Plugins - Popup Builder &amp - en to pl translation catalogue (318 entries)

en: BFCM 60% OFF!
pl: BFCM 60% ZNIŻKI!

en: Black Friday Sale!
pl: Wyprzedaż Czarny Piątek!

en: Cyber Monday Sale!
pl: Wyprzedaż Cyber Poniedziałek!

en: Account connection succeeded!
pl: Połączenie z kontem powiodło się!

en: Account connection failed!
pl: Połączenie z kontem nie powiodło się!

en: Could not verify your connection token.
pl: Nie można zweryfikować tokena połączenia.

en: Select the custom field...
pl: Wybierz własne pole...

en: Leading WordPress backup & site migration plugin. Over 1,500,000+ smart website owners use Duplicator to make reliable and secure WordPress backups to protect their websites. It also makes website migration really easy.
pl: Wiodąca wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress i migracji witryn. Ponad 1 500 000 inteligentnych właścicieli witryn używa Duplicator do tworzenia niezawodnych i bezpiecznych kopii zapasowych WordPress w celu ochrony swoich witryn. Ułatwia również migrację witryn.

en: Future proof your WordPress customizations with the most popular code snippet management plugin for WordPress. Trusted by over 1,500,000+ websites for easily adding code to WordPress right from the admin area.
pl: Przyszłościowe dostosowanie WordPressa dzięki najpopularniejszej wtyczce do zarządzania fragmentami kodu dla WordPressa. Zaufało jej ponad 1 500 000 stron internetowych, aby łatwo dodawać kod do WordPressa bezpośrednio z obszaru administracyjnego.

en: Top-rated WordPress donation and fundraising plugin. Over 10,000+ non-profit organizations and website owners use Charitable to create fundraising campaigns and raise more money online.
pl: Najlepiej oceniana wtyczka WordPress do darowizn i zbiórek funduszy. Ponad 10 000 organizacji non-profit i właścicieli witryn korzysta z Charitable, aby tworzyć kampanie fundraisingowe i zbierać więcej pieniędzy online.

en: A simple & powerful event calendar plugin for WordPress that comes with all the event management features including payments, scheduling, timezones, ticketing, recurring events, and more.
pl: Prosta i zaawansowana wtyczka do kalendarza wydarzeń dla WordPressa, która zawiera wszystkie funkcje zarządzania wydarzeniami, w tym płatności, planowanie, strefy czasowe, sprzedaż biletów, wydarzenia cykliczne i wiele innych.

en: The best WordPress eCommerce plugin for selling digital downloads. Start selling eBooks, software, music, digital art, and more within minutes. Accept payments, manage subscriptions, advanced access control, and more.
pl: Najlepsza wtyczka WordPress eCommerce do sprzedaży cyfrowych pobrań. Zacznij sprzedawać e-booki, oprogramowanie, muzykę, sztukę cyfrową i wiele więcej w ciągu kilku minut. Akceptuj płatności, zarządzaj subskrypcjami, zaawansowaną kontrolą dostępu i nie tylko.

en: The #1 Stripe payments plugin for WordPress. Start accepting one-time and recurring payments on your WordPress site without setting up a shopping cart. No code required.
pl: Wtyczka płatności Stripe nr 1 dla WordPress. Zacznij akceptować jednorazowe i cykliczne płatności na swojej stronie WordPress bez konfigurowania koszyka. Nie jest wymagany żaden kod.

en: The #1 affiliate management plugin for WordPress. Easily create an affiliate program for your eCommerce store or membership site within minutes and start growing your sales with the power of referral marketing.
pl: Wtyczka do zarządzania partnerami nr 1 dla WordPress. Łatwo stwórz program partnerski dla swojego sklepu eCommerce lub witryny członkowskiej w ciągu kilku minut i zacznij zwiększać sprzedaż dzięki sile marketingu poleceń.

en: The most advanced WordPress search plugin. Customize your WordPress search algorithm, reorder search results, track search metrics, and everything you need to leverage search to grow your business.
pl: Najbardziej zaawansowana wtyczka wyszukiwania WordPress. Dostosuj algorytm wyszukiwania WordPress, zmień kolejność wyników wyszukiwania, śledź metryki wyszukiwania i wszystko, czego potrzebujesz, aby wykorzystać wyszukiwanie do rozwoju swojej firmy.

en: Easily display Google reviews, Yelp reviews, and more in a clean customizable feed. Comes with multiple layouts, customizable review content, leave-a-review link, review moderation, and more.
pl: Łatwo wyświetlaj recenzje Google, recenzje Yelp i inne w czystym, konfigurowalnym kanale. Zawiera wiele układów, konfigurowalną treść recenzji, odnośnik do pozostawienia recenzji, moderację recenzji i wiele więcej.

en: Easily display Twitter content in WordPress without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to combine multiple Twitter feeds, Twitter card support, tweet moderation, and more.
pl: Łatwe wyświetlanie treści Twittera w WordPressie bez pisania kodu. Zawiera wiele układów, możliwość łączenia wielu kanałów Twittera, obsługę kart Twittera, moderowanie tweetów i wiele więcej.

en: Easily display YouTube videos on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to embed live streams, video filtering, ability to combine multiple channel videos, and more.
pl: Łatwe wyświetlanie filmów z YouTube na Twojej witrynie WordPress bez pisania kodu. Zawiera wiele układów, możliwość osadzania transmisji na żywo, filtrowanie filmów, możliwość łączenia filmów z wielu kanałów i wiele więcej.

en: Easily display Facebook content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to embed albums, group content, reviews, live videos, comments, and reactions.
pl: Łatwe wyświetlanie treści z Facebooka na Twojej witrynie WordPress bez pisania kodu. Zawiera wiele szablonów, możliwość osadzania albumów, treści grupowych, recenzji, filmów na żywo, komentarzy i reakcji.

en: Easily display Instagram content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to show content from multiple accounts, hashtags, and more. Trusted by 1 million websites.
pl: Łatwe wyświetlanie treści Instagram na Twojej witrynie WordPress bez pisania kodu. Zawiera wiele szablonów, możliwość wyświetlania treści z wielu kont, hashtagów i wiele więcej. Zaufało mu 1 milion witryn internetowych.

en: Connect with your visitors after they leave your website with the leading web push notification software. Over 10,000+ businesses worldwide use PushEngage to send 15 billion notifications each month.
pl: Połącz się ze swoimi gośćmi po opuszczeniu Twojej witryny za pomocą wiodącego oprogramowania do powiadomień push. Ponad 10 000 firm na całym świecie używa PushEngage do wysyłania 15 miliardów powiadomień miesięcznie.

en: Turn your website visitors into brand ambassadors! Easily grow your email list, website traffic, and social media followers with the most powerful giveaways & contests plugin for WordPress.
pl: Zmień odwiedzających Twoją witrynę internetową w ambasadorów marki! Łatwo rozwijaj swoją listę e-mailową, ruch na witrynie internetowej i obserwujących w mediach społecznościowych dzięki najpotężniejszej wtyczce do rozdawania prezentów i konkursów dla WordPressa.

en: The fastest drag & drop landing page builder for WordPress. Create custom landing pages without writing code, connect them with your CRM, collect subscribers, and grow your audience. Trusted by 1 million sites.
pl: Najszybszy kreator stron docelowych typu „przeciągnij i upuść” dla WordPressa. Twórz niestandardowe strony docelowe bez pisania kodu, łącz je ze swoim CRM, zbieraj subskrybentów i powiększaj grono odbiorców. Zaufało mu 1 milion witryn.

en: The original WordPress SEO plugin and toolkit that improves your website’s search rankings. Comes with all the SEO features like Local SEO, WooCommerce SEO, sitemaps, SEO optimizer, schema, and more.
pl: Oryginalna wtyczka WordPress SEO i zestaw narzędzi, które poprawiają rankingi wyszukiwania Twojej witryny. Zawiera wszystkie funkcje SEO, takie jak lokalne SEO, WooCommerce SEO, mapy witryn, optymalizator SEO, schemat i wiele innych.

en: Improve your WordPress email deliverability and make sure that your website emails reach user’s inbox with the #1 SMTP plugin for WordPress. Over 3 million websites use it to fix WordPress email issues.
pl: Popraw dostarczalność wiadomości e-mail w WordPress i upewnij się, że wiadomości e-mail z Twojej witryny docierają do skrzynek odbiorczych użytkowników dzięki wtyczce SMTP nr 1 dla WordPress. Ponad 3 miliony witryn używa jej do rozwiązywania problemów z wiadomościami e-mail w WordPress.

en: The leading WordPress analytics plugin that shows you how people find and use your website, so you can make data driven decisions to grow your business. Properly set up Google Analytics without writing code.
pl: Wiodąca wtyczka analityczna WordPress, która pokazuje, jak ludzie znajdują i używają Twojej witryny internetowej, dzięki czemu możesz podejmować decyzje oparte na danych, aby rozwijać swoją firmę. Prawidłowo skonfiguruj Google Analytics bez pisania kodu.

en: The best drag & drop WordPress form builder. Easily create beautiful contact forms, surveys, payment forms, and more with our 1300+ form templates. Trusted by over 6 million websites as the best forms plugin.
pl: Najlepszy kreator formularzy WordPress typu „przeciągnij i upuść”. Łatwo twórz piękne formularze kontaktowe, ankiety, formularze płatności i wiele więcej dzięki naszym ponad 1300 szablonom formularzy. Ponad 6 milionów witryn zaufało mu jako najlepszej wtyczce do formularzy.

en: Connect your WordPress plugins, sites and apps together with powerful automations. Save time and money with the #1 automation plugin for WordPress!
pl: Połącz swoje wtyczki, witryny i aplikacje WordPress z potężnymi automatyzacjami. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki wtyczce automatyzacji nr 1 dla WordPress!

en: Create New Popup Campaign
pl: Utwórz nową kampanię wyskakującego okienka

en: Marketing Education
pl: Edukacja marketingowa

[ctx: benefits of using OptinMonster with MemberPress]
en: And tons more!
pl: I wiele więcej!

[ctx: benefits of using OptinMonster with MemberPress]
en: ...on Group pages, Membership pages, Courses, Lessons, and Quizzes
pl: ...na stronach grup, stronach członkostwa, kursach, lekcjach i quizach

[ctx: benefits of using OptinMonster with MemberPress]
en: ...on MemberPress pages such as Register, Checkout, and Thank You.
pl: ...na stronach MemberPress, takich jak Rejestracja, Płatność i Dziękujemy.

[ctx: benefits of using OptinMonster with MemberPress]
en: ...for active members of specific memberships or groups.
pl: ...dla aktywnych członków określonych członkostw lub grup.

en: Show Popups, Floating Bars, and More to Members and Visitors with OptinMonster
pl: Pokaż wyskakujące okienka, pływające paski i inne elementy członkom i odwiedzającym dzięki OptinMonster

en: Create a Targeted Offer
pl: Utwórz ofertę skierowaną do konkretnych osób

en: Create a Inline
pl: Utwórz w treści

en: Create a Fullscreen
pl: Utwórz w trybie pełnoekranowym

en: Create a Slide-in
pl: Utwórz wsuwane

en: Create a Floating Bar
pl: Utwórz pasek pływający

en: Explore Templates
pl: Przeglądaj szablony

en: Create a Popup
pl: Utwórz wyskakujące okienko

en: Playbooks
pl: Podręczniki

en: Green Monday!
pl: Zielony Poniedziałek!

en: Instantly install SeedProd from the WordPress.org plugin repository.
pl: Zainstaluj natychmiast SeedProd z repozytorium wtyczek WordPress.org.

en: Install and Activate SeedProd - FREE
pl: Zainstaluj i włącz SeedProd - ZA DARMO

en: SeedProd Demo Image
pl: Obrazek demo SeedProd

en: Create Sales, Opt-In, Webinar, Thank You, <br/>Coming Soon pages &amp; more...
pl: Utwórz strony sprzedaży, zgody, webinariów, podziękowań, <br/>wkrótce i inne...

en: Free Blocks and 80+ Pro Blocks
pl: Darmowe bloki i ponad 80 bloków Pro

en: Free Templates and 200+ Pro Templates
pl: Darmowe szablony i ponad 200 profesjonalnych szablonów

en: Create Unlimited Landing Pages
pl: Utwórz nieograniczoną liczbę stron docelowych

en: Seedprod Allows You to Create High-Converting Landing Pages in Minutes Instead of Days
pl: Seedprod pozwala tworzyć strony docelowe o wysokiej konwersji w ciągu kilku minut, a nie dni

en: FREE Drag & Drop Landing Page Builder for WordPress
pl: BEZPŁATNY kreator stron docelowych typu „przeciągnij i upuść” dla WordPressa

en: Installing...
pl: Instalowanie...

en: Activating...
pl: Włączanie...

en: Install & Activate the TrustPulse Plugin
pl: Zainstaluj i włącz wtyczkę TrustPulse

en: Activate the TrustPulse Plugin
pl: Włącz wtyczkę TrustPulse

en: Start Creating Landing Pages
pl: Rozpocznij tworzenie stron docelowych

en: Landing Pages
pl: Strony docelowe

note: translators: %s - Error message found while disconnecting to OptinMonster.
en: WPForms could not be disconnected from OptinMonster. The OptinMonster API returned with the following response: %s
pl: Nie można było odłączyć WPForms od OptinMonster. API OptinMonster zwróciło następującą odpowiedź: %s

note: translators: %s - Error message found while connecting to OptinMonster.
en: WPForms could not be connected to OptinMonster. The OptinMonster API returned with the following response: %s
pl: Nie można połączyć WPForms z OptinMonster. API OptinMonster zwróciło następującą odpowiedź: %s

en: An error happened while generating the keys for EDD user. Try again.
pl: Wystąpił błąd podczas generowania kluczy dla użytkownika EDD. Spróbuj ponownie.

en: You don't have the required permissions to retrieve or generate API Keys for EDD.
pl: Nie masz uprawnień wymaganych do pobierania lub generowania kluczy API dla EDD.

en: Token is missing!
pl: Brak tokena!

en: Public Key is missing!
pl: Brak klucza publicznego!

en: EDD could not be disconnected to OptinMonster. The OptinMonster API returned with the following response:
pl: Nie można było odłączyć EDD od OptinMonster. API OptinMonster zwróciło następującą odpowiedź:

en: EDD could not be connected to OptinMonster. The OptinMonster API returned with the following response:
pl: Nie można połączyć EDD z OptinMonster. API OptinMonster zwróciło następującą odpowiedź:

en: The EDD key or token appears to be invalid. Try again.
pl: Klucz EDD lub token wydaje się być nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.

en: Sync succeeded!
pl: Synchronizacja przebiegła poprawnie!

en: Sync failed!
pl: Synchronizacja nie powiodła się!

note: Author of the plugin
en: OptinMonster Popup Builder Team
pl: Zespół kreatora wyskakujących okienek OptinMonster

en: Popup Builder
pl: Kreator wyskakujących okienek

[ctx: block keyword]
en: Conversion
pl: Konwersja

[ctx: block keyword]
en: Email
pl: E-mail

[ctx: block keyword]
en: Campaign
pl: Kampania

[ctx: block keyword]
en: Form
pl: Formularz

[ctx: block keyword]
en: Popup
pl: Wyskakujące okienko

[ctx: block description]
en: Select and display one of your OptinMonster inline campaigns.
pl: Wybierz i wyświetl jedną ze swoich kampanii w treści OptinMonster.

note: translators: %s - OptinMonster Templates page.
en: Unlock access to the OptinMonster click-to-load feature called <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">MonsterLinks</a> by upgrading your subscription.
pl: Odblokuj dostęp do funkcji OptinMonster „kliknij, aby wczytać” o nazwie <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">MonsterLinks</a>, uaktualniając swoją subskrypcję.

en: Or link to a popup campaign
pl: Lub odnośnik do kampanii wyskakującego okienka

en: Upgrade Now
pl: Ulepsz teraz

en: Unlock access to the OptinMonster click-to-load feature called MonsterLinks by upgrading your subscription.
pl: Odblokuj dostęp do funkcji „kliknij, aby wczytać” OptinMonster o nazwie MonsterLinks, poprzez uaktualnienie swojej subskrypcji.

en: Invalid token!
pl: Nieprawidłowy token!

en: Required Credentials Missing!
pl: Brak wymaganych danych uwierzytelniających!

en: Not Modified
pl: Niezmodyfikowany

en: Integrations
pl: Integracje

en: Upgrade to Pro
pl: Ulepsz do Pro

en: Upgrade to Growth
pl: Ulepsz do wzrostu

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Create a campaign
pl: Utwórz kampanię

en: Create high-converting OptinMonster campaigns to promote product sales, reduce cart abandonment and incentivize purchases with time-sensitive coupon offers.
pl: Twórz kampanie OptinMonster o wysokiej konwersji, aby promować sprzedaż produktów, ograniczać liczbę porzuconych koszyków i zachęcać do zakupów za pomocą ofert kuponowych ograniczonych czasowo.

en: Grow your store revenue with OptinMonster
pl: Zwiększ przychody swojego sklepu dzięki OptinMonster

en: Please create a Free Account or Connect an Existing Account to use Product Popups.
pl: Aby korzystać z wyskakujących okienek dotyczących produktów, utwórz bezpłatne konto lub połącz istniejące konto.

en: Please create a Free Account or Connect an Existing Account to promote coupons.
pl: Aby promować kupony, utwórz bezpłatne konto lub połącz istniejące konto.

en: Product Popups
pl: Wyskakujące okienka produktów

en: Promote this coupon
pl: Promuj ten kupon

en: Remove Campaign Link
pl: Usuń odnośnik kampanii

en: Open an OptinMonster Popup
pl: Otwórz wyskakujące okienko OptinMonster

en: Update Selected OptinMonster Campaign
pl: Aktualizuj wybraną kampanię OptinMonster

en: You don’t have any campaigns created yet.
pl: Nie utworzyłeś jeszcze żadnych kampanii.

en: You Have Not Connected with OptinMonster
pl: Nie połączyłeś się z OptinMonster

en: View All Campaigns
pl: Zobacz wszystkie kampanie

en: Create Your First Popup
pl: Utwórz swoje pierwsze wyskakujące okienko

en: OptinMonster Block Settings
pl: Ustawienia bloku OptinMonster

en: Select and display your email marketing call-to-action campaigns from OptinMonster
pl: Wybierz i wyświetl swoje kampanie e-mail marketingowe z wezwaniem do działania z OptinMonster

en: Disable all OptinMonster campaigns.
pl: Wyłącz wszystkie kampanie OptinMonster.

en: Add OptinMonster
pl: Dodaj OptinMonster

en: Loading Campaign...
pl: Wczytywanie kampanii...

en: Create a New Popup Campaign
pl: Utwórz nową kampanię wyskakującego okienka

en: Create a New Inline Campaign
pl: Utwórz nową kampanię w treści

en: Select and display your email marketing form or smart call-to-action campaigns from OptinMonster.
pl: Wybierz i wyświetl swój formularz marketingu e-mailowego lub inteligentne kampanie z wezwaniem do działania z OptinMonster.

en: Need some help? Check out our comprehensive guide.
pl: Potrzebujesz pomocy? Sprawdź nasz kompleksowy przewodnik.

en: OptinMonster Campaign Error:
pl: Błąd kampanii OptinMonster:

note: translators: %s - OptinMonster edit link.
en: Need to make changes? <a href="%1s" class="skip-om-trigger" target="_blank" rel="noopener">Edit the selected campaign.</a>
pl: Trzeba wprowadzić zmiany? <a href="%1s" class="skip-om-trigger" target="_blank" rel="noopener">Edytuj wybraną kampanię.</a>

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Create New Inline Campaign
pl: Utwórz nową kampanię w treści

en: Please create a Free Account or Connect an Existing Account
pl: Utwórz bezpłatne konto lub połącz istniejące konto

en: You Have Not Connected to OptinMonster
pl: Nie połączyłeś się z OptinMonster

en: Click to Load Popup
pl: Kliknij, aby wczytać wyskakujące okienko

en: Select Campaign...
pl: Wybierz kampanię...

note: translators: %s - Current site domain, Link to registered OptinMonster site, name of registered OptinMonster site, domain for registered OptinMonster site
en: This domain (%1$s) does not match your registered site — <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener">%3$s (%4$s)</a>
pl: Ta domena (%1$s) nie pasuje do Twojej zarejestrowanej witryny — <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener">%3$s (%4$s)</a>

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Create a Gamified Campaign
pl: Utwórz kampanię z elementami gry

en: View the Tutorial
pl: Zobacz poradnik

en: Learn how to create a gamified coupon wheel popup yourself with our step-by-step tutorial.
pl: Dowiedz się, jak samodzielnie stworzyć wyskakujące okienko z kołem kuponów, korzystając z naszego samouczka krok po kroku.

en: Gamified coupon wheels work! Create one for your store and watch sales grow!
pl: Grywalne koła kuponów działają! Stwórz jeden dla swojego sklepu i obserwuj wzrost sprzedaży!

en: Create a Popup Campaign
pl: Utwórz kampanię wyskakującego okienka

en: See how this store owner increased revenue by 300% using an OptinMonster coupon popup.
pl: Zobacz, jak właściciel tego sklepu zwiększył przychody o 300%, korzystając z wyskakującego okienka z kuponami OptinMonster.

en: Encourage purchases with a coupon popup!
pl: Zachęcaj do zakupów za pomocą wyskakującego okienka z kuponami!

en: Create a Sticky Bar Campaign
pl: Utwórz kampanię przypiętego paska

en: View Case Study
pl: Zobacz studium przypadku

en: See how one store owner added $23,700 in 5 months with a coupon promoted by an OptinMonster sticky bar.
pl: Zobacz, jak właściciel pewnego sklepu dodał 23 700 USD w ciągu 5 miesięcy, korzystając z kuponu promowanego przez przypięty pasek OptinMonster.

en: Did you know that creating a sticky bar to promote your coupon can help you increase sales?
pl: Czy wiesz, że stworzenie przypiętego paska z kuponami może pomóc Ci zwiększyć sprzedaż?

en: Gamified Spin to Win
pl: Grywalne zakręć aby wygrać

en: Popup
pl: Wyskakujące okienko

en: Sticky Bar
pl: Przypięty pasek

note: translators: %s - The name of the post-type being edited.
en: Campaigns disabled for this %s
pl: Kampanie wyłączone dla tego %s

note: translators: %s - The name of the post-type being edited.
en: OptinMonster campaigns have been disabled for this %s
pl: Kampanie OptinMonster zostały wyłączone dla tego %s

en: Add Campaign
pl: Dodaj kampanię

en: Link Campaign
pl: Odnośnik kampanii

en: Cancel
pl: Anuluj

note: translators: %s - OptinMonster Templates page.
en: Whoops, you haven't created a popup campaign yet. Want to <a href="%s">give it a go</a>?
pl: Ups, nie utworzyłeś jeszcze wyskakującego okienka kampanii. Chcesz <a href="%s">spróbować</a>?

note: translators: %s - OptinMonster documentation URL.
en: Or <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a new Click to Load Campaign</a>.
pl: Lub <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">utwórz nową kampanię typu „Kliknij, aby wczytać”</a>.

en: Select a Click to Load Campaign to link.
pl: Wybierz kampanię „Kliknij, aby wczytać”, aby ją połączyć.

note: translators: %s - OptinMonster Templates page.
en: Whoops, you haven't created an inline campaign yet. Want to <a href="%s">give it a go</a>?
pl: Ups, nie utworzyłeś jeszcze kampanii w treści. Chcesz <a href="%s">spróbować</a>?

note: translators: %s - OptinMonster documentation URL.
en: Or <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a new inline campaign</a> to embed in this post
pl: Lub <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">utwórz nową kampanię w treści</a>, aby osadzić ją w tym wpisie

en: Select and display your email marketing form or smart call-to-action campaign
pl: Wybierz i wyświetl swój formularz marketingu e-mailowego lub inteligentną kampanię z wezwaniem do działania

en: Close
pl: Zamknij

en: Insert/Edit Link to an OptinMonster Campaign
pl: Wstaw/edytuj odnośnik do kampanii OptinMonster

en: Insert OptinMonster Campaign
pl: Wstaw kampanię OptinMonster

en: Grow your business with OptinMonster! Use this plugin to help sell more of your product.
pl: Rozwijaj swój biznes z OptinMonster! Użyj tej wtyczki, aby sprzedać więcej swojego produktu.

en: Increase Your Store Sales Conversion
pl: Zwiększ konwersję sprzedaży w swoim sklepie

en: How Nashville Pedal Tavern Lifted Sales $2,300 In Just 14 Days Selling Gift Certificates
pl: Jak Nashville Pedal Tavern zwiększyło sprzedaż o 2300 USD w ciągu zaledwie 14 dni, sprzedając bony upominkowe

en: How to Create a WooCommerce Popup to Cross-Sell (Step-by-Step)
pl: Jak utworzyć wyskakujące okienko WooCommerce do sprzedaży krzyżowej (krok po kroku)

en: Increase your average cart size and order value by promoting related products to your shoppers.
pl: Zwiększ średnią wartość koszyka i wartość zamówienia, promując wśród kupujących powiązane produkty.

en: How Wild Water Adventures Recovered $61,000 in Sales Using OptinMonster
pl: Jak Wild Water Adventures odzyskało 61 000 USD ze sprzedaży dzięki OptinMonster

en: How Shockbyte More Than Doubled Their Sales Conversion Rate With Exit Intent®
pl: Jak Shockbyte podwoił swój współczynnik konwersji sprzedaży dzięki Exit Intent®

en: Grow your store revenue by getting more people to complete your checkout funnel with an OptinMonster Exit Intent® campaign.
pl: Zwiększ przychody swojego sklepu, zachęcając większą liczbę osób do przejścia przez ścieżkę zakupową dzięki kampanii OptinMonster Exit Intent®.

en: See more case studies
pl: Zobacz więcej studiów przypadków

en: How Kennedy Blue Increased Sales 50% by Overcoming Sales Objections with Popups
pl: Jak Kennedy Blue zwiększyło sprzedaż o 50%, pokonując obiekcje sprzedażowe za pomocą wyskakujących okienek

en: How Urban Southern Increased Sales 400% Using OptinMonster
pl: Jak Urban Southern zwiększył sprzedaż o 400% dzięki OptinMonster

en: Learn how other stores just like yours found success with OptinMonster!
pl: Dowiedz się, jak inne sklepy podobne do Twojego odniosły sukces dzięki OptinMonster!

en: See Case Studies
pl: Zobacz studia przypadków

en: View Existing Campaigns
pl: Wyświetl istniejące kampanie

en: Boost your store sales with one of OptinMonster's high-converting popup campaigns.
pl: Zwiększ sprzedaż w swoim sklepie dzięki wyskakującym okienkom kampanii OptinMonster, które zapewniają wysoką konwersję.

en: Cross Sell Popup
pl: Wyskakujące okienko sprzedaży krzyżowej

en: Reduce Abandonment
pl: Zmniejsz porzucenia

en: Increase Conversions
pl: Zwiększ konwersje

en: Connect Your Site
pl: Połącz swoją witrynę

en: You're losing subscribers, leads and sales! Click on the button below to get started with OptinMonster.
pl: Tracisz subskrybentów, leady i sprzedaż! Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć korzystanie z OptinMonster.

en: You haven't finished setting up your site.
pl: Nie ukończyłeś konfiguracji swojej witryny.

en: Create Your First Inline Campaign
pl: Utwórz swoją pierwszą kampanię w treści

en: University
pl: Uniwersytet

en: Event notification verification failed.
pl: Weryfikacja powiadomienia o zdarzeniu nie powiodła się.

en: Event notification requires an "id" parameter which is a unique string.
pl: Powiadomienie o zdarzeniu wymaga parametru „id”, który jest unikalnym ciągiem znaków.

en: Event notification update requires the "id" parameter
pl: Aktualizacja powiadomień o zdarzeniach wymaga parametru „id”

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Subscribers
pl: Subskrybenci

en: Templates
pl: Szablony

en: Learn More &rarr;
pl: Dowiedz się więcej &rarr;

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Instantly grow your email list, get more leads and increase sales with the <strong>#1 most powerful conversion optimization toolkit in the world.</strong>
pl: Natychmiast powiększ swoją listę e-mailową, zdobądź więcej potencjalnych klientów i zwiększ sprzedaż dzięki <strong>najskuteczniejszemu na świecie zestawowi narzędzi do optymalizacji konwersji.</strong>

en: Invalid Settings!
pl: Nieprawidłowe ustawienia!

en: Settings Missing!
pl: Brak ustawień!

en: API Key Missing!
pl: Brak klucza API!

en: In order to integrate WooCommerce with the Display Rules in the campaign builder, OptinMonster needs <a href="%s" target="_blank">WooCommerce REST API credentials</a>. OptinMonster only needs Read access permissions to work.
pl: Aby zintegrować WooCommerce z regułami wyświetlania w kreatorze kampanii, OptinMonster potrzebuje <a href="%s" target="_blank">danych uwierzytelniających WooCommerce REST API</a>. OptinMonster potrzebuje tylko uprawnień dostępu do odczytu, aby działać.

en: Consumer secret missing!
pl: Brak tajnego konsumenta!

en: Consumer key missing!
pl: Brak klucza konsumenta!

en: Plugin Id required.
pl: Wymagany jest identyfikator wtyczki.

en: Plugin install URL required.
pl: Wymagany jest adres URL instalacji wtyczki.

en: Security token invalid!
pl: Token bezpieczeństwa jest nieprawidłowy!

en: Missing security token!
pl: Brak tokena bezpieczeństwa!

en: Could not create event notification!
pl: Nie można utworzyć powiadomienia o zdarzeniu!

en: one
pl: jeden

en: some
pl: niektóre

note: translators: %s: "Some" or "one".
en: Could not create %s of the event notifications!
pl: Nie można utworzyć %s powiadomień o zdarzeniach!

note: translators: %s: the notification id(s).
en: Could not dismiss: %s
pl: Nie można odrzucić: %s

note: translators: %s: the campaign post id.
en: Could not find campaign by given ID: %s. Are you sure campaign is associated with this site?
pl: Nie można znaleźć kampanii według podanego identyfikatora: %s. Czy jesteś pewien, że kampania jest powiązana z tą witryną?

en: Plugin failed to install!
pl: Nie udało się zainstalować wtyczki!

en: Missing required installer!
pl: Brak wymaganego instalatora!

en: Inactive
pl: Wyłączona

en: TrustPulse is the honest marketing platform that leverages and automates the real power of social proof to instantly increase trust, conversions and sales.
pl: TrustPulse to uczciwa platforma marketingowa, która wykorzystuje i automatyzuje prawdziwą moc społecznego dowodu słuszności, aby natychmiast zwiększyć zaufanie, konwersje i sprzedaż.

en: Get Started
pl: Pierwsze kroki

en: Learn how to create your first campaign
pl: Dowiedz się jak utworzyć swoją pierwszą kampanię

en: Create an inline campaign to display in your posts and pages.
pl: Utwórz kampanię w treści, która będzie wyświetlana w Twoich wpisach i stronach.

en: You don’t have any inline campaigns yet!
pl: Nie masz jeszcze żadnych kampanii w treści!

en: Connect an Existing Account
pl: Połącz z istniejącym kontem

en: Create a Free Account
pl: Utwórz bezpłatne konto

en: Please create a free account or connect an existing account to use an OptinMonster block.
pl: Aby korzystać z bloku OptinMonster, załóż bezpłatne konto lub połącz istniejące konto.

en: <strong>Please Note:</strong> Support for PHP 5.5 will be discontinued in 2020. After this, if no further action is taken, OptinMonster functionality will be disabled.
pl: <strong>Uwaga:</strong> Wsparcie dla PHP 5.5 zostanie zakończone w 2020 roku. Po tym terminie, jeśli nie zostaną podjęte żadne dalsze działania, funkcjonalność OptinMonster zostanie wyłączona.

note: translators: %1$s - OptinMonster API plugin name; %2$s - optinmonster.com URL to a related doc.
en: Your site is running an outdated version of PHP that is no longer supported and may cause issues with the %1$s plugin. <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Read more</a> for additional information.
pl: W Twojej witrynie działa przestarzała wersja PHP, która nie jest już obsługiwana i może powodować problemy z wtyczką %1$s. <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Dowiedz się więcej</a>, aby uzyskać dodatkowe informacje.

en: An error was encountered
pl: Wystąpił błąd

en: No inline campaigns available!
pl: Kampanie w treści nie są dostępne!

en: Output Settings
pl: Ustawienia wyjściowe

note: translators: %s - Output Settings (linked).
en: Ensure this campaign follows any conditions you've selected in its %s
pl: Upewnij się, że ta kampania spełnia wszystkie warunki wybrane w %s

en: Use Output Settings
pl: Użyj ustawień wyjściowych

en: OptinMonster Settings
pl: Ustawienia OptinMonster

en: Select Campaign
pl: Wybierz kampanię

en: Select and display one of your OptinMonster inline campaigns.
pl: Wybierz i wyświetl jedną ze swoich kampanii w treści OptinMonster.

en: OptinMonster Campaign
pl: Kampania OptinMonster

note: translators: %1$s - Link to account upgrade page, %2$s Link to account page to purchase additional licenses
en: We tried to register your WordPress site with OptinMonster, but You have reached the maximum number of registered sites for your current OptinMonster plan.<br>Additional sites can be added to your account by <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener">upgrading</a> or <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener">purchasing additional site licenses</a>.
pl: Próbowaliśmy zarejestrować Twoją witrynę WordPress w systemie OptinMonster, ale osiągnąłeś maksymalną liczbę zarejestrowanych witryn w ramach Twojego obecnego planu OptinMonster.<br>Do Twojego konta możesz dodać dodatkowe witryny, <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener">aktualizując</a> lub <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener">kupując dodatkowe licencje na witryny</a>.

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Active
pl: Włączono

en: About Us
pl: O nas

en: No campaign ID given.
pl: Nie podano identyfikatora kampanii.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Plugin activated.
pl: Wtyczka włączona.

en: Plugin installed.
pl: Wtyczka zainstalowana.

en: Plugin installed & activated.
pl: Wtyczka zainstalowana i włączona.

en: Sorry, not allowed!
pl: Przepraszamy, nie wolno!

note: translators: %s) admin url
en: Sorry, but your version of WordPress does not meet OptinMonster's required version of <strong>4.7.0</strong> to run properly. The plugin has been deactivated. <a href="%s">Click here to return to the Dashboard</a>.
pl: Przepraszamy, ale Twoja wersja WordPressa nie spełnia wymaganej przez OptinMonster wersji <strong>4.7.0</strong>, aby działać prawidłowo. Wtyczka została wyłączona. <a href="%s">Kliknij tutaj, aby powrócić do Kokpitu</a>.

en: Invalid %1$s property: %2$s
pl: Nieprawidłowa właściwość %1$s: %2$s

en: Create a Campaign
pl: Utwórz kampanię

en: no truncated key found
pl: nie znaleziono skróconego klucza

en: no description found
pl: nie znaleziono opisu

en: Please upgrade to the latest version of WooCommerce to enjoy deeper integration with OptinMonster.
pl: Zaktualizuj WooCommerce do najnowszej wersji, aby cieszyć się głębszą integracją z OptinMonster.

[ctx: the current version of WooCommerce: "WooCommerce x.y.z"]
en: This site is currently running:
pl: Ta strona aktualnie działa:

en: OptinMonster requires WooCommerce %s or above.
pl: OptinMonster wymaga WooCommerce %s lub nowszego.

en: Select your MailPoet list...
pl: Wybierz swoją listę MailPoet...

en: With Constant Contact + OptinMonster, growing your list is easy.
pl: Dzięki Stałemu kontaktowi i OptinMonster powiększanie listy jest łatwe.

en: It doesn&#39;t matter what kind of business you run, what kind of website you have, or what industry you are in - you need to start building your email list today.
pl: Nie ma znaczenia, jaki rodzaj firmy prowadzisz, jaki masz rodzaj witryny internetowej i w jakiej branży działasz - musisz zacząć budować swoją listę e-mailową już dziś.

en: 4. Sync your campaign to your WordPress site, then hit Go Live.
pl: 4. Zsynchronizuj kampanię ze swoją witryną WordPress, następnie „Przejdź na żywo”.

en: 3. Connect your Constant Contact email list.
pl: 3. Podłącz swoją listę e-maili do Stałego kontaktu.

en: 2. Drag and drop elements to completely customize the look and feel of your campaign.
pl: 2. Przeciągnij i upuść elementy, aby w pełni dostosować wygląd i styl swojej kampanii.

en: 1. Select a design from our beautiful, high-converting template library.
pl: 1. Wybierz projekt z naszej biblioteki pięknych szablonów o wysokiej konwersji.

en: Here&#39;s how it works.
pl: Oto jak to działa.

en: When creating OptinMonster, our goal was to make a conversion optimization tool that was both EASY and POWERFUL.
pl: Tworząc OptinMonster, naszym celem było stworzenie narzędzia do optymalizacji konwersji, które byłoby jednocześnie ŁATWE w obsłudze i MOCNE.

en: OptinMonster Makes List Building Easy
pl: OptinMonster ułatwia tworzenie list

en: Try Constant Contact Today
pl: Wypróbuj Stały kontakt już dziś

en: Get expert marketing and support
pl: Uzyskaj wsparcie i marketing ekspertów

en: Create and send professional email newsletters
pl: Tworzenie i wysyłanie profesjonalnych biuletynów e-mail

en: Seamlessly add new contacts to your email list
pl: Bezproblemowe tworzenie kontaktów do listy e-mail

en: But when you combine OptinMonster with Constant Contact, you can nurture your contacts and engage with them even after they leave your website. When you use Constant Contact + OptinMonster together, you can:
pl: Ale gdy połączysz OptinMonster ze Stałym kontaktem, możesz pielęgnować swoje kontakty i angażować się w nie nawet po opuszczeniu Twojej witryny. Gdy używasz Stały kontakt + OptinMonster razem, możesz:

en: OptinMonster plugin makes it fast and easy to capture all kinds of visitor information right from your WordPress site - even if you don&#39;t have a Constant Contact account.
pl: Wtyczka OptinMonster umożliwia szybkie i łatwe przechwytywanie wszelkiego rodzaju informacji o odwiedzających bezpośrednio z Twojej witryny WordPress - nawet jeśli nie posiadasz konta Stałego kontaktu.

en: Get Started with Constant Contact for Free
pl: Zacznij korzystać ze Stałego kontaktu bezpłatnie

en: With a powerful email marketing service like Constant Contact, you can instantly send out mass notifications and beautifully designed newsletters to engage your subscribers.
pl: Dzięki potężnej usłudze marketingu e-mailowego, takiej jak Stały kontakt, możesz natychmiast wysyłać masowe powiadomienia i pięknie zaprojektowane newslettery, aby angażować swoich subskrybentów.

en: The Best Email Marketing Service
pl: Najlepsza usługa marketingu e-mail

en: High-Converting Form Builder
pl: Kreator formularzy o wysokiej konwersji

en: A Website or Blog
pl: Witryna internetowa lub blog

en: Here are the 3 things you need to build an email list:
pl: Oto 3 rzeczy, których potrzebujesz, aby zbudować listę e-mailową:

en: You&#39;ve Already Started - Here&#39;s the Next Step (It&#39;s Easy)
pl: Już zacząłeś - oto kolejny krok (to proste)

note: translators: %s - WPBeginners.com Guide to Email Lists URL.
en: For more details, see this guide on <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">why building your email list is so important</a>.
pl: Aby uzyskać więcej szczegółów, zapoznaj się z tym przewodnikiem, w którym wyjaśniono, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dlaczego budowanie listy e-mailowej jest tak ważne</a>.

en: That&#39;s why it&#39;s crucial to start collecting email addresses and building your list as soon as possible.
pl: Dlatego tak ważne jest, aby zacząć zbierać adresy e-mail i budować listę tak wcześnie, jak to możliwe.

en: <strong>Email converts</strong> - People who buy products marketed through email spend 138% more than those who don&#39;t receive email offers.
pl: <strong>Konwersja e-maili</strong> - Osoby kupujące produkty reklamowane za pośrednictwem poczty e-mail wydają o 138% więcej niż osoby, które nie otrzymują ofert e-mailowych.

en: <strong>You own your email list</strong> - Unlike with social media, your list is your property and no one can revoke your access to it.
pl: <strong>Jesteś właścicielem swojej listy e-mailowej</strong> - W przeciwieństwie do mediów społecznościowych, Twoja lista jest Twoją własnością i nikt nie może odebrać Ci do niej dostępu.

en: <strong>Email is still #1</strong> - At least 91% of consumers check their email on a daily basis. You get direct access to your subscribers, without having to play by social media&#39;s rules and algorithms.
pl: <strong>E-mail nadal jest numerem 1</strong> - Co najmniej 91% konsumentów sprawdza pocztę e-mail codziennie. Masz bezpośredni dostęp do swoich subskrybentów, bez konieczności grania według zasad i algorytmów mediów społecznościowych.

en: OptinMonster with Constant Contact - Try us free
pl: OptinMonster ze Stałym kontaktem - Wypróbuj za darmo

en: Here are 3 big reasons why every smart business in the world has an email list:
pl: Oto 3 najważniejsze powody, dla których każda inteligentna firma na świecie ma listę e-mailową:

en: Email is hands-down the most effective way to nurture leads and turn them into customers, with a return on investment (ROI) of <strong>$44 back for every $1 spent</strong> according to the Direct Marketing Association.
pl: E-mail jest zdecydowanie najskuteczniejszym sposobem pielęgnowania relacji z potencjalnymi klientami i przekształcania ich w rzeczywistych klientów. Według Direct Marketing Association zwrot z inwestycji (ROI) wynosi <strong>44 USD za każdego wydanego dolara</strong>.

en: Wondering if email marketing is really worth your time?
pl: Zastanawiasz się, czy marketing e-mailowy jest naprawdę wart Twojego czasu?

en: Grow Your Website with OptinMonster + Email Marketing
pl: Rozwijaj swoją witrynę internetową dzięki OptinMonster + marketingowi e-mailowemu

note: translators: %1$s - OptinMonster plugin support url
en: Please rate <strong>OptinMonster</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a> to help us spread the word. Thank you from the OptinMonster team!
pl: Oceń <strong>OptinMonster</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> na <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a>, aby pomóc nam rozpowszechnić informacje. Zespół OptinMonster składa podziękowania!

note: translators: %s - OptinMonster Constant Contact internal URL.
en: Learn More about the <a href="%s">power of email marketing</a>
pl: Dowiedz się więcej o <a href="%s">mocy marketingu e-mailowego</a>

en: Try Constant Contact for Free
pl: Wypróbuj Stały kontakt za darmo

en: Get the most out of the <strong>OptinMonster</strong> plugin &mdash; use it with an active Constant Contact account.
pl: Wykorzystaj w pełni wtyczkę <strong>OptinMonster</strong> - używaj jej z aktywnym kontem Stałego kontaktu.

en: OptinMonster + Constant Contact
pl: OptinMonster + Stały kontakt

en: OptinMonster with Constant Contact
pl: OptinMonster ze Stałym kontaktem

en: Social Proof Widget
pl: Widżet dowodu społecznego

en: WooCommerce could not be disconnected from OptinMonster. The OptinMonster API returned with the following response:
pl: WooCommerce nie mógł zostać odłączony od OptinMonster. API OptinMonster zwróciło następującą odpowiedź:

en: WooCommerce could not be connected to OptinMonster. The OptinMonster API returned with the following response:
pl: WooCommerce nie mógł połączyć się z OptinMonster. API OptinMonster zwróciło następującą odpowiedź:

en: OptinMonster API Read-Access (Auto-Generated)
pl: Dostęp do odczytu interfejsu API OptinMonster (generowany automatycznie)

en: WooCommerce REST API keys could not be auto-generated on your behalf. Please try again.
pl: Klucze WooCommerce REST API nie mogły zostać wygenerowane automatycznie w Twoim imieniu. Spróbuj ponownie.

en: Please Connect OptinMonster
pl: Proszę połącz OptinMonster

en: Get Started For Free
pl: Rozpocznij za darmo

en: Could not verify your API Key.
pl: Nie można zweryfikować klucza API.

note: translators: %1$s - API response code, %2$s - returned error from API.
en: The API returned a <strong>%1$s</strong> response with this message: <strong>%2$s</strong>
pl: Interfejs API zwrócił odpowiedź <strong>%1$s</strong> z następującą wiadomością: <strong>%2$s</strong>

en: Consumer key is invalid.
pl: Klucz konsumenta jest nieprawidłowy.

en: Consumer secret is invalid.
pl: Tajny konsumenta jest nieprawidłowy.

en: Consumer secret is missing.
pl: Brak tajnego konsumenta.

en: Consumer key is missing.
pl: Brak klucza konsumenta.

en: The consumer key or consumer secret appears to be invalid. Try again.
pl: Klucz konsumenta lub tajny konsumenta wydaje się być nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.

en: Apply Advanced Output Settings?
pl: Czy zastosować zaawansowane ustawienia wyjściowe?

en: Not Enabled
pl: Nie włączono

en: Campaign
pl: Kampania

en: Title
pl: Tytuł

en: Place an OptinMonster campaign into a widgetized area.
pl: Umieść kampanię OptinMonster w obszarze widżetów.

en: Please connect to or create an OptinMonster account to start using OptinMonster. This will enable you to start turning website visitors into subscribers & customers.
pl: Połącz się z kontem OptinMonster lub utwórz je, aby rozpocząć korzystanie z OptinMonster. Umożliwi Ci to rozpoczęcie przekształcania odwiedzających witrynę w subskrybentów i klientów.

en: Get More Email Subscribers with OptinMonster
pl: Zdobądź więcej subskrybentów e-maili dzięki OptinMonster

en: Renew Subscription
pl: Odnów subskrypcję

en: The subscription to this OptinMonster account has expired. Please renew your subscription to use the OptinMonster API.
pl: Subskrypcja tego konta OptinMonster wygasła. Odnów subskrypcję, aby korzystać z API OptinMonster.

en: Contact Support
pl: Kontakt ze wsparciem

en: Contact OptinMonster Support
pl: Skontaktuj się z pomocą techniczną OptinMonster

en: The subscription to this OptinMonster account has been disabled, likely due to a refund or other administrator action. Please contact OptinMonster support to resolve this issue.
pl: Subskrypcja tego konta OptinMonster została wyłączona, prawdopodobnie z powodu zwrotu pieniędzy lub innej akcji administratora. Skontaktuj się z pomocą techniczną OptinMonster, aby rozwiązać ten problem.

en: View API Settings
pl: Zobacz ustawienia API

en: There was an error verifying your OptinMonster API credentials. They are either missing or they are no longer valid.
pl: Wystąpił błąd podczas weryfikacji Twoich danych uwierzytelniających API OptinMonster. Brakuje ich lub nie są już ważne.

en: No Campaigns found in trash
pl: Nie znaleziono kampanii w koszu

en: No Campaigns found
pl: Nie znaleziono kampanii

en: Search Campaigns
pl: Szukaj kampanie

en: View Campaign
pl: Zobacz kampanię

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: New Campaign
pl: Nowa kampania

en: Edit Campaign
pl: Edytuj kampanię

en: Add New Campaign
pl: Utwórz kampanię

en: Add New
pl: Dodaj

[ctx: post type singular name]
en: Campaign
pl: Kampania

[ctx: post type general name]
en: Campaigns
pl: Kampanie

note: Description of the plugin
en: OptinMonster is the best WordPress popup builder plugin that helps you grow your email newsletter list and sales with email popups, exit intent popups, floating bars and more!
pl: OptinMonster to najlepsza wtyczka WordPress do tworzenia wyskakujących okienek, która pomoże Ci rozwinąć listę newsletterów e-mailowych i sprzedaż za pomocą wyskakujących okienek, wyskakujące okienka z intencją wyjścia, pływających pasków i nie tylko!
