Elementor Pro - en to nb_NO translation catalogue (260 entries)

en: Choose a font to publish.
nb_NO: Velg en skrifttype for å publisere.

en: Open in new window
nb_NO: Åpne i nytt vindu

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Font
nb_NO: Legg til ny skrifttype

en: Edit Font
nb_NO: Rediger skrifttype

en: New Font
nb_NO: Ny skrifttype

en: Table of Contents
nb_NO: Innholdsfortegnelse

en: Drag & Drop to Upload
nb_NO: Dra og slipp for å laste opp

en: Done!
nb_NO: Ferdig!

en: Error!
nb_NO: Feil!

en: Audience
nb_NO: Publikum

note: translators: %s: Example license key.
en: Your license key should look something like this: %s
nb_NO: Lisensnøkkelen din bør likne på dette: %s

en: Mouse Effects
nb_NO: Museeffekter

en: Speed
nb_NO: Hastighet

en: Transparency
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Loading
nb_NO: Laster

en: Disconnect
nb_NO: Koble fra

en: User Info
nb_NO: Brukerinfo

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Show after X page views
nb_NO: Vis etter X sidevisninger

en: Page Views
nb_NO: Sidevisninger

en: Show up to X times
nb_NO: Vis opptil X ganger

en: Times
nb_NO: Ganger

en: Hide for logged in users
nb_NO: Skjul for innloggede brukere

en: All Users
nb_NO: Alle brukere

en: Show on devices
nb_NO: Vis på enheter

en: Fit To Screen
nb_NO: Tilpass til skjerm

en: Content Position
nb_NO: Innholdets plassering

en: Entrance Animation
nb_NO: Inngangsanimasjon

en: Automatically Close After
nb_NO: Lukk automatisk etter

en: Don't Show Again
nb_NO: Ikke vis igjen

en: Advanced Rules
nb_NO: Avanserte regler

en: Save & Close
nb_NO: Lagre og lukk

en: Click here for Instructions
nb_NO: Klikk her for instruksjoner

en: Actions
nb_NO: Valg

en: Outline
nb_NO: Omriss

en: Show Message
nb_NO: Vis melding

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Add nofollow
nb_NO: Legg til nofollow

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Integrations
nb_NO: Integrasjoner

en: Project not found.
nb_NO: Prosjekt ikke funnet.

en: Direction
nb_NO: Retning

en: Page Title
nb_NO: Sidetittel

en: Button ID
nb_NO: Knapp-ID

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
nb_NO: Legg inn din egen ID uten firkant-tegnet. F.eks:  minegen-id

en: Entire Shop
nb_NO: Hele butikken

en: No products in the cart.
nb_NO: Ingen produkter i handlekurven.

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Add To Cart
nb_NO: Legg til i handlekurv

en: Variations
nb_NO: Variasjoner

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Heading
nb_NO: Overskrift

en: Product Images
nb_NO: Produktbilder

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Something went wrong.
nb_NO: Noe gikk galt.

en: Enter your title
nb_NO: Skriv inn en tittel

en: Enter your description
nb_NO: Legg inn din beskrivelse

en: Opacity
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Section
nb_NO: Seksjon

en: Location
nb_NO: Sted

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Page Layout
nb_NO: Sideoppsett

en: Default Page Template from your theme
nb_NO: Standard malside fra ditt tema

en: No header, no footer, just Elementor
nb_NO: Ingen topp seksjon, ingen bunn seksjon, kun Elementor

en: This template includes the header, full-width content and footer
nb_NO: Denne malen inkluderer topp seksjonen, full bredde innhold og bunn seksjonen

en: Preview Changes
nb_NO: Forhåndsvis endringer

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Post Content
nb_NO: Innleggsinnhold

en: End
nb_NO: Slutt

en: Fallback
nb_NO: Reserveløsning

en: Site
nb_NO: Nettsted

note: translators: %s: Human readable date/time.
en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: Post Excerpt
nb_NO: Innleggsutdrag

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: General
nb_NO: Generelt

en: Single
nb_NO: Enkel

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
nb_NO: Velg hvor mange bilder som skal flytte seg samtidig.

en: Animation Duration
nb_NO: Animasjonens lengde

en: Font saved.
nb_NO: Skrifttype lagret.

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Custom Fonts
nb_NO: Andre font typer

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Hover Animation
nb_NO: Animasjon ved mus over

en: Blend Mode
nb_NO: Blandet modus

en: This message is not visible to site visitors.
nb_NO: Denne meldingen er ikke synlig for besøkende på siden.

en: Author Box
nb_NO: Forfatterboks

en: Link Color
nb_NO: Linkfarge

en: Post Comments
nb_NO: Innleggskommentarer

en: Slides to Scroll
nb_NO: Antall bilder per skroll

en: Post Navigation
nb_NO: Innleggsnavigasjon

en: Search
nb_NO: Søk

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Effect
nb_NO: Effekt

en: Transition Duration
nb_NO: Overgangens varighet

en: UI Color
nb_NO: UI farge

en: UI Hover Color
nb_NO: UI farge når musepeker er over link

en: Media File
nb_NO: Mediefil

en: Custom URL
nb_NO: Egendefinert URL

en: Play Icon
nb_NO: Ikon for avspilling

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Boxed
nb_NO: Lik sidebredden

en: Recommend
nb_NO: Anbefal

en: Share Button
nb_NO: Del knapp

en: Highlighted Text
nb_NO: Markert tekst

en: HTML Tag
nb_NO: HTML emneknagg

en: Bring to Front
nb_NO: Legg øverst

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Toggle
nb_NO: Veksle

en: Stretch
nb_NO: Full bredde

en: Aside
nb_NO: På siden

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
nb_NO: Advarsel: Husk å ta en sikkerhetskopi av din database før du ruller tilbake.

en: Rollback to Previous Version
nb_NO: Rull tilbake til tidligere versjon

en: Hover Effect
nb_NO: Mus over-effekt

en: Send As
nb_NO: Send som

en: Additional Options
nb_NO: Tilleggsvalg

en: Skin
nb_NO: Utseende

en: Rounded
nb_NO: Avrunding

en: Target URL
nb_NO: Mål-URL

[ctx: Background Control]
en: Image
nb_NO: Bilde

[ctx: Background Control]
en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Autoplay Speed
nb_NO: Avspillingshastighet for Autoplay

en: View Elementor Pro Changelog
nb_NO: Vis Elementor Pro-endringslogg

en: Choose Image
nb_NO: Velg bilde

en: Stacked
nb_NO: Stablet

en: Framed
nb_NO: Innrammet

en: Shape
nb_NO: Form

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Square
nb_NO: Firkant

en: This is the heading
nb_NO: Dette er tittelen

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Primary Color
nb_NO: Primærfarge

en: Secondary Color
nb_NO: Sekundærfarge

en: Page
nb_NO: Side

en: Colors
nb_NO: Farger

[ctx: Background Control]
en: Contain
nb_NO: Hold innenfor

en: Columns Gap
nb_NO: Avstand kolonner

en: Period
nb_NO: Periode

en: List Item
nb_NO: Liste

en: List Item #1
nb_NO: Liste element #1

en: List Item #2
nb_NO: Liste element #2

en: List Item #3
nb_NO: Liste element #3

en: Popular
nb_NO: Populær

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Divider
nb_NO: Skillelinje

en: Gap
nb_NO: Mellomrom

en: Margin
nb_NO: Marg

en: Source
nb_NO: Kilde

[ctx: Background Control]
en: Cover
nb_NO: Heldekkende

en: On
nb_NO: På

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Order By
nb_NO: Sorter etter

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Active Color
nb_NO: Aktiv farge

en: All
nb_NO: Alle

en: List
nb_NO: Liste

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Solid
nb_NO: Heltrukken

en: Dotted
nb_NO: Punktlinje

en: Countdown
nb_NO: Nedtelling

en: Dashed
nb_NO: Stiplet

en: Double
nb_NO: Dobbel

en: Weight
nb_NO: Filstørrelse

en: View
nb_NO: Vis

en: Inline
nb_NO: På linje

en: Days
nb_NO: Dager

en: Show
nb_NO: Vis

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Background Overlay
nb_NO: Bakgrunnsoverlegg

en: No
nb_NO: Nei

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Border
nb_NO: Kantlinje

en: Border Radius
nb_NO: Avrundet kantlinje

en: Space Between
nb_NO: Avstand mellom

en: Padding
nb_NO: Avstand rundt

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Color
nb_NO: Farge

en: Middle
nb_NO: Sentrert

en: Custom CSS
nb_NO: Egendefinert CSS

en: Text Align
nb_NO: Tekstjustering

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Navigation
nb_NO: Navigasjon

en: Arrows and Dots
nb_NO: Piler og prikker

en: Arrows
nb_NO: Piler

en: Dots
nb_NO: Prikker

en: Pause on Hover
nb_NO: Pause ved mus over

en: Autoplay
nb_NO: Autoavspilling

en: Infinite Loop
nb_NO: Uendelig gjentagelse

en: Slide
nb_NO: Lysbilde

en: Fade
nb_NO: Ton inn/ut

en: Content Width
nb_NO: Innholdets bredde

en: Border Width
nb_NO: Rammens tykkelse

en: Inside
nb_NO: På innsiden

en: Outside
nb_NO: På utsiden

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Extra Small
nb_NO: Ekstra liten

en: Small
nb_NO: Liten

en: Large
nb_NO: Stor

en: Extra Large
nb_NO: Ekstra stor

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Select
nb_NO: Velg

en: Column Width
nb_NO: Kolonnens bredde

en: Default
nb_NO: Standard

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Style
nb_NO: Stil

en: CSS Classes
nb_NO: CSS klasser

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
nb_NO: Legg til din egendefinerte CSS-klasse UTEN punktum foran. Eks: my-class

en: Name
nb_NO: Navn

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Center
nb_NO: Senter

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Justified
nb_NO: Justert

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Icon Position
nb_NO: Ikonets posisjon

en: Before
nb_NO: Før

en: After
nb_NO: Etter

en: Icon Spacing
nb_NO: Ikonavstand

en: Spacing
nb_NO: Avstand

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Border Color
nb_NO: Rammefarge

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Typography
nb_NO: Skriftbilde

en: Hover
nb_NO: Muspeker over

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Save your widget as a global widget
nb_NO: Lagre widgeten som en global widget

en: Edit
nb_NO: Redigér

en: Save Your First Global Widget
nb_NO: Lagre din første globale widget

en: Save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
nb_NO: Lagre en widget som global, og legg den deretter til på flere områder. Alle områdene kan redigeres fra ett sted.

en: Shortcode
nb_NO: Kortkode

en: Edit Template
nb_NO: Redigér malen

en: You Haven’t Saved Templates Yet.
nb_NO: Du har ikke lagret maler ennå.

en: Template
nb_NO: Mal

en: Choose Template
nb_NO: Velg mal

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Image Position
nb_NO: Bildets posisjon

en: Top
nb_NO: Topp

en: None
nb_NO: Ingen

en: Columns
nb_NO: Kolonne

en: Title HTML Tag
nb_NO: Tittel HTML Tagg

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Excerpt Length
nb_NO: Utdragslengde

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Read More Text
nb_NO: Tekst for Les mer

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Off
nb_NO: Av
