Plugins - Rank Math SEO – AI SEO Tools to Dominate SEO Rankings - Stable (latest - en to uk_UA translation catalogue (1920 entries)

en: An advanced internal linking tool that analyzes your posts, tracks link data, highlights opportunities, and offers detailed report.
uk_UA: Просунутий інструмент внутрішньої перелінковки, який аналізує ваші записи, відстежує дані про посилання, виділяє можливості та пропонує детальний звіт.

en: Please keep only one Redirection plugin active to avoid redirect conflicts or unexpected behavior.
uk_UA: Будь ласка, залиште активним лише один плагін перенаправлення, щоб уникнути конфліктів перенаправлення або несподіваної поведінки.

en: WC Product
uk_UA: Продукт WC

en: We would love to get your feedback! It's essential for our continued development. Please consider taking a moment to leave us a review.
uk_UA: Ми будемо раді отримати ваші відгуки! Вони дуже важливі для нашого подальшого розвитку. Будь ласка, знайдіть хвилинку, щоб залишити нам відгук.

note: translators: %1$s is the error message, %2$s is the table name.
en: Rank Math SEO: Getting error "%1$s" while creating table <code>%2$s</code>. Please contact your server administrator to fix this issue.
uk_UA: SEO-аналітика Rank Math: Виникла помилка "%1$s" під час створення таблиці <code>%2$s</code>. Зверніться до адміністратора сервера, щоб виправити цю проблему.

en: The format of the tables array has changed. Please update your code accordingly.
uk_UA: Формат масиву таблиць змінився. Будь ласка, оновіть свій код відповідним чином.

en: Halloween Sale
uk_UA: Хелловінський розпродаж

note: Translators: 1: opening anchor tag, 2: closing anchor tag.
en: The React Settings UI is currently disabled, and the classic settings interface is active. Note: The PHP-based settings interface will be removed in an upcoming release. %1$sEnable the React Settings UI%2$s to switch back.
uk_UA: Наразі інтерфейс налаштувань React відключений, а класичний інтерфейс налаштувань активний. Примітка: Інтерфейс налаштувань на основі PHP буде вилучено у наступному релізі. %1$s Увімкніть інтерфейс налаштувань React, %2$s, щоб повернутися до попереднього стану.

en: We would love to get your feedback! It's essential for our continued development. Please consider taking a moment to leave a review of your experience on Trustpilot.
uk_UA: Ми будемо раді отримати ваші відгуки! Це важливо для нашого подальшого розвитку. Будь ласка, знайдіть хвилинку, щоб залишити відгук про свій досвід роботи на Trustpilot.

en: Learn more about what data is and isn't tracked.
uk_UA: Докладніше про те, які дані відстежуються, а які ні.

en: Share anonymous usage data to help us improve Rank Math. No personal info is collected.
uk_UA: Поділіться анонімними даними про використання, щоб допомогти нам покращити Rank Math. Особиста інформація не збирається.

en: Enable Tracking
uk_UA: Увімкнути відстеження

en: The post could not be found.
uk_UA: Запис не знайдено.

en: Sorry, you don't have the required permissions to access this page.
uk_UA: Вибачте, у вас немає необхідних прав для доступу до цієї сторінки.

en: The current theme does not have "post-thumbnails" support.
uk_UA: Поточна тема не підтримує «мініатюри-запису».

en: Invalid type.
uk_UA: Невірний тип.

en: Next update on %s (in %s)
uk_UA: Наступне оновлення на %s (у %s)

en: A Custom Watermark item could not be saved because the name field is empty.
uk_UA: Не вдалося зберегти елемент - власний водяний знак, оскільки поле назви порожнє.

en: Media
uk_UA: Медіафайли

en: Add any extra text or links you'd like to include in your llms.txt file manually.
uk_UA: Додайте будь-який додатковий текст або посилання, які ви хочете включити у файл llms.txt, вручну.

en: Additional Content
uk_UA: Додатковий вміст

en: Maximum number of links to include for each post type.
uk_UA: Максимальна кількість посилань для кожного типу допису.

en: Posts/Terms Limit
uk_UA: Ліміт записів/груп

en: Select the taxonomies to be included in the llms.txt file.
uk_UA: Виберіть таксономії, які потрібно включити до файлу llms.txt.

en: Select Taxonomies
uk_UA: Оберіть таксономію

en: Select the post types to be included in the llms.txt file.
uk_UA: Виберіть типи записів, які потрібно включити до файлу llms.txt.

en: Select Post Types
uk_UA: Виберіть типи запису

note: Translators: placeholder is the llms.txt file URL.
en: Your <code>llms.txt</code> file is available at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.
uk_UA: Ваш файл <code>llms.txt</code> доступний за адресою <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.

en: Configure your llms.txt file for custom crawling/indexing rules.
uk_UA: Налаштуйте файл llms.txt для власних правил сканування/індексації.

en: Edit llms.txt
uk_UA: Редагування llms.txt

note: translators: Note text
en: %s The URLs will be submitted to Bing and Yandex only, and not to Google.
uk_UA: %s URL-адреси будуть надіслані лише до Bing та Yandex, але не до Google.

en: Serve a custom llms.txt file to guide AI models with posts, terms, and most important content on your website.
uk_UA: Надайте спеціальний файл llms.txt, щоб керувати записами з моделями ШІ, термінами та найважливішим контентом на вашому веб-сайті.

en: There was an issue unscheduling a background action related to Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
uk_UA: Виникла проблема з незапланованою фоновою дією, пов'язаною з Аналітикою; якщо проблема не зникає, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.

en: There was an issue scheduling the recurring action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
uk_UA: Виникла проблема з плануванням повторюваних дій, необхідних для Аналітики; якщо проблема не зникає, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.

en: There was an issue scheduling a single action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
uk_UA: Виникла проблема з плануванням однієї дії, необхідної для Аналітики; якщо проблема не зникає, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.

en: There was an issue scheduling the async action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
uk_UA: Виникла проблема з плануванням асинхронних дій, необхідних для Аналітики; якщо проблема не зникає, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки.

en: Make themes work multilingual option in WPML settings
uk_UA: Параметр «Зробити темами багатомовними» в налаштуваннях WPML

note: translators: 1: settings URL, 2: settings text
en: To properly rebuild Analytics posts in secondary languages, please disable the %1$s when using a different domain per language.
uk_UA: Для правильної перебудови аналітики записів другорядними мовами, будь ласка, вимкніть %1$s якщо ви використовуєте різні домени для кожної мови.

en: No file selected for upload.
uk_UA: Не вибрано файл для завантаження.

en: Current Step
uk_UA: Поточний етап

en: Current Step Data
uk_UA: Поточні дані етапу

note: translators: constant value
en: WordPress's internal cron system is disabled via %s. Please ensure a real cron job is set up, otherwise scheduled features like Analytics may not work correctly.
uk_UA: Внутрішня система cron WordPress відключається за допомогою %s. Будь ласка, переконайтеся, що налаштовано справжнє завдання cron, інакше заплановані функції, такі як аналітика, можуть працювати некоректно.

note: translators: constant value
en: Loopback requests to %s are blocked. This may prevent scheduled tasks from running. Please check your server configuration.
uk_UA: Запити циклу до %s заблоковано. Це може перешкоджати виконанню запланованих завдань. Будь ласка, перевірте конфігурацію вашого сервера.

en: Insufficient results to complete the request. Please refine your query or reduce the requirements.
uk_UA: Недостатньо результатів для завершення запиту. Будь ласка, уточніть свій запит або зменшіть вимоги.

en: No results found for the given query. Please modify your request and try again
uk_UA: За даним запитом не знайдено результатів. Будь ласка, змініть запит і спробуйте ще раз

en: Unauthorized request. The client credentials are invalid.
uk_UA: Неавторизований запит. Облікові дані клієнта недійсні.

en: The service is temporarily unavailable. Please try again later.
uk_UA: Послуга тимчасово недоступна. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: The input provided is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Введені дані є некоректними. Будь ласка, перевірте формат і спробуйте ще раз.

en: Invalid action selected.
uk_UA: Вибрано невірну дію.

en: Sorry, you are not authorized to Import/Export the settings.
uk_UA: Вибачте, ви не маєте прав для імпорту/експорту налаштувань.

en: Redirection URL
uk_UA: URL-адреса перенаправлення

en: Redirection ID
uk_UA: ID перенаправлення

en: Whether the object has a redirect or not
uk_UA: Чи має об'єкт перенаправлення, чи ні

en: Sorry, the field contains invalid characters.
uk_UA: Вибачте, поле містить неприпустимі символи.

en: Selected posts to update the data for.
uk_UA: Вибрані записи, для яких потрібно оновити дані.

en: Mode to set
uk_UA: Режим, який потрібно налаштувати

en: Action to perform
uk_UA: Дія для виконання

en: Post scores
uk_UA: Оцінки записів

en: Invalid module
uk_UA: Невірний модуль

en: Clear log by type.
uk_UA: Очистити журнал за типом.

en: Filter log by type.
uk_UA: Фільтрувати журнал за типом.

en: The list of urls to submit to the Instant Indexing API.
uk_UA: Список URL-адрес для відправки через API миттєвої індексації.

en: If true, forces a fresh research request.
uk_UA: Якщо правда, змушує зробити новий запит на дослідження.

en: The ID of the post initiating the keyword research request.
uk_UA: ID запису, який ініціював запит на пошук за ключовим словом.

en: The country for which the keyword should be researched.
uk_UA: Країна, для якої потрібно дослідити ключове слово.

en: The keyword to be researched.
uk_UA: Ключове слово, яке потрібно дослідити.

en: List of attachment IDs for which to generate alt text.
uk_UA: Перелік ID вкладень, для яких потрібно згенерувати альтернативний текст.

en: Content AI plan to update in the Database.
uk_UA: Вміст ШІ оновлюватиметься в Базі даних.

en: A list of prompts received from the API to be saved in the database.
uk_UA: Перелік підказок, отриманих від API, для збереження в базі даних.

en: Content AI reset date to update in the Database
uk_UA: Вміст ШІ скине дату для оновлення в Базі Даних

en: The prompt data to be saved in the database.
uk_UA: Підказки, які будуть збережені в базі даних.

en: The selected prompt to be updated in the recent prompts.
uk_UA: Вибрану підказку буде оновлено в останніх підказках.

en: The output index to delete, applicable only to the Chat endpoint.
uk_UA: Індекс виводу для видалення, застосовний лише до кінцевої точки чату.

en: Indicates if the request to delete the output was for the Chat endpoint.
uk_UA: Показує, чи був запит на видалення виводу для кінцевої точки чату.

en: Credit usage details returned by the API.
uk_UA: Дані про використання кредитів, повернуті API.

en: The parameters used to generate the AI output.
uk_UA: Параметри, за якими генерується висновок ШІ.

en: Indicates if the request was for the Chat endpoint.
uk_UA: Вказує, чи був запит до кінцевої точки чату.

en: The API endpoint for which the output was generated.
uk_UA: Кінцева точка API, для якої було згенеровано вихідні дані.

en: An array of AI-generated and existing outputs to be saved.
uk_UA: Масив ШІ згенерованих та наявних вихідних даних, які потрібно зберегти.

en: The title of the new post.
uk_UA: Заголовок нового запису.

en: The content of the new post.
uk_UA: Вміст нового запису.

en: Hide.
uk_UA: Сховати.

en: Toggle bar.
uk_UA: Перемикач.

en: Filter type.
uk_UA: Тип фільтра.

en: Filter.
uk_UA: Фільтр.

en: User preferences.
uk_UA: Налаштування користувача.

en: Search.
uk_UA: Пошук.

en: Order by.
uk_UA: Впорядкувати за.

en: Order.
uk_UA: Впорядкування.

en: Results per page.
uk_UA: Результатів на сторінці.

en: Page number.
uk_UA: Номер сторінки.

en: Post Type.
uk_UA: Тип запису.

en: Post ID.
uk_UA: ID запису.

en: Your current plugin version does not support this feature. Please update Rank Math PRO to version 3.0.83 or later to unlock full functionality.
uk_UA: Ваша поточна версія плагіна не підтримує цю функцію. Будь ласка, оновіть Rank Math PRO до версії 3.0.83 або новішої, щоб розблокувати всі функції.

en: Determine Search Intent
uk_UA: Визначте мету пошуку

note: Translators: placeholders are opening and closing tags for connect analytics setting and using ga4 property doc.
en: Universal Analytics (UA) is no longer supported. Please connect your Google Analytics GA4 account by navigating to %1$sGeneral Settings → Analytics%2$s. For more details, refer to this guide: %3$sHow to Use Google Analytics 4 (GA4) Property with Rank Math%4$s.
uk_UA: Universal Analytics (UA) більше не підтримується. Будь ласка, підключіть свій обліковий запис Google Analytics GA4, перейшовши до %1$sЗагальні налаштування → Аналітика%2$s. Для більш детальної інформації зверніться до цього посібника: %3$sЯк використовувати властивості Google Analytics 4 (GA4) з Rank Math%4$s.

en: Select Account
uk_UA: Виберіть обліковий запис

en: Enable this option to include authors in the sitemap even if they have not created any posts. This ensures all author archives are listed, regardless of content availability.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб включити авторів до sitemap, навіть якщо вони не створили жодного запису. Це гарантує, що всі архіви авторів будуть перераховані, незалежно від наявності вмісту.

en: Include Authors Without Posts
uk_UA: Включити авторів без записів

note: Translators: placeholder is the URL to the robots.txt tester tool.
en: Test and edit your live robots.txt file with our <a href="%1$s" target="_blank">Robots.txt Tester</a>.
uk_UA: Перевірте та відредагуйте свій файл robots.txt за допомогою нашого <a href="%1$s" target="_blank">Тестувальника Robots.txt</a>.

en: Sorry, you are not allowed to create/update schema.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено створювати/оновлювати schema.

en: Average position of all the keywords ranking within top 100 positions.
uk_UA: Середня позиція всіх ключових слів, що потрапили в топ-100 позицій.

en: Total number of keywords your site ranks for within top 100 positions.
uk_UA: Загальна кількість ключових слів, за якими ваш сайт займає перші 100 позицій.

[ctx: block description]
en: Add the Schema generated by Rank Math anywhere on your page using this Block.
uk_UA: Додавайте Schema, згенеровану Rank Math, будь-де на вашій сторінці за допомогою цього блоку.

[ctx: block title]
en: Schema by Rank Math
uk_UA: Schema від Rank Math

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, HowTo block to your content.
uk_UA: Легко додавайте Schema та SEO оптимізований HowTo блок до свого вмісту.

[ctx: block title]
en: HowTo by Rank Math
uk_UA: HowTo від Rank Math

[ctx: block keyword]
en: Rich Snippet
uk_UA: Розширений фрагмент (Rich Snippet)

[ctx: block keyword]
en: Markup
uk_UA: Розмітка

[ctx: block keyword]
en: Block
uk_UA: Блок

[ctx: block keyword]
en: Structured Data
uk_UA: Структуровані дані

[ctx: block keyword]
en: Frequently Asked Questions
uk_UA: Часті питання

[ctx: block title]
en: FAQ by Rank Math
uk_UA: FAQ (поширені запитання) від Rank Math

en: You do not have permission to edit the .htaccess file.
uk_UA: Ви не маєте дозволу редагувати файл .htaccess.

en: Arabic
uk_UA: Арабський

en: Turkish
uk_UA: Турецька

note: Translators: placeholder is the number of modified posts.
en: Image alt attributes successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
uk_UA: Атрибути alt зображень успішно оновлено у %d записах. Процес було зупинено, оскільки ви використали всі кредити на вашому сайті.

en: Bulk image alt generation failed.
uk_UA: Не вдалося масово згенерувати alt для зображень.

note: Translators: placeholder is the number of modified posts.
en: Image alt attributes successfully updated in %d post. | Image alt attributes successfully updated in %d posts.
uk_UA[0]: Атрибути alt зображення успішно оновлено у %d записі.
uk_UA[1]: Атрибути alt зображення успішно оновлено у %d записах.
uk_UA[2]: Атрибути alt зображення успішно оновлено у %d записах.

en: Bulk image alt generation started. It might take few minutes to complete the process.
uk_UA: Почалася масова генерація alt зображень. Процес може зайняти кілька хвилин.

en: Write Image Alt Text with AI
uk_UA: Напишіть Alt-текст до зображення за допомогою штучного інтелекту

en: Provide relevant details of your company to include in the Organization Schema.
uk_UA: Надайте відповідну інформацію про вашу компанію для включення в Schema організації.

en: Additional Info
uk_UA: Додаткова Інформація

en: Enter the contact email address that could be displayed on search engines.
uk_UA: Введіть контактну електронну адресу, яка може відображатися в пошукових системах.

en: URL of your website or your company’s website.
uk_UA: URL-адреса вашого веб-сайту або веб-сайту вашої компанії.

en: Provide a detailed description of your organization.
uk_UA: Надайте детальний опис вашої організації.

en: Number of Employees
uk_UA: Кількість працівників

en: Tax ID
uk_UA: ІПН

en: VAT ID
uk_UA: ID платника ПДВ

en: Global Location Number
uk_UA: Глобальний номер місця розташування

en: NAICS Code
uk_UA: Код NAICS

en: LEI Code
uk_UA: Код LEI (євро ІПН)

en: ISO 6523 Code
uk_UA: Код ISO 6523

en: Founding Date
uk_UA: Дата заснування

en: Legal Name
uk_UA: Юридична назва

en: Description:
uk_UA: Опис:

en: Escape the Writer's Block Using AI to Write Inside WordPress.
uk_UA: Подолання письменницького синдрому використовуючи ШІ для написання текстів у WordPress.

en: Engage with RankBot, Our AI Chatbot, For SEO Advice.
uk_UA: Спілкування з RankBot, нашим чат-ботом зі штучним інтелектом, щоб отримати консультації щодо SEO.

en: Experience the Revolutionary AI-Powered Content Editor.
uk_UA: Спробуйте революційний редактор вмісту на основі штучного інтелекту.

en: Gain Access to 40+ Advanced AI Tools.
uk_UA: Отримайте доступ до 40+ передових інструментів штучного інтелекту.

note: Description of the plugin
en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
uk_UA: Rank Math SEO - це найкращий SEO-плагін для WordPress з функціями багатьох інструментів SEO та ШІ SEO в одному пакеті, який допоможе примножити ваш SEO-трафік.

en: Bulk Editing Process Successfully Cancelled
uk_UA: Процес масового редагування успішно скасовано

en: Terminate
uk_UA: Припинити

note: Translators: placeholders are the number of posts that were processed.
en: Terminate the ongoing Content AI Bulk Editing Process to halt any pending modifications and revert to the previous state. The bulk metadata has been generated for %1$d out of %1$d posts so far.
uk_UA: Припинити поточний процес масового редагування Content AI, щоб зупинити будь-які незавершені зміни та повернутися до попереднього стану. Наразі масові метадані було створено для %1$d з %1$d дописів.

en: Cancel Content AI Bulk Editing Process
uk_UA: Скасувати процес масового редагування Content AI

en: User wallet not found.
uk_UA: Гаманець користувача не знайдено.

en: Invalid API key. Please check your API key or reconnect the site and try again.
uk_UA: Недійсний ключ API. Будь ласка, перевірте свій ключ API або перепідключіть сайт і повторіть спробу.

note: Translators: placeholder is the default Schema type setting.
en: Set Schema: Default (%s)
uk_UA: Встановити Schema: за умовчанням (%s)

en: Set Schema: None
uk_UA: Встановити Schema: немає

en: Remove redirection
uk_UA: Видалити перенаправлення

en: Remove custom canonical URL
uk_UA: Видалити власну канонічну URL-адресу

en: Set to follow
uk_UA: Налаштувати follow

en: Set to nofollow
uk_UA: Налаштувати nofollow

en: Set to index
uk_UA: Налаштувати index

en: Set to noindex
uk_UA: Налаштувати noindex

en: Cyber Monday Sale
uk_UA: Розпродаж у кіберпонеділок

en: Black Friday Sale
uk_UA: Розпродаж у Чорну п'ятницю

en: Anniversary Sale
uk_UA: Ювілейний розпродаж

en: New Year Sale
uk_UA: Новорічний розпродаж

en: Christmas Sale
uk_UA: Різдвяний розпродаж

en: Course Price
uk_UA: Вартість курсу

en: Course Currency
uk_UA: Валюта курсу

en: Course Type
uk_UA: Тип курсу

en: Repeat Frequency
uk_UA: Частота повторення

en: Repeat Count
uk_UA: Кількість повторів

en: Course Workload
uk_UA: Навчальне навантаження курсу

en: Course Mode
uk_UA: Режим курсу

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Search Engines.
uk_UA: Це кількість переглядів сторінок, здійснених відвідувачами з пошукових систем.

en: Content AI Refresh Date
uk_UA: Content AI дата оновлення

en: Content AI Credits
uk_UA: Кредити Content AI

en: Content AI Plan
uk_UA: Тариф Content AI

[ctx: block keyword]
en: content
uk_UA: вміст

[ctx: block keyword]
en: ai
uk_UA: ші

[ctx: block title]
en: AI Assistant [Content AI]
uk_UA: AI Assistant [Вміст ШІ]

[ctx: block description]
en: Generate content without any hassle, powered by Rank Math's Content AI.
uk_UA: Створюйте вміст без будь-яких турбот, завдяки Content AI Rank Math.

en: Choose the type of posts/pages/CPTs where you want to use Content AI.
uk_UA: Виберіть тип записів/сторінок/CPTs, де ви хочете використовувати Content AI.

en: Swedish
uk_UA: Шведська

en: Spanish
uk_UA: Іспанська

en: Slovenian
uk_UA: Словенська

en: Slovak
uk_UA: Словацька

en: Romanian
uk_UA: Румунська

en: Portuguese
uk_UA: Португальська

en: Polish
uk_UA: Польська

en: Norwegian
uk_UA: Норвезька

en: Lithuanian
uk_UA: Литовська

en: Latvian
uk_UA: Латвійська

en: Korean
uk_UA: Корейська

en: Japanese
uk_UA: Японська

en: Italian
uk_UA: Італійська

en: Indonesian
uk_UA: Індонезійська

en: Hungarian
uk_UA: Угорська

en: Hebrew
uk_UA: Іврит

en: Greek
uk_UA: Грецька

en: German
uk_UA: Німецька

en: French
uk_UA: Французька

en: Finnish
uk_UA: Фінська

en: Estonian
uk_UA: Естонська

en: Dutch
uk_UA: Нідерландська

en: Danish
uk_UA: Данська

en: Czech
uk_UA: Чеська

en: Chinese
uk_UA: Китайська

en: Bulgarian
uk_UA: Болгарська

en: This option lets you set the default language for content generated using Content AI. You can override this in individual tools.
uk_UA: Цей параметр дозволяє встановити мову за умовчанням для вмісту, створеного за допомогою Content AI. Ви можете змінити це в індивідуальних інструментах.

en: Default Language
uk_UA: Мова за замовчуванням

en: Writers
uk_UA: Письменники

en: Video Creators
uk_UA: Творці відео

en: TV Enthusiasts
uk_UA: Телелюбителі

en: Travelers
uk_UA: Мандрівники

en: Tech Enthusiasts
uk_UA: Технічні ентузіасти

en: Students
uk_UA: Студенти

en: Sports Fans
uk_UA: Любителі спорту

en: Social Media Users
uk_UA: Користувачі соціальних мереж

en: Seniors
uk_UA: Старші

en: Retirees
uk_UA: Пенсіонери

en: Professionals
uk_UA: Професіонали

en: Podcast Listeners
uk_UA: Слухачі подкастів

en: Photographers
uk_UA: Фотографи

en: Pet Owners
uk_UA: Власники домашніх тварин

en: Parents
uk_UA: Батьки

en: Outdoor Enthusiasts
uk_UA: Любителі активного відпочинку

en: Musicians
uk_UA: Музиканти

en: Movie Buffs
uk_UA: Кіномани

en: Job Seekers
uk_UA: Шукачі роботи

en: Investors
uk_UA: Інвестори

en: Indoor Hobbyists
uk_UA: Любителі домашнього хобі

en: Healthcare Professionals
uk_UA: Медичні працівники

en: Health Enthusiasts
uk_UA: Ентузіасти здорового способу життя

en: General Audience
uk_UA: Загальна аудиторія

en: Gardeners
uk_UA: Садівники

en: Gaming Enthusiasts
uk_UA: Ентузіасти ігор

en: Foodies
uk_UA: Гурмани

en: Fitness Enthusiasts
uk_UA: Любителі фітнесу

en: Fashionistas
uk_UA: Модниці

en: Environmentalists
uk_UA: Екологи

en: Entrepreneurs
uk_UA: Підприємці

en: Engineers
uk_UA: Інженери

en: Educators
uk_UA: Вихователі

en: Designers
uk_UA: Дизайнери

en: DIYers
uk_UA: Домашні майстри

en: Dancers
uk_UA: Танцюристи

en: Crafters
uk_UA: Ремісники

en: Cooks
uk_UA: Кухарі

en: Collectors
uk_UA: Колекціонери

en: Business Owners
uk_UA: Власники бізнесу

en: Bloggers
uk_UA: Блогери

en: Bargain Hunters
uk_UA: Мисливці за вигідними пропозиціями

en: Artists
uk_UA: Художники

en: Activists
uk_UA: Активісти

en: This option lets you set the default audience that usually reads your content. You can override this in individual tools.
uk_UA: Цей параметр дозволяє встановити аудиторію за умовчанням, яка зазвичай читає ваш вміст. Ви можете змінити це в індивідуальних інструментах.

en: Default Audience
uk_UA: Аудиторія за замовчуванням

en: Technical
uk_UA: Технічний

en: Subjective
uk_UA: Суб'єктивний

en: Story-telling
uk_UA: Оповідання історій

en: Satirical
uk_UA: Сатиричний

en: Poetic
uk_UA: Поетичний

en: Persuasive
uk_UA: Переконливий

en: Opinionated
uk_UA: З власною думкою

en: Objective
uk_UA: Об'єктивний

en: Narrative
uk_UA: Розповідь

en: Journalese
uk_UA: Газетний стиль

en: Informal
uk_UA: Неформальний

en: Humorous
uk_UA: Гумористичний

en: Friendly
uk_UA: Дружній

en: Formal
uk_UA: Формальний

en: Factual
uk_UA: Фактичний

en: Expository
uk_UA: Пояснювальний

en: Empathetic
uk_UA: Емпатичний

en: Emotional
uk_UA: Емоційний

en: Descriptive
uk_UA: Описовий

en: Creative
uk_UA: Креативний

en: Conversational
uk_UA: Розмовний

en: Casual
uk_UA: Повсякденний

en: Argumentative
uk_UA: Аргументований

en: Analytical
uk_UA: Аналітичний

en: This feature enables the default primary tone or writing style that characterizes your content. You can override this in individual tools.
uk_UA: Ця функція вмикає основний тон або стиль написання за умовчанням, який характеризує ваш вміст. Ви можете змінити це в індивідуальних інструментах.

en: Default Tone
uk_UA: Тон за замовчуванням

en: Content AI tailors keyword research to the target country for highly relevant suggestions. You can override this in individual posts/pages/CPTs.
uk_UA: Content AI адаптує дослідження ключових слів до цільової країни, щоб отримати найбільш релевантні пропозиції. Ви можете змінити це в індивідуальних записах/сторінках/CPT.

en: Content AI History
uk_UA: Історія Content AI

en: Content AI Chat
uk_UA: Чат Content AI

en: Chat
uk_UA: Чат

en: Content AI Editor
uk_UA: Редактор Content AI

en: Content Editor
uk_UA: Редактор вмісту

en: Content AI Tools
uk_UA: Інструменти Content AI

en: AI Tools
uk_UA: Інструменти AI

en: Another bulk editing process is already running. Please try again later after the existing process is complete.
uk_UA: Інший процес масового редагування вже виконується. Будь ласка, повторіть спробу пізніше, після завершення поточного процесу.

en: Write SEO Title & Description with AI
uk_UA: Напишіть SEO заголовок і опис за допомогою ШІ

en: Write SEO Description with AI
uk_UA: Напишіть SEO-опис за допомогою ШІ

en: Write SEO Title with AI
uk_UA: Напишіть SEO назву за допомогою ШІ

note: Translators: placeholder is the number of modified posts.
en: SEO meta successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
uk_UA: SEO мета-дані успішно оновлено в %d записах. Процес було зупинено, оскільки ви використали всі кредити на вашому сайті.

en: Bulk editing SEO meta started. It might take few minutes to complete the process.
uk_UA: Розпочато масове редагування SEO мета-даних. Процес може зайняти кілька хвилин.

en: Could not generate. Please try again later.
uk_UA: Не вдалося згенерувати. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: The output was stopped as it was identified as potentially unsafe by the content filter.
uk_UA: Вивід було зупинено, оскільки фільтр вмісту визначив його як потенційно небезпечний.

en: Please revise the entered values in the fields as they are not secure. Make the required adjustments and try again.
uk_UA: Будь ласка, перевірте введені значення в полях, оскільки вони не є безпечними. Внесіть необхідні корективи та спробуйте ще раз.

en: You've used up all available credits from the connected account.
uk_UA: Ви використали всі доступні кредити підключеного облікового запису.

en: You've used up all available credits for this domain.
uk_UA: Ви використали всі доступні кредити для цього домену.

en: Oops! Too many requests in a short time. Please try again after some time.
uk_UA: Упс! Занадто багато запитів за короткий час. Будь ласка, спробуйте ще раз через деякий час.

en: This feature is only available for Content AI subscribers.
uk_UA: Ця функція доступна лише для підписників Content AI.

en: Please update the Rank Math SEO plugin to the latest version to use this feature.
uk_UA: Щоб використовувати цю функцію, оновіть плагін Rank Math SEO до останньої версії.

en: Please connect your account to use the Content AI.
uk_UA: Будь ласка, підключіть свій обліковий запис, щоб використовувати Content AI.

note: translators: 1. Credits left 2. Buy more credits link
en: %1$s credits left this month. Credits will renew on %2$s or you can upgrade to get more credits %3$s.
uk_UA: Цього місяця залишилося %1$s кредитів. Кредити буде поновлено %2$s або ви можете оновити, щоб отримати більше кредитів %3$s.

note: Translators: placeholder is the number of modified items.
en: SEO meta successfully updated in %d item. | SEO meta successfully updated in %d items.
uk_UA[0]: SEO мета-дані успішно оновлено в %d елементі.
uk_UA[1]: SEO мета-дані успішно оновлено в %d елементах.
uk_UA[2]: SEO мета-дані успішно оновлено в %d елементах.

note: translators: %s: Allowed tags
en: Enter your custom webmaster tags. Only %s tags are allowed.
uk_UA: Введіть власні теги веб-майстра. Дозволено лише теги %s.

en: Custom Webmaster Tags
uk_UA: Власні теги веб-майстрів

en: Selected roles will be excluded from the XML &amp; HTML sitemaps.
uk_UA: Вибрані ролі буде виключено з XML &amp; HTML sitemaps.

en: Please update
uk_UA: Будь ласка, оновіть

note: Translators: link to the update page.
en: There is a new version of Content AI available! %s the Rank Math SEO plugin to use this feature.
uk_UA: Доступна нова версія Content AI! %s плагін Rank Math SEO для використання цієї функції.

en: The redirection you are trying to update may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs.
uk_UA: Перенаправлення, яке ви намагаєтесь оновити, може спричинити нескінченний цикл. Будь ласка, перевірте вихідну та цільову URL-адреси.

en: The redirection you are trying to create may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs. The redirection has been deactivated.
uk_UA: Перенаправлення, яке ви намагаєтеся створити, може спричинити нескінченний цикл. Будь ласка, перевірте вихідну та цільову URL-адреси. Перенаправлення вимкнено.

en: Site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
uk_UA: На вашому сайті вимкнено параметр автоматичного оновлення плагінів для всього сайту.

en: The Google Search Console request failed.
uk_UA: Не вдалося виконати запит Google Search Console.

en: The Google Analytics Console request failed.
uk_UA: Не вдалося виконати запит Google Analytics Console.

en: Data import will not work for this service as sufficient permissions are not given.
uk_UA: Імпорт даних не працюватиме для цієї служби, оскільки не надано достатніх дозволів.

en: Test Connections
uk_UA: Тестові підключення

en: Additional Profiles
uk_UA: Додаткові облікові записи

en: Import Social URLs of your author archive pages.
uk_UA: Імпортуйте URL-адреси соціальних мереж ваших авторських сторінок.

note: translators: Link to social setting KB article
en: Add social account information to your website's Schema and Open Graph. %s.
uk_UA: Додайте інформацію про соціальні облікові записи до Schema та Open Graph вашого веб-сайту. %s.

en: Additional Profiles to add in the <code>sameAs</code> Schema property.
uk_UA: Додаткові облікові записи для додавання у властивість Schema <code>sameAs</code>.

en: Additional profile URLs
uk_UA: URL-адреси додаткових облікових записів

en: (No Description)
uk_UA: (Без Опису)

note: Translators: placeholder is the new Rank Math label.
en: SEO Analyzer
uk_UA: SEO Аналізатор

en: Verify auto-updates are enabled for Rank Math
uk_UA: Перевірте, чи ввімкнено автоматичні оновлення для Rank Math

en: Check the presence of sitemaps on your website
uk_UA: Перевірте наявність sitemaps на вашому сайті

en: Confirm if Rank Math is connected to Search Console
uk_UA: Переконайтеся, що Rank Math підключено до Search Console

en: Verify the presence of focus keywords in your post titles
uk_UA: Перевірте наявність фокусних ключових слів у заголовках записів

en: Confirm focus keywords are set for all your posts
uk_UA: Переконайтеся, що фокусні ключові слова встановлено для всіх ваших записів

en: Check your site for SEO-friendly permalink structure
uk_UA: Перевірте свій сайт на зручну, для SEO, структуру постійних посилань

en: Check your site's visibility to search engines
uk_UA: Перевірте видимість свого сайту в пошукових системах

en: Confirm custom tagline is set for your site
uk_UA: Переконайтеся, що на вашому сайті встановлено власний слоган

en: (No Title)
uk_UA: (без назви)

en: Convert FAQ, HowTo, & Table of Contents Blocks created using Yoast. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
uk_UA: Перетворення блоків FAQ, Інструкцій і Вмісту, створених за допомогою Yoast. Використовуйте цей параметр, щоб легко перемістити ваші попередні блоки в Rank Math.

[ctx: block description]
en: Automatically generate the Table of Contents from the Headings added to this page.
uk_UA: Автоматично створюйте вміст із заголовків, доданих на цю сторінку.

[ctx: block title]
en: Table of Contents by Rank Math
uk_UA: Вміст від Rank Math

en: Heading H6
uk_UA: Заголовок H6

en: Heading H5
uk_UA: Заголовок H5

en: Heading H4
uk_UA: Заголовок H4

en: Heading H3
uk_UA: Заголовок H3

en: Heading H2
uk_UA: Заголовок H2

en: Heading H1
uk_UA: Заголовок H1

en: Choose the headings to exclude from the Table of Contents block.
uk_UA: Виберіть заголовки, які потрібно виключити з блоку вмісту.

en: Table of Contents Exclude Headings
uk_UA: Виключений вміст заголовків

en: Select the default list style for the Table of Contents block.
uk_UA: Виберіть стиль списку за замовчуванням для блоку Вміст.

en: Table of Contents List style
uk_UA: Стиль переліку вмісту

en: Enter the default title to use for the Table of Contents block.
uk_UA: Введіть заголовок за замовчуванням для блоку Вміст.

en: Table of Contents Title
uk_UA: Назва вмісту

en: Take control over the default settings available for Rank Math Blocks.
uk_UA: Керуйте параметрами за замовчуванням, доступними для блоків Rank Math.

en: Blocks
uk_UA: Блоки

en: Are you sure you want to convert AIOSEO blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете перетворити блоки AIOSEO на блоки Rank Math? Цю дію не можна відмінити.

en: AIOSEO Block Converter
uk_UA: Перетворювач блоків AIOSEO

en: Table of Contents
uk_UA: Зміст

en: SEO Titles
uk_UA: SEO заголовок

en: Item Titles
uk_UA: Заголовки елементів

en: Show published dates for each post & page.
uk_UA: Показувати дати публікації для кожного запису та сторінки.

en: Show Dates
uk_UA: Показувати дати

en: Alphabetical
uk_UA: За алфавитом

en: Sort By
uk_UA: Сортувати за

en: Select a page
uk_UA: Обрати сторінку

note: translators: link to the selected page
en: Selected page: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>
uk_UA: Вибрана сторінка: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>

en: Selected page:
uk_UA: Вибрана сторінка:

en: Display Format
uk_UA: Формат відображення

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the HTML sitemap.
uk_UA: Включити архівні сторінки для груп цієї таксономії в HTML sitemap.

en: Include this post type in the HTML sitemap if it's enabled.
uk_UA: Включити цей тип запису у HTML-sitemap, якщо її ввімкнено.

en: Show the post/term titles, or the SEO titles in the HTML sitemap.
uk_UA: Показувати заголовки записів/груп або заголовки SEO на HTML-sitemap.

en: Choose how you want to sort the items in the HTML sitemap.
uk_UA: Виберіть спосіб сортування елементів у HTML-sitemap.

en: Select the page to display the HTML sitemap. Once the settings are saved, the sitemap will be displayed below the content of the selected page.
uk_UA: Виберіть сторінку для відображення HTML-sitemap. Після збереження налаштувань, sitemap відображатиметься під вмістом вибраної сторінки.

en: Use this shortcode to display the HTML sitemap.
uk_UA: Використовуйте цей короткий код, щоб відобразити HTML-sitemap.

en: Choose how you want to display the HTML sitemap.
uk_UA: Виберіть спосіб відображення HTML-sitemap.

en: Enable the HTML sitemap.
uk_UA: Увімкнути HTML-sitemap.

en: Include author archives in the HTML sitemap if it's enabled.
uk_UA: Включити архіви авторів у HTML-sitemap, якщо її ввімкнено.

en: Include in HTML Sitemap
uk_UA: Включити в HTML-sitemap

en: Include author archives in the XML sitemap.
uk_UA: Включити архіви авторів у XML-sitemap.

en: This tab contains settings related to the HTML sitemap.
uk_UA: Ця вкладка містить налаштування, пов’язані з HTML-sitemap.

en: Exclusive Offer!
uk_UA: Ексклюзивна пропозиція!

en: Your name or company name intended to feature in Google's Knowledge Panel.
uk_UA: Ваше ім’я чи назва компанії, які мають відображатися на панелі знань Google.

en: Person/Organization Name
uk_UA: Ім'я особи/організації

en: An alternate version of your site name (for example, an acronym or shorter name).
uk_UA: Альтернативна версія назви вашого сайту (наприклад, абревіатура чи коротша назва).

en: Website Alternate Name
uk_UA: Альтернативна назва веб-сайту

en: Enter the name of your site to appear in search results.
uk_UA: Введіть назву свого сайту, щоб він з’являвся в результатах пошуку.

en: Website Name
uk_UA: Назва сайту

note: translators: %1$s: general reading settings URL.
en: <strong>SEO Notice</strong>: Your site is set to No Index and will not appear in search engines. You can change the Search engine visibility <a href="%1$s">from here</a>.
uk_UA: <strong>Повідомлення SEO</strong>: для вашого сайту налаштовано параметр "Не індексувати", тому він не відображатиметься в пошукових системах. Ви можете змінити видимість пошукової системи <a href="%1$s">тут</a>.

en: Output list of terms from the primary taxonomy associated to the current post.
uk_UA: Вивести перелік термінів із основної таксономії, пов’язаної з поточним записом.

en: Primary Terms
uk_UA: Основні терміни

en: Update SEO Scores
uk_UA: Оновіть оцінки SEO

note: translators: start, end, total
en: Recalculating scores for posts %1$s - %2$s...
uk_UA: Перерахунок оцінок для записів %1$s - %2$s...

en: Recalculate Scores
uk_UA: Перерахувати оцінки

en: This tool will calculate the SEO score for the posts/pages that have a Focus Keyword set. Note: This process may take some time and the browser tab must be kept open while it is running.
uk_UA: Цей інструмент перерахує оцінку SEO для всіх записів/сторінок, для яких встановлено фокусне ключове слово. Нотатка. Цей процес може зайняти деякий час, а вкладка браузера має бути відкритою під час роботи.

en: <strong>Min Size: 112Χ112px</strong>.<br /> A squared image is preferred by the search engines.
uk_UA: <strong>Мінімальний розмір: 112×112 пікселів</strong>.<br /> Пошукові системи надають перевагу квадратному зображенню.

en: PRO options are enabled.
uk_UA: Опції PRO увімкнено.

en: More powerful options are available in the PRO version.
uk_UA: Більш потужні опції доступні у версії PRO.

en: Make your podcasts discoverable via Google Podcasts, Apple Podcasts, and similar services with Podcast RSS feed and Schema Markup generated by Rank Math.
uk_UA: Зробіть свої подкасти доступними за допомогою Google Podcasts, Apple Podcasts і подібних служб за допомогою RSS-каналу Podcast і Schema Markup, згенерованого Rank Math.

en: Podcast
uk_UA: Подкаст

en: For your video content, a Video Sitemap is a recommended step for better rankings and inclusion in the Video search.
uk_UA: Для вашого відеовмісту Sitemap відео є рекомендованим кроком для кращого рейтингу та включення до пошуку відео.

en: Video Sitemap
uk_UA: Sitemap відео

en: This module is available in the PRO version.
uk_UA: Цей модуль доступний у версії PRO.

en: Create a News Sitemap for your news-related content. You only need a News sitemap if you plan on posting news-related content on your website.
uk_UA: Створіть Sitemap новин для вмісту, пов’язаного з новинами. Sitemap для новин потрібен, лише якщо ви плануєте публікувати на своєму веб-сайті вміст, пов’язаний з новинами.

en: News Sitemap
uk_UA: Sitemap новин

note: translators: Link to kb article
en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. %s.
uk_UA: Отримайте складні пропозиції штучного інтелекту щодо пов’язаних ключових слів, запитань і посилань, для включення їх у SEO мета та область вмісту. %s.

en: Served from cache
uk_UA: Подається з кеша

en: WordPress General Settings
uk_UA: Загальні налаштування WordPress

en: Site Address (URL)
uk_UA: Адреса сайту (URL-адреса)

en: WordPress Address (URL)
uk_UA: Адреса WordPress (URL-адреса)

note: Translators: 1 is "WordPress Address (URL)", 2 is "Site Address (URL)", 3 is a link to the General Settings, with "WordPress General Settings" as anchor text.
en: Rank Math cannot be connected because your site URL doesn't appear to be a valid URL. If the domain name contains special characters, please make sure to use the encoded version in the %1$s &amp; %2$s fields on the %3$s page.
uk_UA: Rank Math не можна підключити, оскільки URL-адреса вашого сайту не є дійсною URL-адресою. Якщо ім’я домену містить спеціальні символи, переконайтеся, що ви використовуєте закодовану версію в %1$s &amp; Поля %2$s на сторінці %3$s.

en: Prevent paginated pages of single pages and posts to show up in the search results. This also applies for the Blog page.
uk_UA: Заборонити відображення сторінок з пагінацією, окремих сторінок і записів у результатах пошуку. Це також стосується сторінки блогу.

en: Noindex Paginated Single Pages
uk_UA: Noindex для окремих сторінок з пагінацією

en: Noindex Subpages
uk_UA: Noindex підсторінки

en: Click here to reconnect.
uk_UA: Натисніть тут, щоб повторно підключитися.

en: Seems like your site URL has changed since you connected to Rank Math.
uk_UA: Здається, URL-адреса вашого сайту змінилася після того, як ви підключилися до Rank Math.

note: translators: The settings page link
en: disable redirect attachments
uk_UA: вимкнути перенаправлення вкладень

note: translators: The settings page link
en: To configure meta tags for your media attachment pages, you need to first %s to parent.
uk_UA: Щоб налаштувати мета-теги для ваших сторінок медіа-вкладень, вам потрібно спочатку %s до батьківського.

en: [3. Unable to Encrypt]
uk_UA: [3. Неможливо зашифрувати]

note: translators: KB Link
en: If the issue persists, please try the solution described in our Knowledge Base article: %s
uk_UA: Якщо проблема не зникне, спробуйте рішення, описане в нашій статті Бази знань: %s

en: Please try reconnecting.
uk_UA: Будь ласка, спробуйте знову підключитися.

en: Unable to validate Rank Math SEO registration data.
uk_UA: Не вдається перевірити реєстраційні дані Rank Math SEO.

[ctx: Schema type name in a field description]
en: Article
uk_UA: Стаття

note: Translators: %s is "Article" inside a <code> tag.
en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type. If %s is selected, it will be applied for all existing posts with no Schema selected.
uk_UA: Розширений опис за умовчанням вибрано для нових записів цього типу. Якщо вибрано %s, його буде застосовано до всіх наявних записів без вибраної Schema.

note: translators: %1$s: opening tag of the link, %2$s: the closing tag
en: Navigate to %1$sSettings > Reading%2$s and turn off this option: "Discourage search engines from indexing this site".
uk_UA: Перейдіть до %1$sНалаштування > Читання%2$s та вимкніть цей параметр: «Не рекомендувати пошуковим системам індексувати цей сайт».

en: Fix Collations
uk_UA: Виправити зіставлення

en: In some cases, the Analytics database tables or columns don't match with each other, which can cause database errors. This tool can fix that issue.
uk_UA: У деяких випадках таблиці або колонки бази даних Analytics не збігаються між собою, що може призвести до помилок бази даних. За допомогою цього інструмента можна вирішити цю проблему.

en: Fix Analytics table collations
uk_UA: Виправити сортування таблиць Analytics

en: No collation mismatch to fix.
uk_UA: Немає невідповідності зіставлення для виправлення.

note: translators: %1$d: number of changes, %2$s: new collation.
en: %1$d collation changed to %2$s. | %1$d collations changed to %2$s.
uk_UA[0]: %1$d зіставлення змінено на %2$s.
uk_UA[1]: %1$d зіставлення змінено на %2$s.
uk_UA[2]: %1$d зіставлень змінено на %2$s.

en: Data Stream
uk_UA: Потік даних

en: Prevents images on a page from being indexed by Google and other search engines
uk_UA: Запобігає індексації зображень на сторінці Google та іншими пошуковими системами

en: Error: the Rank Math blog feed could not be downloaded.
uk_UA: Помилка: канал блогу Rank Math не можна завантажити.

en: Click here to know how
uk_UA: Натисніть тут, щоб дізнатися, як

note: translators: %s: Link to KB article
en: Ready to switch to Google Analytics 4? %s
uk_UA: Готові перейти на Google Analytics 4? %s

en: Note
uk_UA: Нотатка

en: Enable this option to show Analytics Stats on the front just after the admin bar.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб дані Analytics Stats відображалися на панелі адміністратора.

en: Frontend Stats Bar
uk_UA: Панель статистики над панеллю WP

en: Database Table: Inspections
uk_UA: Таблиця бази даних: Перевірки

en: Unknown error, call get_response() to find out what happened.
uk_UA: Невідома помилка, викличте get_response(), щоб дізнатися, що сталося.

en: Enable this option to show the Index Status tab in the Analytics module.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб відображати вкладку Статус індексу в модулі Analytics.

en: Enable the Index Status tab
uk_UA: Увімкніть вкладку Статус індексу

note: Translators: Placeholder expands to number of redirections.
en: Warning: you have more than %d active redirections. Exporting them to your .htaccess file may cause performance issues.
uk_UA: Застереження: у вас більше ніж %d активних перенаправлень. Експортування їх у файл .htaccess може спричинити проблеми з продуктивністю.

note: Translators: %s is the words "Check Key".
en: Use the %1$s button to verify that the key is accessible for search engines. Clicking on it should open the key file in your browser and show the API key.
uk_UA: Використовуйте кнопку %1$s, щоб переконатися, що ключ доступний для пошукових систем. Натиснувши на нього, у вашому браузері відкриється файл ключа та відобразиться ключ API.

en: Check Key
uk_UA: Перевірте ключ

en: API Key Location
uk_UA: Розташування ключа API

en: Change Key
uk_UA: Змінити ключ

en: The IndexNow API key proves the ownership of the site. It is generated automatically. You can change the key if it becomes known to third parties.
uk_UA: Ключ API IndexNow підтверджує право власності на сайт. Він генерується автоматично. Ви можете змінити ключ, якщо він стане відомий третім особам.

en: API Key
uk_UA: Ключ API

en: and Many More…
uk_UA: та багато іншого...

en: SEO Email Reports
uk_UA: SEO Звіти електронною поштою

en: 24x7 Premium Support
uk_UA: 24x7 Премiум підтримка

en: Keyword Rank Tracker
uk_UA: Відстеження рейтингу ключових слів

en: Content A.I. (Artificial Intelligence)
uk_UA: Content A.I. (Штучний інтелект)

en: Unlimited Websites
uk_UA: Необмежена кількість веб-сайтів

en: Rank Your Content With the Power of PRO & A.I.
uk_UA: Оцінюйте свій вміст за допомогою можливостей PRO та A.I.

en: Submit posts from these post types automatically to the IndexNow API when a post is published, updated, or trashed.
uk_UA: Надсилайте записи цих типів автоматично в API IndexNow, коли запис публікується, оновлюється або переміщується в кошик.

en: Auto-Submit Post Types
uk_UA: Автоматичне надсилання типів записів

en: Too Many Requests (potential Spam).
uk_UA: Забагато запитів (можливий спам).

en: Too Many Requests
uk_UA: Забагато запитів

en: The URLs don't belong to the host or the key is not matching the schema in the protocol.
uk_UA: URL-адреси не належать хосту або ключ не відповідає schema в протоколі.

en: Unprocessable Entity
uk_UA: Об'єкт, який не можливо обробити

en: The key was invalid (e.g. key not found, file found but key not in the file).
uk_UA: Ключ недійсний (наприклад, ключ не знайдено, файл знайдено, але ключа немає у файлі).

en: Forbidden
uk_UA: Заборонено

en: The request was invalid.
uk_UA: Запит був недійсним.

en: Bad Request
uk_UA: Поганий запит

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API, but the API key will be checked later.
uk_UA: URL-адресу було успішно надіслано в API IndexNow, але ключ API буде перевірено пізніше.

en: Accepted
uk_UA: Прийнято

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API.
uk_UA: URL-адресу успішно надіслано в API IndexNow.

en: Reasons
uk_UA: Причини

en: Response Code Help
uk_UA: Довідка про код відповіді

en: Response Message
uk_UA: Повідомлення у відповідь

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Manual
uk_UA: Вручну

en: Clear History
uk_UA: Очистити історію

[ctx: URL slug placeholder]
en: hello-world
uk_UA: привіт-світ

en: Insert URLs to send to the IndexNow API (one per line, up to 10,000):
uk_UA: Вставити URL-адреси для відправки до IndexNow API (в одному рядку до 10000):

note: Translators: placeholder is human-readable time, e.g. "1 hour".
en: %s ago
uk_UA: %s тому

note: Translators: %s is the number of URLs submitted.
en: Successfully submitted %s URL. | Successfully submitted %s URLs.
uk_UA[0]: Успішно надіслано %s URL адресу.
uk_UA[1]: Успішно надіслано %s URL адреси.
uk_UA[2]: Успішно надіслано %s URL адрес.

en: Failed to submit URLs. See details in the History tab.
uk_UA: Не вдалося надіслати URL-адреси. Подробиці дивіться на вкладці Історія.

en: Invalid URLs provided.
uk_UA: Надано недійсні URL-адреси.

en: No URLs provided.
uk_UA: Не надано URL-адрес.

note: translators: %s: Number of pages submitted.
en: %s page submitted to IndexNow. | %s pages submitted to IndexNow.
uk_UA[0]: %s сторінка надіслана в IndexNow.
uk_UA[1]: %s сторінки надіслано в IndexNow.
uk_UA[2]: %s сторінок надіслано в IndexNow.

en: Error submitting page to IndexNow.
uk_UA: Помилка надсилання сторінки в IndexNow.

en: The last 100 IndexNow API requests.
uk_UA: Останні 100 запитів IndexNow API.

en: History
uk_UA: Історія

en: Send URLs directly to the IndexNow API.
uk_UA: Надсилайте URL-адреси безпосередньо в API IndexNow.

en: Instant Indexing: Submit Page
uk_UA: Миттєве індексування: Надіслати сторінку

en: Instant Indexing: Submit Pages
uk_UA: Миттєве індексування: Надіслати сторінки

en: Internal server error.
uk_UA: Внутрішня помилка сервера.

en: Too many requests.
uk_UA: Забагато запитів.

en: Invalid URL.
uk_UA: Невірна URL-адреса.

en: Invalid API key.
uk_UA: Невірний API ключ.

en: Invalid request.
uk_UA: Невірний запит.

en: Unknown error.
uk_UA: Невідома помилка.

note: Translators: placeholder is "IndexNow API".
en: Directly notify search engines like Bing & Yandex using the %s when pages are added, updated and removed, or submit URLs manually.
uk_UA: Напряму сповіщайте пошукові системи, такі як Bing і Yandex, за допомогою %s, коли сторінки додаються, оновлюються та видаляються, або надсилайте URL-адреси вручну.

en: Response
uk_UA: Відгук

en: Buy
uk_UA: Придбати

en: 24/7 Support
uk_UA: Підтримка 24/7

en: Powerful Schema Generator
uk_UA: Потужний Schema генератор

en: Track 500 Keywords
uk_UA: Відстежуйте 500 ключових слів

en: Free 15 Content AI Credits
uk_UA: Безкоштовні 15 кредитів для Content AI

en: Unlimited personal websites
uk_UA: Необмежена кількість веб-сайтів

en: Take SEO to the Next Level!
uk_UA: Підніміть SEO на новий рівень!

en: Click here to see all the exciting features.
uk_UA: Натисніть тут, щоб побачити всі цікаві функції.

en: Get Rank Math PRO!
uk_UA: Отримайте Rank Math PRO!

en: Take your SEO to the Next Level!
uk_UA: Підніміть свій SEO на новий рівень!

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price & availability).
uk_UA: Коли цей параметр ввімкнено і продукт поширюється у Slack, буде показано додаткову інформацію (ціна та наявність).

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price).
uk_UA: Коли цей параметр ввімкнено і товар поширюється у Slack, буде показано додаткову інформацію (ціна).

en: Less than a minute
uk_UA: Менше хвилини

en: Time to read
uk_UA: Час для читання

en: Written by
uk_UA: Написано

en: Exclude this attachment from sitemap
uk_UA: Виключити це вкладення з sitemap

en: When the option is enabled and an author archive is shared on Slack, additional information will be shown (name & total number of posts).
uk_UA: Коли цей параметр ввімкнено, а архів автора поширюється у Slack, буде показано додаткову інформацію (ім’я та загальна кількість публікацій).

en: When the option is enabled and a term from this taxonomy is shared on Slack, additional information will be shown (the total number of items with this term).
uk_UA: Коли цей параметр ввімкнено, а група із цієї таксономії поширюється у Slack, буде показано додаткову інформацію (загальна кількість елементів із цією групою).

note: Translators: Post type name.
en: When the option is enabled and a %s is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read and author).
uk_UA: Коли цей параметр увімкнено, а %s запис поширюється у Slack, буде показано додаткову інформацію (ім’я автора та час читання).

en: When the option is enabled and a page is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read).
uk_UA: Коли цей параметр ввімкнено і сторінка поширюється у Slack, буде показано додаткову інформацію (час читання).

en: Slack Enhanced Sharing
uk_UA: Розширене поширення через Slack

note: Translators: placeholder is a link to "Read more".
en: Enable this option to register a REST API endpoint that returns the HTML meta tags for a given URL. %s
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб зареєструвати кінцеву точку REST API, яка повертає мета-теги HTML для заданої URL-адреси. %s

en: Headless CMS Support
uk_UA: Підтримка Headless CMS

en: Click to refresh the available credits.
uk_UA: Натисніть, щоб оновити доступні кредити.

en: URL to get HTML tags for.
uk_UA: URL, для якого потрібно отримати теги HTML.

en: Default Country
uk_UA: Країна за замовчуванням

en: You have used all the free credits which are allowed to this domain.
uk_UA: Ви використали всі безкоштовні кредити, які дозволені для цього домену.

en: NEW!
uk_UA: НОВЕ!

en: You cant access this page.
uk_UA: Ви не можете отримати доступ до цієї сторінки.

en: Viet Nam
uk_UA: В'єтнам

en: Venezuela, Bolivarian Republic Of
uk_UA: Венесуела, Боліваріанська Республіка

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: United States Of America
uk_UA: Сполучені Штати Америки

en: United Arab Emirates
uk_UA: Об'єднані Арабські Емірати

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі Ланка

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Slovakia
uk_UA: Словаччина

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Russian Federation
uk_UA: Російська Федерація

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: Myanmar
uk_UA: М'янма

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Korea, Republic Of
uk_UA: Південна Корея

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Croatia
uk_UA: Хорватія

en: Costa Rica
uk_UA: Коста Ріка

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: Select Post Type
uk_UA: Виберіть Тип Запису

en: Content AI is not enabled on this Post type.
uk_UA: Content AI не ввімкнено для цього типу запису.

en: This feature is not available on the localhost.
uk_UA: Ця функція недоступна на localhost.

en: Sorry, only authenticated users can research the keyword.
uk_UA: На жаль, лише аутентифіковані користувачі можуть досліджувати ключові слова.

en: No data found for the researched keyword.
uk_UA: Даних не знайдено для досліджуваного ключового слова.

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. Supports 80+ Countries.
uk_UA: Отримуйте найкращі пропозиції AI щодо пов’язаних ключових слів, запитань та посилань, які можна включити в область SEO мета та вмісту . Підтримується понад 80 країн.

en: Bolivia, Plurinational State Of
uk_UA: Болівія

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic Of
uk_UA: Македонія

en: Automatically capitalize the first character of each word in the titles.
uk_UA: Автоматично писати з великої літери перший символ кожного слова в заголовках.

en: I already added
uk_UA: Вже додано

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. The recommended image size is 1200 x 630 pixels.
uk_UA: Якщо вибране зображення або зображення OpenGraph не налаштовано для окремих записів/сторінок/CPT, це зображення використовуватиметься як резервна мініатюра, коли ваш запис буде опубліковано на Facebook. Рекомендований розмір зображення 1200 x 630 пікселів.

en: Rank Math could not detect if a robots.txt file exists or not because of a filesystem issue. The file contents entered here may not be applied.
uk_UA: Rank Math не зміг визначити, чи існує файл robots.txt чи ні через проблему з файловою системою. Вміст файлу, введений тут, може не застосовуватися.

en: Uh-oh
uk_UA: Ой-ой

en: It seems that there are no stats to show right now.
uk_UA: Схоже що зараз немає статистики для показу.

note: Translators: placeholders are anchor opening and closing tags.
en: If you can see the site data in your Search Console and Analytics accounts, but not here, then %1$s try reconnecting your account %2$s and make sure that the correct properties are selected in the %1$s Analytics Settings%2$s.
uk_UA: Якщо ви бачите дані сайту в облікових записах Search Console і Analytics, але не тут %1$s спробуйте повторно підключити свій обліковий запис %2$s і переконайтеся, що у файлі вибрано правильні властивості %1$s налаштування Analytics%2$s.

en: Uploaded file could not be read.
uk_UA: Не вдалося прочитати завантажений файл.

en: Spain
uk_UA: Іспанія

note: Translators: placeholder is the number of modified posts.
en: Blocks successfully converted in %d post. | Blocks successfully converted in %d posts.
uk_UA[0]: Блоки успішно конвертовано в %d запис.
uk_UA[1]: Блоки успішно конвертовано в %d записи.
uk_UA[2]: Блоки успішно конвертовано в %d записів.

en: Could not check Focus Keywords in posts - the post meta table exceeds the size limit.
uk_UA: Не вдалося перевірити фокусні ключові слова у записах - мета-таблиця запису перевищує обмеження за розміром.

en: Import Locations Settings.
uk_UA: Імпортувати налаштування розміщень.

en: Yes, I want better SEO
uk_UA: Так, я хочу кращої пошукової оптимізації (SEO)

en: I already purchased
uk_UA: Я вже купив(ла)

en: Add SEO Controls
uk_UA: Додати елементи керування SEO

en: Invalid term ID.
uk_UA: Невірний ID терміна.

en: Import all the redirections you have already set up in AIO SEO Premium.
uk_UA: Імпортуйте всі перенаправлення, які ви вже налаштували в AIO SEO Premium.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
uk_UA: На жаль, вам заборонено редагувати цей елемент.

en: No, I don't want it
uk_UA: Ні, я цього не хочу

en: Yes, I want to learn more
uk_UA: Так, я хочу дізнатися більше

en: I already upgraded
uk_UA: Я вже оновив(ла)

en: CAUTION:
uk_UA: УВАГА:

en: This action is IRREVERSIBLE.
uk_UA: Ця дія є НЕЗВОРОТНОЮ.

en: Every 30 days
uk_UA: Кожні 30 днів

note: Translators: placeholder is "click here" as a link.
en: click here
uk_UA: натисніть тут

en: FULL REPORT
uk_UA: ПОВНИЙ ЗВІТ

en: Data Chart
uk_UA: Діаграма даних

note: Translators: placeholder is the site URL.
en: Rank Math [SEO Report] - %s
uk_UA: Rank Math [Звіт SEO] - %s

note: Translators: placeholder is "click here" as a link.
en: To update your email preferences, %s.
uk_UA: Щоб оновити налаштування електронної пошти, %s.

note: Translators: placeholder is "rankmath.com" as a link.
en: This email was sent to you as a registered member of %s.
uk_UA: Цей електронний лист було надіслано вам як зареєстрованому учаснику %s.

note: Translators: don't translate the variable names between the #hashes#.
en: Last ###PERIOD_DAYS### Days
uk_UA: Останні ###PERIOD_DAYS### днів

en: Email report frequency.
uk_UA: Частота надсилання звітів електронною поштою.

en: Turn on email reports.
uk_UA: Увімкніть звіти електронною поштою.

en: Learn more about Email Reports.
uk_UA: Докладніше про звіти електронною поштою.

en: Receive Analytics reports periodically in email.
uk_UA: Періодично отримувати звіти Analytics електронною поштою.

en: Email Reports
uk_UA: Звіти електронною поштою

en: External Link Icon
uk_UA: Піктограма зовнішнього посилання

en: SEO Report of Your Website
uk_UA: SEO звіт вашого веб-сайту

en: Email Frequency
uk_UA: Частота надсилання електронної пошти

note: Translators: Placeholders are the opening and closing tag for the link.
en: Receive periodic SEO Performance reports via email. Once enabled and options are saved, you can see %1$s the preview here%2$s.
uk_UA: Отримуйте періодичні звіти про ефективність SEO на електронну пошту. Після ввімкнення та збереження параметрів ви зможете відкрити %1$s попередній перегляд тут%2$s.

note: Translators: placeholder is the post type name.
en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
uk_UA: Rank Math виявив новий тип запису: %1$s. Ви можете перевірити налаштування <a href="%2$s">Заголовку та Мета-сторінки</a> і <a href="%3$s">Sitemap</a>.

en: <b>Rank Math Warning:</b> Changing the permalinks on a live, indexed site may result in serious loss of traffic if done incorrectly. Consider adding a new redirection from the old URL format to the new one.
uk_UA: <b>Rank Math Застереження:</b> Зміна постійних посилань на реальному, проіндексованому сайті, якщо буде зроблено неправильно, може призвести до серйозної втрати трафіку. Можливо краще - додати перенаправлення зі старої URL-адреси на нову.

note: Translators: Code to add support for Rank Math Breadcrumbs.
en: This option cannot be changed since your theme has added the support for Rank Math Breadcrumbs using: %s
uk_UA: Цей параметр не можна змінити, оскільки у вашій темі додано підтримку використання відображення навігаційних посилань Rank Math: %s

en: Import all the redirections you have already set up in Yoast Premium.
uk_UA: Імпортуйте всі перенаправлення, які ви налаштовували в Yoast Premium.

note: Translators: the placeholder is for the sitemap base url.
en: Since you are using an NGINX server, you may need to add the following code to your %s <strong>if your Sitemap pages are not loading</strong>. If you are unsure how to do it, please contact your hosting provider.
uk_UA: Оскільки ви використовуєте сервер NGINX, вам може знадобитись додати цей код до вашого %s, <strong>якщо ваші сторінки Sitemap не завантажуються</strong>. Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніться до свого хостинг-провайдера.

note: Translators: placeholder is the post type names separated with commas.
en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
uk_UA: Rank Math виявив нові типи записів: %1$s. Ви можете перевірити налаштування <a href="%2$s">Заголовку та Мета-сторінки</a>.

note: Translators: placeholder is the post type name.
en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
uk_UA: Rank Math виявив новий тип запису: %1$s. Ви можете перевірити налаштування <a href="%2$s">Заголовку та Мета-сторінки</a>.

en: Cache deleted.
uk_UA: Кеш видалено.

en: No Redirections found.
uk_UA: Перенаправлень не знайдено.

note: translators: 1. separator, 2. blogname
en: Locations Sitemap %1$s %2$s
uk_UA: Розташування Sitemap %1$s %2$s

en: Focus Keywords of the current post
uk_UA: Фокусні Ключові слова поточного запису

en: Are you sure you want to do this?
uk_UA: Ви впевнені що хочете це зробити?

en: Are you sure you want to disconnect Google services from your site?
uk_UA: Ви впевнені що хочете відключити служби Google від свого сайту?

en: You are about to delete all the previously imported data.
uk_UA: Ви збираєтесь видалити всі раніше імпортовані дані.

en: No 404 log data found.
uk_UA: Даних 404 журналу не знайдено.

en: No Internal Links data found.
uk_UA: Не знайдені дані внутрішніх посилань.

en: No Rank Math transients found.
uk_UA: Не знайдено перехідних процесів Rank Math.

en: You are about to delete your 90 days cache.
uk_UA: Ви збираєтесь видалити свій 90-денний кеш.

en: SEO Analyzer data has already been cleared.
uk_UA: Дані SEO Аналізатора вже очищено.

en: Active modules
uk_UA: Активні модулі

en: Self-Hosted Analytics JS File
uk_UA: Файл JS із власним розміщенням Analytics

en: (none)
uk_UA: (жодного)

en: If nothing similar is found, this behavior will be applied. <strong>Note</strong>: If the requested URL ends with <code>/login</code>, <code>/admin</code>, or <code>/dashboard</code>, WordPress will automatically redirect to respective locations within the WordPress admin area.
uk_UA: Якщо нічого подібного не знайдено, буде застосовано таку схему. <strong>Примітка</strong>. Якщо запитувана URL-адреса закінчується на <code>/login</code>, <code>/admin</code> або <code>/dashboard</code>, WordPress автоматично перенаправить у відповідне розміщення в адміністративній області WordPress.

note: Translators: placeholders are the old and new version numbers.
en: %1$s: Old %2$s -> New %3$s | Changelog: %4$s
uk_UA: %1$s: старий %2$s -> новий %3$s | Журнал змін: %4$s

en: If you have any questions or experience any issues – our support team is at your disposal:
uk_UA: Якщо у вас виникли запитання або виникли проблеми – наша команда підтримки у вашому розпорядженні:

en: Proudly display the calculated SEO Score as a badge on the front end. It can be disabled for specific posts in the post editor.
uk_UA: З гордістю відображайте розрахований показник SEO як значок на передньому плані. Його можна вимкнути для певних записів у редакторі записів.

en: Show SEO Score to Visitors
uk_UA: Показуйте SEO оцінку відвідувачам

en: Rank Math Free
uk_UA: Rank Math безкоштовний

en: Rank Math Team
uk_UA: Команда Rank Math

note: translators: post type name
en: Choose which taxonomy you want to use with the Primary Term feature. This will also be the taxonomy shown in the Breadcrumbs when a single %1$s is being viewed.
uk_UA: Виберіть таксономію, яку ви хочете використовувати з функцією Початкова Група. Це також буде таксономія, яка відображатиметься в навігаційних посиланнях, коли переглядається один %1$s.

note: Translators: placeholder is the new admin page URL.
en: To ensure your site is always on the latest, most up-to-date version of Rank Math - we recommend logging into the admin area to update the plugin as soon as possible: %s
uk_UA: Щоб на вашому сайті завжди була найновіша версія Rank Math - радимо увійти в панель адміністратора, щоб оновити плагін якомога швидше: %s

en: Hello,
uk_UA: Привіт,

note: Translators: placeholder is the site title.
en: [%s] An update is available for Rank Math
uk_UA: [%s] Доступне оновлення для Rank Math

note: Translators: placeholder is the site URL.
en: This is an automated email to let you know that there is an update available for the Rank Math SEO plugin installed on: %s
uk_UA: Це автоматизований електронний лист, який повідомляє що доступне оновлення плагіна Rank Math SEO, встановленого на: %s

en: No, maybe later
uk_UA: Ні, можливо пізніше

en: Co-founder of Rank Math
uk_UA: Співзасновник Rank Math

en: I already did
uk_UA: Це вже зроблено

en: Yes, you deserve it
uk_UA: Так, ви заслуговуєте на це

note: Translators: placeholder is the plugin name.
en: Hey, we noticed you've been using %s for more than a week now – that's awesome!
uk_UA: Привіт, ми помітили що ви використовуєте %s вже більше тижня – це чудово!

en: NEW
uk_UA: НОВЕ

en: Warning:
uk_UA: Увага:

en: Cancel Fetch
uk_UA: Скасувати отримання

en: Table re-creation started. It might take a couple of minutes.
uk_UA: Повторне створення таблиці почалось. На це може знадобитися кілька хвилин.

en: Instant Indexing
uk_UA: Миттєве індексування

note: translators: Link to kb article
en: Instant Indexing module settings. %s.
uk_UA: Налаштування модуля миттєвого індексування. %s.

en: Google Permission
uk_UA: Дозвіл Google

note: translators: %s is the reconnect link.
en: You have not given the permission to fetch this data. Please <a href="%s">reconnect</a> with all required permissions.
uk_UA: Ви не надали дозвіл на отримання цих даних. Будь ласка <a href="%s">Повторно підключіться</a> з усіма необхідними дозволами.

en: Not Given
uk_UA: Не надали

en: Given
uk_UA: Надали

en: Data fetching started in the background.
uk_UA: Отримання даних почалося у фоновому режимі.

en: Data fetching cancelled.
uk_UA: Отримання даних скасовано.

en: Cancel Fetching
uk_UA: Скасоване отримування

en: Submit URLs
uk_UA: Відправити URL-адреси

en: Organization URL added in Local SEO Settings.
uk_UA: URL-адресу організації додано в локальні SEO налаштування.

en: Check if required tables exist and create them if not.
uk_UA: Перевірте, чи існують необхідні таблиці і створіть їх, якщо немає.

en: Re-create Missing Database Tables
uk_UA: Перестворити відсутні таблиці бази даних

note: translators: Auth URL
en: It seems like the connection with your Google account & Rank Math needs to be made again. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Please click here.</a>
uk_UA: Схоже, потрібно знову встановити з’єднання з вашим обліковим записом Google та Rank Math. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Натисніть тут.</a>

note: translators: reconnect link
en: There is a problem with the Google auth token. Please <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">reconnect your app</a>
uk_UA: Проблема з токеном аутентифікації Google. <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">Підключіть знову свій додаток</a>

en: Import meta information of your terms like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
uk_UA: Імпортуйте мета-інформацію ваших умов, як-от заголовки, описи, robots мeтa, інформація OpenGraph тощо.

en: Database Table: Keyword Manager
uk_UA: Таблиця бази даних: менеджер ключових слів

en: Database Table: Google AdSense
uk_UA: Таблиця бази даних: Google AdSense

en: Database Table: Google Analytics
uk_UA: Таблиця бази даних: Google Analytics

en: Database Table: Google Search Console
uk_UA: Таблиця бази даних: Google Search Console

en: Database Table: Internal Link
uk_UA: Таблиця бази даних: внутрішнє посилання

en: Database Table: Redirection
uk_UA: Таблиця бази даних: перенаправлення

en: Database Table: 404 Log
uk_UA: Таблиця бази даних: 404 журнал

en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: Plugin subscription plan
uk_UA: План підписки на плагін

en: Database version
uk_UA: Версія бази даних

en: Version
uk_UA: Версія

en: Database Table: Flat Posts
uk_UA: Таблиця бази даних: Прості записи

en: Re-create Tables
uk_UA: Перестворити таблиці

en: Database Table: Redirection Cache
uk_UA: Таблиця бази даних: кеш перенаправлення

en: Token exists
uk_UA: Токен існує

en: No token
uk_UA: Токен відсутній

en: Google Refresh token
uk_UA: Токен оновлення Google

en: Database Table: Internal Link Meta
uk_UA: Таблиця бази даних: мета внутрішнє посилання

en: Video Settings imported successfully.
uk_UA: Налаштування відео імпортовано успішно.

en: Days
uk_UA: Днів

note: Translators: placeholder is a link to the Pro version
en: Multiple Locations are available in the %s.
uk_UA: Доступні декілька розміщень у %s.

en: Go Pro
uk_UA: Перейти на Pro

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Rank Math Overview
uk_UA: Огляд Rank Math

en: Total number of Redirections created in the Rank Math.
uk_UA: Загальна кількість перенаправлень, створених у Rank Math.

en: View Report
uk_UA: Переглянути звіт

en: Last 30 Days
uk_UA: Останні 30 днів

en: Import Video Sitemap Settings
uk_UA: Імпортуйте налаштування Sitemap відео

en: Import News Settings from Yoast News Add-on.
uk_UA: Імпортуйте налаштування новин із доповнення Yoast News.

en: Import Video Sitemap Settings from Yoast Video Add-on.
uk_UA: Імпортуйте налаштування Sitemap відео з Yoast Video Add-on.

en: (opens in a new window)
uk_UA: (відкриється в новому вікні)

en: Total number of hits received by all the Redirections.
uk_UA: Загальна кількість звернень, отриманих усіма перенаправленнями.

en: Total number of 404 pages opened by the users.
uk_UA: Всього 404 сторінок відкритих користувачами.

en: Log Count
uk_UA: Лог лічильника

en: Latest Blog Posts from Rank Math
uk_UA: Останні записи в блозі Rank Math

en: Total number visits received on all the 404 pages.
uk_UA: Загальна кількість звертань на 404 сторінки.

en: URL Hits
uk_UA: Звернення до URL-адрес

en: Search Engine Optimization by Rank Math PRO - https://rankmath.com/
uk_UA: Пошукова оптимізація (SEO) з Rank Math PRO - https://rankmath.com/

en: Google AdSense support is only available in Rank Math Pro's Advanced Analytics module.
uk_UA: Підтримка Google AdSense доступна лише в модулі Advanced Analytics Rank Math Pro.

en: Enable this option only if you are not using any other plugin/theme to install Google Analytics code.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, лише якщо ви не використовуєте жодного іншого плагіна/теми для встановлення коду Google Analytics.

en: Reconnect
uk_UA: Перепідключення

en: Sorry, no post found for given id.
uk_UA: На жаль, не знайдено запису для вказаного ID.

en: 4-10 Positions
uk_UA: 4-10 позицій

en: 11-50 Positions
uk_UA: 11-50 позицій

en: Top 3 Positions
uk_UA: Кращі 3 позиції

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: How many times your site showed up in the search results.
uk_UA: Скільки разів ваш сайт з’являвся в результатах пошуку.

en: Search Traffic
uk_UA: Пошуковий трафік

en: Posts
uk_UA: Записи

en: How many times your site was clicked on in the search results.
uk_UA: Скільки разів натискали ваш сайт у результатах пошуку.

en: Note:
uk_UA: Примітка:

en: Import News Settings
uk_UA: Імпорт налаштувань новин

en: Import Locations Settings from Yoast plugin.
uk_UA: Імпорт налаштувань розташування з плагіна Yoast.

en: Benefits of Connecting Google Account
uk_UA: Переваги підключення облікового запису Google

en: Connect Google Services
uk_UA: Підключіть служби Google

en: Anonymize IP addresses
uk_UA: Анонімізувати IP-адреси

en: Install analytics code
uk_UA: Встановіть код аналітики

en: Property
uk_UA: Власність

en: Site
uk_UA: Сайт

note: Translators: placeholder is the KB link. translators: %s: Link to KB article
en: We do not store any of the data from your Google account on our servers, everything is processed & stored on your server. We take your privacy extremely seriously and ensure it is never misused. %s
uk_UA: Ми не зберігаємо жодні дані з вашого облікового запису Google на наших серверах, все обробляється та зберігається на вашому сервері. Ми дуже серйозно ставимося до вашої конфіденційності та гарантуємо, що вона ніколи не буде використана неправомірно. %s

en: News Settings imported successfully.
uk_UA: Налаштування новин успішно імпортовані.

en: Exclude Logged-in users
uk_UA: Виключити користувачів, які вже ввійшли в систему

en: Disconnect
uk_UA: Від’єднати

en: Created
uk_UA: Створено

en: View
uk_UA: Перегляд

en: Learn more about the benefits of connecting your account here.
uk_UA: Дізнайтеся більше про переваги підключення облікового запису тут.

en: Free keyword suggestions when entering a focus keyword
uk_UA: Безкоштовні пропозиції ключових слів під час введення фокусного ключового слова

en: United Kingdom
uk_UA: Великобританія

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: Turkey
uk_UA: Туреччина

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: South Africa
uk_UA: Південна Африка

en: Singapore
uk_UA: Сингапур

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Japan
uk_UA: Японія

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: India
uk_UA: Індія

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконг

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: France
uk_UA: Франція

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: Denmark
uk_UA: Данія

en: Czechia
uk_UA: Чехія

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Worldwide
uk_UA: Світовий

note: translators: number of days
en: Storage Days: %s
uk_UA: Дні зберігання: %s

note: Translators: placeholder is a link to rankmath.com, with "free version" as the anchor text.
en: free version
uk_UA: безкоштовна версія

en: Next data fetch on %s
uk_UA: Наступне отримання даних %s

en: Rebuild Index
uk_UA: Перебудувати індекс

en: Clear Cache
uk_UA: Очистити кеш

en: Now!
uk_UA: Зараз!

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
uk_UA[0]: %s секунда
uk_UA[1]: %s секунди
uk_UA[2]: %s секунд

note: translators: %s: amount of time
en: %s minute | %s minutes
uk_UA[0]: %s хвилина
uk_UA[1]: %s хвилини
uk_UA[2]: %s хвилин

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
uk_UA[0]: %s година
uk_UA[1]: %s години
uk_UA[2]: %s годин

note: translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
uk_UA[0]: %s день
uk_UA[1]: %s дні
uk_UA[2]: %s днів

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
uk_UA[0]: %s тиждень
uk_UA[1]: %s тижні
uk_UA[2]: %s тижнів

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
uk_UA[0]: %s місяць
uk_UA[1]: %s місяці
uk_UA[2]: %s місяців

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
uk_UA[0]: %s рік
uk_UA[1]: %s роки
uk_UA[2]: %s років

en: Automatically submit sitemaps to the Google Search Console
uk_UA: Автоматично надсилати Sitemaps до Google Search Console

en: Easily set up Google Analytics without using another 3rd party plugin
uk_UA: Легко налаштуйте Google Analytics без використання сторонніх плагінів

en: Track page and keyword rankings with the Advanced Analytics module
uk_UA: Відстежуйте рейтинг сторінок і ключових слів за допомогою модуля Advanced Analytics

en: Verify site ownership on Google Search Console in a single click
uk_UA: Підтвердьте право власності на сайт у Google Search Console одним натисканням

en: Connect Your Rank Math Account
uk_UA: Підключіть свій обліковий запис Rank Math

note: Translators: placeholder is a link to rankmath.com, with "free version" as the anchor text.
en: Enter the number of days to keep Analytics data in your database. The maximum allowed days are 90 in the %s. Though, 2x data will be stored in the DB for calculating the difference properly.
uk_UA: Введіть кількість днів, протягом яких дані Analytics зберігатимуться у вашій базі даних. Максимально дозволена кількість днів становить 90 у %s. Однак дані 2x днів зберігатимуться в БД для правильного розрахунку різниці.

en: Analytics Database
uk_UA: База даних Analytics

en: Analytics cache cleared.
uk_UA: Кеш Analytics очищено.

en: Rebuild Index for Analytics
uk_UA: Перебудувати індекс для Analytics

en: Clear analytics cache to re-calculate all the stats again.
uk_UA: Очистіть кеш аналітики, щоб перерахувати всю статистику.

en: Purge Analytics Cache
uk_UA: Очистіть кеш Analytics

note: translators: Link to kb article
en: See your Google Search Console, Analytics and AdSense data without leaving your WP dashboard. %s.
uk_UA: Переглядайте дані Google Search Console, Analytics і AdSense, не залишаючи майстерні WP. %s.

en: Rank Math is importing latest data from connected Google Services, %1$s remaining.
uk_UA: Rank Math імпортує останні дані з підключених служб Google, %1$s залишилось.

en: Post re-index in progress.
uk_UA: Виконується переіндексація запису.

en: Missing some posts/pages in the Analytics data? Clear the index and build a new one for more accurate stats.
uk_UA: Не вистачає деяких записів/сторінок у даних Analytics? Очистіть індекс і створіть новий для більш точної статистики.

en: Sorry, no post id found.
uk_UA: На жаль, ID запису не знайдено.

en: Sorry, no preference found.
uk_UA: На жаль, не знайдено жодних переваг.

en: Benefits of Connecting Rank Math Account
uk_UA: Переваги підключення облікового запису Rank Math

en: Delete data
uk_UA: Видалити дані

en: Use our revolutionary SEO Analyzer to scan your website for SEO errors
uk_UA: Використовуйте наш революційний SEO Аналізатор, щоб перевірити свій веб-сайт на наявність SEO помилок

en: Russian
uk_UA: російська

en: EDD Product
uk_UA: Продукт EDD

en: WooCommerce Product
uk_UA: WooCommerce Товар

en: Telephone
uk_UA: Телефон

en: Export Options
uk_UA: Параметри експорту

en: Modified Date
uk_UA: Дата зміни

en: Published Date
uk_UA: Дата публікації

en: Organization Name
uk_UA: Назва організації

en: URL of the current post/page
uk_UA: URL-адреса поточного запису/сторінки

en: Import Locations
uk_UA: Імпорт місця розташування

en: Email:
uk_UA: Електронна пошта:

en: No valid ID found.
uk_UA: Не знайдено дійсного ID.

en: No schema found.
uk_UA: Не знайдено schema.

en: Fix 404 Errors
uk_UA: Виправити 404 помилки

en: 404 Monitor Settings
uk_UA: Налаштування монітора 404 помилок

en: Knowledge Base Articles:
uk_UA: Статті в базі знань:

en: With the 404 monitor you can see where users and search engines are unable to find your content.
uk_UA: За допомогою 404 монітора ви можете бачити, де користувачі та пошукові системи не можуть знайти ваш вміст.

en: Organization Logo added in Local SEO Settings.
uk_UA: Логотип організації додано в локальних SEO налаштуваннях.

en: Post URL
uk_UA: URL-адреса запису

en: schemas to add or update data.
uk_UA: schemas для додавання або оновлення даних.

en: Post Thumbnail
uk_UA: Мініатюра запису

en: Current Post Thumbnail
uk_UA: Мініатюра поточного запису

en: The Organization Name added in Local SEO Settings.
uk_UA: Назва організації додана в SEO налаштуваннях для локального бізнеса.

note: translators: WordPress Version
en: You are using the outdated WordPress, please update it to version %s or higher.
uk_UA: Ви використовуєте застарілу версію WordPress, будь ласка, оновіть її до версії %s або вище.

en: Unexpected API response.
uk_UA: Неочікувана відповідь API.

note: Translators: placeholder is a HTTP error code.
en: HTTP %d error.
uk_UA: HTTP %d помилка.

en: Please activate Web Stories plugin to use this module.
uk_UA: Будь ласка, активуйте плагін Web Stories, щоб використовувати цей модуль.

en: SEO Score: Ok
uk_UA: SEO оцінка: Добре

en: Make any Story created with the Web Stories WordPress plugin SEO-Ready with automatic support for Schema and Meta tags.
uk_UA: Зробіть будь-яку історію, створену за допомогою плагіна WordPress Web Stories, готовою до SEO з автоматичною підтримкою Schema і мета-тегів.

en: Disconnect Account
uk_UA: Відключити обліковий запис

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: Please activate the WPML String Translation plugin to convert Rank Math Setting values in different languages.
uk_UA: Будь ласка, активуйте плагін WPML String Translation, для конвертування значень налаштувань Rank Math різними мовами.

note: translators: taxonomy name
en: Custom values for robots meta tag on %s archives.
uk_UA: Користувацькі значення для мета-тегу robots в %s архівах.

note: translators: post type name
en: Custom values for robots meta tag on %s.
uk_UA: Користувацькі значення для мета-тегу robots на %s.

en: Image Preview
uk_UA: Попередній перегляд зображень

en: Video Preview
uk_UA: Попередній перегляд відео

en: Snippet
uk_UA: Фрагмент

note: translators: 1. post type name 2. link translators: 1. taxonomy name 2. link
en: Change Global SEO, Schema, and other settings for %1$s. %2$s
uk_UA: Змініть загальні SEO, Schema та інші налаштування для %1$s. %2$s

note: translators: Link to KB article
en: Customize SEO meta settings of pages like search results, 404s, etc. %s.
uk_UA: Налаштуйте мета параметри SEO для сторінок, як-от результати пошуку, 404 помилки тощо. %s.

note: translators: Link to KB article
en: Change SEO options related to the author archives. %s.
uk_UA: Змінити SEO параметри, пов’язані з архівами автора. %s.

note: translators: Link to KB article
en: Add SEO meta and OpenGraph details to your homepage. %s.
uk_UA: Додайте SEO мета та деталі OpenGraph на свою домашню сторінку. %s.

en: Use the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode to display contact information in a nicely formatted way. You should also claim your business on Google if you have not already.
uk_UA: Використовуйте короткий код <code>[rank_math_contact_info]</code>, щоб відобразити контактну інформацію у найкрашому форматі. Ви також можете заявити про свою компанію в Google, якщо ви ще цього не зробили.

note: translators: Link to kb article
en: Edit the contents of your .htaccess file easily. %s.
uk_UA: Легко редагуйте вміст вашого файлу .htaccess. %s.

note: translators: Link to kb article
en: Change how some of the links open and operate on your website. %s.
uk_UA: Змініть спосіб відкриття та роботи деяких посилань на вашому веб-сайті. %s.

en: Advanced Mode
uk_UA: Розширений режим

en: Easy Mode
uk_UA: Простий режим

en: Image SEO
uk_UA: SEO зображення

en: read here
uk_UA: читайте тут

note: translators: %1$s: thing, %2$s: Learn more link.
en: Change Sitemap settings of %1$s. %2$s.
uk_UA: Змінити налаштування Sitemap %1$s. %2$s.

note: translators: Link to kb article
en: Easily create redirects without fiddling with tedious code. %s.
uk_UA: Легко створюйте перенаправлення, щоб не возитися з виснажливим кодом. %s.

en: Conversion started. A success message will be shown here once the process completes. You can close this page.
uk_UA: Розпочато перетворення. Після завершення процесу тут з’явиться повідомлення про успіх. Ви можете закрити цю сторінку.

note: Translators: placeholder is an activate button.
en: Automatic updates are not enabled on your site. %s
uk_UA: На вашому сайті не ввімкнено автоматичне оновлення. %s

en: The error log cannot be retrieved: Error log file is too large.
uk_UA: Не вдається отримати журнал помилок: файл журналу помилок завеликий.

en: The error log cannot be retrieved.
uk_UA: Не вдається отримати журнал помилок.

note: translators: Redirection page url
en: Optimize for local searches and Knowledge Graph using these settings. %s.
uk_UA: Оптимізуйте локальний пошук та Knowledge Graph за допомогою цих налаштувань. %s.

note: translators: Link to KB article
en: Change Global meta settings that take effect across your website. %s.
uk_UA: Змініть загальні мета-налаштування, які діють на вашому веб-сайті. %s.

note: translators: Link to kb article
en: Change some uncommon but essential settings here. %s.
uk_UA: Тут можна змінити деякі рідкісні, але суттєві параметри. %s.

en: Optimize WooCommerce Pages for Search Engines by adding required metadata and Product Schema which will make your site stand out in the SERPs.
uk_UA: Оптимізуйте сторінки WooCommerce для пошукових систем, додавши необхідні метадані та Schema товару, завдяки чому ваш сайт буде виділятися в результатах пошуку.

note: translators: Link to AMP plugin
en: Install %s to make Rank Math work with Accelerated Mobile Pages. Rank Math automatically adds required meta tags in all the AMP pages.
uk_UA: Установіть %s, щоб Rank Math працював із Accelerated Mobile Pages (AMP). Rank Math автоматично додає необхідні мета-теги на всі сторінки AMP.

en: The Role Manager allows you to use WordPress roles to control which of your site users can have edit or view access to Rank Math's settings.
uk_UA: Менеджер ролей дозволяє використовувати ролі WordPress, для контролю доступу користувачів вашого сайту до редагування або перегляду налаштувань Rank Math.

en: Redirect non-existent content easily with 301 and 302 status code. This can help improve your site ranking. Also supports many other response codes.
uk_UA: Легко перенаправляйте неіснуючий вміст за допомогою кодів 301 і 302. Це може допомогти підвищити рейтинг вашого сайту. Також підтримує багато інших кодів.

note: translators: 1. Link to KB article 2. Link to redirection setting scree
en: Monitor broken pages that ruin user-experience and affect SEO. %s.
uk_UA: Відстежуйте непрацездатні сторінки, які псують задоволення користувачів від користування сайтом і впливають на SEO. %s.

en: WordPress Dashboard > Settings > Permalinks > Product permalinks Example: default: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/
uk_UA: Майстерня WordPress > Налаштування > Постійні посилання > Постійні посилання товарів Приклад: за замовчуванням: /product/accessories/action-figures/acme/ - стає: /accessories/action-figures/acme/

note: translators: Link to kb article
en: Choose how you want Rank Math to handle your WooCommerce SEO. %s.
uk_UA: Виберіть, як ви хочете, щоб Rank Math обробляв ваше WooCommerce SEO. %s.

note: translators: hreflang tags documentation link
en: Rank Math generates the default Sitemaps only and WPML takes care of the rest. When a search engine bot visits any post/page, it is shown hreflang tag that helps it crawl the translated pages. This is one of the recommended methods by Google. Please %s
uk_UA: Rank Math лише створює Sitemaps за замовчуванням, а WPML дбає про все інше. Коли бот пошукової системи відвідує будь-який запис/сторінку, відображається тег hreflang, який допомагає йому сканувати перекладені сторінки. Це один із методів, рекомендованих Google. Будь ласка, %s

en: Advanced Image SEO options to supercharge your website. Automate the task of adding the ALT and Title tags to your images on the fly.
uk_UA: Розширені SEO параметри для зображень, які допоможуть покращити ваш веб-сайт. Автоматизуйте додавання тегів ALT і Заголовків до ваших зображень на льоту.

en: Counts the total number of internal, external links, to and from links inside your posts. You can also see the same count in the Posts List Page.
uk_UA: Підраховує загальну кількість внутрішніх і зовнішніх посилань, посилання на, та з ваших дописів. Ви також можете побачити такий самий підрахунок на сторінці переліку записів.

note: translators: Link to kb article
en: Enter verification codes for third-party webmaster tools. %s
uk_UA: Введіть коди підтвердження від третіх сторін для інструментів веб-майстра. %s

en: Enable Rank Math's sitemap feature, which helps search engines intelligently crawl your website's content. It also supports hreflang tag.
uk_UA: Увімкніть функцію - sitemap від Rank Math, яка допомагає пошуковим системам розумно сканувати вміст вашого веб-сайту. Також підтримується тег hreflang.

en: Dominate the search results for the local audiences by optimizing your website for Local SEO and it also helps you to acquire the Knowledge Graph.
uk_UA: Домінуйте в результатах пошуку для місцевої аудиторії, оптимізуючи свій веб-сайт для локального SEO, що також допоможе вам отримати Knowledge Graph.

en: Use the following code in your theme template files to display breadcrumbs.
uk_UA: Використовуйте наступний код у файлах шаблонів теми, щоб відобразити навігаційні посилання.

note: translators: Link to kb article
en: Here you can set up the breadcrumbs function. %s
uk_UA: Тут ви можете налаштувати функції навігаційних посилань. %s

note: translators: Link to kb article
en: Edit your robots.txt file to control what bots see. %s.
uk_UA: Відредагуйте файл robots.txt, щоб керувати тим, що бачать боти. %s.

note: translators: something
en: Static page is set as the front page (WP Dashboard > Settings > Reading). To add SEO title, description, and meta for the homepage, please click here: %s
uk_UA: Статична сторінка встановлюється як головна сторінка (WP Майстерня > Налаштування > Читання). Щоб додати SEO заголовок, опис і мета для домашньої сторінки, будь ласка, натисніть тут: %s

en: Edit Page:
uk_UA: Редагувати сторінку:

en: Click here to Deactivate
uk_UA: Натисніть тут, щоб вимкнути

note: translators: plugin name
en: You are not allowed to deactivate this plugin: %s.
uk_UA: Вам не дозволено вимкнути цей плагін: %s.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate plugins for this site.
uk_UA: На жаль, вам заборонено деактивувати плагіни для цього сайту.

note: Translators: %s is the word "nofollow" code tag and second one for the filter link
en: filter
uk_UA: фільтр

note: Translators: %s is the word "nofollow" code tag and second one for the filter link
en: If you are showing the SEO scores on the front end, this option will insert a %1$s backlink to RankMath.com to show your support. You can change the link & the text by using this %2$s.
uk_UA: Якщо ви показуєте оцінки SEO на передньому плані, ця опція вставляє зворотне посилання %1$s на RankMath.com, щоб показати вашу підтримку. Ви можете змінити посилання та текст за допомогою цього %2$s.

note: translators: 1. Example text 2. Example text
en: Remove prefix like %1$s from product URL chosen at %2$s
uk_UA: Видаліть префікс, типу %1$s, із URL-адреси товару, вибраного в %2$s

en: Enable automatic updates to ensure you are always using the latest version of Rank Math.
uk_UA: Увімкніть автоматичні оновлення, щоб завжди використовувати останню версію Rank Math.

en: Automatic Updates
uk_UA: Автоматичні оновлення

en: Enable Auto Updates
uk_UA: Увімкніть автоматичні оновлення

en: Rank Math auto-update option is enabled on your site.
uk_UA: На вашому сайті увімкнена опція автоматичного оновлення Rank Math.

en: Click here to see the code.
uk_UA: Натисніть тут, щоб побачити код.

en: configuration file
uk_UA: файл конфігурації

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
uk_UA: На жаль, вам заборонено редагувати цей запис.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
uk_UA: На жаль, вам заборонено редагувати цей тип записів.

en: Sorry, you are not allowed to create/update redirection.
uk_UA: На жаль, вам заборонено створювати/оновлювати перенаправлення.

en: Invalid post ID.
uk_UA: Недійсний ID запису.

en: Online Event URL
uk_UA: URL-адреса онлайн-події

en: Online + Offline
uk_UA: Онлайн + Офлайн

en: Event Attendance Mode
uk_UA: Режим відвідування події

en: Blocks import failed.
uk_UA: Не вдалося імпортувати блоки.

en: Total Time:
uk_UA: Загальний час:

note: translators: placeholders are units of time, e.g. '1 day, 8 hours and 30 minutes'
en: %1$s, %2$s and %3$s
uk_UA: %1$s, %2$s та %3$s

note: translators: placeholders are units of time, e.g. '1 hour and 30 minutes'
en: %1$s and %2$s
uk_UA: %1$s та %2$s

note: translators: %d is the number of minutes. translators: %d: minutes
en: %d minute | %d minutes
uk_UA[0]: %d хвилина
uk_UA[1]: %d хвилини
uk_UA[2]: %d хвилин

note: translators: %d is the number of hours.
en: %d hour | %d hours
uk_UA[0]: %d година
uk_UA[1]: %d години
uk_UA[2]: %d годин

note: translators: %d is the number of days.
en: %d day | %d days
uk_UA[0]: %d день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d днів

en: No post found.
uk_UA: Не знайдено записів.

en: Import Blocks
uk_UA: Імпортувати блоки

en: Import and convert all compatible blocks in post contents.
uk_UA: Імпортуйте та конвертуйте всі сумісні блоки у вміст запису.

note: translators: start, end, total
en: Imported blocks from posts %1$s - %2$s out of %3$s
uk_UA: Блоки імпортовані із записів %1$s - %2$s з %3$s

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, Frequently Asked Questions to your content.
uk_UA: Легко додавайте до свого вмісту адаптовану для SEO Schema - Поширені запитання (FAQ).

note: translators: sitemap url
en: Your sitemap index can be found here: %s
uk_UA: Індекс вашого Sitemap можна знайти тут: %s

en: Convert Blocks
uk_UA: Конвертувати блоки

en: Yoast Block Converter
uk_UA: Перетворювач блоків Yoast

en: No posts found to convert.
uk_UA: Не знайдено записів для конвертації.

en: Unordered
uk_UA: Неупорядковані

en: Numbered
uk_UA: Пронумеровані

en: Are you sure you want to convert Yoast blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете конвертувати блоки Yoast на блоки Rank Math? Ця дія незворотня.

en: Convert TOC block created using AIOSEO. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
uk_UA: Перетворіть блок TOC, створений за допомогою AIOSEO. Використовуйте цей параметр, щоб легко перемістити ваші попередні блоки в Rank Math.

en: Version Control
uk_UA: Керування версіями

en: Plugin rollback successful.
uk_UA: Відкат плагіна успішно завершений.

en: This update will install a beta version of Rank Math.
uk_UA: Це оновлення встановить бета-версію Rank Math.

en: Rollback Plugin
uk_UA: Відкат плагіна

en: Database Tools
uk_UA: Інструменти бази даних

en: Installing the rollback version&#8230;
uk_UA: Встановлення версії для відкату&#8230;

en: Attachments
uk_UA: Вкладення

en: Import Schemas
uk_UA: Імпорт Schemas

en: On-Page Schema Settings
uk_UA: Налаштування Schema на сторінці

en: Schema (Structured Data)
uk_UA: Schema (Структуровані дані)

en: Redirect Orphan Attachments
uk_UA: Перенаправлення невикористовуваних вкладень

en: Schema Type
uk_UA: Тип Schema

en: This tab contains SEO options for BuddyPress Group pages.
uk_UA: Ця вкладка містить SEO параметри для сторінок BuddyPress Group.

en: Review (Unsupported)
uk_UA: Огляд (не підтримується)

en: SEO Description
uk_UA: SEO Опис

en: Custom or Generated SEO Description of the current post/page
uk_UA: Власний або створений SEO опис поточного запису/сторінки

en: Custom or Generated SEO Title of the current post/page
uk_UA: Власний або створений SEO заголовок поточного запису/сторінки

note: translators: 1. Bold text 2. Bold text
en: %1$s A filter to remove the Rank Math data from the database is present. Deactivating & Deleting this plugin will remove everything related to the Rank Math plugin. %2$s
uk_UA: %1$s Існує фільтр для видалення даних Rank Math з бази даних. Деактивація та видалення цього плагіна призведе до видалення всього, що стосується плагіна Rank Math. %2$s

en: username
uk_UA: ім'я користувача

en: Rank Math plugin could not be connected.
uk_UA: Не вдалося підключити плагін Rank Math.

en: Redirection updated successfully.
uk_UA: Перенаправлення успішно оновлено.

en: Object unique id
uk_UA: Унікальний ID об'єкта

en: Unable to connect Rank Math.
uk_UA: Rank Math не може підключитися.

en: Can't update redirection.
uk_UA: Не вдається оновити перенаправлення.

en: Enable the BuddyPress module for Rank Math SEO to make your BuddyPress forum SEO friendly by adding proper meta tags to all forum pages.
uk_UA: Увімкніть модуль BuddyPress для Rank Math SEO, щоб зробити ваш форум BuddyPress дружнім для SEO, додавши відповідні мета-теги до всіх сторінок форуму.

note: Translators: placeholder is a link to "Read more".
en: Read more
uk_UA: Читати далі

en: Object Type i.e. post, term, user
uk_UA: Тип об’єкта, тобто запис, артикул, користувач

en: Meta to add or update data.
uk_UA: Мета для додавання або оновлення даних.

en: Remove Schema Markup Data from WooCommerce Shop archive pages.
uk_UA: Видалити дані розмітки Schema зі сторінок архіву магазину WooCommerce.

en: Remove Schema Markup on Shop Archives
uk_UA: Видалити розмітку Schema в архівах магазину

en: In some instances, the internal links data might show an inflated number or no number at all. Deleting the internal links data might fix the issue.
uk_UA: У деяких випадках дані внутрішніх посилань можуть відображати завищене число або взагалі їх не мати. Видалення даних внутрішніх посилань може вирішити проблему.

en: Is the 404 error log getting out of hand? Use this option to clear ALL 404 logs generated by your website in the Rank Math 404 Monitor.
uk_UA: Журнал 404 помилок виходить з-під контролю? Використовуйте цей параметр, щоб очистити ВСІ 404 журнали, які створені вашим веб-сайтом, у 404 моніторі від Rank Math.

en: Clear 404 Log
uk_UA: Очистити 404 журнал

en: Getting a redirection loop or need a fresh start? Delete all the redirections using this tool. Note: This process is irreversible and will delete ALL your redirection rules.
uk_UA: Отримуєте циклічні перенаправлення чи потрібен новий старт? Видаліть усі перенаправлення за допомогою цього інструменту. Примітка: Цей процес незворотний і видалить ВСІ ваші правила перенаправлення.

en: Remove transients
uk_UA: Видалити перехідні процеси

en: If you see any issue while using Rank Math or one of its options - clearing the Rank Math transients fixes the problem in most cases. Deleting transients does not delete ANY data added using Rank Math.
uk_UA: Якщо під час використання Rank Math або одного з його модулів ви бачите будь-яку проблему - очищення перехідних процесів Rank Math у більшості випадків вирішить проблему. Видалення перехідних процесів не видаляє ЖОДНІ дані, додані з використанням Rank Math.

en: Remove Rank Math Transients
uk_UA: Видалити перехідні процеси Rank Math

en: Flush SEO Analyzer Data
uk_UA: Очищення даних SEO Аналізатора

en: Need a clean slate or not able to run the SEO Analyzer tool? Flushing the analysis data might fix the issue. Flushing SEO Analyzer data is entirely safe and doesn't remove any critical data from your website.
uk_UA: Потрібно почати все наново або ви не можете запустити інструмент SEO Аналізатор? Очищення даних аналізу може вирішити проблему. Очищення даних SEO Аналізатора є абсолютно безпечним і не видаляє жодних критичних даних з вашого веб-сайту.

en: Example
uk_UA: Приклад

en: Example Post title
uk_UA: Приклад заголовка запису

en: Specify a maximum size of image preview to be shown for images on this page.
uk_UA: Вкажіть максимальний розмір попереднього перегляду зображень, для показу зображень на цій сторінці.

en: Specify a maximum text-length, in characters, of a snippet for your page.
uk_UA: Вкажіть максимальну довжину тексту, у символах, фрагмента для вашої сторінки.

en: Group Advanced Robots Meta
uk_UA: Група розширених Robots Meta

en: Specify a maximum duration in seconds of an animated video preview.
uk_UA: Вкажіть максимальну тривалість, в секундах, попереднього перегляду анімаційного відео.

en: Show Blog Page
uk_UA: Показати сторінку блогу

en: Custom Fields
uk_UA: Користувацькі поля

note: translators: post type name
en: %s Advanced Robots Meta
uk_UA: %s Розширені Robots Meta

en: Author Advanced Robots
uk_UA: Розширені Robots Автора

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Large
uk_UA: Великий

note: translators: 1. Credits left 2. Buy more credits link
en: here
uk_UA: тут

en: Advanced Robots Meta
uk_UA: Розширені Robots Meta

note: translators: variable name
en: The $%1$s is required for variable %2$s.
uk_UA: $%1$s необхідний для змінної %2$s.

en: Post Excerpt Only
uk_UA: Тільки уривок запису

en: List of custom fields name to include in the Page analysis. Add one per line.
uk_UA: Перелік назв користувацьких полів, які потрібно включити в аналіз сторінки. Додайте по одній на рядок.

en: Date Advanced Robots
uk_UA: Розширена Robots дата

en: Homepage Advanced Robots
uk_UA: Розширена домашня сторінка Robots

en: Add <code>rel="sponsored"</code>
uk_UA: Додати <code>rel="sponsored"</code>

en: The $id variable is required.
uk_UA: $id змінна є обов’язковою.

note: translators: %1$s link to the customize settings, %2$s closing tag for the link
en: You have not entered a tagline yet. It is a good idea to choose one. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
uk_UA: Ви ще не ввели слоган. Рекомендується це зробити. %1$sВи можете виправити це в налаштовувачі%2$s.

en: Show Blog Page in Breadcrumb.
uk_UA: Показати сторінку блогу в навігаційних посиланнях.

note: translators: taxonomy name
en: %s Archives Advanced Robots Meta
uk_UA: %s Архіви розширених Robots Meta

en: Status & Tools
uk_UA: Статус та інструменти

en: 404 Log successfully deleted.
uk_UA: 404 Журнал успішно видалено.

en: Internal Links successfully deleted.
uk_UA: Внутрішні посилання успішно видалено.

note: Translators: placeholder is the number of transients deleted.
en: %d Rank Math transient cleared. | %d Rank Math transients cleared.
uk_UA[0]: %d Rank Math перехідний процес очищено.
uk_UA[1]: %d Rank Math перехідних процеси очищено.
uk_UA[2]: %d Rank Math перехідних процесів очищено.

en: Delete Redirections
uk_UA: Видалити перенаправлення

en: Delete Redirections Rules
uk_UA: Видалити правила перенаправлень

en: Delete Internal Links
uk_UA: Видалити внутрішні посилання

en: Are you sure you want to delete Internal Links Data? This action is irreversible.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити дані внутрішніх посилань? Ця дія незворотна.

en: Delete Internal Links Data
uk_UA: Видалити дані внутрішніх посилань

en: Please activate ACF plugin to use this module.
uk_UA: Будь ласка, активуйте плагін ACF, щоб використовувати цей модуль.

en: ACF support helps Rank Math SEO read and analyze content written in the Advanced Custom Fields. If your theme uses ACF, you should enable this option.
uk_UA: Підтримка ACF допомагає Rank Math SEO читати й аналізувати вміст, написаний у розширених користувацьких полях. Якщо ваша тема використовує ACF, вам слід увімкнути цю опцію.

en: Redirection rules successfully deleted.
uk_UA: Правила перенаправлення успішно видалено.

en: Are you sure you want to delete the 404 log? This action is irreversible.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити 404 журнал? Ця дія незворотна.

en: Are you sure you want to delete all the Redirection Rules? This action is irreversible.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі правила перенаправлення? Ця дія незворотна.

en: SEO Analyzer data successfully deleted.
uk_UA: Дані SEO Аналізатор успішно видалено.

en: Clear SEO Analyzer
uk_UA: Очистити SEO Аналізатор

en: robots.txt file is not writable.
uk_UA: Файл robots.txt недоступний для запису.

en: Group description of the current group
uk_UA: Груповий опис поточної групи

en: Group Description.
uk_UA: Опис групи.

en: Group name of the current group
uk_UA: Назва групи поточної групи

en: Group name.
uk_UA: Назва групи.

en: BuddyPress group description
uk_UA: Опис групи BuddyPress

en: Group Description
uk_UA: Опис групи

en: Title tag for groups
uk_UA: Тег заголовка для груп

en: Groups
uk_UA: Групи

en: Please activate BuddyPress plugin to use this module.
uk_UA: Будь ласка, активуйте плагін BuddyPress, щоб використовувати цей модуль.

en: Custom values for robots meta tag on groups page.
uk_UA: Власні значення для мета-тегу robots на сторінці груп.

en: Group Robots Meta
uk_UA: Група Robots Meta

en: Select custom robots meta for Group archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
uk_UA: Виберіть власну robots мета для сторінок архіву групи. В іншому випадку буде використовуватися мета за замовчуванням, як це встановлено на вкладці Global Meta.

en: Group Title
uk_UA: Заголовок групи

note: Translators: placeholder is the Settings page URL.
en: <strong>Warning:</strong> your site's search engine visibility is set to Hidden in <a href="%1$s" target="_blank">Settings &gt; Reading</a>. This means that the changes you make here will not take effect. Set the search engine visibility to Public to be able to change the robots.txt content.
uk_UA: <strong>Попередження:</strong> видимість вашого сайту в пошуковій системі вибрано на Приховано у <a href="%1$s" target="_blank">Налаштуваннях &gt; Читання</a>. Це означає, що зміни, які ви тут вносите, не набудуть чинності. Встановіть видимість для пошукових систем на видимий, щоб мати можливість змінювати вміст robots.txt.

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Reset Options
uk_UA: Скинути параметри

en: Google Rich Results (Mobile)
uk_UA: Результати Google Rich (мобільні пристрої)

en: Google Rich Results (Desktop)
uk_UA: Результати Google Rich (комп’ютер)

en: Google Rich Results Test - Googlebot Smartphone
uk_UA: Результат тесту Google Rich - Googlebot для смартфонів

en: Google Rich Results Test - Googlebot Desktop
uk_UA: Результати тесту Google Rich - Googlebot для Комп'ютерів

en: Enables or disables Author Archives. If disabled, the Author Archives are redirected to your homepage. To avoid duplicate content issues, noindex author archives if you keep them enabled.
uk_UA: Вмикає або вимикає Архіви авторів. Якщо вимкнено, архіви авторів перенаправляються на вашу домашню сторінку. Щоб уникнути проблем із дублюванням вмісту, додайте noindex до архівів авторів, якщо ви залишите їх увімкненими.

en: Custom Term description
uk_UA: Власний опис групи

en: Custom term value
uk_UA: Власне значення групи

en: Custom term value.
uk_UA: Власне значення групи.

en: Custom Term (advanced)
uk_UA: Власна група (розширена)

en: Variable names can only contain alphanumeric characters, underscores and dashes.
uk_UA: Назви змінних можуть містити лише буквено-цифрові символи, підкреслення та тире.

en: The variable has already been registered.
uk_UA: Змінну вже зареєстровано.

note: Translators: placeholder is an example URL.
en: Enable or disable the date archives (e.g: %s). If this option is disabled, the date archives will be redirected to the homepage.
uk_UA: Увімкнути або вимкнути архіви дат (наприклад, %s). Якщо цей параметр вимкнено, архіви дат будуть перенаправленні на домашню сторінку.

note: translators: Taxonomy name.
en: %s Description
uk_UA: %s опис

en: Custom Term description.
uk_UA: Власний опис групи.

en: Custom Term title.
uk_UA: Власний заголовок групи.

note: translators: Taxonomy name.
en: %s Title
uk_UA: Назва %s

en: Phone number
uk_UA: Номер телефону

en: Format
uk_UA: Формат

en: Square
uk_UA: Квадрат

en: Circle
uk_UA: Коло

note: translators: %s is a Rank Math link.
en: Powered by %s
uk_UA: Працює на %s

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Site token
uk_UA: Токен сайту

en: Support Us with a Link
uk_UA: Підтримайте нас посиланням

en: Change the styling for the front end SEO score badge.
uk_UA: Змініть стиль для значка оцінки SEO.

en: SEO Score Template
uk_UA: Шаблон оцінки SEO

en: Please activate bbPress plugin to use this module.
uk_UA: Будь ласка, активуйте плагін bbPress, щоб використовувати цей модуль.

en: Please use the correct format.
uk_UA: Будь ласка, використовуйте правильний формат.

en: Job Title
uk_UA: Назва посади

en: Organization Logo
uk_UA: Логотип організації

en: Performer Name
uk_UA: Ім'я виконавця

en: Course Provider Name
uk_UA: Назва постачальника курсу

en: Brand
uk_UA: Бренд

en: Longitude
uk_UA: Довгота

en: Latitude
uk_UA: Широта

note: translators: link to rankmath.com
en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">KML File</a>.
uk_UA: Докладніше про <a href="%s" target="_blank">файл KML</a>.

en: KML File
uk_UA: Файл KML

en: SEO Score Post Types
uk_UA: Типи записів з оцінкою SEO

en: Site disconnected successfully.
uk_UA: Сайт відключено успішно.

en: SEO Score Position
uk_UA: Місцеположення оцінки SEO

en: Custom values for robots meta tag on date page.
uk_UA: Власні значення для мета-тегу robots на сторінці дати.

en: Custom values for robots meta tag on author page.
uk_UA: Власні значення для мета-тегу robots на сторінці автора.

en: Select custom robots meta for author page, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
uk_UA: Виберіть власні мета robots для сторінки автора, наприклад <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> тощо. В іншому випадку буде використовуватися мета за замовчуванням, як це встановлено на вкладці Global Meta.

note: translators: post type name
en: Author Robots Meta
uk_UA: Авторcькі Мета Robots

note: translators: post type name
en: Date Robots Meta
uk_UA: Дата Meтa Robots

en: Please enter a valid URL.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну URL-адресу.

en: Settings could not be imported: Upload failed.
uk_UA: Не вдалося імпортувати налаштування: помилка завантаження.

en: Organization URL
uk_UA: URL-адреса організації

en: Payroll
uk_UA: Нарахування заробітної плати

en: Salary
uk_UA: Оклад

en: Performer URL
uk_UA: URL-адреса виконавця

note: translators: link to rankmath.com
en: This KML File is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is used to provide location information to Google.
uk_UA: Цей файл KML створено <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. Він використовується для надання інформації про місцезнаходження у Google.

en: Add proper Meta tags to your bbPress forum posts, categories, profiles, etc. Get more options to take control of what search engines see and how they see it.
uk_UA: Додайте відповідні мета-теги до своїх записів на форумі bbPress, категорій, облікових записів тощо. Отримайте більше можливостей, щоб контролювати те, що бачать пошукові системи, та як вони це бачать.

note: translators: 1.SEO Score Shortcode 2. SEO Score function
en: Display the badges automatically, or insert the %1$s shortcode in your posts and the %2$s template tag in your theme template files.
uk_UA: Відображайте значки автоматично або вставте %1$s короткий код у свої записи та тег шаблону %2$s у файлі шаблонів теми.

en: Hiring Organization
uk_UA: Наймаюча організація

en: Employment Type
uk_UA: Тип зайнятості

en: Select Product Brand Taxonomy to use in Schema.org & OpenGraph markup.
uk_UA: Виберіть таксономію бренду товара для використання в розмітці Schema.org та OpenGraph.

en: Please enter a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: Instructs search engines to index and show these pages in the search results.
uk_UA: Доручає пошуковим системам індексувати та показувати ці сторінки в результатах пошуку.

en: Review analytics and sitemaps
uk_UA: Перегляньте аналітику та sitemaps

en: Index
uk_UA: Індексувати

note: translators: 1 is plugin name
en: Import settings and meta data from the %1$s plugin.
uk_UA: Імпортувати налаштування та метадані з плагіна %1$s.

note: translators: 1 is plugin name
en: Import meta data from the %1$s plugin.
uk_UA: Імпортувати метадані з плагіна %1$s.

note: translators: 2 is link to Knowledge Base article
en: The process may take a few minutes if you have a large number of posts or pages <a href="%2$s" target="_blank">Learn more about the import process here.</a>
uk_UA: Процес може зайняти кілька хвилин якщо у вас велика кількість записів або сторінок <a href="%2$s" target="_blank">Докладніше про процес імпорту дивіться тут.</a>

note: translators: 1 is plugin name
en:  %1$s plugin will be disabled automatically moving forward to avoid conflicts. <strong>It is thus recommended to import the data you need now.</strong>
uk_UA:  %1$s плагін буде автоматично вимкнено, щоб уникнути конфліктів. <strong>Тому рекомендуємо імпортувати потрібні дані зараз.</strong>

en: Last Modified
uk_UA: Остання зміна

en: or
uk_UA: або

note: translators: xsl value count
en: This XML Sitemap Index file contains <strong>%s</strong> sitemaps.
uk_UA: Цей файл Sitemap Index XML містить <strong>%s</strong> sitemaps.

note: translators: link to rankmath.com
en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">XML Sitemaps</a>.
uk_UA: Докладніше про <a href="%s" target="_blank">XML Sitemaps</a>.

note: translators: xsl value count
en: This XML Sitemap contains <strong>%s</strong> URLs.
uk_UA: Цей XML Sitemap містить <strong>%s</strong> URL-адрес.

note: translators: link to rankmath.com
en: This XML Sitemap is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is what search engines like Google use to crawl and re-crawl posts/pages/products/images/archives on your website.
uk_UA: Цей XML Sitemap згенеровано <a href="%s" target="_blank">Plugin Rank Math WordPress SEO</a>. Це те, що використовують пошукові системи, такі як Google, для сканування та повторного сканування записів/сторінок/товарів/зображень/архівів на вашому веб-сайті.

en: Last Mod.
uk_UA: Остання зміна.

en: Search Engine Optimization by Rank Math - https://rankmath.com/
uk_UA: Оптимізація пошукових систем (SEO) з Rank Math - https://rankmath.com/

en: Image displayed when your page is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
uk_UA: Зображення, яке відображається, коли вашою сторінкою діляться на Facebook та інших соціальних мережах. Використовуйте зображення розміром не менше 1200x630 пікселів для найкращого відображення на пристроях з високою роздільною здатністю.

en: Thumbnail for Facebook
uk_UA: Мініатюра для Facebook

en: Module state either on or off
uk_UA: Стан модуля увімкнений або вимкнений

note: translators: API error
en: <strong>API Error:</strong> %s
uk_UA: <strong>Помилка API:</strong> %s

en: Rewrite Titles
uk_UA: Перепишіть заголовки

en: Homepage Link
uk_UA: Посилання на домашню сторінку

en: Sorry, field is empty which is not allowed.
uk_UA: Вибачте, але порожні поля не дозволяються.

en: Your current theme doesn't support title-tag. Enable this option to rewrite page, post, category, search and archive page titles.
uk_UA: Ваша поточна тема не підтримує тег-заголовка. Увімкніть цю опцію, щоб переписати заголовки сторінок, записів, категорій, пошуку та архівів.

en: Module slug
uk_UA: Ярлик модуля

en: Link to use for homepage (first item) in breadcrumbs.
uk_UA: Посилання яке використовує домашня сторінка (перший елемент) у навігаційних посиланнях.

en: Above Content
uk_UA: Над вмістом

en: Below Content
uk_UA: Під вмістом

en: Editor's Rating:
uk_UA: Рейтинг редакторів:

en: Custom (use shortcode)
uk_UA: Власний (використовуйте короткий код)

en: Above & Below Content
uk_UA: Вище та нижче вмісту

en: Your site is accessible by search engine.
uk_UA: Ваш сайт доступний пошуковим системам.

en: Attention: Search Engines can't see your website.
uk_UA: Увага! Пошукові системи не бачать ваш веб-сайт.

note: translators: link to general setting screen
en: Your site may not be visible to search engine.
uk_UA: Ваш сайт може бути не видимим пошуковим системам.

en: Blog Public
uk_UA: Видимість ресурсу

note: translators: %1$s link to the reading settings, %2$s closing tag for the link
en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
uk_UA: Ви повинні %1$s перейти в налаштування читання %2$s та зніміть прапорець для видимості пошукової системи.

note: translators: %s expands to the current page number
en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: Price Valid Until
uk_UA: Ціна дійсна до

en: Is Pillar
uk_UA: Основний вміст

en: Performer
uk_UA: Виконавець

en: Not Set
uk_UA: Не задано

en: Twitter Username
uk_UA: Ім'я користувача в Twitter

en: Facebook Page URL
uk_UA: Посилання на сторінку Facebook

note: translators: taxonomy name
en: Remove schema data from %s.
uk_UA: Видалити дані Schema з %s.

note: translators: taxonomy name
en: Description for %s archives
uk_UA: Опис для %s архівів

en: Facebook Admin
uk_UA: Адміністратор Facebook

en: Facebook Authorship
uk_UA: Авторство Facebook

en: Enter your complete Facebook page URL here. eg:
uk_UA: Введіть тут повну URL-адресу сторінки Facebook. наприклад:

en: Read Only
uk_UA: Лише для читання

en: Bulk Editing
uk_UA: Масове редагування

en: Prevent all paginated pages from getting indexed by search engines.
uk_UA: Запобігайте індексації пошуковими системами сторінок архіву з пагінацією.

en: Noindex Search Results
uk_UA: Noindex результатів пошуку

en: Enter the Twitter username of the author to add <code>twitter:creator</code> tag to posts. eg: <code>RankMathSEO</code>
uk_UA: Введіть ім’я користувача Twitter автора, щоб додати тег <code>twitter:creator</code> до записів. Наприклад: <code>RankMathSEO</code>

en: Use the Focus Keyword as the default text for the links instead of the post titles.
uk_UA: Використовуйте фокусне ключове слово як текст за замовчуванням для посилань замість заголовків записів.

note: translators: PHP Version
en: Rank Math requires PHP version %s or above. Please update PHP to run this plugin.
uk_UA: Rank Math вимагає версії PHP %s або вище. Будь ласка, оновіть PHP, щоб запустити цей плагін.

note: translators: Learn more link
en: Enter alphanumeric secret ID. %s.
uk_UA: Введіть буквено-цифровий секретний ID. %s.

note: translators: numeric user ID link
en: Enter %s. Use a comma to separate multiple IDs. Alternatively, you can enter an app ID below.
uk_UA: Введіть %s. Використовуйте кому, щоб розділити декілька ID. Крім того, ви можете ввести ID програми нижче.

note: translators: numeric app ID link
en: Enter %s. Alternatively, you can enter a user ID above.
uk_UA: Введіть %s. Крім того, ви можете ввести ID користувача вище.

en: Insert personal Facebook profile URL to show Facebook Authorship when your articles are being shared on Facebook. eg:
uk_UA: Вставте URL-адресу особистого облікового запису Facebook, щоб показувати авторство Facebook, коли ваші статті поширюються на Facebook. наприклад:

en: Link Suggestion Titles
uk_UA: Заголовки пропозицій посилань

note: translators: post type name
en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for single %s pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
uk_UA: Виберіть власні мета-robots, такі як <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> тощо, для окремих сторінок %s. В іншому випадку буде використовуватися мета за замовчуванням, як це встановлено на вкладці Global Meтa.

note: translators: post type name
en: Description for %s archive pages.
uk_UA: Опис для %s сторінок архіву.

note: translators: post type name
en: Title for %s archive pages.
uk_UA: Заголовок для %s сторінок архіву.

note: translators: post type name
en: %s Archive Title
uk_UA: Заголовок архіву %s

en: Add bulk editing columns to the post listing screen.
uk_UA: Додайте колонки масового редагування на екран з переліком записів.

note: translators: post type name
en: Default description for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
uk_UA: Опис за замовчуванням для окремих сторінок %s. Це можна змінити для кожного запису на екрані редактора записів.

note: translators: post type name
en: Default title tag for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
uk_UA: Тег заголовка за умовчанням для окремих сторінок %s. Це можна змінити для кожного запису на екрані редактора записів.

en: Prevent search results pages from getting indexed by search engines. Search results could be considered to be thin content and prone to duplicate content issues.
uk_UA: Запобігайте індексації сторінок результатів пошуку на сайті. Результати пошуку можуть вважатись тонким вмістом і схильним до проблем з ознаками дублювання вмісту.

en: Remove Snippet Data
uk_UA: Видалити дані фрагмента

en: Add the SEO Controls for the term editor screen to customize SEO options for individual terms in this taxonomy.
uk_UA: Додайте елементи керування SEO для екрана редактора груп, щоб налаштувати параметри SEO для окремих груп цієї таксономії.

en: Primary Taxonomy
uk_UA: Первинна таксономія

en: Add SEO controls for the editor screen to customize SEO options for posts in this post type.
uk_UA: Додайте елементи керування SEO у редактор, щоб налаштовувати параметри SEO для записів цього типу.

en: Enable Link Suggestions meta box for this post type, along with the Pillar Content feature.
uk_UA: Увімкніть мета блок пропозицій посилань для цього типу записів разом із функцією «Основний вміст».

en: Error: Nonce verification failed
uk_UA: Помилка: Невдала перевірка

en: Noindex Password Protected Pages
uk_UA: Noindex для сторінок, захищених паролем

en: Time
uk_UA: Час

note: translators: taxonomy name
en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for %s archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
uk_UA: Виберіть власні мета-robots, такі як <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> тощо, для %s сторінок архіву. В іншому випадку буде використовуватися мета за замовчуванням, як це встановлено на вкладці Global Meтa.

note: translators: taxonomy name
en: Title tag for %s archives
uk_UA: Тег заголовка для %s архівів

note: translators: taxonomy name
en: %s Archive Titles
uk_UA: %s Заголовки архіву

en: Prevent password protected pages & posts from getting indexed by search engines.
uk_UA: Запобігайте індексації захищених паролем сторінок та записів пошуковими системами.

en: Titles
uk_UA: Заголовки

note: translators: taxonomy name
en: %s Archives Robots Meta
uk_UA: %s Архіви Robots Meтa

note: translators: post type name
en: Single %s Description
uk_UA: Опис окремого %s

note: translators: post type name
en: Single %s Title
uk_UA: Заголовок окремого %s

note: translators: taxonomy name
en: %s Archive Descriptions
uk_UA: Опис архіву %s

note: translators: post type name
en: %s Archive Description
uk_UA: Опис архіву %s

note: translators: post type name
en: %s Robots Meta
uk_UA: Мета Robots %s

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Author Archives
uk_UA: Архіви автора

en: Variable
uk_UA: Змінна

en: Available variables
uk_UA: Доступні змінні

en: Usage Tracking
uk_UA: Відстеження використання

en: Exclude User Roles
uk_UA: Вилучити ролі користувачів

en: Site Tagline
uk_UA: Ключова фраза сайту

en: SEO Score
uk_UA: Оцінка SEO

en: Analyze this Page
uk_UA: Аналізувати сторінку

note: translators: database size
en: Size: %s
uk_UA: Розмір: %s

en: Items
uk_UA: Елементи

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Operating System
uk_UA: Операційна система

en: Duration
uk_UA: Тривалість

en: Keywords
uk_UA: Ключові слова

en: Product Currency
uk_UA: Валюта товару

en: Opening Time
uk_UA: Час роботи

en: Availability
uk_UA: Доступність

en: Currency
uk_UA: Валюта

en: Author
uk_UA: Автор

en: Headline
uk_UA: Заголовок

en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Empty Trash
uk_UA: Очистити кошик

en: All
uk_UA: Всі

en: Move to Trash
uk_UA: Видалити

en: Type
uk_UA: Тип

en: Trash
uk_UA: Кошик

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити остаточно

en: Hide
uk_UA: Сховати

en: Hide details
uk_UA: Сховати деталі

en: Deactivate
uk_UA: Вимкнути

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Status
uk_UA: Статус

en: Add
uk_UA: Додати

en: Google Maps API Key
uk_UA: Ключ Google Maps API

en: Contact Page
uk_UA: Сторінка Контакти

en: Select Page
uk_UA: Виберіть сторінку

en: To
uk_UA: До

en: Sales
uk_UA: Продажі

en: Phone Number
uk_UA: Номер телефону

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Friday
uk_UA: П’ятниця

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Email
uk_UA: Електронна пошта

en: Logo
uk_UA: Логотип

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Simple
uk_UA: Простий

en: Mode
uk_UA: Режим

en: Hits
uk_UA: Перегляди

en: Clear Log
uk_UA: Очистити журнал

en: Bulk Actions
uk_UA: Групові дії

en: Available Actions
uk_UA: Доступні дії

en: Screen Content
uk_UA: Вміст екрану

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Service
uk_UA: Служба

en: Video
uk_UA: Відео

en: Restaurant
uk_UA: Ресторан

en: Course
uk_UA: Курс

en: Book
uk_UA: Книга

en: No Image Index
uk_UA: Не індексувати зображення

en: No Archive
uk_UA: Не архівувати

en: No Follow
uk_UA: Не слідувати

en: No Index
uk_UA: Не індексувати

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: SEO Settings
uk_UA: Налаштування SEO

en: Others
uk_UA: Інші

en: Edit .htaccess
uk_UA: Редагувати .htaccess

en: Webmaster Tools
uk_UA: Інструменти веб-майстра

en: Images
uk_UA: Зображення

en: Links
uk_UA: Посилання

en: Post Formats
uk_UA: Формат публікацій

en: Authors
uk_UA: Автори

en: Homepage
uk_UA: Головна сторінка

en: Products
uk_UA: Товари

en: Current Year
uk_UA: Поточний рік

en: Page Number
uk_UA: Номер сторінки

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: File Name
uk_UA: Назва файлу

en: Post Author
uk_UA: Автор запису

en: Term Description
uk_UA: Опис терміну

en: Post Categories
uk_UA: Категорії запису

en: Post Category
uk_UA: Категорія запису

en: Post Tags
uk_UA: Помітки запису

en: Post Excerpt
uk_UA: Уривок запису

en: Site Description
uk_UA: Опис сайту

en: Post Title
uk_UA: Заголовок запису

note: translators: %1$d: current page number, %2$d: max pages.
en: Page %1$d of %2$d
uk_UA: Сторінка %1$d з %2$d

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Items per page
uk_UA: Елементів на сторінці

en: Inactive
uk_UA: Неактивна

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Home
uk_UA: Головна

en: Page not found
uk_UA: Сторінку не знайдено

en: Search
uk_UA: Пошук

note: translators: Link to kb article translators: Link to KB article translators: Redirection page url translators: 1. Link to KB article 2. Link to redirection setting scree translators: Learn more link. translators: %1$s: thing, %2$s: Learn more link.
en: Learn more
uk_UA: Дізнатись більше

note: translators: Link to kb article translators: Link to social setting KB article
en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Getting Started
uk_UA: Почати

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Import Settings
uk_UA: Імпортувати налаштування

en: Article
uk_UA: Стаття

en: Role Manager
uk_UA: Менеджер ролей

en: Product
uk_UA: Товар

en: Analytics
uk_UA: Аналітика

en: Links:
uk_UA: Посилання:

en: Add number
uk_UA: Додати номер

en: 404 Title
uk_UA: 404 Заголовок

en: Title tag on search results page.
uk_UA: Тег заголовка на сторінці результатів пошуку.

en: Search Results Title
uk_UA: Заголовок результатів пошуку

en: Title tag on day/month/year based archives.
uk_UA: Тег заголовка в архівах на основі дня/місяця/року.

en: Description of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
uk_UA: Опис вашого сайту при поширенні у Facebook, Twitter та інших соціальних мережах.

en: Homepage Description for Facebook
uk_UA: Опис домашньої сторінки для Facebook

en: Title of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
uk_UA: Заголовок вашого сайту при поширенні у Facebook, Twitter та інших соціальних мережах.

en: Homepage Title for Facebook
uk_UA: Заголовок домашньої сторінки для Facebook

en: Select custom robots meta for homepage, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
uk_UA: Виберіть власну мета robots для домашньої сторінки, наприклад <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> тощо. В іншому випадку використовуватиметься мета за замовчуванням, як це встановлено на вкладці Global Meta.

en: Homepage title tag.
uk_UA: Тег заголовка домашньої сторінки.

en: Homepage Title
uk_UA: Заголовок домашньої сторінки

en: You can use the separator character in titles by inserting <code>%separator%</code> or <code>%sep%</code> in the title fields.
uk_UA: Ви можете використовувати символ роздільника в заголовках, вставляючи <code>%separator%</code> або <code>%sep%</code> в поля заголовка.

en: Author Archive Description
uk_UA: Опис архіву автора

en: Change the <code>/author/</code> part in author archive URLs.
uk_UA: Змініть частину <code>/author/</code> в URL-адресах архіву авторів.

en: Author Base
uk_UA: Авторська база

note: translators: Norton webmaster link
en: Norton Ownership Verification Page
uk_UA: Сторінка перевірки власності Norton

note: translators: Yandex webmaster link
en: Yandex.Webmaster Page
uk_UA: Сторінка Яндекс.Веб-майстра (може бути заблоковано вашим провайдером)

note: translators: Google Search Console Link
en: Search Console Verification Page
uk_UA: Сторінка підтвердження Search Console

en: Contents are locked because a robots.txt file is present in the root folder.
uk_UA: Вміст заблоковано, оскільки в кореневій папці є файл robots.txt.

en: Nofollow Domains
uk_UA: Nofollow Домени

note: translators: Link to kb article
en: Why do this?
uk_UA: Навіщо це робити?

en: Alt attribute format
uk_UA: Формат атрибута Alt

en: Add <code>alt</code> attributes for <code>images</code> without <code>alt</code> attributes automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
uk_UA: Автоматично додавайте атрибути <code>alt</code> для <code>зображень</code> без атрибутів <code>alt</code>. Атрибут динамічно застосовується, коли вміст відображається, а збережений вміст не змінюється.

en: .htaccess file is not writable.
uk_UA: Файл .htaccess недоступний для запису.

en: .htaccess file not found.
uk_UA: Файл .htaccess не знайдено.

en: Show Category(s)
uk_UA: Показати категорію(ї)

en: Hide Taxonomy Name
uk_UA: Приховати ім'я таксономії

en: 404 label
uk_UA: Мітка 404

en: Search Results Format
uk_UA: Формат результатів пошуку

en: Archive Format
uk_UA: Формат архіву

en: Homepage label
uk_UA: Мітка домашньої сторінки

en: Show Homepage Link
uk_UA: Показати посилання на головну сторінку

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/
uk_UA: за замовчуванням: /product-category/accessories/action-figures/ - змінено: /product-category/action-figures/

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/
uk_UA: за замовчуванням: /product-category/accessories/action-figures/ - змінено: /accessories/action-figures/

en: Remove category base
uk_UA: Видалити базу категорій

en: Remove base
uk_UA: Видалити базу

en: Include in Sitemap
uk_UA: Включити в Sitemap

en: Images in Sitemaps
uk_UA: Зображення в Sitemap

en: Max number of links on each sitemap page.
uk_UA: Максимальна кількість посилань на кожній сторінці sitemap.

en: Exclude Users
uk_UA: Виключити користувачів

en: Taxonomies:
uk_UA: Таксономії:

en: your product pages
uk_UA: сторінки ваших товарів

en: attachments
uk_UA: вкладення

note: translators: Learn more link.
en: Set the sitemap options for author archive pages. %s.
uk_UA: Налаштуйте параметри sitemap для сторінок архіву авторів. %s.

en: This tab contains General settings related to the XML sitemaps.
uk_UA: Ця вкладка містить Загальні налаштування, пов’язані з XML-sitemaps.

en: No sitemaps found.
uk_UA: Sitemap не знайдено.

note: translators: post ID count
en: +%d More...
uk_UA: +%d Більше...

en: You have not linked Google Search Console yet.
uk_UA: Ви ще не підключили Google Search Console.

en: Google Search Console has been linked.
uk_UA: Google Search Console підключено.

note: translators: Link to Search Console KB article
en: Read <a href="%1$s" target="_blank">this article</a> for detailed instructions on setting up your Google Webmaster account and getting Rank Math to work with the Google Search Console.
uk_UA: Прочитайте <a href="%1$s" target="_blank">цю статтю</a>, щоб отримати докладні інструкції щодо налаштування облікового запису веб-майстра Google і налаштувати Rank Math для роботи з Google Search Console.

en: Focus Keywords
uk_UA: Фокусні ключові слова

en: It's not very kind on the eyes, and it does nothing for your site's SEO.  In fact, it can hurt it - Google's bot is quite cautious about crawling pages that look auto-generated.
uk_UA: Це не дуже приємно для очей і не впливає на оптимізацію SEO вашого сайту. Насправді це може зашкодити – бот Google досить обережно сканує сторінки, які виглядають автоматично створеними.

en: The standard permalink structure is pretty ugly - WordPress generates offputting URLs like: http://www.yoursite.com/?p=99
uk_UA: Стандартна структура постійного посилання досить потворна - WordPress генерує невідповідні URL-адреси, наприклад: http://www.yoursite.com/?p=99

en: Permalink Structure
uk_UA: Структура постійного посилання

en: The tagline is the second option.  Choose a tagline that summarizes your site in a few words.  The tagline is also a good place to use your main keyword.
uk_UA: Слоган - це другий варіант. Виберіть слоган, який узагальнює ваш сайт у кількох словах. Слоган також є хорошим місцем для використання основного ключового слова.

en: SEO Analysis for this page
uk_UA: SEO-аналіз для цієї сторінки

en: Site-wide analysis
uk_UA: Аналіз всього сайту

note: translators: number of rows
en: Data Rows: %s
uk_UA: Рядки даних: %s

en: Fetching in Progress
uk_UA: Триває отримання

en: Google oAuth is not authorized.
uk_UA: Google oAuth не авторизовано.

en: Not a valid settings founds to delete cache.
uk_UA: Знайдено недійсні налаштування для видалення кешу.

en: Average Position
uk_UA: Середня позиція

en: Total Keywords
uk_UA: Усього ключових слів

en: Not found
uk_UA: Не знайдено

en: Bad request. Please check the code.
uk_UA: Поганий запит. Будь ласка, перевірте код.

en: You are not authorized to perform this action.
uk_UA: Ви не маєте права виконувати цю дію.

en: Service Type
uk_UA: Тип послуги

en: Application Category
uk_UA: Категорія додатків

en: Gender
uk_UA: Стать

en: Menu URL
uk_UA: URL-адреса меню

en: Recipe Instructions
uk_UA: Інструкції з рецепта

en: Recipe Video Description
uk_UA: Опис відео рецепту

en: Recipe Video Name
uk_UA: Назва відео рецепта

en: Total Time
uk_UA: Загальний час

en: Cooking Time
uk_UA: Час приготування

en: Cuisine
uk_UA: Кухня

en: Product In-Stock
uk_UA: Товар в наявності

en: Product Price
uk_UA: Ціна товару

en: Product Brand
uk_UA: Торгова марка товару

en: Closing Time
uk_UA: Час закриття

en: Stock Inventory
uk_UA: Інвентаризація запасів

en: Availability Starts
uk_UA: Початок доступності

en: Entry Price
uk_UA: Вхідна ціна

en: Ticket URL
uk_UA: URL-адреса тікета

en: End Date
uk_UA: Дата закінчення

en: Start Date
uk_UA: Дата початку

en: Event Status
uk_UA: Статус події

en: Venue URL
uk_UA: URL-адреса місця проведення

en: Venue Name
uk_UA: Назва місця

en: Event Type
uk_UA: Тип події

en: Edition
uk_UA: Видання

en: Default 404
uk_UA: За замовчуванням 404

en: Debug Redirections
uk_UA: Налагодження перенаправлень

en: Manage All Redirections
uk_UA: Керувати всіма перенаправленнями

en: Stop Redirection
uk_UA: Зупинити перенаправлення

en: Last Accessed
uk_UA: Останній доступ

en: Show more
uk_UA: Показати більше

en: &raquo; Redirect this page
uk_UA: &raquo; Перенаправити цю сторінку

en: Redirection Settings
uk_UA: Налаштування перенаправлення

en: Manage Redirections
uk_UA: Керувати перенаправленнями

en: Create and edit redirections
uk_UA: Створення та редагування перенаправлень

en: New redirection created.
uk_UA: Створено нове перенаправлення.

en: Redirection successfully deleted.
uk_UA: Перенаправлення успішно видалено.

en: Redirection Type
uk_UA: Тип перенаправлення

en: Redirection successfully activated.
uk_UA: Перенаправлення успішно активовано.

en: Redirection Hits
uk_UA: Перенаправлень спрацювало

en: Redirection Count
uk_UA: Кількість перенаправлень

en: Latitude and longitude values separated by comma.
uk_UA: Значення широти та довготи, розділені комою.

en: Price Range
uk_UA: Діапазон цін

en: Package Tracking
uk_UA: Відстеження пакетів

en: Baggage Tracking
uk_UA: Відстеження багажу

en: Credit Card Support
uk_UA: Підтримка кредитних карток

en: Reservations
uk_UA: Бронювання

en: Bill Payment
uk_UA: Оплата рахунків

en: Billing Support
uk_UA: Підтримка виставлення рахунків

en: Technical Support
uk_UA: Технічна підтримка

en: Customer Service
uk_UA: Обслуговування клієнтів

en: e.g. 09:00-17:00
uk_UA: наприклад 09:00-17:00

en: Add time
uk_UA: Додайте час

en: Opening Hours
uk_UA: Години роботи

en: Address Format
uk_UA: Формат адреси

en: URL of the item.
uk_UA: URL-адреса елемента.

en: Incoming Links
uk_UA: Вхідні посилання

en: External Links
uk_UA: Зовнішні посилання

en: Internal Links
uk_UA: Внутрішні посилання

en: Ignore Query Parameters
uk_UA: Ігнорувати параметри запиту

en: Exclude Paths
uk_UA: Виключити шляхи

en: Sets the max number of rows in a log. Set to 0 to disable the limit.
uk_UA: Встановлює максимальну кількість рядків у журналі. Встановіть 0, щоб вимкнути обмеження.

en: Log Limit
uk_UA: Ліміт журналу

en: You can search items using the search form at the top.
uk_UA: Ви можете шукати елементи за допомогою форми пошуку у верхній частині.

en: You can customize the display of this screen's contents in a number of ways:
uk_UA: Ви можете налаштувати відображення вмісту цього екрана кількома способами:

en: <strong>View Details</strong> shows details about the 404 requests.
uk_UA: <strong>Переглянути деталі</strong> показує деталі про 404 запити.

en: Access Time
uk_UA: Час доступу

en: Redirect
uk_UA: Перенаправлення

en: View Redirection
uk_UA: Переглянути перенаправлення

en: Log item successfully deleted.
uk_UA: Елемент журналу успішно видалено.

en: Review 404 errors on your site
uk_UA: Перегляньте 404 помилки на своєму сайті

note: translators: delete counter
en: Log cleared - %d items deleted.
uk_UA: Журнал очищено - %d елементів видалено.

en: Top Admin Bar
uk_UA: Верхня панель адміністратора

en: On-Page Advanced Settings
uk_UA: Розширені налаштування на сторінці

en: On-Page General Settings
uk_UA: Загальні налаштування на сторінці

en: On-Page Analysis
uk_UA: Аналіз на сторінці

en: Site-Wide Analysis
uk_UA: Аналіз всього сайту

en: Link Builder
uk_UA: Конструктор посилань

en: Titles & Meta Settings
uk_UA: Заголовки та мета налаштування

en: Contains
uk_UA: Містить

en: 451 Content Unavailable for Legal Reasons
uk_UA: 451 Вміст недоступний з юридичних причин

en: 410 Content Deleted
uk_UA: 410 Вміст видалено

en: 302 Temporary Move
uk_UA: 302 Тимчасове переміщення

en: 301 Permanent Move
uk_UA: 301 Постійне переміщення

en: Software Application
uk_UA: Програмне забезпечення

en: Recipe
uk_UA: Рецепт

en: Music
uk_UA: Музика

en: Job Posting
uk_UA: Публікація вакансії

en: Event
uk_UA: Подія

en: Any
uk_UA: будь-хто

en: Prevents search engines from showing Cached links for pages
uk_UA: Забороняє пошуковим системам показувати кешовані посилання для сторінок

en: Prevents search engines from following links on the pages
uk_UA: Забороняє пошуковим системам переходити за посиланнями на сторінках

en: GIF icon
uk_UA: GIF значок

en: Hours:
uk_UA: Години:

en: .htaccess file updated successfully.
uk_UA: Файл .htaccess успішно оновлено.

en: Failed to update .htaccess file. Please check file permissions.
uk_UA: Не вдалося оновити файл .htaccess. Будь ласка, перевірте дозволи на файл.

en: Failed to backup .htaccess file. Please check file permissions.
uk_UA: Не вдалося створити резервну копію файлу .htaccess. Будь ласка, перевірте дозволи на файл.

en: Edit robots.txt
uk_UA: Редагувати robots.txt

en: Post Formats Archive
uk_UA: Архів форматів записів

en: Starts at 1 and increments by 1.
uk_UA: Починається з 1 і збільшується на 1.

en: Example Tag 1 | Example Tag 2
uk_UA: Приклад Тег 1 | Приклад Тег 2

en: Tags (advanced)
uk_UA: Теги (розширенні)

en: Categories (advanced)
uk_UA: Категорії (розширенні)

en: Current server time with custom formatting pattern.
uk_UA: Поточний серверний час із власним шаблоном форматування.

en: Current Time (advanced)
uk_UA: Поточний час (розширений)

en: Current server year
uk_UA: Поточний рік сервера

en: Current server month
uk_UA: Поточний місяць сервера

en: Current Month
uk_UA: Поточний місяць

en: Current server day
uk_UA: Поточний день сервера

en: Current Day
uk_UA: Поточний день

en: Current server date
uk_UA: Поточна дата сервера

en: Current Date
uk_UA: Поточна дата

en: Current server time
uk_UA: Поточний серверний час

en: Current Time
uk_UA: Поточний час

en: Max pages number
uk_UA: Максимальний номер сторінок

en: Max Pages
uk_UA: ‎Максимальна кількість сторінок‎

en: Page number with context (i.e. page 2 of 4). Only displayed on page 2 and above.
uk_UA: Номер сторінки з контекстом (тобто сторінка 2 з 4). Відображається лише на сторінці 2 і вище.

en: Author Description
uk_UA: Опис автора

en: example search
uk_UA: приклад пошуку

en: Search query (only available on search results page)
uk_UA: Пошуковий запит (доступний лише на сторінці результатів пошуку)

en: Search Query
uk_UA: Пошуковий запит

en: Date Modified
uk_UA: Дата зміни

en: Date Published
uk_UA: Дата опублікування

en: Description of the site
uk_UA: Опис сайту

en: Separator character, as set in the Title Settings
uk_UA: Символ роздільника, установлений у налаштуваннях заголовка

en: Link Counter
uk_UA: Лічильник посилань

en: Please activate WooCommerce plugin to use this module.
uk_UA: Будь ласка, активуйте плагін WooCommerce, щоб використовувати цей модуль.

en: AMP plugin
uk_UA: Плагін AMP

en: Connect Rank Math with Google Search Console to see the most important information from Google directly in your WordPress dashboard.
uk_UA: Підключіть Rank Math до Google Search Console, щоб бачити найважливішу інформацію від Google безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.

en: 404 Error: page not found
uk_UA: 404 Помилка: сторінку не знайдено

note: translators: Search query term translators: placeholder
en: Results for %s
uk_UA: Результати для %s

en: Rank Math WordPress SEO plugin
uk_UA: Плагін Rank Math WordPress SEO

en: External Tools
uk_UA: Зовнішні інструменти

en: As NoFollow
uk_UA: Як NoFollow

en: As NoIndex
uk_UA: Як NoIndex

en: As Pillar Content
uk_UA: Як ключовий вміст

en: Mark this page
uk_UA: Позначте цю сторінку

en: SEO Settings for Search Page
uk_UA: Налаштування SEO для сторінки пошуку

note: translators: Post Type Singular Name translators: Taxonomy Singular Name
en: SEO Settings for %s
uk_UA: Налаштування SEO для %s

en: Homepage SEO
uk_UA: SEO домашньої сторінки

en: Please keep only one SEO plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic.
uk_UA: Будь ласка, залишайте активним лише один плагін SEO, інакше ви можете втратити свій рейтинг і трафік.

en: Plugin settings and site-wide meta data.
uk_UA: Налаштування плагіна та метаданих всього сайту.

en: User meta import failed.
uk_UA: Помилка імпорту мета користувача.

en: Settings import failed.
uk_UA: Помилка імпорту налаштувань.

note: translators: total
en: Imported %s redirections.
uk_UA: Імпортовано %s перенаправлень.

en: Plugin deactivated successfully.
uk_UA: Плагін успішно деактивовано.

en: Settings imported successfully.
uk_UA: Налаштування успішно імпортовано.

en: Blog Post
uk_UA: Запис у блозі

en: Article Type
uk_UA: Тип статті

en: Redirections
uk_UA: Перенаправлення

en: Open External Links in New Tab/Window
uk_UA: Відкривайте зовнішні посилання в новій вкладці/вікні

en: Nofollow External Links
uk_UA: Nofollow для зовнішніх посилань

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for links pointing to external image files. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
uk_UA: Автоматично додавати атрибут <code>rel="nofollow"</code> для посилань, що вказують на зовнішні файли зображень. Атрибут динамічно застосовується, коли вміст відображається, а збережений вміст не змінюється.

en: Nofollow Image File Links
uk_UA: Nofollow для посилань на файли зображень

en: Exclude Posts
uk_UA: Виключити записи

en: Fixing the issue is simple - just edit the post/page and add the focus keyword(s) to the title.
uk_UA: Вирішити проблему просто – відредагуйте запис/сторінку та додайте фокусне ключове слово(а) до заголовка.

en: HTML Page Titles play a large role in Google's ranking algorithm.  When you add a Focus Keyword to a post or page, Rank Math will check to see that you used the keyword in the title.  If it finds any posts or pages that are missing the keyword in the title, it will tell you here.
uk_UA: Заголовки HTML-сторінок відіграють важливу роль в алгоритмі ранжування Google. Коли ви додаєте фокусне ключове слово до запису або сторінки, Rank Math перевірить, чи використали ви ключове слово в заголовку. Якщо він знайде записи  або сторінки, на яких відсутнє ключове слово в заголовку, він повідомить вам тут.

en: Make sure the focus keywords you set for the posts appear in their titles.
uk_UA: Переконайтеся, що фокусні ключові слова, які ви встановили для записів, відображаються в їх заголовках.

en: Post Titles Missing Focus Keywords
uk_UA: У заголовках записів відсутні фокусні ключові слова

en: Fixing this issue is easy - just edit the post, and set a Focus Keyword.  Then follow Rank Math's analysis to improve your rankings.
uk_UA: Виправити цю проблему легко – просто відредагуйте запис та встановіть фокусне ключове слово. Потім дотримуйтесь аналізу Rank Math, щоб покращити свій рейтинг.

note: translators: link to permalink setting screen
en: Fortunately, it's very easy to fix.  Just hop on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - Permalinks</a>.  Then chose the "Post Name" option.
uk_UA: На щастя, це дуже легко виправити. Просто перейдіть до <a target="_blank" href="%1$s">Налаштування - Постійні посилання</a>. Потім виберіть опцію «Назва запису».

en: Auto Post Redirect
uk_UA: Автоматичне перенаправлення запису

en: Post Types:
uk_UA: Типи записів:

en: Name of current post type (plural)
uk_UA: Назва поточного типу запису (множина)

en: Name of current post type (singular)
uk_UA: Назва поточного типу запису (однина)

en: Focus Keyword of the current post
uk_UA: Фокусне ключове слово поточного запису

en: First category (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current category on category archives
uk_UA: Перша категорія (за алфавітом), пов'язана з поточним записом <strong>АБО</strong> поточною категорією в архівах категорій

en: Post Tag
uk_UA: Тег запису

en: Last modification date of the current post/page
uk_UA: Дата останньої зміни поточного запису/сторінки

en: Publication date of the current post/page <strong>OR</strong> specified date on date archives
uk_UA: Дата публікації поточного запису/сторінки <strong>АБО</strong> вказана дата в архіві дат

en: Posts meta import failed.
uk_UA: Помилка імпорту мета записів.

en: Setup Wizard - Rank Math
uk_UA: Майстер установки - Rank Math

en: 404 Monitor
uk_UA: Монітор 404

en: A link to the post, with the title as anchor text.
uk_UA: Посилання на запис з заголовком як прив'язний текст.

en: Title tag on 404 Not Found error page.
uk_UA: Тег заголовка сторінки помилки 404 Not Found.

en: Image displayed when your homepage is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
uk_UA: Зображення, яке відображається, коли вашою домашньою сторінкою діляться у Facebook та інших соціальних мережах. Використовуйте зображення розміром не менше 1200x630 пікселів для найкращого відображення на пристроях з високою роздільною здатністю.

en: Custom values for robots meta tag on homepage.
uk_UA: Власні значення для мета-тегу robots на домашній сторінці.

en: Homepage Robots Meta
uk_UA: Домашня сторінка Мета Robots

en: Homepage meta description.
uk_UA: Мета-опис домашньої сторінки.

en: Homepage Meta Description
uk_UA: Мета-Опис домашньої сторінки

en: Capitalize Titles
uk_UA: Заголовок з великої літери

en: Author Archive Title
uk_UA: Заголовок архіву автора

en: Norton Safe Web Verification ID
uk_UA: Перевірка ID Norton Safe Web

note: translators: Pinterest webmaster link
en: Pinterest Account
uk_UA: Обліковий запис Pinterest

note: translators: Bing webmaster link
en: Bing Webmaster Verification Page
uk_UA: Сторінка підтвердження Bing Webmaster

note: translators: Bing webmaster link
en: Enter your Bing Webmaster Tools verification HTML code or ID. Get it here: %s
uk_UA: Введіть свій HTML-код або Bing Webmaster Tools ID для підтвердження. Отримайте його тут: %s

en: Featured image of the article.
uk_UA: Рекомендоване зображення статті.

en: The <code>nofollow</code> attribute <strong>will not be added</strong> for the link if target domain is in this list. Add one per line.
uk_UA: Атрибут <code>nofollow</code> <strong>не буде додано</strong> для посилання, якщо цільовий домен є в цьому переліку. Додайте по одному на рядок.

en: Nofollow Exclude Domains
uk_UA: Виключити Nofollow для доменів

en: Only add <code>nofollow</code> attribute for the link if target domain is in this list. Add one per line. Leave empty to apply nofollow for <strong>ALL</strong> external domains.
uk_UA: Додайте атрибут <code>nofollow</code> для посилання, лише якщо цільовий домен є в цьому переліку. Додайте по одному на рядок. Залиште пустим, щоб застосувати nofollow для <strong>УСІХ</strong> зовнішніх доменів.

en: Redirections Manager
uk_UA: Менеджер перенаправлень

en: Please enable Redirections module.
uk_UA: Будь ласка, увімкніть модуль перенаправлення.

en: Redirect Attachments
uk_UA: Перенаправлення вкладень

note: translators: Redirection page url
en: Redirection Manager
uk_UA: Менеджер перенаправлення

note: translators: Link to kb article
en: Remove /category/ from category archive URLs. %s <br>E.g. <code>example.com/category/my-category/</code> becomes <code>example.com/my-category</code>
uk_UA: Видалити /category/ з URL-адрес архіву категорій. %s <br>Наприклад <code>example.com/category/my-category/</code> перетворюється на <code>example.com/my-category</code>

en: Format used for the new <code>alt</code> attribute values.
uk_UA: Формат, що використовується для нових значень атрибута <code>alt</code>.

en: I understand the risks and I want to edit the file
uk_UA: Я розумію ВСІ ризики і хочу відредагувати файл

en: If category is a child category, show all ancestor categories.
uk_UA: Якщо категорія є дочірньою категорією, показати всі попередні категорії.

en: Add missing TITLE attributes
uk_UA: Додайте відсутні атрибути ЗАГОЛОВОК

en: Add <code>TITLE</code> attribute for all <code>images</code> without a <code>TITLE</code> attribute automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
uk_UA: Додайте атрибут <code>ЗАГОЛОВОК</code> для всіх <code>зображень</code> без атрибута <code>ЗАГОЛОВОК</code> автоматично. Атрибут динамічно застосовується, коли вміст відображається, а збережений вміст не змінюється.

en: Title attribute format
uk_UA: Формат атрибута заголовок

en: Format used for the new <code>title</code> attribute values.
uk_UA: Формат, що використовується для нових значень атрибутів <code>ЗАГОЛОВОК</code>.

en: Format the label used for search results pages.
uk_UA: Формат мітки, яка використовується для сторінок результатів пошуку.

en: Format the label used for archive pages.
uk_UA: Формат мітки, яка використовується для сторінок архіву.

en: Remove WooCommerce generator tag from the source code.
uk_UA: Видаліть WooCommerce тег-генератор з вихідного коду.

en: Remove Generator Tag
uk_UA: Видаліть тег генератор

en: Remove parent slugs from category URL.
uk_UA: Видалити батьківські частини посилань з URL-адреси категорій.

en: Remove prefix from category URL.
uk_UA: Видалити префікс з URL-адреси категорій.

en: Product's short description of the current product
uk_UA: Короткий опис поточного товару

en: Product's price of the current product
uk_UA: Поточна ціна товару

en: Product's price.
uk_UA: Ціна товару.

en: Product's SKU.
uk_UA: Артикул товару.

en: Product's SKU of the current product
uk_UA: Артикул поточного товару

en: Product's short description.
uk_UA: Короткий опис товару.

en: Product's brand of the current product
uk_UA: Бренд поточного товару

en: Product's brand.
uk_UA: Бренд товару.

en: Image Custom Fields
uk_UA: Власні поля зображень

en: Include Featured Images
uk_UA: Включіть рекомендовані зображення

en: Add user IDs, separated by commas, to exclude them from the sitemap.
uk_UA: Додайте ID користувачів, розділені комами, щоб виключити їх із карти сайту.

en: Please note that this will add the attachment page URLs to the sitemap, not direct image URLs.
uk_UA: Зауважте, що це додасть URL-адреси сторінок вкладень до sitemap, а не прямі URL-адреси зображень.

note: translators: Post Type Sitemap Url translators: Taxonomy Sitemap Url
en: Sitemap URL: %s
uk_UA: Sitemap URL-адреса: %s

en: Your site has one or more sitemaps.
uk_UA: Ваш сайт має один або декілька sitemaps.

note: translators: post type links
en: There are %s with no focus keyword set.
uk_UA: Існують %s, у яких не встановлено фокусне ключове слово.

en: Your Site Tagline is set to a custom value.
uk_UA: Встановлено власний Слоган вашого сайту.

en: Your Site Tagline is set to the default value <em>Just another WordPress site</em>.
uk_UA: Слоган вашого сайту має значення за замовчуванням <em>Ще один сайт WordPress</em>.

note: translators: link to plugin search console setting screen
en: You can integrate the Google Search Console with Rank math in the <a href="%1$s" target="_blank">Search Console tab</a>. of Rank Math's General Settings menu.
uk_UA: Ви можете інтегрувати Google Search Console з Rank math на <a href="%1$s" target="_blank">вкладці Search Console</a>. меню Загальні налаштування Rank Math.

en: Google's Search Console is a vital source of information concerning your rankings and click-through rates.  Rank Math can import this data, so you don't have to log into your Google account to get the data you need.
uk_UA: Search Console Google є важливим джерелом інформації про ваші рейтинги та рейтинги натискань. Rank Math може імпортувати ці дані, тому вам не потрібно входити в обліковий запис Google, щоб отримувати цю інформацію.

en: Of course, if you don't give Rank Math a focus keyword to work with, it can't give you any useful feedback.
uk_UA: Звичайно, якщо ви не дасте Rank Math фокусне ключове слово для аналізу, він не зможе надати вам жодного корисного відгуку.

en: Rank Math uses these focus keywords to analyze your on-page content.  It can tell if you've done a good job of optimizing your text to rank for these keywords.
uk_UA: Rank Math використовує ці фокусні ключові слова для аналізу вмісту сторінки. Це може визначити, чи добре ви оптимізували свій текст для ранжування за цими ключовими словами.

en: This looks nice for readers - and it gets your keywords into the URL (keywords in the URL is a ranking factor).
uk_UA: Це виглядає добре для читачів - і містить ваші ключові слова в URL-адресі (ключові слова в URL-адресі є фактором ранжирування).

note: translators: link to general setting screen
en: Changing your tagline is very easy.  Just head on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - General</a> in WordPress's admin menu (on the left), or click on the link in this sentence.
uk_UA: Змінити свій слоган дуже легко. Просто перейдіть до <a target="_blank" href="%1$s">Налаштування - Загальні</a> в панелі адміністратора WordPress (ліворуч) або натисніть посилання в цьому реченні.

en: If you don't have an XML sitemap, the best option is to install a plugin that creates sitemaps for you. That way you'll know the sitemap will always be up-to-date. Plugins can also automatically ping the search engines when the XML file is updated. The Rank Math WordPress plugin gives you complete control over your site's XML sitemaps. You can control the settings for each page as you write or edit it, and Rank Math will ping Google as soon as you submit your edits. This results in fast crawls and indexing.
uk_UA: Якщо у вас немає XML-sitemap, найкращий варіант - встановити плагін, який створе для вас sitemaps. Таким чином ви будете знати, що sitemap завжди буде актуальним. Плагіни також можуть автоматично оповіщати пошукові системи, коли файл XML оновлюється. Плагін Rank Math WordPress надає вам повний контроль над XML-sitemaps вашого сайту. Ви можете керувати налаштуваннями для кожної сторінки, коли ви пишете або редагуєте її, а Rank Math оповістить Google щойно ви внесете свої зміни. Це призводить до швидкого сканування та індексації.

en: XML sitemaps are a special type of text file that tells search engines about the structure of your site. They're a list of all the resources (pages and files) you would like the search engine to index. You can assign different priorities, so certain pages will be crawled first. Before XML sitemaps, search engines were limited to indexing the content they could find by following links. That's still an important feature for search engine spiders, but XML sitemaps have made it easier for content creators and search engines to collaborate.
uk_UA: XML-sitemaps – це особливий тип текстового файлу, який повідомляє пошуковим системам про структуру вашого сайту. Він являє собою список усіх ресурсів (сторінок і файлів), які ви хотіли б проіндексовати пошуковою системою. Ви можете призначити різні пріоритети, щоб певні сторінки сканувалися першими. До створення XML-sitemaps пошукові системи обмежувалися індексуванням вмісту який вони могли знайти за посиланнями. Це все ще важлива функція для пошукових систем, XML-sitemaps полегшили співпрацю творцям вмісту та пошуковим системам.

note: translators: link to plugin setting screen
en: Register at Google Search Console and verificate your site by adding the code to <a href="%1$s">Settings &gt; Verificate Tools</a>, then navigate to <a href="%2$s">Settings &gt; Search Console</a> to authenticate and link your site.
uk_UA: Зареєструйтеся на Google Search Console та підтвердьте свій сайт, додавши код до <a href="%1$s">Налаштування &gt; Інструменти перевірки</a>, а потім перейдіть до <a href="%2$s">Налаштування &gt; Search Console</a> для автентифікації та зв’язування вашого сайту.

en: Unfortunately, the standard WordPress tagline is "Just Another WordPress site."  That's pretty sloppy looking, and it does nothing for your SEO.  In fact, it's actually a security risk - it makes it easy for hackers with a WordPress exploit to locate your site with an automated search.
uk_UA: На жаль, стандартний слоган WordPress — «Просто ще один сайт WordPress». Це не тільки недбало виглядає і нічого не робить для вашого SEO. Це ще загрожує безпеці - хакерам легко знайти ваш сайт за допомогою автоматичного пошуку.

en: Most WordPress themes place your site's tagline in a prominent position (inside header tags near the top of the page).  Using the right tagline can give your site an SEO boost.
uk_UA: Більшість тем WordPress розміщують слоган вашого сайту на видному місці (всередині тегів заголовка вгорі сторінки). Використання правильного слогана може дати вашому сайту покращення SEO рейтингу.

en: Total Impressions
uk_UA: Усього показів

en: Recipe Ingredients
uk_UA: Інгредієнти рецепту

en: Recipe Yield
uk_UA: Вихід (кількість порцій) рецепта

en: Preparation Time
uk_UA: Час приготування

en: Product SKU
uk_UA: Артикул товару

en: Unpublish when expired
uk_UA: Скасувати публікацію, коли термін її дії закінчився

en: Expiry Posted
uk_UA: Термін дії опублікування

en: Date Posted
uk_UA: Дата опублікування

en: Salary Currency
uk_UA: Валюта зарплати

en: Course Provider URL
uk_UA: URL-адреса постачальника курсів

en: Course Provider
uk_UA: Постачальник курсів

en: Custom Redirection
uk_UA: Власне перенаправлення

en: Redirect to Homepage
uk_UA: Перенаправлення на домашню сторінку

en: Fallback Behavior
uk_UA: Запасний варіант поведінки

en: Display the Debug Console instead of being redirected. Administrators only.
uk_UA: Відображати консоль налагодження замість перенаправлення. Тільки для адміністраторів.

en: Export to Nginx config file
uk_UA: Експортувати у файл конфігурації Nginx

en: Export to .htaccess
uk_UA: Експортувати у .htaccess

en: Redirections can be exported to your .htaccess file for faster redirections, in SEO > Settings > Import/Export.
uk_UA: Перенаправлення можна експортувати у ваш файл .htaccess для швидшого перенаправлення, у SEO > Налаштування > Імпорт/експорт.

en: Using a 302 <em>temporary</em> redirection is useful when you want to test a new page for client feedback temporarily without affecting the SEO scores of the original page.
uk_UA: Використання <em>тимчасового</em> перенаправлення 302 корисно, якщо ви хочете тимчасово перевірити нову сторінку на відгуки клієнтів, не впливаючи на показники SEO оригінальної сторінки.

en: 301 redirections are <em>permanent</em>. The old URL will be removed in search engines and replaced by the new one, passing on SearchRank and other SEO scores. Browsers may also store the new URL in cache and redirect to it even after the redirection is deleted from the list here.
uk_UA: 301 перенаправлення є <em>постійним</em>. Стара URL-адреса буде видалена в пошукових системах і замінена новою, передаючи SearchRank та інші показники SEO. Браузери також можуть зберігати нову URL-адресу в кеші та перенаправляти на неї навіть після того, як перенаправлення буде видалено з цього списку.

en: Here you can set up custom redirections. It is important to choose the right type of redirection.
uk_UA: Тут ви можете налаштувати власні перенаправлення. Важливо вибрати правильний тип перенаправлення.

en: You can also activate, deactivate, or delete multiple items at once using the Bulk Actions dropdown.
uk_UA: Ви також можете активувати, деактивувати або видаляти кілька елементів одночасно, за допомогою випадаючого меню Групових дій.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the redirection.
uk_UA: <strong>Видалити</strong> остаточно видаляє перенаправлення.

en: <strong>Activate/Deactivate</strong> redirections. Deactivated redirections do not take effect on your site.
uk_UA: <strong>Активувати/деактивувати</strong> перенаправлення. Деактивовані перенаправлення не набудуть чинності на вашому сайті.

en: <strong>Edit</strong> redirection details: from/to URLs and the redirection type.
uk_UA: <strong>Редагувати</strong> деталі перенаправлення: з/на URL-адреси та тип перенаправлення.

en: <strong>Note:</strong> This interstitial page is displayed only to administrators. Site visitors are redirected without delay.
uk_UA: <strong>Примітка:</strong> Ця проміжна сторінка відображається лише для адміністраторів. Відвідувачі сайту перенаправляються без затримок.

en: Continue redirecting
uk_UA: Продовжити перенаправлення

note: translators: countdown seconds
en: Redirecting in %s seconds...
uk_UA: Перенаправлення через %s секунд...

en: Redirection Debugger
uk_UA: Відладчик перенаправлення

note: translators: 1. url to new screen, 2. old trashed post permalink
en: <strong>SEO Notice:</strong> A previously published %1$s has been moved to trash. You may redirect <code>%2$s</code> to <a href="%3$s">a new url</a>.
uk_UA: <strong>Примітка SEO:</strong> Раніше опублікований %1$s переміщено в кошик. Ви можете перенаправити <code>%2$s</code> на <a href="%3$s">нову URL-адресу</a>.

note: translators: %1$s: post type label, %2$s: edit redirection URL. translators: %1$s: term name, %2$s: edit redirection URL.
en: SEO Notice: you just changed the slug of a %1$s and Rank Math has automatically created a redirection. You can edit the redirection by <a href="%2$s">clicking here</a>.
uk_UA: Примітка SEO: ви щойно змінили частину (або усе) посилання %1$s, і Rank Math автоматично створив перенаправлення. Ви можете змінити перенаправлення, <a href="%2$s">натиснувши тут</a>.

en: No redirections added yet. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Add New Redirection</a>
uk_UA: Перенаправлення ще не додано. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Додати нове перенаправлення</a>

en: No redirections found in Trash.
uk_UA: У кошику не знайдено перенаправлень.

en: Redirect the current URL
uk_UA: Перенаправити поточну URL-адресу

note: translators: source pattern
en: Invalid regex pattern: %s
uk_UA: Невірний шаблон regex: %s

en: Please add at least one valid source URL.
uk_UA: Будь ласка, додайте принаймні одну дійсну URL-адресу джерела.

note: translators: delete counter
en: %d redirection(s) successfully deleted.
uk_UA: %d перенаправлення успішно видалено(і).

en: Redirection successfully restored.
uk_UA: Перенаправлення успішно відновлено.

en: Redirection successfully moved to Trash.
uk_UA: Перенаправлення успішно переміщено в кошик.

en: Redirection successfully deactivated.
uk_UA: Перенаправлення успішно деактивовано.

en: No valid action found.
uk_UA: Не знайдено жодної дійсної дії.

en: Geo Coordinates
uk_UA: Геокординати

note: translators: %s expands to "Google Maps Embed API" https://developers.google.com/maps/documentation/embed
en: An API Key is required to display embedded Google Maps on your site. Get it here: %s
uk_UA: Для відображення вбудованих Карт Google, на вашому сайті, потрібен ключ API. Отримайте його тут: %s

en: The price range of the business, for example $$$.
uk_UA: Ціновий діапазон, наприклад $$$.

en: Select a page on your site where you want to show the LocalBusiness meta data.
uk_UA: Виберіть сторінку на своєму сайті, на якій ви хочете показати метадані Локального Бізнесу.

en: Format: +1-401-555-1212
uk_UA: Формат: +38-888-888-8888

en: Roadside Assistance
uk_UA: Дорожня допомога

en: Time format used in the contact shortcode.
uk_UA: Формат часу, що використовується в короткому коді контакту.

en: Opening Hours Format
uk_UA: Формат годин роботи

en: Select opening hours. You can add multiple sets if you have different opening or closing hours on some days or if you have a mid-day break. Times are specified using 24:00 time.
uk_UA: Виберіть години роботи. Ви можете додати кілька наборів, якщо у вас різні години роботи або закриття в деякі дні або якщо у вас перерва в середині дня. Час вказано з використанням формату 24:00.

en: Search engines may prominently display your contact phone number for mobile users.
uk_UA: Пошукові системи можуть відображати ваш контактний номер телефону на найвиднішому місці для користувачів мобільних пристроїв.

en: Turn ON to ignore all query parameters (the part after a question mark in a URL) when logging 404 errors.
uk_UA: Увімкніть, щоб ігнорувати всі параметри запиту (частина після знака питання в URL-адресі) під час реєстрації 404 помилок.

en: Add another
uk_UA: Додати ще

en: Enter URIs or keywords you wish to prevent from getting logged by the 404 monitor.
uk_UA: Введіть URI-адреси або ключові слова, які ви не хочете відслідковувати, та реєструвати 404 монітором.

en: The Simple mode only logs URI and access time, while the Advanced mode creates detailed logs including additional information such as the Referer URL.
uk_UA: Простий режим реєструє лише URI-адресу та час доступу, а розширений режим створює докладні журнали, включаючи додаткову інформацію, таку як URL-адреса з посиланням та назвою бота перевірки.

en: If you have hundreds of 404 errors, your error log might increase quickly. Only choose this option if you have a very few 404s and are unable to replicate the 404 error on a particular URL from your end.
uk_UA: Якщо у вас є сотні 404 помилок, ваш журнал помилок може швидко збільшитися. Виберіть цю опцію, лише якщо у вас дуже мало 404 помилок і ви не можете відтворити помилку 404 на певній URL-адресі зі свого боку.

en: The 404 error log is empty.
uk_UA: Журнал 404 помилок порожній.

en: No valid id found.
uk_UA: Не знайдено дійсного id.

en: Are you sure you wish to delete all 404 error logs?
uk_UA: Ви впевнені що хочете видалити всі журнали 404 помилок?

note: translators: delete counter
en: %d log(s) deleted.
uk_UA: %d журнала(ів) видалено.

en: You can decide how many items to list per screen using the Screen Options tab.
uk_UA: Ви можете вирішити, скільки елементів має відображатись на екрані за допомогою вкладки «Параметри екрана».

en: You can hide/display columns based on your needs.
uk_UA: Ви можете приховати/відобразити колонки відповідно до ваших потреб.

en: You can also redirect or delete multiple items at once. Selecting multiple items to redirect allows you to redirect them to a single URL.
uk_UA: Ви також можете перенаправити або видалити кілька елементів одночасно. Вибір кількох елементів для перенаправлення дозволяє перенаправити їх на одну URL-адресу.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the item from the list.
uk_UA: <strong>Видалити</strong> назавжди видаляє елемент з переліку.

en: <strong>Redirect</strong> takes you to the Redirections manager to redirect the 404 URL.
uk_UA: <strong>Перенаправити</strong> відкриє для вас Менеджер перенаправлень, щоб перенаправити, або виправити 404 URL-адресу.

en: Hovering over a row in the list will display action links that allow you to manage the item. You can perform the following actions:
uk_UA: При наведенні курсора на рядок у переліку відобразяться посилання на дії, які дозволяють керувати елементом. Ви можете виконати наступні дії:

en: Summary Card
uk_UA: Картка підсумків

en: Summary Card with Large Image
uk_UA: Картка підсумків з великим зображенням

en: Robots Meta
uk_UA: Meтa Robots

en: On-Page Social Settings
uk_UA: Налаштування соціальних мереж на сторінці

en: 404 Monitor Log
uk_UA: Журнал 404 монітора

en: Starts With
uk_UA: Починається з

en: End With
uk_UA: Закінчується з

en: Exact
uk_UA: Точне

en: 307 Temporary Redirect
uk_UA: 307 Тимчасове перенаправлення

en: Prevents pages from being indexed and displayed in search engine result pages
uk_UA: Забороняє індексацію та відображення сторінок на сторінках результатів пошуку

en: Leave the field empty to let WordPress handle the contents dynamically. If an actual robots.txt file is present in the root folder of your site, this option won't take effect and you have to edit the file directly, or delete it and then edit from here.
uk_UA: Залиште поле пустим, щоб WordPress міг динамічно обробляти вміст. Якщо файл robots.txt є в кореневій папці вашого сайту, цей параметр не набуде чинності, і вам доведеться відредагувати файл або видалити його безпосередньо на сервері, а потім відредагувати звідси.

en: Global Meta
uk_UA: Загальна мета

en: Date Modified (advanced)
uk_UA: Зміна дати (розширена)

en: Modified date with custom formatting pattern.
uk_UA: Зміна дати з власним шаблоном форматування.

en: Publish date with custom formatting pattern.
uk_UA: Опублікувати дату з власним шаблоном форматування.

en: Date Published (advanced)
uk_UA: Дата опублікування (розширена)

en: Custom field value
uk_UA: Власне значення поля

en: Custom field value.
uk_UA: Власне значення поля.

en: Custom Field (advanced)
uk_UA: Власне поле (розширене)

en: Current page number
uk_UA: Поточний номер сторінки

en: Author ID
uk_UA: ID автора

en: File Name of the attachment
uk_UA: Ім'я файлу вкладення

en: Example Category 1, Example Category 2
uk_UA: Приклад категорія 1, приклад категорія 2

en: Example Tag 1, Example Tag 2
uk_UA: Приклад Тег 1, Приклад Тег 2

en: Example Tag
uk_UA: Приклад Тег

en: Title of the site
uk_UA: Заголовок сайту

en: Separator Character
uk_UA: Розділовий символ

en: Enable support for the structured data, which adds Schema code in your website, resulting in rich search results, better CTR and more traffic.
uk_UA: Увімкніть підтримку структурованих даних, які додають код Schema на ваш веб-сайт, що призводить до чудового ранжування результатів у пошукових системах, кращого рейтингу натискань (CTR) і збільшення трафіку.

en: Records the URLs on which visitors & search engines run into 404 Errors. You can also turn on Redirections to redirect the error causing URLs to other URLs.
uk_UA: Записує URL-адреси, на яких відвідувачі та пошукові системи стикаються з помилками 404. Ви також можете ввімкнути перенаправлення, щоб перенаправляти URL-адреси з 404 помилками на інші URL-адреси.

en: Facebook Sharing Debugger
uk_UA: Відладчик функції поділитись на Facebook

en: Edit SEO settings for the search results page
uk_UA: Редагувати налаштування SEO для сторінки результатів пошуку

en: SEO Settings for Date Archives
uk_UA: Налаштування SEO для дат архівів

en: Edit SEO settings for this archive page
uk_UA: Редагувати налаштування SEO для цієї сторінки архіву

en: Edit Homepage SEO Settings
uk_UA: Редагувати налаштування SEO домашньої сторінки

en: Rank Math Dashboard
uk_UA: Rank Math майстерня

en: Please keep only one Sitemap plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic.
uk_UA: Будь ласка, залишайте активним лише один плагін для Sitemap, інакше ви можете втратити свій рейтинг і трафік.

en: Rank Math Knowledge Base
uk_UA: База Знань Rank Math

en: Import AIO SEO plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
uk_UA: Імпортувати налаштування плагінів AIO SEO, загальні мета, налаштування sitemap тощо.

en: There are no redirection to import.
uk_UA: Відсутні перенаправлення для імпорту.

en: Unable to perform action this time.
uk_UA: Неможливо виконати дію зараз.

en: Import Redirections
uk_UA: Імпорт перенаправлень

en: Import meta information like titles, descriptions, focus keyword, robots meta, etc., of your author archive pages.
uk_UA: Імпортуйте мета-інформацію, як-от - заголовки, описи, ключові слова, robots мета тощо, зі сторінок архіву автора.

en: Import data like category, tag, and CPT meta data from SEO.
uk_UA: Імпортуйте дані - категорій, тегів та CPT мета-даних із SEO.

en: Import Post Meta
uk_UA: Імпортувати Meтa Запис

en: Import Author Meta
uk_UA: Імпортувати Meтa автора

en: Import plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
uk_UA: Імпортувати налаштування плагінів, загальні мета, налаштування sitemap тощо.

en: None (Click here to set one)
uk_UA: Немає (натисніть тут, щоб встановити)

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
uk_UA: Noindex для порожніх архівів категорій і тегів

en: Card type selected when creating a new post. This will also be applied for posts without a card type selected.
uk_UA: Тип картки, вибраний під час створення нового запису. Це також буде застосовано до записів без вибраного типу картки.

en: Default values for robots meta tag. These can be changed for individual posts, taxonomies, etc.
uk_UA: Значення за замовчуванням для мета-тегу robots. Їх можна змінити для окремих записів, таксономій тощо.

en: Add content after each post in your site feeds.
uk_UA: Додавайте вміст після кожного запису у RSS стрічках вашого сайту.

en: Add content before each post in your site feeds.
uk_UA: Додавайте вміст перед кожним записом у RSS стрічках вашого сайту.

en: Redirect attachments without a parent post to this URL. Leave empty for no redirection.
uk_UA: Перенаправте вкладені файли без батьківського запису на цю URL-адресу. Залиште порожнім, щоб не було перенаправлення.

note: translators: Link to kb article
en: Redirect all attachment page URLs to the post they appear in. For more advanced redirection control, use the built-in %s.
uk_UA: Перенаправте всі URL-адреси сторінок вкладень до запису, в яких вони відображаються. Для більш розширеного керування перенаправленням скористайтеся вбудованим %s.

en: Hide Post Title
uk_UA: Приховати заголовок запису

en: Insert custom field (post meta) names which contain image URLs to include them in the sitemaps. Add one per line.
uk_UA: Вставте назви власних полів (мета, запис), які містять URL-адреси зображень, щоб включити їх у sitemaps. Додавайте по одній на рядок.

en: Include this post type in the XML sitemap.
uk_UA: Включіть цей тип запису в XML-sitemap.

en: Enter post IDs of posts you want to exclude from the sitemap, separated by commas. This option **applies** to all posts types including posts, pages, and custom post types.
uk_UA: Введіть ID записів, які потрібно виключити з sitemap, розділивши їх комами. Цей параметр **застосовується** до всіх типів записів, включаючи записи, сторінки та власні типи записів.

en: Include the Featured Image too, even if it does not appear directly in the post content.
uk_UA: Включіть також Рекомендоване зображення, навіть якщо воно не відображається безпосередньо у вмісті запису.

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index the important images on your pages.
uk_UA: Включіть посилання на зображення із вмісту запису у sitemaps. Це допомагає пошуковим системам індексувати важливі зображення на ваших сторінках.

en: Focus keywords appear in the titles of published posts where it is set.
uk_UA: Фокусні ключові слова відображаються у заголовках опублікованих записів, де вони встановлені.

en: All published posts have focus keywords set.
uk_UA: Усі опубліковані записи мають фокусні ключові слова.

note: translators: permalink structure
en: Post permalink structure is set to %s.
uk_UA: Структуру постійних посилань записів встановлено на %s.

en: Setting focus keywords for your posts allows Rank Math to analyse the content.
uk_UA: Налаштування фокусних ключових слів для ваших записів дозволяє Rank Math аналізувати вміст.

en: This option will replace the "?p=99" part of the URL with the post's title, like this: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/
uk_UA: Цей параметр замінить частину URL-адреси "?p=99" на заголовок запису, наприклад: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/

en: Extend the functionality of WordPress by creating redirects in our plugin when you change the slug of a post, page, category or a CPT. You can modify the redirection further according to your needs.
uk_UA: Розширюйте функціональність WordPress, створюючи перенаправлення в нашому плагіні, коли ви змінюєте частину посилання запису, сторінки, категорії або CPT. Ви можете надалі міняти перенаправлення відповідно до ваших потреб.

note: translators: link to permalink setting screen
en: For the best SEO results, use a custom permalink structure, preferably one that includes the post title (<code>%%postname%%</code>). You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; Permalinks</a>
uk_UA: Для найкращих результатів SEO використовуйте власну структуру постійного посилання, бажано ту, яка містить назву запису (<code>%%postname%%</code>). Ви можете змінити її, перейшовши до <a href="%s">Налаштування &gt; Постійні посилання</a>

note: translators: Link to kb article
en: SEO options related to featured images and media appearing in your post content. %s.
uk_UA: Опції SEO пов’язані з рекомендованими зображеннями та медіа, що з’являються у вмісті вашого запису. %s.

en: Output list of tags associated to the current post, with customization options.
uk_UA: Вивести перелік тегів, пов’язаних з поточним записом, з параметрами налаштування.

en: Output list of categories associated to the current post, with customization options.
uk_UA: Вивести перелік категорій, пов’язаних з поточним записом, з параметрами налаштування.

en: Post Type Name Singular
uk_UA: Назва типу запису, однина

en: Post Type Name Plural
uk_UA: Назва типу запису, множина

en: ID of the current post/page
uk_UA: ID поточного запису/сторінки

en: Author's user ID of the current post, page or author archive.
uk_UA: ID автора поточного запису, сторінки чи архіву автора.

en: Author's biographical info of the current post, page or author archive.
uk_UA: Біографія автора поточного запису, сторінки чи архіву автора.

en: Display author's nicename of the current post, page or author archive.
uk_UA: Відображати нік автора поточного запису, сторінки чи архіву автора.

en: Comma-separated list of categories associated to the current post
uk_UA: Перелік категорій розділений комами, пов’язаних із поточним записом

en: Prevents a snippet from being shown in the search results
uk_UA: Запобігає показу фрагмента в результатах пошуку

en: Include archive pages of terms that have no posts associated.
uk_UA: Включіть архівні сторінки груп, які не мають пов’язаних записів.

en: Include Empty Terms
uk_UA: Включіть порожні Групи

en: Add term IDs, separated by comma. This option is applied for all taxonomies.
uk_UA: Додайте ID груп, розділені комами. Цей параметр застосовується для всіх таксономій.

en: Exclude Terms
uk_UA: Виключити групи

en: Example Term Description
uk_UA: Приклад опису групи

en: Current term description
uk_UA: Поточний опис групи

en: Example Term
uk_UA: Приклад групи

en: Current term name
uk_UA: Поточна назва групи

en: Current Term
uk_UA: Поточна група

en: Term meta import failed.
uk_UA: Помилка імпорту мета групи.

note: translators: total
en: Imported term meta for %s terms.
uk_UA: Мета груп для %s груп імпортовано.

en: Import Term Meta
uk_UA: Імпорт Мeтa Груп

en: Comma-separated list of tags associated to the current post
uk_UA: Перелік тегів розділений комами, пов’язаних із поточним записом

en: First tag (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current tag on tag archives
uk_UA: Перший тег (за алфавітом), пов’язаний з поточним записом <strong>АБО</strong> поточним тегом в архівах тегів

en: Excerpt of the current post (without auto-generation)
uk_UA: Уривок з поточного запису (без автоматичного створення)

en: Excerpt of the current post (or auto-generated if it does not exist)
uk_UA: Уривок з поточного запису (або автоматично згенерований, якщо він не існує)

en: Yandex Verification ID
uk_UA: Яндекс ID

en: Pinterest Verification ID
uk_UA: Pinterest ID

en: Social Meta
uk_UA: Мета соц-мереж

en: Date Archives
uk_UA: Дата архівів

en: Example Category
uk_UA: Приклад категорії

en: Links Per Sitemap
uk_UA: Посилань у Sitemap

en: From
uk_UA: З

en: Title of the parent page of the current post/page
uk_UA: Заголовок батьківської сторінки поточного запису/сторінки

en: Post Title of parent page
uk_UA: Заголовок запису батьківської сторінки

en: Title of the current post/page
uk_UA: Заголовок поточного запису/сторінки

en: Edit default SEO settings for this post type
uk_UA: Змінити SEO налаштування за умовчанням для цього типу записів

en: Import meta information of your posts/pages like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
uk_UA: Імпортуйте мета-інформацію ваших записів/сторінок, як-от заголовки, описи, мета robots, інформація OpenGraph тощо.

en: Import all Schema data for Posts, Pages, and custom post types.
uk_UA: Імпортуйте всі дані Schema для записів, сторінок і власних типів записів.

en: Import meta information of your posts/pages like the focus keyword, titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
uk_UA: Імпортуйте мета-інформацію ваших записів/сторінок, як-от фокусне ключове слово, заголовки, описи, мета robots, інформація OpenGraph тощо.

en: Setting empty archives to <code>noindex</code> is useful for avoiding indexation of thin content pages and dilution of page rank. As soon as a post is added, the page is updated to <code>index</code>.
uk_UA: Встановлення для порожніх архівів значення <code>noindex</code> корисно для уникнення індексації сторінок із тонким вмістом і розмивання рейтингу сторінки. Щойно додається запис - сторінка оновлюється до <code>index</code>.

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
uk_UA: Автоматично додавати атрибут <code>rel="nofollow"</code> для зовнішніх посилань, які відображаються у ваших записах, сторінках та інших типах записів. Атрибут динамічно застосовується, коли вміст відображається і збережений вміст не змінюється.

en: Automatically add <code>target="_blank"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types to make them open in a new browser tab or window. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
uk_UA: Автоматично додавайте атрибут <code>target="_blank"</code> для зовнішніх посилань, які відображаються у ваших записах, сторінках та інших типах записів, щоб вони відкривалися в новій вкладці або вікні веб-переглядача. Атрибут динамічно застосовується, коли вміст відображається і збережений вміст не змінюється.

en: Strip Category Base
uk_UA: Category в базових посиланнях

en: Person or Company
uk_UA: Фізична особа або компанія

en: RSS Before Content
uk_UA: Вміст перед RSS

en: RSS After Content
uk_UA: Вміст після RSS

en: Play icon
uk_UA: Іконка PLAY

en: Homepage Thumbnail for Facebook
uk_UA: Мініатюра домашньої сторінки для Facebook

en: OpenGraph Thumbnail
uk_UA: Мініатюра OpenGraph

en: Serves Cuisine
uk_UA: Обслуговування кухні

en: Recipe Video Thumbnail
uk_UA: Мініатюра відео рецепта

en: Price Currency
uk_UA: Валюта

en: Misc Pages
uk_UA: Інше сторінки

en: Add SEO Controls for user profile pages. Access to the Meta Box can be fine tuned with code, using a special filter hook.
uk_UA: Додайте елементи керування SEO для сторінок облікового запису користувача. Доступ до мета блоку можна точно налаштувати за допомогою коду використовуючи спеціальний гачок фільтру.

en: Author archive meta description. SEO options for specific author archives can be set with the meta box in the user profiles.
uk_UA: Мета-опис архіву автора. Опції SEO для окремих архівів авторів можна встановити за допомогою мета блоку в профілях користувачів.

en: Title tag on author archives. SEO options for specific authors can be set with the meta box available in the user profiles.
uk_UA: Тег заголовка в архіві автора. Опції SEO для конкретних авторів можна встановити за допомогою мета блоку, доступного в профілях користувачів.

en: Rank Math allows you to set a focus keyword for every post and page you write - the option is in the "Meta Box", which appears under the text editor in the screen where you write and edit content.
uk_UA: Rank Math дозволяє встановлювати фокусне ключове слово для кожного запису та сторінки яку ви пишете – ця опція знаходиться в «Мета блоці», який з’являється під текстовим редактором на екрані, де ви пишете та редагуєте вміст.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
uk_UA: Оберіть, сайт представляє фізичну особу чи організацію.

note: translators: Google article snippet doc link
en: Google does not allow Person as the Publisher for articles. Organization will be used instead. You can read more about this <a href="%s" target="_blank">here</a>.
uk_UA: Google не дозволяє Фізичну особу як видавця для статей. Замість цього буде використовуватися організація. Докладніше про це можна прочитати <a href="%s" target="_blank">тут</a>.

en: Local SEO
uk_UA: SEO для місцевого бізнеса

en: Manage This Redirection
uk_UA: Керувати цим перенаправленням

en: Titles &amp; Meta
uk_UA: Заголовки та Мета

en: SEO Titles &amp; Meta
uk_UA: Заголовки SEO та Мета

en: Be careful when editing the htaccess file, it is easy to make mistakes and break your site. If that happens, you can restore the file to its state <strong>before the last edit</strong> by replacing the htaccess file with the backup copy created by Rank Math in the same directory (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) using an FTP client.
uk_UA: Будьте обережні під час редагування файлу htaccess, можна легко зробити помилку і зламати ваш сайт. Якщо це станеться, ви можете відновити файл який був <strong>до останнього редагування</strong>, замінивши файл htaccess на резервну копію, яку створює Rank Math у тому самому каталозі, (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em> ) за допомогою FTP-клієнта.

en:  Remove parent slugs
uk_UA:  Видалити батьківські частини посилань

note: translators: Post Type label
en: single %s
uk_UA: окремий %s

en: Permalinks are set to a custom structure but the post titles do not appear in the permalinks.
uk_UA: Постійні посилання мають власну структуру, але заголовки записів не відображаються в постійних посиланнях.

en: Permalinks are set to the default value. <em>Pretty permalinks</em> are disabled.
uk_UA: Постійні посилання мають значення за замовчуванням. <em>Гарні постійні посилання</em> вимкнено.

en: Custom Url
uk_UA: Користувацьке посилання

en:  To
uk_UA:  До

en: Redirecting from
uk_UA: Перенаправлення з

en: Address
uk_UA: Адреса

en: You can reorder the list by clicking on the column headings.
uk_UA: Ви можете змінити порядок переліку, натиснувши заголовки колонок.

note: translators: start, end, total
en: Imported user meta for users %1$s - %2$s out of %3$s
uk_UA: Імпортована мета інформація для користувачів %1$s – %2$s з %3$s

note: translators: start, end, total
en: Imported post meta for posts %1$s - %2$s out of %3$s
uk_UA: Імпортовано мета для записів %1$s – %2$s з %3$s

note: translators: link to title setting screen
en: Default rich snippet selected when creating a new product.
uk_UA: Під час створення нового товару, за замовчуванням, вибрано розширений фрагмент.

en: Add missing ALT attributes
uk_UA: Додайте відсутні ALT атрибути

en: Response Code
uk_UA: Код відповіді

note: translators: Taxonomy singular label
en: %s archives
uk_UA: %s архіви

note: translators: Taxonomy singular label
en: your product %s pages
uk_UA: %s сторінки вашого товару

note: translators: Archive title translators: placeholder
en: Archives for %s
uk_UA: Архіви для %s

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
uk_UA: Посилання на ваш сайт із назвою та описом вашого сайту як якірним текстом.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
uk_UA: Посилання на архів автора запису з іменами авторів як якірним текстом.

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: Товари з тегом &ldquo;%s&rdquo;

note: Translators: placeholder is the post type names separated with commas.
en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
uk_UA: Rank Math виявив нові типи записів: %1$s. Ви можете перевірити налаштування <a href="%2$s">Заголовки та Мета-сторінки</a> і <a href="%3$s">sitemap</a>.

note: translators: link to general setting screen
en: Your theme may display the Site Tagline, and it can also be used in SEO titles &amp; descriptions. Set it to something unique. You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; General</a>.
uk_UA: Ваша тема може відображати слоган сайту і його також можна використовувати в заголовках SEO та описах. Встановіть щось унікальне. Ви можете змінити його, перейшовши до <a href="%s">Налаштування &gt; Загальні</a>.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
uk_UA: Посилання на ваш сайт із назвою вашого сайту як якірним текстом.

en: Total Clicks
uk_UA: Всього натискань

en: Emergency
uk_UA: Критичне становище

en: URL
uk_UA: URL-адреса

en: Counter
uk_UA: Лічильник

en: Focus Keyword
uk_UA: Фокусне ключове слово

en: Post ID
uk_UA: ID Запису

en: Active
uk_UA: Діючий

note: Translators: placeholder is the KB link. translators: %s: Link to KB article
en: Learn more.
uk_UA: Дізнатись більше.

en: Update data manually
uk_UA: Оновити дані вручну

en: Person
uk_UA: Приватна особа

en: Facebook Debugger
uk_UA: Налагоджувач Facebook

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: About Page
uk_UA: Сторінка «Про нас»

en: News Article
uk_UA: Новинна стаття

en: Twitter Card Type
uk_UA: Тип картки Twitter

en: Format used when the address is displayed using the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode.<br><strong>Available Tags: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>
uk_UA: Формат, який використовується, коли адреса відображається за допомогою коду <code>[rank_math_contact_info]</code> короткий код. <br><strong>Доступні теги: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>

note: translators: Norton webmaster link
en: Enter your Norton Safe Web verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
uk_UA: Введіть свій HTML-код або ID для підтвердження Norton Safe Web. Дізнайтесь як отримати його тут: %s

note: translators: Pinterest webmaster link
en: Enter your Pinterest verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
uk_UA: Введіть свій HTML-код або Pinterest ID для підтвердження. Дізнайтесь як отримати його тут: %s

note: translators: Yandex webmaster link
en: Enter your Yandex verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
uk_UA: Введіть свій HTML-код або Яндекс ID для підтвердження. Дізнайтесь як отримати його тут (якщо доступ не заблоковано вашим провайдером): %s

note: translators: Baidu webmaster link
en: Enter your Baidu Webmaster Tools verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
uk_UA: Введіть свій HTML-код або Baidu Webmaster Tools ID для підтвердження. Дізнайтесь як отримати його тут: %s

note: translators: Google Search Console Link
en: Enter your Google Search Console verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
uk_UA: Введіть свій HTML-код або Google Search Console ID для підтвердження. Дізнайтесь як отримати його тут: %s

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the XML sitemap.
uk_UA: Включіть архівні сторінки для груп цієї таксономії у sitemap XML.

en: Let Rank Math analyze your website and your website's content using 28+ different tests to provide tailor-made SEO Analysis to you.
uk_UA: Дозвольте Rank Math проаналізувати ваш веб-сайт і вміст вашого веб-сайту, використовуючи понад 28 різних тестів, щоб надати вам індивідуальний SEO-аналіз.

en: No Snippet
uk_UA: Немає фрагмента

note: translators: post type links
en: There are %s published posts where the primary focus keyword does not appear in the post title.
uk_UA: Існує %s опублікованих записів, де основне фокусне ключове слово не з’являється в заголовку запису.

en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

en: Hide Taxonomy Name from Breadcrumb.
uk_UA: Приховати назву таксономії у навігаційних посиланнях.

en: Hide Post title from Breadcrumb.
uk_UA: Приховати заголовок запису у навігаційних посиланнях.

en: Label used for 404 error item in breadcrumbs.
uk_UA: Мітка, що використовується для елемента 404 помилки у навігаційних посиланнях.

en: Prefix for the breadcrumb path.
uk_UA: Префікс для шляху навігаційних посилань.

en: Prefix Breadcrumb
uk_UA: Префікс навігаційних посилань

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
uk_UA: Мітка, що використовується для посилання на домашню сторінку (перший елемент) у навігаційних посиланнях.

en: Display homepage breadcrumb in trail.
uk_UA: Відображати домашню сторінку у навігаційних посиланнях.

en: Separator character or string that appears between breadcrumb items.
uk_UA: Роздільний символ або рядок, який з’являються між елементами навігаційних посилань.

en: Turning off breadcrumbs will hide breadcrumbs inserted in template files too.
uk_UA: Вимкнення навігаційних посилань також приховає відображення шляху, вставленого у файли шаблонів.

en: Enable breadcrumbs function
uk_UA: Увімкнути функцію навігаційних посилань

en: Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційні посилання

en: Date archive description.
uk_UA: Дата архіву опису.

en: Date Archive Description
uk_UA: Дата архіву опису

en: Date Archive Title
uk_UA: Дата архіву заголовка

en: Description
uk_UA: Опис

en: None
uk_UA: Немає

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Location
uk_UA: Розташування

en: Price
uk_UA: Ціна

en: In stock
uk_UA: Є в наявності

en: This field is required.
uk_UA: Це поле обов’язкове для заповнення.

en: Alternative Text
uk_UA: Альтернативний текст

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Keyword
uk_UA: Ключове слово

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Search Options
uk_UA: Налаштування пошуку

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: General
uk_UA: Загальне

en: Settings could not be imported:
uk_UA: Параметри не можуть бути імпортовані:

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Modules
uk_UA: Модулі

en: Facebook profile URL
uk_UA: Посилання на профіль у Facebook

en: Twitter username (without @)
uk_UA: Ім'я користувача Twitter (без @)

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Help &amp; Support
uk_UA: Допомога та підтримка

en: Link Title
uk_UA: Заголовок посилання

en: Link inserted.
uk_UA: Посилання вставлено.

en: Link selected.
uk_UA: Посилання обрано.

en: (no title)
uk_UA: (без назви)

en: Add Link
uk_UA: Додати посилання

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Insert/edit link
uk_UA: Вставити/редагувати посилання

en: Add <code>rel="nofollow"</code>
uk_UA: Додати <code>rel="nofollow"</code>

en: Import &amp; Export
uk_UA: Імпорт та Експорт

en: Pillar Content
uk_UA: Основний контент

en: No matches found.
uk_UA: Співпадінь не знайдено.

en: Business Type
uk_UA: Тип бізнесу

en: Other Business Website
uk_UA: Інший бізнес-сайт

en: Other Personal Website
uk_UA: Інший персональний веб-сайт

en: Personal Portfolio
uk_UA: Особисте портфоліо

en: Community Blog/News Site
uk_UA: Блог спільноти/Новинний сайт

en: Personal Blog
uk_UA: Особистий блог

en: Calories
uk_UA: Калорії

en: Articles noindexed
uk_UA: Статті без індексації

en: Focus Keyword Not Set
uk_UA: Фокусне ключове слово не встановлено

en: Sitemap Settings
uk_UA: Налаштування Sitemap

en: Panel
uk_UA: Панель

en: Link Suggestions
uk_UA: Пропозиції посилань

en: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
uk_UA: Зображення має бути не менше 200 на 200 пікселів, щоб його могли показувати Facebook та інші сайти соціальних мереж.

en: No settings found to be imported.
uk_UA: Не знайдено налаштувань для імпорту.

en: Settings successfully imported. Your old configuration has been saved as a backup.
uk_UA: Налаштування успішно імпортовано. Вашу стару конфігурацію було збережено як резервну копію.

en: Backup restored successfully.
uk_UA: Резервну копію успішно відновлено.

en: Backup does not exist.
uk_UA: Резервної копії не існує.

en: Backup successfully deleted.
uk_UA: Резервну копію успішно видалено.

en: Unable to create backup this time.
uk_UA: Не вдається створити резервну копію.

en: Action not allowed.
uk_UA: Дія не дозволена.

en: Insert Link in Content
uk_UA: Вставте посилання у вміст

en: Copy Link URL to Clipboard
uk_UA: Скопіюйте URL-адресу посилання в буфер обміну

note: translators: plugin url
en: Thank you for using <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>
uk_UA: Дякуємо за те, що використовуєте <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>

en: SEO Score: Bad
uk_UA: Оцінка SEO: Погано

en: SEO Score: Good
uk_UA: Оцінка SEO: Добре

en: Webshop
uk_UA: Інтернет-магазин

en: Small Business Site
uk_UA: Сайт для малого бізнесу

en: SEO Desc
uk_UA: SEO Опис

en: SEO Details
uk_UA: SEO Деталі

en: No backup key found to delete.
uk_UA: Ключ для видалення резервної копії не знайдено.

en: Backup created successfully.
uk_UA: Резервну копію успішно створено.

note: translators: Plugin name
en: Cleanup of %s data successfully done.
uk_UA: Очищення %s даних успішно виконано.

en: We can't show any link suggestions for this post. Try selecting categories and tags for this post, and mark other posts as Pillar Content to make them show up here.
uk_UA: Ми не можемо показати будь-які пропозиції посилань для цього запису. Спробуйте вибрати категорії та теги для цього запису та позначте інші записи як основний вміст, щоб вони з’явилися тут.

en: Click on the button to copy URL or insert link in content. You can also drag and drop links in the post content.
uk_UA: Натисніть кнопку, щоб скопіювати URL-адресу або вставити посилання у вміст. Ви також можете перетягувати та вставляти посилання у вміст запису.

en: Setup Wizard
uk_UA: Майстер установки

en: On
uk_UA: Увімкнути

en: The canonical URL you entered does not seem to be a valid URL. Please double check it in the SEO meta box &raquo; Advanced tab.
uk_UA: Здається, що введена вами канонічна URL-адреса не є дійсною. Будь ласка, двічі перевірте це в SEO мета блоці &raquo; Розширені Вкладки.

en: SEO Title
uk_UA: SEO-заголовок

en: Off
uk_UA: Вимкнути

en: $title variable required
uk_UA: Змінна $title обов'язкова

en: Variable Required
uk_UA: Обов'язкова змінна

en: $id variable required
uk_UA: Обов'язкова змінна $id

en: No items found.
uk_UA: Нічого не знайдено.

note: translators: Plugin name
en: Cleanup of %s data failed.
uk_UA: Очищення даних %s завершилося невдало.
