Plugins - Safe SVG - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (16 entries)

en: Turning this on will allow SVG files larger than 10MB to be uploaded. This can impact performance and is not recommended unless needed.
uk_UA: Увімкнувши цю опцію, ви зможете завантажувати SVG-файли, розмір яких перевищує 10МБ. Це може вплинути на продуктивність і не рекомендується без необхідності.

en: Allow large SVG files
uk_UA: Дозволяти великі файли SVG

en: Large Files
uk_UA: Великі файли

en: Sorry, you are not allowed to upload SVG files.
uk_UA: На жаль, вам не дозволено завантажувати файли SVG.

en: Select which user roles can upload SVG files.
uk_UA: Виберіть, які ролі користувачів можуть завантажувати SVG-файли.

en: User Roles
uk_UA: Ролі користувачів

en: Safe SVG Settings
uk_UA: Налаштування Safe SVG

note: translators: %s: Minimum required PHP version
en: Safe SVG requires PHP version %s or later. Please upgrade PHP or disable the plugin.
uk_UA: Safe SVG вимагає версії PHP %s або вище. Будь ласка, оновіть PHP, щоб запустити цей плагін.

[ctx: block description]
en: Display the SVG icon
uk_UA: Відображати SVG іконку

note: Description of the plugin
en: Enable SVG uploads and sanitize them to stop XML/SVG vulnerabilities in your WordPress website
uk_UA: Увімкніть завантаження SVG та очистіть їх, щоб зупинити XML/SVG уразливості на вашому веб-сайті WordPress

en: Large
uk_UA: Великий

en: Medium
uk_UA: Cередній

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Full Size
uk_UA: Повний розмір

en: Sorry, this file couldn't be sanitized so for security reasons wasn't uploaded
uk_UA: Вибачте, цей файл не вдалось завантажити з міркувань безпеки.

note: translators: %1$s is the command that needs to be run.
en: You appear to be running a development version of Safe SVG. Please run %1$s in order for things to work properly.
uk_UA: Схоже, ви використовуєте версію Safe SVG для розробки. Будь ласка, запустіть %1$s, щоб все працювало належним чином.
