuj się z administratorem sieci.

en: Override network license key
pl: Zastąp klucz licencyjny sieciowy

en: Post Title Color
pl: Kolor tytułu wpisu

en: Site License Key
pl: Klucz licencyjny witryny

en: Start/End:
pl: Początek/Koniec:

en: Sunshine
pl: Słoneczny

en: This event is all day on %%startdatewithyear%%.
pl: Jest to całodniowe wydarzenie %%startdatewithyear%%.

en: This event is at %%starttime%% on %%startdatewithyear%%.
pl: To wydarzenie jest o %%starttime%% w %%startdatewithyear%%.

en: This event is from %%starttime%% to %%endtime%% on %%startdatewithyear%%.
pl: To wydarzenie trwa od %%starttime%% do %%endtime%% %%startdatewithyear%%.

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends on %%enddatewithyear%%
pl: Wydarzenie zaczyna się o %%starttime%% %%startdatenoyear%% i kończy %%enddatewithyear%%

en: Use the following panel of your customizer to change the styling of your Calendar and Event pages.
pl: Aby zmienić styl stron Kalendarza i Wydarzeń, skorzystaj z poniższego panelu narzędzia dostosowywania.

en: Venue URL
pl: Adres URL miejsca

[ctx: featured events title]
note: translators: %s: events label plural
en: Featured %s
pl: Wyróżnione %s

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
pl: do

en: This event starts at %%starttime%% on %%startdatenoyear%% and ends at %%endtime%% on %%enddatewithyear%%
pl: Wydarzenie zaczyna się o %%starttime%% %%startdatenoyear%% i kończy o %%endtime%% %%enddatewithyear%%

en: Featured events are highlighted on the front end in views, archives, and widgets.
pl: Promowane wydarzenia są wyróżniane w podglądzie, archiwum i widżetach.

en: This event is all day starting on %%startdatenoyear%% and ending on %%enddatewithyear%%.
pl: Wydarzenie zaczyna się %%startdatenoyear%% i kończy %%enddatewithyear%%.

en: Dec
pl: Gru

en: Nov
pl: Lis

en: Oct
pl: Paź

en: Sep
pl: Wrz

en: Aug
pl: Sie

en: Jul
pl: Lip

en: Jun
pl: Cze

en: Apr
pl: Kw

en: Feb
pl: Lut

en: Jan
pl: Sty

en: Sat
pl: Sob

en: Fri
pl: Pt

en: Thu
pl: Czw

en: Wed
pl: Śr

en: Tue
pl: Wt

en: Mon
pl: Pon

en: Sun
pl: Niedz

en: Saturday
pl: Sobota

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Expired license. Consult your network administrator.
pl: Licencja wygasła. Skontaktuj się z administratorem.

en: License Key Status:
pl: Status klucza licencyjnego:

en: Show Featured Event Images
pl: Pokaż obrazek wyróżniający wydarzenia

en: Disable Event Aggregator imports
pl: Wyłącz importy Agregatora wydarzeń

en: Event Aggregator Control
pl: Kontrola Agregatora wydarzeń

en: Stop all Event Aggregator imports from running. Existing imported events will not be affected. Imports via CSV file will still be available.
pl: Zatrzymaj wszystkie importy Agregator wydarzeń przed uruchomieniem. Istniejące importowane zdarzenia nie zostaną naruszone. Importy za pośrednictwem pliku CSV nadal będą dostępne.

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Accent Color
pl: Kolor akcentu

en: Calendar Highlight Color
pl: Kolor podświetlenia kalendarza

en: General Theme
pl: Motyw ogólny

en: HH:MM
pl: GG:MM

en: List-style Views
pl: Widoki stylu listy

en: Venue State
pl: Województwo miejsca

en: Venue Zip Code
pl: Kod pocztowy miejsca

en: Unable to run Tribe Extensions. Your website host is running PHP 5.2 or older, and has likely disabled or misconfigured debug_backtrace(). You, or your website host, will need to upgrade PHP or properly configure debug_backtrace() for Tribe Extensions to work.
pl: Nie można uruchomić rozszerzeń Tribe. Twój host witryny korzysta z PHP 5.2 lub starszego i prawdopodobnie wyłączył lub źle skonfigurował debug_backtrace(). Ty lub Twój host witryny będziecie musieli uaktualnić PHP lub poprawnie skonfigurować debug_backtrace(), aby rozszerzenia Tribe działały.

en: Tutorial
pl: Poradnik

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
pl:  i

en: When this import was last scheduled to run, the daily limit for your Event Aggregator license had already been reached.
pl: Kiedy ostatnio zaplanowano uruchomienie tego importu, dzienny limit licencji Event Aggregator został już osiągnięty.

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown service message
pl: Nieznana usługa serwisu

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Category:
pl: Kategoria:

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Column Mapping:
pl: Mapowanie kolumn:

en: Choose a status for the event(s) to be imported with and/or define an Event Category to automatically assign. An assigned category will be added to the event in addition to any Event Categories from the import source.
pl: Wybierz status dla wydarzenia(ń), które mają zostać zaimportowane i/lub zdefiniuj kategorię wydarzenia, aby automatycznie ją przypisać. Przypisana kategoria zostanie dodana do wydarzenia oprócz wszelkich kategorii wydarzeń ze źródła importu.

en: Events will be imported with the time zone defined by the source. If no time zone is specified, events will be assigned your site's default time zone ( see
pl: Wydarzenia zostaną zaimportowane ze strefą czasową zdefiniowaną przez źródło. Jeśli nie określono strefy czasowej, wydarzeniom zostanie przypisana domyślna strefa czasowa Twojej witryny (zobacz

en: Select the Event Field that best matches your CSV file column. The contents of that column will then be mapped to the specified event field when the event is created.
pl: Wybierz pole zdarzenia, które najlepiej pasuje do kolumny pliku CSV. Zawartość tej kolumny zostanie następnie zamapowana na określone pole zdarzenia, gdy zdarzenie zostanie utworzone.

en: The following preview does not necessarily contain all of the data from your CSV file. The data displayed below is meant as a guide to help you map your CSV file's columns to the appropriate Event fields.
pl: Poniższy podgląd niekoniecznie zawiera wszystkie dane z pliku CSV. Dane wyświetlane poniżej mają służyć jako przewodnik, który pomoże Ci zmapować kolumny pliku CSV do odpowiednich pól Event.

en: These settings will also apply to events imported in the future via this scheduled import.
pl: Ustawienia te będą miały zastosowanie również do zdarzeń importowanych w przyszłości za pomocą zaplanowanego importu.

en: This is a preview of the type of content you will be getting in during the import based on what is on the calendar now.
pl: To podgląd typu treści, którą otrzymasz podczas importu na podstawie tego, co aktualnie znajduje się w kalendarzu.

en: You need to connect to Meetup for Event Aggregator to work properly
pl: Aby agregator zdarzeń działał prawidłowo, konieczne jest połączenie z Meetup

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Refresh your connection to Meetup
pl: Odśwież swoje połączenie do Facebooka

en: Select All
pl: Wybierz wszystko

en: When you save this scheduled import, the events above will begin importing.
pl: Po zapisaniu tego zaplanowanego importu, rozpocznie się import wydarzeń powyżej.

en: Your license is invalid
pl: Twoja licencja jest nieważna

en: You do not have a license
pl: Nie masz licencji

en: Your license is valid
pl: Twoja licencja jest ważna

en: Server Connection
pl: Połączenie z serwerem

note: translators: %s: Event Aggregator Server URL
en: Not connected to %s
pl: Nie połączono z %s

en: Access more event sources and automatic imports!
pl: Uzyskaj dostęp do większej liczby źródeł zdarzeń i automatycznych importów!

en: Choose where you are importing from.
pl: Wybierz źródło importu.

en: Import Services
pl: Usługi importowe

en: Imports
pl: Import

en: License &amp; Usage
pl: Licencja i użytkowanie

en: Limited connectivity with Meetup
pl: Ograniczona łączność z Meetup

en: No Additional Categories
pl: Brak dodatkowych kategorii

en: Scheduled imports may not run reliably
pl: Zaplanowane importy mogą nie działać niezawodnie

en: Scheduler Status
pl: Status harmonogramu

en: The server is responding with an error:
pl: Serwer odpowiada błędem:

en: The service has disabled oAuth. Some types of events may not import.
pl: Usługa wyłączyła oAuth. Niektóre typy zdarzeń mogą nie zostać zaimportowane.

en: Third Party Accounts
pl: Konta osób trzecich

en: Update Authority
pl: Aktualizacja autorytetu

en: Use the options below to configure your imports. Global Import Settings apply to all imports, but you can also override the global settings by adjusting the origin-specific options. Check your Event Aggregator Service Status on the %1$s.
pl: Użyj poniższych opcji, aby skonfigurować importy. Globalne ustawienia importu dotyczą wszystkich importów, ale możesz również zastąpić ustawienia globalne, dostosowując opcje specyficzne dla źródła. Sprawdź status usługi Event Aggregator na %1$s.

en: Use the options below to configure your imports. Looking for more ways to import events from other websites?
pl: Użyj poniższych opcji, aby skonfigurować importy. Szukasz więcej sposobów na importowanie zdarzeń z innych witryn?

en: WP Cron enabled
pl: WP Cron włączony

en: WP Cron not enabled
pl: WP Cron nie jest włączony

en: You are approaching your daily import limit. You may want to adjust your Scheduled Import frequencies.
pl: Zbliżasz się do dziennego limitu importu. Możesz chcieć dostosować swoje częstotliwości zaplanowanego importu.

en: You have reached your daily import limit. Scheduled imports will be paused until tomorrow.
pl: Osiągnąłeś dzienny limit importu. Zaplanowane importy zostaną wstrzymane do jutra.

en: Check your license key
pl: Sprawdź klucz Twojej licencji

note: translators: %s: Event Aggregator Server URL
en: Connected to %s
pl: Połączony z %s

en: Current usage
pl: Aktualne użycie

en: Global
pl: Globalne

en: Import Origin:
pl: Źródło importu:

en: Select Origin
pl: Wybierz źródło

en: The server is not currently responding
pl: Serwer aktualnie nie odpowiada

note: translators: %1$d: import count, %2$d: import limit
en: %1$d import used out of %2$d available today | %1$d imports used out of %2$d available today
pl[0]: Wykorzystano %1$d import z %2$d dostępnych dzisiaj
pl[1]: Wykorzystano %1$d importy z %2$d dostępnych dzisiaj
pl[2]: Wykorzystano %1$d importów z %2$d dostępnych dzisiaj

en: Buy Event Aggregator to access more event sources and automatic imports!
pl: Kup Agregator wydarzeń, aby uzyskać dostęp do większej liczby źródeł zdarzeń i automatycznych importów!

en: Check out Event Aggregator.
pl: Sprawdź Agregator wydarzeń.

en: You have not connected Event Aggregator to Meetup
pl: Nie połączyłeś Agregatora wydarzeń z Meetup

en: Buy Event Aggregator
pl: Kup Agregator wydarzeń

en: Do not re-import events. Changes made locally will be preserved.
pl: Nie importuj ponownie wydarzeń. Zmiany wprowadzone lokalnie zostaną zachowane.

en: Google Calendar Import Settings
pl: Ustawienia importu kalendarza Google

en: ICS File Import Settings
pl: Ustawienia importu plików ICS

en: Meetup Import Settings
pl: Ustawienia importu Meetup

en: Overwrite my event with any changes from the original source.
pl: Nadpisz moje wydarzenie wszelkimi zmianami z oryginalnego źródła.

en: Show map by default on imported event and venues
pl: Pokaż mapę domyślnie na importowanych wydarzeniach i miejscach

en: The default event category for events imported via Google Calendar
pl: Domyślna kategoria wydarzeń dla wydarzeń importowanych za pomocą Kalendarza Google

en: The default event category for events imported via Meetup
pl: Domyślna kategoria wydarzeń dla wydarzeń importowanych za pośrednictwem Meetup

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar. The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Meetup group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
pl: Możesz wprowadzać zmiany w importowanych wydarzeniach za pośrednictwem Kalendarza wydarzeń i zobaczyć te zmiany odzwierciedlone w kalendarzu Twojej witryny. Właściciel oryginalnego źródła wydarzenia (np. kanał iCalendar lub grupa Meetup) może również wprowadzać zmiany w swoim wydarzeniu. Jeśli zdecydujesz się ponownie zaimportować zmienione wydarzenie (ręcznie lub za pośrednictwem zaplanowanego importu), wszelkie zmiany wprowadzone w źródle lub w kalendarzu będą musiały zostać uwzględnione.

en: Default Event Category
pl: Domyślna kategoria wydarzeń

en: Default Status
pl: Domyślny status

en: Global Import Settings
pl: Wczytanie globalnych ustawień

en: The default event category for events
pl: Domyślna kategoria wydarzenia dla wydarzeń

en: The default post status for events
pl: Domyślny status wpisu dla wydarzeń

en: To import Meetup events, please be sure to add your Meetup API key on %1$sEvents > Settings > Integrations%2$s
pl: Aby zaimportować wydarzenia Meetup, pamiętaj o dodaniu klucza API Meetup w obszarze %1$sWydarzenia &gt; Ustawienia &gt; Integracje%2$s

en: iCalendar Import Settings
pl: iCalendar ustawienia importu

en: The default post status for events imported via .ics files
pl: Domyślny status wpisu dla wydarzeń importowanych za pomocą plików .ics

en: The default post status for events imported via CSV
pl: Domyślny status wpisu dla wydarzeń importowanych za pomocą pliku CSV

en: The default post status for events imported via Google Calendar
pl: Domyślny status wpisu dla wydarzeń importowanych za pomocą Kalendarza Google

en: The default post status for events imported via Meetup
pl: Domyślny status wpisu dla wydarzeń importowanych za pośrednictwem Meetup

en: The default post status for events imported via iCalendar
pl: Domyślny status wpisu dla wydarzeń importowanych za pomocą iCalendar

en: The default event category for events imported via iCalendar
pl: Domyślna kategoria wydarzeń dla wydarzeń importowanych za pomocą iCalendar

en: The default event category for events imported via .ics files
pl: Domyślna kategoria wydarzeń dla wydarzeń importowanych za pomocą plików .ics

en: The default event category for events imported via CSV
pl: Domyślna kategoria wydarzeń dla wydarzeń importowanych za pomocą pliku CSV

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Select Frequency
pl: Wybierz częstotliwość

en: Choose File:
pl: Wybierz plik:

en: Last Import:
pl: Ostatni import:

en: No default category
pl: Brak domyślnej kategorii

en: Use global import settings
pl: Użyj globalnych ustawień importu

[ctx: Radius with abbreviation]
en: Radius (%s)
pl: Promień (%s)

en: One-Time Import
pl: Jednorazowy import

en: Choose a CSV file
pl: Wybierz plik CSV

en: Enter an Eventbrite event URL, e.g. https://www.eventbrite.com/e/example-12345
pl: Wprowadź adres URL wydarzenia Eventbrite, np. https://www.eventbrite.com/e/example-12345

en: Enter the url for a Facebook group or page. You can also enter the url of a single Facebook event.
pl: Wprowadź adres URL grupy lub strony na Facebooku. Możesz również wprowadzić adres URL pojedynczego wydarzenia na Facebooku.

en: Enter the url for a Meetup group, page, or individual. You can also enter the url of a single Meetup event.
pl: Wprowadź adres URL grupy Meetup, strony lub osoby. Możesz również wprowadzić adres URL pojedynczego wydarzenia Meetup.

en: Enter the url for the iCalendar feed you wish to import, e.g. https://central.wordcamp.org/calendar.ics
pl: Wprowadź adres URL kanału iCalendar, który chcesz zaimportować, np. https://central.wordcamp.org/calendar.ics

en: Events on or after
pl: Wydarzenia w dniu lub po

en: For the best results, import venue and organizer files before importing event files.
pl: Aby uzyskać najlepsze wyniki, przed zaimportowaniem plików wydarzenia zaimportuj pliki miejsca i organizatora.

en: If this event is re-imported, event fields that have not been changed locally will be overwritten with any changes from the source.
pl: Jeżeli to zdarzenie zostanie ponownie zaimportowane, pola zdarzenia, które nie zostały zmienione lokalnie, zostaną nadpisane wszelkimi zmianami ze źródła.

en: If this event is re-imported, event fields will be overwritten with any changes from the source.
pl: Jeżeli to zdarzenie zostanie ponownie zaimportowane, pola zdarzenia zostaną nadpisane wszelkimi zmianami ze źródła.

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Facebook on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
pl: Jednorazowe importy obejmują wszystkie aktualnie wymienione wydarzenia, podczas gdy zaplanowane importy automatycznie pobierają nowe wydarzenia i aktualizacje z Facebooka według ustalonego harmonogramu. Pojedyncze wydarzenia można dodać za pomocą jednorazowego importu.

en: One-time imports include all currently listed events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from Meetup on a set schedule. Single events can be added via a one-time import.
pl: Jednorazowe importy obejmują wszystkie aktualnie wymienione wydarzenia, podczas gdy zaplanowane importy automatycznie pobierają nowe wydarzenia i aktualizacje z Meetup według ustalonego harmonogramu. Pojedyncze wydarzenia można dodać za pomocą jednorazowego importu.

en: One-time imports include all events in the current feed, while scheduled imports automatically grab new events and updates from the feed on a set schedule.
pl: Jednorazowe importy obejmują wszystkie zdarzenia z bieżącego kanału, natomiast importy zaplanowane automatycznie pobierają nowe zdarzenia i aktualizacje z kanału według ustalonego harmonogramu.

en: Refine:
pl: Oczyścić:

en: Scroll down to Calendar Address and click the iCal button (note: if your calendar is private, you'll need to click the iCal button next to the Private Address header instead).
pl: Przewiń w dół do sekcji Adres kalendarza i kliknij przycisk iCal (uwaga: jeśli Twój kalendarz jest prywatny, musisz kliknąć przycisk iCal obok nagłówka Adres prywatny).

en: Select Content Type
pl: Wybierz typ zawartości

en: Select your .CSV file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
pl: Wybierz plik .CSV z biblioteki multimediów WordPress. Być może będziesz musiał najpierw przesłać plik ze swojego komputera do biblioteki.

en: Select your ICS file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
pl: Wybierz plik ICS z biblioteki multimediów WordPress. Być może będziesz musiał najpierw przesłać plik ze swojego komputera do biblioteki.

en: Specify the type of content you wish to import, e.g. events.
pl: Określ typ treści, którą chcesz zaimportować, np. wydarzenia.

en: This event will not be re-imported and changes made locally will be preserved.
pl: To wydarzenie nie zostanie ponownie zaimportowane, a zmiany wprowadzone lokalnie zostaną zachowane.

en: Upload a CSV File
pl: Prześlij plik CSV

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this Google Calendar.
pl: Użyj filtrów, aby zawęzić listę wydarzeń pobieranych z Kalendarza Google.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this iCalendar feed.
pl: Użyj filtrów, aby zawęzić listę wydarzeń pobieranych z tego kanału iCalendar.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from your ICS file.
pl: Użyj filtrów, aby zawęzić zakres zdarzeń pobieranych z pliku ICS.

en: meetup.com/example
pl: meetup.com/przykład

en: Copy the provided url into this field to import the events into your WordPress site.
pl: Skopiuj i wklej adres URL do tego pola, aby zaimportować wydarzenia na twojej stronie WordPress.

en: Enter the url for the Google Calendar feed you wish to import.
pl: Wprowadź adres URL kalendarza Google, który chcesz zaimportować.

en: Go to Settings &gt; Calendars and select the calendar you wish to import.
pl: Przejdź do menu Ustawienia &gt; Kalendarze i wybierz kalendarz, który chcesz zaimportować.

en: Keyword(s)
pl: Słowa kluczowe

en: Log into Facebook
pl: Zaloguj do Facebook

en: No
pl: Nie

en: Please log in to enable event imports from Facebook.
pl: Zaloguj się, aby umożliwić import wydarzeń z Facebooka.

en: Preview
pl: Podgląd

en: Select how often you would like events to be automatically imported.
pl: Wybierz jak często wydarzenia mają być automatycznie importowane.

en: Upload an ICS File
pl: Załaduj plik ICS

en: You can find the url you need in your Google Calendar settings.
pl: Potrzebny adres URL znajdziesz w ustawieniach twojego kalendarza Google.

en: example.com/url.ics
pl: przyklad.com/url.ics

en: No file chosen
pl: Nie wybrano pliku

en: Content Type:
pl: Rodzaj treści:

en: Scheduled Import
pl: Zaplanowany import

en: Upload
pl: Prześlij

en: Event Update Authority
pl: Autoryzacja aktualizacji wydarzeń

en: Select Import Type
pl: Wybierz rodzaj importu

en: Change Event Update Authority
pl: Zmień uprawnienia do aktualizacji wydarzeń

en: Source
pl: Źródło

en: %s post restored. | %s posts restored.
pl[0]: %s wpis przywrócony.
pl[1]: %s wpisy przywrócone.
pl[2]: %s wpisów przywróconych.

en: Source:
pl: Źródło:

en: Last Import
pl: Ostatni import

en: Error, a unknown bug happened and it was impossible to migrate the Legacy Ignored Events, try again later.
pl: Wystąpił nieznany błąd i nie można przenieść zignorowanych zdarzeń starszych wersji. Spróbuj ponownie później.

en: The last time this event was imported and/or updated via import.
pl: Ostatni raz to wydarzenie zostało zaimportowane i/lub zaktualizowane poprzez import.

en: There were no Legacy Events to be Migrated, you are ready to rock!
pl: Nie ma żadnych wydarzeń Legacy do migracji, więc jesteś gotowy do działania!

en: You do not have permission to migrate Legacy Ignored Events
pl: Nie masz uprawnień do migracji zignorowanych zdarzeń starszej wersji

en: You do not have permission to restore this post.
pl: Nie masz uprawnień do przywrócenia tego posta.

[ctx: link to knowlegebase article]
en: Read more about Ignored Events.
pl: Przeczytaj więcej o ignorowanych zdarzeniach.

note: translators: %s: post title
en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
pl: Usuń &#8222;%s&#8221; na zawsze

en: Restore
pl: Przywróć

note: translators: %s: post title
en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Ignored
pl: Przywróć „%s” z ignorowanych

en: The %3$s "%1$s" uses the "/%2$s" slug: the Events Calendar plugin will show its calendar in place of the page.
pl: %3$s &quot;%1$s&quot; używa slug &quot;/%2$s&quot;: wtyczka Kalendarz wydarzeń będzie wyświetlać swój kalendarz w miejscu strony.

en: Migration: %d Legacy Ignored Post failed to be migrated. | Migration: %d Legacy Ignored Posts failed to be migrated.
pl[0]: Migracja: %d starszego zignorowanego wpisu nie udało się przenieść.
pl[1]: Migracja: %d starszych zignorowanych wpisów nie udało się przenieść.
pl[2]: Migracja: %d starszych zignorowanych wpisów nie udało się przenieść.

en: Migration: %d Legacy Ignored Post was migrated successfully. To see the migrated event you will first need to refresh this screen. | Migration: %d Legacy Ignored Posts were migrated successfully. To see the migrated events you will first need to refresh this screen.
pl[0]: Migracja: %d starszy zignorowany wpis został pomyślnie zmigrowany. Aby zobaczyć zmigrowane wydarzenie, najpierw musisz odświeżyć ten ekran.
pl[1]: Migracja: %d starsze zignorowane wpisy pomyślnie zmigrowane. Aby zobaczyć zmigrowane wydarzenia, najpierw musisz odświeżyć ten ekran.
pl[2]: Migracja: %d starszych zignorowanych wpisów zostało pomyślnie zmigrowanych. Aby zobaczyć zmigrowane wydarzenia, najpierw musisz odświeżyć ten ekran.

en: Ignored <span class="count">(%s)</span> | Ignored <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zignorowany <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zignorowane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zignorowanych <span class="count">(%s)</span>

en: Event Aggregator includes a new, better system for removing unwanted imported events from your calendar. Click the button below to transition previously deleted events. This process will remove unwanted records from your database and include recent or upcoming trashed events in your Ignored archive.
pl: Agregator wydarzeń zawiera nowy, ulepszony system usuwania niechcianych, zaimportowanych wydarzeń z kalendarza. Kliknij poniższy przycisk, aby przenieść wcześniej usunięte wydarzenia. Ten proces usunie niechciane rekordy z bazy danych i doda ostatnie lub nadchodzące wydarzenia do kosza w archiwum ignorowanych.

en: Error restoring from Ignored Events.
pl: Błąd podczas przywracania z ignorowanych wydarzeń.

en: Migrate Legacy Ignored Events
pl: Migracja zignorowanych wydarzeń starszych wersji

en: Migration: %1$d Legacy Ignored Post was migrated but %2$d failed. To see the migrated event you will first need to refresh this screen. | Migration: %1$d Legacy Ignored Posts were migrated but %2$d failed. To see the migrated events you will first need to refresh this screen.
pl[0]: Migracja: %1$d starszy ignorowany wpis został przeniesiony, ale %2$d nie powiodło się. Aby zobaczyć przeniesione wydarzenie, najpierw musisz odświeżyć ten ekran.
pl[1]: Migracja: %1$d starsze ignorowane wpisy zostały przeniesione, ale %2$d nie powiodło się. Aby zobaczyć przeniesione wydarzenie, najpierw musisz odświeżyć ten ekran.
pl[2]: Migracja: %1$d starszych ignorowanych wpisów zostało przeniesionych, ale %2$d nie powiodło się. Aby zobaczyć przeniesione wydarzenie, najpierw musisz odświeżyć ten ekran.

en: Hide & Ignore
pl: Ukryj i zignoruj

en: Edit Import
pl: Edytuj import

en: Import is complete
pl: Import zakończony

en: %1$d new image was imported. | %1$d new images were imported.
pl[0]: %1$d nowy obraz został zaimportowany.
pl[1]: %1$d nowy obraz został zaimportowany.
pl[2]: %1$d nowy obraz został zaimportowany.

en: History
pl: Historia

en: New Import
pl: Nowy import

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Ignored
pl: Zignorowano

en: Your Event Aggregator license is expired.
pl: Twoja licencja Event Aggregator wygasła.

en: Favorite Imports
pl: Ulubione importy

en: Scheduled import was successfully updated.
pl: Zaplanowany import został pomyślnie zaktualizowany.

en: All scheduled imports are currently suspended, and no events will be imported.
pl: Wszystkie zaplanowane importy są obecnie zawieszone i żadne wydarzenia nie zostaną zaimportowane.

en: Connection timed out while transferring the feed. If you are dealing with large feeds you may need to customize the tribe_aggregator_connection_timeout filter.
pl: Połączenie przekroczyło limit czasu podczas przesyłania kanału. Jeśli masz do czynienia z dużymi kanałami, może być konieczne dostosowanie filtra tribe_aggregator_connection_timeout.

en: Credentials have been saved
pl: Dane uwierzytelniające zostały zapisane

en: Error: %d scheduled import was not %s.
pl: Błąd: %d zaplanowany import nie był %s.

en: Ignored events do not show on the calendar but can be updated with future imports
pl: Zignorowane wydarzenia nie są wyświetlane w kalendarzu, ale można je aktualizować podczas przyszłych importów

en: Import created
pl: Utworzono import

en: Import queued
pl: Import w kolejce

en: Invalid credential save nonce
pl: Nieprawidłowy zapis nonce poświadczeń

en: Invalid credential save request
pl: Nieprawidłowe żądanie zapisu danych uwierzytelniających

en: No %1$s were imported or updated.
pl: Nie zaimportowano ani nie zaktualizowano żadnego %1$s.

en: Please provide a Meetup URL when importing from Meetup.
pl: Podczas importowania danych z Meetup podaj adres URL Meetup.

en: Please provide the URL that you wish to import.
pl: Podaj adres URL, który chcesz zaimportować.

en: Please provide the file that you wish to import.
pl: Podaj plik, który chcesz zaimportować.

en: Records per page
pl: Rekordy na stronę

en: Renew your license in order to import events from iCalendar, Google, or Meetup.
pl: Odnów licencję, aby zaimportować wydarzenia z iCalendar, Google lub Meetup.

en: Scheduled Imports
pl: Zaplanowane importy

en: Successfully %s %d scheduled import
pl: Pomyślnie zaplanowano %s %d import

en: Successfully fetched Facebook Token
pl: Pomyślnie pobrano token Facebooka

en: Successfully loaded import origins
pl: Pomyślnie załadowano źródła importu

en: The Meetup API key is required.
pl: Klucz API Meetup jest wymagany.

en: The URL provided could not be reached.
pl: Podany adres URL jest nieosiągalny.

en: The URL provided failed to load.
pl: Nie udało się załadować podanego adresu URL.

en: The file provided could not be opened. Please confirm that it is a properly formatted .ics file.
pl: Dostarczony plik nie mógł zostać otwarty. Proszę potwierdzić, że jest to poprawnie sformatowany plik .ics.

en: The image associated with your event could not be imported.
pl: Nie udało się zaimportować obrazu powiązanego z wydarzeniem.

en: The image associated with your event is not accessible with your API key.
pl: Do obrazu powiązanego z wydarzeniem nie można uzyskać dostępu za pomocą klucza API.

en: The import failed for an unknown reason. Please try again. If the problem persists, please contact support.
pl: Import nie powiódł się z nieznanego powodu. Spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: The import is in progress.
pl: Importowanie jest w toku.

en: The import will be starting soon.
pl: Import rozpocznie się wkrótce.

en: Unable to save credentials
pl: Nie można zapisać danych uwierzytelniających

en: View All Scheduled Imports
pl: Wyświetl wszystkie zaplanowane importy

en: View your event categories
pl: Wyświetl kategorie wydarzeń

en: View your scheduled imports.
pl: Przeglądaj zaplanowane importy.

en: You must use an integer to reduce the daily import limit
pl: Aby zmniejszyć dzienny limit importu, należy użyć liczby całkowitej

en: Your Meetup API key is invalid.
pl: Klucz API Meetup jest nieprawidłowy.

en: Your Scheduled Import has been updated!
pl: Twój zaplanowany import został zaktualizowany!

en: Your scheduled import was saved and the first import is complete!
pl: Zaplanowany import został zapisany i pierwszy import jest ukończony!

en: 1 import was scheduled.
pl: 1 import został zaplanowany.

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: The next import is scheduled for %1$s.
pl: Następny import jest zaplanowany za %1$s.

en: There was a problem processing your import. Please try again.
pl: Wystąpił problem w trakcie importu. Spróbuj ponownie.

en: Undo
pl: Cofnij

en: View all %s
pl: Zobacz wszystkie %s

en: View your event organizers
pl: Zobacz organizatorów Twoich wydarzeń

en: View your event venues
pl: Zobacz miejsca Twoich wydarzeń

en: delete
pl: usuń

en: opens in a new window
pl: otwórz w nowym oknie

[ctx: separator between date and time]
en:  at
pl:  o

en: %1$d new event category was created. | %1$d new event categories were created.
pl[0]: Utworzono %1$d nową kategorię wydarzeń.
pl[1]: Utworzono %1$d nowe kategorie wydarzeń.
pl[2]: Utworzono %1$d nowych kategorii wydarzeń.

en: %1$d new organizer was imported. | %1$d new organizers were imported.
pl[0]: Zaimportowano %1$d nowego organizatora.
pl[1]: Zaimportowano %1$d nowych organizatorów.
pl[2]: Zaimportowano %1$d nowych organizatorów.

en: %1$d new venue was imported. | %1$d new venues were imported.
pl[0]: Zaimportowano %1$d nowe miejsce.
pl[1]: Zaimportowano %1$d nowe miejsca.
pl[2]: Zaimportowano %1$d nowych miejsc.

note: translators: %s: Number of posts moved to ignored status.
en: and %s post moved to Ignored. | and %s posts moved to Ignored.
pl[0]: i %s wpis przeniesiono do ignorowanych.
pl[1]: i %s wpisy przeniesiono do ignorowanych.
pl[2]: i %s wpisów przeniesiono do ignorowanych.

note: translators: %s: Number of posts moved to ignored status.
en: post moved to Ignored. | posts moved to Ignored.
pl[0]: wpis przeniesiony do Ignorowanych.
pl[1]: wpisy przeniesione do Ignorowanych.
pl[2]: wpisów przeniesionych do Ignorowanych.

en: deactivated
pl: wyłączono

en: reactivated
pl: ponownie włączono

en: Enter Event Aggregator License
pl: Wprowadź licencję Agregatora wydarzeń

en: Event Aggregator System Status
pl: Status systemu Agregatora wydarzeń

en: Event Aggregator cannot reach Meetup.com because you exceeded the request limit for your Meetup API key.
pl: Agregator wydarzeń nie może nawiązać połączenia z Meetup.com, ponieważ przekroczono limit żądań dla klucza API Meetup.

en: Renew your Event Aggregator license
pl: Odnów licencję Agregatora wydarzeń

en: Successfully connected Event Aggregator to Facebook
pl: Pomyślnie połączono Agregator wydarzeń z Facebookiem

en: Your Event Aggregator Facebook token expired %s.
pl: Twój token Facebooka w Agregatorze wydarzeń wygasł %s.

en: Your Event Aggregator Facebook token will expire %s.
pl: Twój token Facebook Agregator wydarzeń wygaśnie %s.

en: %1$d existing %2$s was updated. | %1$d existing %2$s were updated.
pl[0]: %1$d istniejący %2$s został zaktualizowany.
pl[1]: %1$d istniejące %2$s zostały zaktualizowane.
pl[2]: %1$d istniejących %2$s zostało zaktualizowanych.

note: translators: %s: Number of posts moved to the trash.
en: %s post moved to the Trash | %s posts moved to the Trash
pl[0]: %s wpis przeniesiony do kosza
pl[1]: %s wpisy przeniesione do kosza
pl[2]: %s wpisów przeniesionych do kosza

en: %1$d new %2$s was imported. | %1$d new %2$s were imported.
pl[0]: %1$d nowy %2$s został zaimportowany.
pl[1]: %1$d nowe %2$s zostały zaimportowane.
pl[2]: %1$d nowych %2$s zostało zaimportowanych.

en: %1$d already-imported %2$s was skipped. | %1$d already-imported %2$s were skipped.
pl[0]: %1$d już zaimportowanego %2$s zostało pominięte.
pl[1]: %1$d już zaimportowane %2$s zostały pominięte.
pl[2]: %1$d już zaimportowanych %2$s zostało pominiętych.

en: queued
pl: w kolejce

note: Translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag.
en: To continue using scheduled imports, please enter a valid Event Aggregator license key under %1$sEvents > Settings > Licenses%2$s.
pl: Aby kontynuować korzystanie z zaplanowanych importów, wprowadź prawidłowy klucz licencji Agregatora wydarzeń w obszarze %1$sWydarzenia > Ustawienia > Licencje%2$s.

en: Renew your Event Aggregator Facebook token
pl: Odnów swój token Facebooka w Agregatorze wydarzeń

en: Ignored events that are deleted will be removed permanently. They can be recreated via import.
pl: Zignorowane wydarzenia, które zostaną usunięte, zostaną trwale usunięte. Można je odtworzyć poprzez import.

en: Success
pl: Powodzenie

en: Filter
pl: Filtr

en: all time
pl: cały czas

en: new
pl: nowy

en: Select %s
pl: Wybierz %s

en: Import failed
pl: Import nie powiódł się

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: Keywords:
pl: Słowa kluczowe:

en: updated
pl: zaktualizowano

[ctx: column name]
en: Frequency
pl: Częstotliwość

[ctx: column name]
en: Source
pl: Źródło

[ctx: column name]
en: Last Import
pl: Ostatni import

en: All Aggregator Records
pl: Wszystkie rekordy agregatora

en: Could not process queue for Import Record %1$d: %2$s
pl: Nie można przetworzyć kolejki dla importu rekordu %1$d: %2$s

note: Translators: %d is the ID of the attachment
en: Deleted Attachment: %d
pl: Usunięty załącznik: %d

en: Edit Aggregator Record
pl: Edytuj rekord agregatora

en: Events Aggregator Record
pl: Rekord agregatora zdarzeń

en: Filter By Origin
pl: Filtruj według pochodzenia

en: Import completed
pl: Import zakończony

en: Import pending
pl: Importowanie w toku

en: Import preview
pl: Podgląd importu

en: Import schedule
pl: Harmonogram importu

en: New Aggregator Record
pl: Nowy rekord agregatora

en: No Aggregator Records found.
pl: Nie znaleziono rekordów agregatora.

en: Parent Aggregator Record:
pl: Rekord agregatora nadrzędnego:

en: Radius:
pl: Promień:

en: Search Aggregator Records
pl: Wyszukaj rekordy agregatora

en: Sorry, but something went wrong. Please try again.
pl: Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

en: Start an import from this source now, regardless of schedule.
pl: Rozpocznij import z tego źródła teraz, niezależnie od harmonogramu.

en: Unable to continue inserting data. Please reload this page to continue/try again.
pl: Nie można kontynuować wstawiania danych. Proszę odświeżyć tę stronę, aby kontynuować/spróbować ponownie.

en: View Aggregator Record
pl: Wyświetl rekord agregatora

[ctx: add new on admin bar]
en: Aggregator Record
pl: Rekord agregatora

[ctx: admin menu]
en: Aggregator Records
pl: Rekordy agregatora

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule
pl: Harmonogram

[ctx: human readable time ago]
en: about %s ago
pl: około %s temu

[ctx: in human readable time]
en: in about %s
pl: za około %s

[ctx: post type general name]
en: Aggregator Records
pl: Rekordy agregatora

[ctx: post type singular name]
en: Aggregator Record
pl: Rekord agregatora

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Bulk Actions
pl: Działania zbiorcze

en: Created:
pl: Utworzone:

en: Latest Import:
pl: Ostatnio importowano:

en: Manage Active Plugins
pl: Zarządzaj włączonymi wtyczkami

en: One Time
pl: Jednorazowo

en: Run Import
pl: Uruchom import

en: Skipped:
pl: Pomięto:

en: Updated:
pl: Edytowano:

en: Your import is currently in progress. Don't worry, you can safely navigate away&ndash;the import will continue in the background.
pl: Twój import jest obecnie w toku. Nie martw się, możesz bezpiecznie wyjść – import będzie kontynuowany w tle.

[ctx: column name]
en: # Imported
pl: # Importowany

[ctx: column name]
en: When
pl: Kiedy

[ctx: record via origin]
en: via
pl: przez

[ctx: event aggregator status]
note: translators: %s is the number of draft records.
en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Draft <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Szkic <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Szkice <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Szkiców <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
note: translators: %s is the number of schedule records.
en: Schedule <span class="count">(%s)</span> | Schedule <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zaplanowany <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zaplanowane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zaplanowanych <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
note: translators: %s is the number of failed records.
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Nie powiódł się <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Nie powiodło się <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Nie powiodło się <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
note: translators: %s is the number of imported records.
en: Imported <span class="count">(%s)</span> | Imported <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zaimportowany <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zaimportowane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zaimportowanych <span class="count">(%s)</span>

en: It looks like you are using our legacy plugin, %1$s, along with our new Event Aggregator service. Event Aggregator includes all the features of the legacy plugin plus enhanced functionality. For best results, please deactivate %1$s. | It looks like you are using our legacy plugins, %1$s and %2$s, along with our new Event Aggregator service. Event Aggregator includes all the features of the legacy plugins plus enhanced functionality. For best results, please deactivate %1$s and %2$s.
pl[0]: Wygląda na to, że używasz naszej starszej wtyczki, %1$s, wraz z naszą nową usługą Agregator wydarzeń. Agregator wydarzeń zawiera wszystkie funkcje starszej wtyczki plus ulepszoną funkcjonalność. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wyłącz %1$s.
pl[1]: Wygląda na to, że używasz naszych starszych wtyczek, %1$s i %2$s, wraz z naszą nową usługą Agregator wydarzeń. Agregator wydarzeń zawiera wszystkie funkcje starszych wtyczek plus ulepszoną funkcjonalność. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wyłącz %1$s i %2$s.
pl[2]: Wygląda na to, że używasz naszych starszych wtyczek, %1$s i %2$s, wraz z naszą nową usługą Agregator wydarzeń. Agregator wydarzeń zawiera wszystkie funkcje starszych wtyczek plus ulepszoną funkcjonalność. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wyłącz %1$s i %2$s.

[ctx: record]
en: Add New
pl: Utwórz

[ctx: event aggregator status]
en: Failed
pl: Nieudany

[ctx: event aggregator status]
en: Imported
pl: Zaimportowano

[ctx: column name]
en: Type
pl: Rodzaj

en: Add New Aggregator Record
pl: Utwórz rekord agregatora

en: No Aggregator Records found in Trash.
pl: Nie znaleziono żadnych rekordów agregatora w koszu.

en: Record:
pl: Rekord:

en: Filter By Frequency
pl: Filtruj wg częstotliwości

en: Invalid Frequency
pl: Nieprawidłowa częstotliwość

[ctx: event aggregator status]
note: translators: %s is the number of pending records.
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Oczekujący <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Oczekujące <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Oczekujących <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Pending
pl: Oczekujące

[ctx: event aggregator status]
en: Draft
pl: Szkic

en: Hide Filters
pl: Ukryj filtry

en: Import All
pl: Importuj wszystko

en: Imported Event
pl: Zaimportowane wydarzenie

en: An invalid frequency was used when trying to create this scheduled import.
pl: Podczas próby utworzenia tego zaplanowanego importu użyto nieprawidłowej częstotliwości.

en: If all goes according to plan, you will have your preview in a few moments.
pl: Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za chwilę zobaczysz podgląd.

en: Import Checked (%d)
pl: Importowanie sprawdzone (%d)

en: Import records must be finalized before posts can be inserted.
pl: Przed wstawieniem wpisów należy sfinalizować import rekordów.

en: Migrate iCal Importer settings
pl: Migracja ustawień importera iCal

en: Only scheduled import records can be edited.
pl: Można edytować tylko rekordy zaplanowanego importu.

en: Please continue to wait while your preview is generated.
pl: Proszę czekać na wygenerowanie podglądu.

en: Please wait while your preview is fetched.
pl: Poczekaj na pobranie podglądu.

en: Removing this scheduled import will stop automatic imports from the source. No events will be deleted.
pl: Usunięcie tego zaplanowanego importu zatrzyma automatyczne importy ze źródła. Żadne zdarzenia nie zostaną usunięte.

en: Save Scheduled Import
pl: Zapisz zaplanowany import

en: The CSV file cannot be found. You may need to re-upload the file.
pl: Nie można znaleźć pliku CSV. Może być konieczne ponowne przesłanie pliku.

en: The import record is missing the origin.
pl: W rekordzie importu brakuje pochodzenia.

en: The preview is taking longer than expected. Please try again in a moment.
pl: Podgląd trwa dłużej niż oczekiwano. Spróbuj ponownie za chwilę.

en: The records you were attempting to import were still not available when this queue was processed. Please try again.
pl: Rekordy, które próbowałeś zaimportować, nadal nie były dostępne, gdy ta kolejka była przetwarzana. Spróbuj ponownie.

en: There was an error fetching the results from your import:
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania wyników importu:

en: Unable to attach an image to the event
pl: Nie można dołączyć obrazu do wydarzenia

en: Unable to find a matching post.
pl: Nie można znaleźć pasującego posta.

en: Unable to find an import record with the ID of %s.
pl: Nie można znaleźć rekordu importu o identyfikatorze %s.

en: Unable to get a post of the correct type.
pl: Nie można uzyskać wpisu odpowiedniego typu.

en: Unable to save scheduled import instance. Please try again.
pl: Nie można zapisać zaplanowanej instancji importu. Spróbuj ponownie.

en: Unable to save scheduled import. Please try again.
pl: Nie można zapisać zaplanowanego importu. Spróbuj ponownie.

en: We did not find any Facebook Events settings to migrate.
pl: Nie znaleźliśmy żadnych ustawień wydarzeń na Facebooku, które można by przenieść.

en: We did not find any iCal Importer settings to migrate.
pl: Nie znaleźliśmy żadnych ustawień programu iCal Importer, które można by migrować.

en: You do not have permission to migrate Facebook Events settings to Event Aggregator
pl: Nie masz uprawnień do migracji ustawień wydarzeń na Facebooku do Agregatora wydarzeń

en: You do not have permission to migrate iCal Importer settings to Event Aggregator
pl: Nie masz uprawnień do migracji ustawień importera iCal do agregatora zdarzeń

en: You must map columns from the CSV file to specific fields in order to perform a CSV import.
pl: Aby wykonać import pliku CSV, należy zamapować kolumny z pliku CSV na określone pola.

en: Your import must include at least one event
pl: Twój import musi obejmować co najmniej jedno wydarzenie

en: Your preview doesn't have any records to import.
pl: Twój podgląd nie zawiera żadnych rekordów do zaimportowania.

en: Import All (%d)
pl: Importuj wszystkie (%d)

en: The Event Aggregator API responded with bad data. Please <a href="https://theeventscalendar.com/support/post/" target="_blank">contact support</a>.
pl: Event Aggregator API odpowiedział błędnymi danymi. <a href="https://theeventscalendar.com/support/post/" target="_blank">Skontaktuj się z pomocą techniczną</a> .

en: View Filters
pl: Pokaż filtry

en: Your preview is taking a bit longer than expected, but it <i>is</i> still being generated.
pl: Generowanie podglądu trwa nieco dłużej niż oczekiwano, ale proces ten nadal <i>trwa</i> .

en: Error: we were not able to migrate your Facebook Events settings to Event Aggregator. Please try again later.
pl: Błąd: nie udało nam się przenieść ustawień Wydarzenia Facebook do Agregatora wydarzeń. Spróbuj ponownie później.

en: Error: we were not able to migrate your iCal Importer settings to Event Aggregator. Please try again later.
pl: Błąd: nie udało nam się przenieść ustawień importera iCal do Agregatora wydarzeń.. Spróbuj ponownie później.

en: Success! The settings from Facebook Events have been migrated to Event Aggregator. You can view your migrated imports on the Scheduled Imports tab.
pl: Sukces! Ustawienia z Wydarzeń Facebook zostały przeniesione do Agregatora wydarzeń.. Możesz wyświetlić swoje przeniesione importy na karcie Zaplanowane importy.

en: Success! The settings from iCal Importer have been migrated to Event Aggregator. You can view your migrated imports on the Scheduled Imports tab.
pl: Sukces! Ustawienia z iCal Importer zostały zmigrowane do Agregatora wydarzeń. Możesz wyświetlić zmigrowane importy na karcie Zaplanowane importy.

en: Thanks for activating Event Aggregator! It looks like you have some settings and imports configured on our legacy importer plugins. To complete your transition, we need to transfer those options to our new system.
pl: Dziękujemy za aktywację Agregatora wydarzeń! Wygląda na to, że masz skonfigurowane pewne ustawienia i importy w naszych starszych wtyczkach importera. Aby zakończyć przejście, musimy przenieść te opcje do naszego nowego systemu.

en: There may be an issue with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
pl: Może być problem z serwerem Agregatora wydarzeń. Spróbuj ponownie wykonać import później.

en: You must enter an Event Aggregator license key in Events > Settings > Licenses before using this service.
pl: Aby skorzystać z tej usługi, musisz wprowadzić klucz licencyjny Agregatora wydarzeń w obszarze Wydarzenia > Ustawienia > Licencje.

en: Unable to find an event with the ID of %s.
pl: Nie można znaleźć wydarzenia o identyfikatorze %s.

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: CSV File
pl: Plik CSV

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
pl: Co 15 minut

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
pl: Codziennie

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 30 Minutes
pl: Co 30 minut

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: On Demand
pl: Na żądanie

en: ICS File
pl: Plik ICS

en: An invalid import type was used when trying to create this import record.
pl: Podczas próby utworzenia tego rekordu importu użyto nieprawidłowego typu importu.

en: During scheduled import, the limit of HTTP requests was reached and the import was rescheduled.
pl: Podczas zaplanowanego importu osiągnięto limit żądań HTTP i import został zaplanowany ponownie.

en: Invalid data provided for CSV import.
pl: Podano nieprawidłowe dane dla importu CSV.

en: The daily limit of %d import requests to the Event Aggregator service has been reached. Please try again later.
pl: Osiągnięto dzienny limit %d żądań importu do usługi Event Aggregator. Spróbuj ponownie później.

en: The image associated with your event could not be attached to the event.
pl: Obraz powiązany z Twoim wydarzeniem nie mógł zostać do niego dołączony.

en: You must provide a valid CSV file to perform a CSV import.
pl: Aby wykonać import CSV, musisz podać prawidłowy plik CSV.

en: Each paid add-on has its own unique license key. Paste the key into its appropriate field below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message. Then click Save Changes.
pl: Każdy płatny dodatek ma swój własny, unikalny klucz licencyjny. Wklej klucz do odpowiedniego pola poniżej i odczekaj chwilę, aby go zatwierdzić. Będziesz wiedział, że wszystko jest gotowe, gdy zielona data wygaśnięcia pojawi się obok komunikatu „valid”. Następnie kliknij Save Changes.

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Hourly
pl: Co godzinę

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
pl: Miesięcznie

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
pl: Co tydzień

en: iCalendar
pl: iKalendarz

en: You do not have permission to delete this record.
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego wpisu.

en: You cannot delete a history record (ID: "%d").
pl: Nie można usunąć rekordu historii (identyfikator: &quot;%d&quot;).

en: Event Log
pl: Dziennik zdarzeń

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our help desk.
pl: Szczegóły dotyczące wtyczki kalendarza i ustawień są często potrzebne Tobie lub naszemu personelowi, aby pomóc rozwiązać problem. Prosimy o wyrażenie zgody poniżej, aby automatycznie udostępniać informacje o systemie naszemu zespołowi wsparcia. Pozwoli nam to szybciej Ci pomóc, jeśli napiszesz w naszym helpdesku.

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Invalid Key
pl: Nieprawidłowy klucz

en: No matching records found
pl: Nie znaleziono pasujących rekordów

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: All
pl: Wszystko

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
pl: %1$s i %2$s

en: Renew Your License Now
pl: Odnów teraz swoją licencję

en: (filtered from _MAX_ total entries)
pl: (filtrowane z _MAX_ całkowitej liczby wpisów)

en: : Selected %d rows
pl: : Wybrano %d wierszy

en: An Unknown error occurred
pl: Wystąpił nieznany błąd

en: C&ocirc;te d'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: No data available in table
pl: Brak danych w tabeli

en: Permission Error
pl: Błąd uprawnień

en: Show _MENU_ entries
pl: Pokaż wpisy _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
pl: Wyświetlanie od 0 do 0 z 0 wpisów

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
pl: Wyświetlanie _START_ do _END_ z _TOTAL_ wpisów

note: Translators: %1$s is the plugin name. %2$s and %3$s are opening and closing <a> tags, respectively.
en: There is an update for %1$s. %2$sRenew your license%3$s to get access to bug fixes, security updates, and new features.
pl: Dostępna jest aktualizacja dla %1$s. %2$sOdnów licencję%3$s, aby uzyskać dostęp do poprawek błędów, aktualizacji zabezpieczeń i nowych funkcji.

note: Translators: %1$s is the plugin name. %2$s and %3$s are opening and closing <a> tags, respectively.
en: There is an update for %1$s. You'll need to %2$scheck your license%3$s to have access to updates, downloads, and support.
pl: Dostępna jest aktualizacja dla %1$s. Musisz %2$ssprawdzić swoją licencję%3$s, aby mieć dostęp do aktualizacji, pobierania i pomocy technicznej.

en: Yes, automatically share my system information with The Events Calendar's support team
pl: Tak, automatycznie udostępniaj moje informacje systemowe zespołowi wsparcia Kalendarza wydarzeń

en: Your system information will only be used by The Events Calendar's support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
pl: Informacje o Twoim systemie będą wykorzystywane wyłącznie przez zespół wsparcia The Events Calendar. Wszystkie informacje są przechowywane w bezpieczny sposób. Nie udostępniamy tych informacji żadnym stronom trzecim.

en: You have a license key for %1$s but the key is out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your license, or purchase a new one. | You have license keys for %1$s but your keys are out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your licenses, or purchase new ones.
pl[0]: Masz klucz licencyjny dla %1$s, ale brakuje instalacji. %2$sOdwiedź stronę internetową Kalendarza wydarzeń%3$s, aby zarządzać swoimi instalacjami, uaktualnić licencję lub zakupić nową.
pl[1]: Masz klucze licencyjne dla %1$s, ale nie masz już dostępnych instalacji. %2$sOdwiedź stronę internetową Kalendarza wydarzeń%3$s, aby zarządzać swoimi instalacjami, uaktualnić licencje lub zakupić nowe.
pl[2]: Masz klucze licencyjne dla %1$s, ale nie masz już dostępnych instalacji. %2$sOdwiedź stronę internetową Kalendarza wydarzeń%3$s, aby zarządzać swoimi instalacjami, uaktualnić licencje lub zakupić nowe.

en: There is an update available for %1$s but your license has expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your license.%3$s | Updates are available for %1$s but your license keys have expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your licenses.%3$s
pl[0]: Dostępna jest aktualizacja dla %1$s, ale Twoja licencja wygasła. %2$sOdwiedź stronę internetową Kalendarza wydarzeń, aby odnowić licencję.%3$s
pl[1]: Aktualizacje są dostępne dla %1$s, ale Twoje klucze licencyjne wygasły. %2$sOdwiedź stronę internetową Kalendarza wydarzeń, aby odnowić licencje.%3$s
pl[2]: Aktualizacje są dostępne dla %1$s, ale Twoje klucze licencyjne wygasły. %2$sOdwiedź stronę internetową Kalendarza wydarzeń, aby odnowić licencje.%3$s

en:  (opens in a new window)
pl:  (otwiera się w nowym oknie)

en: : Selected 1 row
pl: : Wybrano 1 wiersz

en: : activate to sort column ascending
pl: : włącz, aby sortować kolumnę rosnąco

en: : activate to sort column descending
pl: : włącz, aby sortować kolumny malejąco

en: Unique System Info Key Generated
pl: Wygenerowano unikatowy klucz informacji o systemie

en: Event Aggregator
pl: Agregator wydarzeń

en: English
pl: Angielski

en: Delete an Event
pl: Usuń wydarzenie

en: iCal Importer
pl: iCal importer

en: Filter Bar
pl: Pasek filtrów

note: Translators: %1$s: Opening `<a>` to The Events Calendar rating page. %2$s: Closing `</a>` tag. %3$s: Five stars.
en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
pl: Oceń %1$sKalendarz wydarzeń%2$s %3$s

en: organizer
pl: organizator

en: venues
pl: miejsca

en: venue
pl: miejsce

en: Only errors
pl: Tylko błędy

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Warnings and errors
pl: Ostrzeżenia i błędy

en: Venue Description
pl: Opis miejsca

en: Download log
pl: Dziennik pobierania

en: Event Time Zone
pl: Strefa czasowa wydarzenia

en: Method
pl: Metoda

en: Logging level
pl: Poziom logowania

en: Event Allow Trackbacks and Pingbacks
pl: Wydarzenie zezwalające na trackbacki i pingbacki

en: Event Organizer Name(s) or ID(s)
pl: Nazwa(y) lub identyfikator(y) organizatora(ów) wydarzenia

en: Google Maps API key
pl: Klucz API Map Google

en: Hide Event From Event Listings
pl: Ukryj wydarzenie na liście wydarzeń

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
pl: %s może zawierać tylko cyfry, litery, myślniki i znaki niedookreślenia

en: Cannot set %s as the current logging engine
pl: Nie można ustawić %s jako bieżącego modułu rejestrowania

en: Default (uses temporary files)
pl: Domyślne (używa plików tymczasowych)

en: Event Sticky in Month View
pl: Wydarzenie przypięte w widoku miesiąca

en: Full debug (all events)
pl: Pełne debugowanie (wszystkie zdarzenia)

en: Null logger (will log nothing)
pl: Rejestrator zerowy (nie będzie niczego rejestrował)

en: Organizer Description
pl: Organizator

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
pl: Wybrany plik dziennika jest pusty lub nie został jeszcze wygenerowany.

[ctx: log engines]
en: None currently available
pl: Brak dostępnych obecnie

[ctx: log selector]
en: None currently available
pl: Brak dostępnych obecnie

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Google Maps API
pl: API map Google

en: Event Excerpt
pl: Zajawka wydarzenia

en: Event Allow Comments
pl: Wydarzenie zezwalające na komentarze

en: No notable changes detected
pl: Nie wykryto znaczących zmian

en: based on %s version
pl: oparte na wersji %s

en: Existing theme overrides that may need revision:
pl: Istniejące nadpisy motywów, które mogą wymagać zmiany:

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
pl: Poniżej znajdują się informacje o ostatnich zmianach szablonów i potencjalnie zmienionych szablonach.

en: No notable template changes detected.
pl: Nie wykryto żadnych istotnych zmian w szablonach.

en: Recent Template Changes
pl: Ostatnie zmiany szablonu

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
pl: Szablony wprowadzone lub zaktualizowane w tej wersji (%s):

en: version data missing from override
pl: brak danych wersji w nadpisaniu

en: Event Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający wydarzenie

en: Organizer Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający organizatora

en: Venue Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający miejsca

en: Edit Venue
pl: Edytuj miejsce

en: (Event Tickets Plus)
pl: (Bilety na wydarzenie Plus)

en: Previous Day
pl: Poprzedni dzień

en: %s Name already exists
pl: %s Nazwa już istnieje

en: %1$s submitted. %2$sPreview %3$s
pl: %1$s wysłano. %2$sPodgląd %3$s

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s
pl: %1$s zaktualizowano. %2$sWyświetl %1$s%3$s

en: %s Name can not be empty
pl: Nazwa %s nie może być pusta

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
pl: Jeśli masz ważną licencję na jedną z naszych płatnych wtyczek, możesz %s na naszych forach wsparcia premium. Nasz zespół wsparcia monitoruje fora i odpowie na Twój wątek w ciągu 24-48 godzin (w ciągu tygodnia).

en: It appears as if the tribe-common libraries cannot be found! The directory should be in the "common/" directory in the events calendar plugin.
pl: Wygląda na to, że biblioteki tribe-common nie mogą zostać znalezione! Katalog powinien znajdować się w katalogu „common/” wtyczki kalendarza wydarzeń.

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
pl: Zachowaj wtyczkę główną %sFREE%s!

en: Without a defined location your event will not display a %sGoogle Rich Snippet%s on the search results.
pl: Jeśli nie zdefiniowano lokalizacji, Twoje wydarzenie nie będzie wyświetlane jako %sfragment rozszerzony Google%s w wynikach wyszukiwania.

en: %1$s scheduled for: %2$s.
pl: %1$s zaplanowano dla: %2$s.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
pl: %1$s zaplanowano dla: %2$s. %3$sPodgląd %4$s

en: Next Day
pl: Następny dzień

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
pl: Nie znaleziono żadnych wyników dla %1$s w lub w pobliżu %2$s.

en: There were no results found for %s.
pl: Nie znaleziono żadnych wyników dla %s.

en: Check out the %savailable add-ons%s.
pl: Sprawdź %sdostępne dodatki%s.

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
pl: %1$s zaktualizowano szkic. %2$sPodgląd %3$s

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
pl: Jeśli wypróbowałeś powyższe kroki i nadal masz problemy, możesz opublikować nowy wątek na naszym %s. Nasz personel wsparcia monitoruje te fora raz w tygodniu i chętnie ci pomoże.

en: open-source forum on WordPress.org
pl: forum open-source na WordPress.org

en: post a thread
pl: załóż wątek

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
pl: <strong>Potrzebujesz bardziej natychmiastowego wsparcia?</strong> Oferujemy %1$s przy zakupie dowolnej z naszych wtyczek premium (takich jak %2$s). Kup licencję i możesz tam bezpośrednio publikować posty, a otrzymasz odpowiedź w ciągu 24-48 godzin w dni robocze.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %s with the purchase of any of our premium plugins. Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays
pl: <strong>Potrzebujesz bardziej natychmiastowej pomocy?</strong> Oferujemy %s przy zakupie dowolnej z naszych wtyczek premium. Kup licencję i możesz tam bezpośrednio publikować posty, oczekując odpowiedzi w ciągu 24-48 godzin w dni robocze

en: %s: An overview of the default templates and styles that are included in the plugin, as well as how to change them.
pl: %s: Przegląd domyślnych szablonów i stylów zawartych we wtyczce, a także sposób ich zmiany.

en: %s: Code and guides for customizing your calendar in useful and interesting ways.
pl: %s: Kod i przewodniki dotyczące dostosowywania kalendarza w użyteczny i interesujący sposób.

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our WordPress.org forums for %1$s or %2$s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
pl: Jeśli wypróbowałeś powyższe kroki i nadal masz problemy, możesz opublikować nowy wątek na naszych forach WordPress.org dla %1$s lub %2$s. Nasz personel wsparcia monitoruje te fora raz w tygodniu i chętnie ci pomoże.

en: Using stylesheets and page templates
pl: Korzystanie z arkuszy stylów i szablonów stron

en: premium support on our website
pl: wsparcie premium na naszej stronie internetowej

en: %s: Do you see an issue with your calendar? Go here first to find where it’s coming from and how to fix it.
pl: %s: Czy widzisz problem z kalendarzem? Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się, skąd się bierze i jak go naprawić.

en: Events Tickets
pl: Bilety na wydarzenie

en: Troubleshooting common problems
pl: Rozwiązywanie popularnych problemów

en: Customizing the Events plugins
pl: Dostosowywanie wtyczek wydarzeń

en: Settings overview
pl: Przegląd ustawień

en: %s: A complete look at the features you can expect to see right out of the box as well as how to use them.
pl: %s: Pełny przegląd funkcji, których możesz spodziewać się zaraz po wyjęciu z pudełka, a także sposobu ich wykorzystania.

en: %s: A thorough walkthrough of The Events Calendar and the settings that are available to you.
pl: %s: Szczegółowy przewodnik po Kalendarzu wydarzeń i dostępnych ustawieniach.

en: %s: Our most comprehensive outline for customizing the calendar to suit your needs, including custom layouts and styles.
pl: %s: Nasz najbardziej kompleksowy plan dostosowania kalendarza do Twoich potrzeb, obejmujący niestandardowe układy i style.

en: Features overview
pl: Przegląd funkcji

en: New User Primer
pl: Podręcznik dla nowych użytkowników

en: We are committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available, including a handy %s to get your calendar up and running.
pl: Zależy nam na tym, aby Twój kalendarz był spektakularny i oferujemy wiele zasobów, w tym przydatny %s, który pomoże Ci uruchomić kalendarz.

en: CSV Import Settings
pl: Ustawienia importu z plików CSV

en: Support for The Events Calendar
pl: Wsparcie dla Kalendarza wydarzeń

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Unnamed %s
pl: Nienazwany %s

en: Add another %s
pl: Dodaj następne %s

en: Create New %s
pl: Utwórz nowy %s

en: Please note that all hands-on support is provided via the help desk. You can email or tweet at us… ​but we will probably point you back to the help desk 😄
pl: Należy pamiętać, że wszelkie praktyczne wsparcie jest świadczone za pośrednictwem helpdesku. Możesz wysłać do nas e-mail lub tweeta… ale prawdopodobnie przekierujemy Cię z powrotem do helpdesku 😄

en: Read more about our support policy
pl: Przeczytaj więcej o naszej polityce wsparcia

note: translators: %s: Link to Search our support help desk
en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the help desk is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
pl: %s. Jest bardzo mało problemów, których nie widzieliśmy i prawdopodobnie inny użytkownik już zadał Twoje pytanie i otrzymał odpowiedź od naszego personelu wsparcia. Podczas gdy publikowanie w helpdesku jest dostępne tylko dla klientów płacących, każdy może je przeszukiwać i przeglądać.

en: Test for a theme or plugin conflict
pl: Testuj w celu wykrycia konfliktu z szablonem lub wtyczką

note: translators: %s: Link to Knowledgebase
en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
pl: %s. Wszystkie typowe (i nie tak typowe) odpowiedzi na pytania, które widzimy, są tutaj. Często jest to najszybsza droga do znalezienia odpowiedzi!

note: translators: %s: Link to Test for a theme or plugin conflict
en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
pl: %s. Testowanie istniejącego konfliktu jest najlepszym początkiem dogłębnego rozwiązywania problemów. Często prosimy o wykonanie tych kroków podczas otwierania nowego wątku, więc zrobienie tego z wyprzedzeniem będzie bardzo pomocne.

en: Check our Knowledgebase
pl: Sprawdź naszą bazę wiedzy

note: translators: %s: Knowledgebase
en: Knowledgebase
pl: Baza wiedzy

en: Getting More Help
pl: Uzyskiwanie dodatkowej pomocy

note: translators: %s: Knowledgebase
en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
pl: %s na naszej stronie internetowej to świetne miejsce, w którym znajdziesz porady i wskazówki dotyczące korzystania z naszych wtyczek i ich dostosowywania.

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
pl: Chociaż powyższe zasoby pomagają rozwiązać większość problemów, które widzimy, czasami możesz potrzebować dodatkowego wsparcia. Jeśli potrzebujesz pomocy w korzystaniu z naszych wtyczek i chcesz, abyśmy się im przyjrzeli, wykonaj następujące kroki:

en: list of available functions
pl: lista dostępnych funkcji

en: Getting Support
pl: Uzyskiwanie wsparcia

note: translators: %s: Plugin name
en: Thank you for using %s! All of us at The Events Calendar sincerely appreciate your support and we’re excited to see you using our plugins.
pl: Dziękujemy za korzystanie z %s! Wszyscy w The Events Calendar szczerze doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że korzystasz z naszych wtyczek.

en: Active Users:
pl: Aktywni użytkownicy:

en: Plugin Active
pl: Wtyczka aktywna

note: translators: %s: Plugin Name
en: Install Plugin
pl: Zainstaluj wtyczkę

en: Visit the Add-on Page
pl: Odwiedź stronę dodatku

en: Rating:
pl: Ocena:

note: Translators: %s is the expiration date.
en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
pl: Dziękujemy za skonfigurowanie prawidłowego klucza. Wygaśnie on %s

en: Plugin Inactive
pl: Wtyczka nieaktywna

note: translators: %s: Plugin Name
en: Install %s
pl: Zainstaluj %s

en: Upgrade Plugin
pl: Wtyczka aktualizacji

note: translators: %s: Plugin Name
en: Activate Plugin
pl: Włącz wtyczkę

en:  and
pl:  i

note: translators: %s: Plugin Name
en: Activate %s
pl: Włącz %s

en: Facebook Events
pl: Wydarzenia na Facebooku

en: Event Tickets
pl: Bilety na wydarzenie

en: Community Tickets
pl: Bilety społecznościowe

en: Event Tickets Plus
pl: Bilety na wydarzenie Plus

en: Eventbrite Tickets
pl: Bilety na Eventbrite

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
pl: Kalendarz wydarzeń to starannie zaprojektowana, rozszerzalna wtyczka, która umożliwia łatwe udostępnianie wydarzeń.

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
pl: Zwiększ możliwości administratora postów, dodając dowolny niestandardowy typ postów dzięki filtrom i kolumnom z możliwością sortowania oraz automatycznej rejestracji metaboksów.

en: Advanced Post Manager
pl: Zaawansowany menedżer wpisu

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
pl: Bilety na wydarzenia to starannie zaprojektowana, rozszerzalna wtyczka, dzięki której możesz łatwo sprzedawać bilety na swoje wydarzenia.

en: organizers
pl: organizatorzy

en: Event ID
pl: Identyfikator wydarzenia

en: Completed!
pl: Zakończone!

en: %s must be a positive number or percent.
pl: %s musi być liczbą dodatnią lub procentem.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: %1$s or %2$s
pl: %1$s lub %2$s

en: Latest Version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Requires:
pl: Wymagana:

en: Premium Add-Ons
pl: Dodatki Premium

en: Postal Code:
pl: Kod pocztowy:

en: Category
pl: Kategoria

note: translators: %s: Events plural
en: Upcoming %s
pl: Nadchodzące %s

en: %s Navigation
pl: %s Nawigacja

en: You need to upgrade!
pl: Potrzebujesz aktualizacji!

en: Show time zone
pl: Pokaż strefę czasową

en: Click to view a Google Map
pl: Kliknij, aby zobaczyć mapę Google

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Find %s
pl: Znajdź %s

en: More...
pl: Więcej…

en: Time zone mode
pl: Tryb strefy czasowej

en: You are up to date!
pl: Jesteś na bieżąco!

note: translators: %1$s: Events plural %2$s: Event date range
en: %1$s from %2$s
pl: %1$s z %2$s

note: Description of the plugin
en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
pl: Kalendarz wydarzeń to starannie opracowana, rozszerzalna wtyczka, która pozwala łatwo udostępniać wydarzenia. Piękna. Solidna. Niesamowita.

en: This is where all of the global network settings for The Events Calendar can be modified.
pl: W tym miejscu można modyfikować wszystkie globalne ustawienia sieciowe Kalendarza wydarzeń.

en: Use manual time zones for each event
pl: Użyj ręcznych stref czasowych dla każdego wydarzenia

en: Use the site-wide time zone everywhere
pl: Używaj wszędzie tej samej strefy czasowej dla całej witryny

en: Appends the time zone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different time zones.
pl: Dodaje strefę czasową do informacji o planowaniu wydarzenia na końcu – może to być przydatne, gdy wydarzenia odbywają się w wielu różnych strefach czasowych.

en: Check to enable maps for events and venues.
pl: Zaznacz, by włączyć mapy dla wydarzeń.

en: Currency symbol follows value
pl: Symbol waluty za wartością

en: Default currency symbol
pl: Domyślna waluta

en: Details
pl: Szczegóły

en: Enable Time Zone support
pl: Włącz obsługę stref czasowych

note: Translators: %1$s - wordpress.org link to the Debug Bar Plugin
en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %1$s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
pl: Włącz tę opcję, aby logować informacje debugowania. Domyślnie logowanie będzie się odbywać w dzienniku błędów PHP serwera. Jeśli chcesz zobaczyć komunikaty logu w przeglądarce, zalecamy zainstalowanie %1$s i poszukanie zakładki „Tribe” w wynikach debugowania.

en: Google Maps default zoom level
pl: Domyślne powiększenie Map Google

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

note: translators: %s: Events plural
en: Past %s
pl: Minione %s

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
pl: Ustaw domyślną walutę dla kosztów wydarzenia. Zmiana zastosowana będzie tylko do przyszłych wydarzeń.

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
pl: Standardowo symbol waluty występuje przed wartością. Włącz tę opcje, aby symbol waluty był wyświetlany za wartością (np. 1,00 zł)

en: Update Time Zone Data
pl: Aktualizuj dane stref czasowych

en: Merge duplicate Venues &amp; Organizers
pl: Połącz duplikaty miejsc spotkań i organizatorów

en: %1$s for %2$s - %3$s
pl: %1$s dla %2$s - %3$s

en: + Google Map
pl: + Mapa Google

en: City:
pl: Miasto:

en: Events Import
pl: Importowanie wydarzeń

en: Hide the following settings tabs on every site:
pl: Ukryj następujące karty ustawień na każdej stronie:

en: Import complete!
pl: Import zakończony!

en: Origin:
pl: Pochodzenie:

en: State or Province:
pl: Województwo lub powiat:

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
pl: Do funkcji należy przekazać zdarzenie $event lub użyć jej w pętli.

note: Translators: %s - URL pointing to the General Settings page.
en: Click this button to update your database and take advantage of additional time zone capabilities. Please <a href="%s" target="_blank">configure WordPress</a> to use the correct time zone before clicking this button!
pl: Kliknij ten przycisk, aby zaktualizować bazę danych i skorzystać z dodatkowych możliwości stref czasowych. Przed kliknięciem tego przycisku <a href="%s" target="_blank">skonfiguruj WordPress</a>, aby używał prawidłowej strefy czasowej!

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
pl: 0 = pomniejszone; 21 = powiększone.

en: Select a State:
pl: Wybierz województwo:

note: Translators: %s is the singular lowercase label for an event, e.g., "event".
en: Tags:
pl: Znaczniki:

en: Import Type:
pl: Rodzaj importu:

en: Country:
pl: Kraj:

en: Events Calendar PRO
pl: Wersja Kalendarza wydarzeń PRO

note: Translators: %s: Event (singular)
en: %s Tags:
pl: %s znaczniki:

[ctx: category list label]
note: translators: %s is the singular translation of "Event"
en: %s Category | %s Categories
pl[0]: %s kategoria
pl[1]: %s kategorie
pl[2]: %s kategorii

[ctx: not available]
en: n/a
pl: nie dotyczy

en: Debug Bar Plugin
pl: Wtyczka paska debugowania

en: Loading %s
pl: Wczytywanie %s

en: News and Tutorials
pl: Aktualności i poradniki

en: Address:
pl: Adres:

en: Google Calendar
pl: Kalendarz Google

en: Download .ics file
pl: Pobierz plik .ics

en: Rate It
pl: Oceń to

en: Filters
pl: Filtry

en: URL:
pl: Adres URL:

en: Cost:
pl: Koszt:

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Default Page Template
pl: Domyślny szablon strony

en: Month and year format
pl: Format miesiąca i roku

en: Where's my calendar?
pl: Gdzie jest mój kalendarz?

en: Right here
pl: Tutaj

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Singapore
pl: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
pl: Słowacja (Republika Słowacka)

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Suriname
pl: Surinam

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syrian Arab Republic
pl: Syryjska Republika Arabska

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkmenistan
pl: Turkmenia

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Virgin Islands (British)
pl: Wyspy Dziewicze (Wielka Brytania)

en: Virgin Islands (U.S.)
pl: Wyspy Dziewicze (USA)

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: California
pl: Kalifornia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Florida
pl: Floryda

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Yemen
pl: Jemen

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: Add HTML before event content
pl: Dodaj kod HTML przed treścią wydarzenia

en: Events template
pl: Szablon wydarzeń

en: Wallis and Futuna Islands
pl: Wallis i Futuna

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: South Georgia, South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Saint Vincent and The Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: View
pl: Zobacz

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Washington
pl: Waszyngton

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: Swaziland
pl: Eswatini

en: Texas
pl: Teksas

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: District of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: Tanzania, United Republic of
pl: Zjednoczona Republika Tanzanii

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: New York
pl: Nowy Jork

en: Website:
pl: Witryna internetowa:

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
pl: W pełni zaprojektowany i wystylizowany motyw dla stron Twoich wydarzeń.

en: Add HTML after event content
pl: Dodaj kod HTML po treści wydarzenia

en: Default stylesheet used for events templates
pl: Domyślny arkusz stylów używany w szablonach wydarzeń

en: Disable the event search bar
pl: Wyłącz pasek wyszukiwania wydarzeń

note: Translators: %1$s: Example month and year format.
en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view. Example: %1$s
pl: Wprowadź format, który ma być używany dla dat, które pokazują tylko miesiąc i rok. Używany w widoku miesiąca. Przykład: %1$s

note: Translators: %1$s: Example date without year format.
en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year. Example: %1$s
pl: Wprowadź format, który ma być używany do wyświetlania dat bez roku. Używany podczas wyświetlania wydarzenia z bieżącego roku. Przykład: %1$s

en: Every time you rate %1$s5 stars%2$s, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
pl: Za każdym razem, gdy ocenisz %1$s5 gwiazdek%2$s, rodzi się wróżka. Okej, może nie, ale więcej zadowolonych użytkowników oznacza więcej wkładu i pomocy na forach. Społeczność POTRZEBUJE twojego głosu.

en: Finding & extending your calendar.
pl: Znajdź i rozszerz swój kalendarz.

en: Finding your calendar.
pl: Znajdź swój kalendarz.

en: Here is the iCal feed URL for your events:
pl: Oto adres URL kanału iCal dla Twoich wydarzeń:

en: Hide From %s Listings
pl: Ukryj z %s aukcji

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
pl: Jeśli znasz HTML, możesz dodać dodatkowy kod po szablonie wydarzenia. Niektóre motywy mogą tego wymagać, aby pomóc w stylizacji lub układzie.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
pl: Jeśli znasz HTML, możesz dodać dodatkowy kod przed szablonem wydarzenia. Niektóre motywy mogą tego wymagać, aby pomóc w stylizacji lub układzie.

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
pl: Szukasz dodatkowych funkcji, w tym wydarzeń cyklicznych, niestandardowych metadanych, wydarzeń społecznościowych, sprzedaży biletów i innych?

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
pl: Zawiera wystarczającą ilość kodu CSS, aby uzyskać złożone układy, takie jak widok kalendarza i tygodnia.

en: Page template to control the appearance of your calendar and event content.
pl: Szablon strony umożliwiający kontrolowanie wyglądu kalendarza i zawartości wydarzeń.

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
pl: Gdy wydarzenia są przypięte w widoku miesięcznym, będą wyświetlane w pierwszej kolejności na liście wydarzeń wyświetlanych w danym bloku dnia.

note: translators: the placeholder will contain the semantic version of The Events Calenda plugin, e.g. 1.2.3
en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
pl: Używasz wersji %s i zasługujesz na uścisk :-)

en: You have changed the recurrence rules of this %1$s.  Saving the %1$s will update all future %2$s.  If you did not mean to change all %2$s, then please refresh the page.
pl: Zmieniłeś reguły powtarzania tego %1$s. Zapisanie %1$s zaktualizuje wszystkie przyszłe %2$s. Jeśli nie chciałeś zmienić wszystkich %2$s, odśwież stronę.

en: Add to Google Calendar
pl: Dodaj do kalendarza Google

en: Check out the available add-ons.
pl: Sprawdź dostępne dodatki.

note: Translators: %s - link to the Month View Cache documentation
en: Check this to cache your month view HTML in transients, which can help improve calendar speed on sites with many events. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Read more</a>.
pl: Zaznacz to, aby buforować swój miesięczny widok HTML w transjentach, co może pomóc w zwiększeniu szybkości kalendarza na stronach z wieloma wydarzeniami. <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">Przeczytaj więcej</a> .

en: Community Events
pl: Wydarzenia społeczności

en: Date time separator
pl: Seperator dat

en: Default Events Template
pl: Domyślny szablon wydarzeń

en: Default view
pl: Domyślny widok

en: Edit
pl: Edytuj

en: Enable comments on event pages.
pl: Włącz komentarze na stronie wydarzenia.

en: Enable event views
pl: Włącz widok wydarzenia

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
pl: Wpisz separator oddzielający datę i godzinę, gdy obydwie są wyświetlane.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
pl: Wpisz separator oddzielający godzinę rozpoczęcia oraz godzinę zakończenia wydarzenia.

en: Events URL slug
pl: URL slug wydarzeń

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
pl: Masz wydarzenie które kończy się po północy? Wybierz godzinę po zakończeniu tego wydarzenia aby uniknąć wyświetlania tego wydarzenia w następnym dniu.

en: Looking for Something Special?
pl: Szukasz czegoś specjalnego?

en: Month view events per day
pl: Liczba wydarzeń na dzień w widoku miesiąca

en: Number of events to show per page
pl: Liczba wydarzeń na stronę

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
pl: Pokazuj wydarzenia razem z innymi postami na stronie. Gdy ta opcja jest zaznaczona, wydarzenia będą również dalej pokazywać się na domyślnej stronie wydarzeń.

en: Time range separator
pl: Separator godzin

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
pl: Wysyłamy zniżki dla naszych głównych użytkowników za pośrednictwem naszego newslettera.

en: You must select at least one view.
pl: Musisz wybrać przynajmniej jeden widok.

en: Currency Symbol:
pl: Symbol waluty:

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
pl: Użyj tego, aby udostępniać dane kalendarza Kalendarzowi Google, Apple iCal i innym zgodnym aplikacjom

en: %1$s %2$s iCal Feed
pl: %1$s %2$s kanał iCal

en: %s Cost
pl: %s koszt

en: %s Name Already Exists
pl: Nazwa %s już istnieje

en: %s Website
pl: %s witryna internetowa

en: Email:
pl: E-mail:

en: Enable the Month View Cache
pl: Włącz pamięć podręczną widoku miesięcznego

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
pl: Wpisz 0, jeśli %s jest wolne, lub pozostaw puste, aby ukryć pole.

en: Include events in main blog loop
pl: Uwzględnij wydarzenia w głównej pętli bloga

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: News For Events Users
pl: Wiadomości dla użytkowników wydarzeń

en: PSST... Want a Discount?
pl: PSST... Chcesz zniżki?

en: Show comments
pl: Pokaż komentarze

en: Sign Up
pl: Zapisz się

en: Sticky in Month View
pl: Przypięty w widoku miesięcznym

en: Time &amp; Date
pl: Czas i data

en: YYYY-MM-DD
pl: RRRR-MM-DD

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
pl: Po koszcie

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
pl: Przed kosztem

en: Show The Events Calendar link
pl: Pokaż odnośnik do Kalendarza wydarzeń

en: Select an image
pl: Wybierz obrazek

en: End of day cutoff
pl: Koniec dnia

en: Single event URL slug
pl: Adresu URL uproszczonej nazwy pojedynczego wydarzenia

en: Skeleton Styles
pl: Style szkieletu

en: %s Name:
pl: %s nazwa:

en: Egypt
pl: Egipt

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: Germany
pl: Niemcy

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Israel
pl: Izrael

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Libya
pl: Libia

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Day
pl: Dzień

en: Date
pl: Data

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Error
pl: Błąd

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License key(s) updated.
pl: Klucz licencyjny zaktualizowany.

en: Sorry, key validation server is not available.
pl: Przepraszamy, serwer weryfikujący klucze jest niedostępny.

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Philippines
pl: Filipiny

en: System Information
pl: Informacje systemowe

en: All Day
pl: Cały dzień

en: There were no results found.
pl: Nie znaleziono żadnych wyników.

en: Tickets
pl: Bilety

en: Yes
pl: Tak

en: %s must contain numbers, letters and dots only
pl: %s może zawierać jedynie cyfry, litery oraz kropkę

en: %s must be a positive number.
pl: %s musi być liczbą dodatnią.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
pl: %s musi być poprawnym slugiem (moze zawierać cyfry, litery, myślniki i podkreślenie).

en: %s cannot be the same as %s.
pl: %s nie może być taka sama jak %s.

en: %s cannot be a duplicate
pl: %s nie może być zduplikowane

en: %s must be a number or percentage.
pl: %s musi być liczbą lub procentem.

en: %s must be a number between 0 and 21.
pl: %s musi być liczbą z zakresu 0-21.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
pl: %s może zawierać litery, spacje, apostrofy i podkreślenia.

en: %s must consist of 5 numbers.
pl: %s musi składać się z 5 cyfr.

en: %s must be a phone number.
pl: %s musi być numerem telefonu.

en: Select a Country:
pl: Wybierz kraj:

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Canada
pl: Kanada

en: Finland
pl: Finlandia

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Cuba
pl: Kuba

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Belgium
pl: Belgia

en: Belarus
pl: Białoruś

en: China
pl: Chiny

en: Denmark
pl: Dania

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
pl: Chorwacja

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Moldova, Republic of
pl: Mołdawia

en: Lebanon
pl: Liban

en: Korea, Republic of
pl: Korea Południowa

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Congo
pl: Kongo

en: Comoros
pl: Komory

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Chad
pl: Czad

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Algeria
pl: Algieria

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: unknown date
pl: nieznana data

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Monaco
pl: Monako

en: Andorra
pl: Andora

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Micronesia, Federated States of
pl: Mikronezja

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Laos, Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Heard and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: El Salvador
pl: Salwador

en: East Timor
pl: Timor Wschodni

en: Once Every 30 Mins
pl: Raz na 30 minut

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Search
pl: Szukaj

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy

en: Brunei Darussalam
pl: Państwo Brunei Darussalam

en: Iran, Islamic Republic of
pl: Islamska Republika Iranu

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Congo, Democratic Republic of the
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Korea, Democratic People's Republic of
pl: Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Macau
pl: Makau

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: Dominica
pl: Wspólnota Dominiki

en: Holy See (Vatican City State)
pl: Stolica Apostolska

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe

en: No previous %s
pl: Brak poprzednich %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
pl: Nadpisania szablonów powinny zostać przeniesione do właściwego podkatalogu: %s

en: %s must contain numbers and letters only
pl: %s może zawierać tylko cyfry i litery

en: %s must have a value that's part of its options.
pl: %s musi mieć wartość będącą częścią jego opcji.

en: A valid license key is required for support and updates
pl: Do uzyskania wsparcia i aktualizacji wymagany jest ważny klucz licencyjny

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
pl: Walidacja porównania nie powiodła się, ponieważ nie podano wartości porównania dla pola %s

en: Delete
pl: Usuń

en: Invalid or incomplete field passed
pl: Podano nieprawidłowe lub niekompletne pole

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
pl: Brak pasujących %1$s uwzględnionych dla %2$s. Spróbuj przejrzeć pełny kalendarz i kompletną listę dla %3$s.

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
pl: Brak nadchodzących %1$s uwzględnionych dla %2$s. Sprawdź nadchodzący %3$s dla tej kategorii lub przejrzyj pełny kalendarz.

en: Non-existant field validation function passed
pl: Przekazano nieistniejącą funkcję walidacji pola

en: None of your settings were saved. Please try again.
pl: Żadne z Twoich ustawień nie zostało zapisane. Spróbuj ponownie.

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
pl: Reguły przepisywania zostały usunięte podczas ładowania tej strony pomocy. Istnieje prawdopodobieństwo, że wtyczka lub motyw ma miejsce opróżnianie reguł przepisywania!

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
pl: Nadpisania szablonów należy przenieść do właściwego podkatalogu: tribe_get_template_part(&#39;%s&#39;)

en: The request was sent insecurely.
pl: Żądanie zostało wysłane w sposób niezabezpieczony.

en: The request wasn't sent from this tab.
pl: Żądanie nie zostało wysłane z tej zakładki.

en: There are no fields set up for this tab yet.
pl: Na tej karcie nie skonfigurowano jeszcze żadnych pól.

note: translators: the placeholder is the keyword(s), as the user entered it in the bar.
en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong>.
pl: Nie znaleziono żadnych wyników dla <strong>"%1$s"</strong>.

en: Unknown or not set
pl: Nieznany lub nieustawiony

note: Translators: %s is the expiration date.
en: Valid Key! Expires on %s
pl: Ważny klucz! Wygasa %s

en: View Calendar
pl: Zobacz kalendarz

en: You've requested a non-existent tab.
pl: Poprosiłeś o nieistniejącą kartę.

en: Your form had the following errors:
pl: W Twoim formularzu wystąpiły następujące błędy:

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
pl: z nazwą funkcji:

note: Translators: %s is the singular lowercase label for an event, e.g., "event".
en: This %s has passed.
pl: %s już minęło.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
pl: %s może składać się wyłącznie z liter, cyfr, myślników, apostrofów i spacji.

en: Email
pl: E-mail

en: Ongoing
pl: Trwające

en: You don't have permission to do that.
pl: Nie masz uprawnień, żeby to zrobić.

en: Field ID:
pl: Identyfikator pola:

note: Translators: %s is the name of the menu item.
en: %s Settings
pl: Ustawienia %s

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
pl[0]: Powyższe ustawienie nie zostało zapisane. Pozostałe ustawienia zostały pomyślnie zapisane.
pl[1]: Powyższe ustawienia nie zostały zapisane. Pozostałe ustawienia zostały pomyślnie zapisane.
pl[2]: Powyższe ustawienia nie zostały zapisane. Pozostałe ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: Event Settings
pl: Ustawienia wydarzenia

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags, respectively.
en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %1$ssupport%2$s.
pl: Hmmm... coś jest nie tak z tym walidatorem. Proszę skontaktować się ze %1$swsparciem%2$s.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
pl: Lista krajów musi być sformatowana tak, aby w każdym wierszu znajdował się jeden kraj, w następującym formacie: <br>USA, Stany Zjednoczone <br> UK, Zjednoczone Królestwo.

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: End:
pl: Koniec:

en: Date:
pl: Data:

en: Do Not Import
pl: Nie importuj

en: Event Name
pl: Nazwa wydarzenia

en: Event Start Time
pl: Czas rozpoczęcia wydarzenia

en: Event End Date
pl: Data zakończenia wydarzenia

en: Event End Time
pl: Czas zakończenia wydarzenia

en: Event Venue Name
pl: Nazwa miejsca wydarzenia

en: Event Category
pl: Kategoria wydarzenia

en: Organizer Name
pl: Nazwa organizatora

en: Organizers
pl: Organizatorzy

en: Organizer
pl: Organizator

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Event
pl: Wydarzenie

en: list
pl: lista

en: day
pl: dzień

en: Licenses
pl: Licencje

en: Help
pl: Pomoc

en: category
pl: kategoria

en: %s Category
pl: Kategoria %s

en: %s saved.
pl: %s zapisano.

en: Available %s
pl: Dostępne %s

en: Next
pl: Następny

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Done
pl: Gotowe

en: Support
pl: Wsparcie

en: View All Add-Ons
pl: Zobacz wszystkie dodatki

en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Organizer Email
pl: E-mail organizatora

en: New %s
pl: Nowy %s

en: events
pl: wydarzenia

en: page
pl: strona

en: event
pl: wydarzenie

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Return to Plugins page
pl: Wróć do strony wtyczek

en: All Day Event
pl: Wydarzenie całodniowe

en: My %s
pl: Mój %s

en: Temporary file not found. Could not save %s.
pl: Nie znaleziono pliku tymczasowego. Nie można zapisać %s.

en: Date out of range.
pl: Data poza zakresem.

en: Edit %s Category
pl: Edytuj kategorię %s

en: All %s Categories
pl: Wszystkie kategorie %s

en: Missing required fields in row %d.
pl: Brak wymaganych pól w wierszu %d.

en: Prev
pl: Poprzednie

en: Go to WordPress Updates page
pl: Przejdź na stronę aktualizacji WordPressa

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: %s updated.
pl: %s zaktualizowano.

en: No %s found
pl: Nie znaleziono %s

en: Event Description
pl: Opis wydarzenia

note: Plugin Name of the plugin Author of the plugin translators: %s: The Events Calendar Link element.
en: The Events Calendar
pl: Kalendarz wydarzeń

en: Go to plugins page
pl: Przejdź na stronę wtyczek

en: Return to WordPress Updates
pl: Powróć na stronę aktualizacji WordPressa

en: %s restored to revision from %s
pl: %s przywrócono do wersji z %s

en: %s submitted.
pl: %s wysłano.

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
pl: Poproś administratora witryny o edycję ślimaka %s

en: Initializing Tribe Events on %s
pl: Inicjowanie wydarzeń plemiennych na %s

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
pl: Szukasz dodatkowych funkcji, takich jak wydarzenia cykliczne, sprzedaż biletów, wydarzenia przesyłane publicznie, nowe widoki i inne?

en: New %s Category Name
pl: Nowa nazwa kategorii %s

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
pl: Przepraszamy, Kalendarz wydarzeń wymaga PHP %s lub nowszego. Porozmawiaj ze swoim hostem internetowym o przeniesieniu Cię do nowszej wersji PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
pl: Przepraszamy, Kalendarz wydarzeń wymaga WordPress %s lub nowszego. Proszę uaktualnić instalację WordPress.

en: month
pl: miesiąc

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
pl:  poproś administratora witryny o ustawienie innego adresu URL wydarzeń.

en: A problem stopped the time zone update process from completing. Please refresh and try again.
pl: Wystąpił problem z zakończeniem procesu aktualizacji strefy czasowej. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Add New %s
pl: Utwórz %s

en: Event Currency Symbol
pl: Symbol waluty

en: Event Show Map
pl: Mapa

en: Failed to import record in row %d.
pl: Nie udało się zaimportować rekordu z wiersza %d.

en: General
pl: Ogólne

en: No importer defined for %s
pl: Brak zdefiniowanego importera dla %s

en: No saved %s exists.
pl: Brak zapisanych %s.

en: Organizer Phone
pl: Telefon organizatora

en: Parent %s Category
pl: Kategoria nadrzędna %s

en: Please wait while time zone data is added to your events.
pl: Zaczekaj, aż dane strefy czasowej zostaną dodane do Twoich wydarzeń.

en: Search %s
pl: Szukaj %s

en: Start:
pl: Początek:

en: Update %s Category
pl: Aktualizuj kategorię %s

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
pl: Aktualizacja zakończona: dane strefy czasowej zostały dodane do wszystkich wydarzeń w bazie danych.

en: Venue Name
pl: Nazwa miejsca

en: View %s
pl: Zobacz %s

en: past
pl: minione

en: today
pl: dzisiaj

en: upcoming
pl: nadchodzące

en: No select options specified
pl: Nie określono opcji wyboru

en: %s (post ID %d) created.
pl: %s (identyfikator wpisu %d) został utworzony.

en: %s (post ID %d) updated.
pl: %s (identyfikator wpisu %d) zaktualizowano.

en: %s Information
pl: %s informacji

en: %s Options
pl: %s opcje

en: %s draft updated.
pl: %s szkic zaktualizowano.

en: Add New
pl: Utwórz

en: Add New %s Category
pl: Utwórz kategorię %s

en: Additional Functionality
pl: Dodatkowa funkcjonalność

en: Could not save %s.
pl: Nie można było zapisać %s.

en: Display
pl: Wyświetl

en: Event Add-Ons
pl: Dodatki do wydarzeń

en: Event Show Map Link
pl: Odnośnik do mapy wydarzenia

en: Event Start Date
pl: Data rozpoczęcia wydarzenia

en: Free
pl: Bezpłatne

en: Merge Duplicates
pl: Scal duplikaty

en: Network
pl: Sieć

en: No %s found in Trash
pl: Nie znaleziono %s w koszu

en: Parent %s Category:
pl: Kategoria nadrzędna %s:

en: The following fields are required for a successful import:
pl: Aby import przebiegł pomyślnie, wymagane jest wypełnienie następujących pól:

en: Time:
pl: Czas:

en: Unnamed Venue
pl: Nienazwane miejsce

en: Venue
pl: Miejsce

en: Venue Address
pl: Adres miejsca

en: Venue City
pl: Miasto miejsca

en: Venue Country
pl: Kraj miejsca

en: Venue Phone
pl: Telefon miejsca

en: Venue Website
pl: Witryna internetowa miejsca

en: Venue Zip
pl: Kod pocztowy miejsca

en: Venues
pl: Miejsca

en: all
pl: wszystkie

en: tag
pl: znacznik

en: %1$s restored to revision from %2$s
pl: %1$s przywrócono do wersji z %2$s

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
pl: Ten kalendarz jest obsługiwany przez Kalendarz wydarzeń.

en: No radio options specified
pl: Nie określono opcji radiowych

en: No checkbox options specified
pl: Nie określono opcji pola wyboru

en: Import
pl: Importuj

en: Organizer Website
pl: Witryna internetowa organizatora

en: %d%% complete
pl: %d%% zakończone

en: %s published.
pl: %s opublikowane.

en: Event Cost
pl: Koszt wydarzenia

en: Event Currency Position
pl: Pozycja waluty wydarzenia

en: Venue State/Province
pl: Województwo/powiat miejsca

en: Venue Address 2
pl: Adres miejsca 2

en: Search %s Categories
pl: Wyszukaj %s kategorie

en: %s Categories
pl: %s kategorie

en: Custom field deleted.
pl: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl: Własne pole zostało zaktualizowane.

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
pl: M d, R @ G:m

en: Event Tags
pl: Znaczniki wydarzenia

en: Event Website
pl: Witryna internetowa wydarzenia

en: Invalid field type specified
pl: Określono nieprawidłowy rodzaj pola

note: Translators: %s: plural label for events
en: All %s
pl: Wszystkie %s
